BEDRIJFSKUNDIGEN OP HBONIVEAJVOa DEAEDEUNGORGANSATEENBmENCY Parttime nachthoofd (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp begeleider m/v elektronikus VAKATURESI VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES i VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES I VAKATURES calculator □□□□□□□□□I tekenaar DE VESTIGING DEN HAAG DE FUNCTIES FUNCTIE-EISEN OPLEIDING DOORGROEI SOLLICITATIE s: U heeft MEAO/HEAO en wilt internationaal carrière maken SHIPPER stichting centrum stbavo noordwijkerhout Wegens uitbreiding van activiteiten en projecten van onze vestiging te Delft zoeken wij op korte termijn een wiens taak zal zijn het maken van kostprijsberekeningen, in vele gevallen uitgaande van bestek en tekeningen, het opstellen van offertes en het systematisch samenstellen van materiaalstaten. Vereisten: Voor deze zelfstandige en, door de diversiteit van de projecten, aantrekkelijke functie zijn: - M.T.S-E of gelijkwaardige opleiding; - niet alleen ruime calculatie-ervaring in industriële projec ten, maar ook met industrialisatie-projecten; - leeftijd 30 jaar. 'W) Westinghouse Electrotechnièk en Instrumentatie B V. Taakomschrijving: Het in tekening brengen van alle voorkomende electro- technische installaties. Ook het opnemen en uitwerken van revisietekeningen behoort tot de werkzaamheden. Wij denken aan iemand van 25 jaar, met MTS-opleiding plus enige jaren praktijkervaring op het gebied van utiliteitsbouw en industriële projecten. Voor deze functies gelden vanzelfsprekend onze uitste kende arbeidsvoorwaarden zoals een 4-wekelijks salaris, 8% vakantietoeslag, winstdeling, reiskostenregeling, 25 vakantiedagen en 13 roostervrije dagen, studiekostenre geling. De heer J.J. Bührs verschaft graag nadere informatie (015) 14 52 45. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van Westinghouse Electrotechniek en Instrumentatie B.V., Postbus 60,1500 EB Zaandam. Ook zij zijn gaarne bereid u nadere informatie te verschaffen: (075) 12 31 32. Westinghouse E en I AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. AT&T en Philips Telecommunica tie Bedrijven B.V. is het resultaat van een samenwerking tussen het Amerikaanse AT&T concern en Philips Telecommunicatie Industrie B.V. Het werkterrein omvat het gehele gebied van openbare telefonie en transmissie. De hoofdzetel bevindt zich in Hilversum. In Nederland zijn de activi teiten gelokaliseerd in 3 verschillende vestigingen. In de vestiging Den Haag,Televisie straat, werken ongeveer 780 medewer kers aan de produktie van o.a. analoge en digitale telefooncentrales, transmissie- apparatuur en diverse componenten. De afdeling Organisatie Efficiency is een stafafdeling die zich richt op de werkgebieden: - voorcalculatie zowel voor, de fabriek als voor de ontwikkeling en commercie - bedrijfskundig/organisatorisch onder zoek. Organisatorisch kan onderscheid worden gemaakt in enerzijds een algemene ondersteuningsgroep en ander zijds groepen die zich meer specifiek richten op bepaalde bedrijfssectoren. Op de afdeling O. E. in Den Haag zijn enige vacatures voor bedrijfs kundigen. De functies richten zich op het bedrijfskundig en organisatorisch onderzoek met name in projecten m.b.t fabricage, logistiek, besturings- en beheerssystemen etc. Daarnaast omvat ten de functies het analyseren van prijs- niveau's, het vaststellen van kengetallen en prognoses en het opstellen van beslis singscalculaties. De kandidaten dienen in het bezit te zijn van een HTS-diploma Electrotech niek of Informatica met affiniteit voor Bedrijfskunde of een diploma HTS- Bedrijfskunde. Een goed analytisch vermogen, gecombineerd met een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaar- digheid zijn eveneens vereisten. Naast de bovenomschreven eisen zullen de nieuwe medewerkers in- en externe opleidingen gaan volgen. Deze opleidingen vinden plaats gedurende de eerste jaren en zijn integraal opgenomen in de inwerkperiode. Doorgroei is mogelijjc via verschil lende loopbaanlijnen. Eên lijn is binnen de afdeling Ezelf (b.v. een groeps leidersfunctie). Een tweede lijn kan zijn doorgroei naar een functie in de lijn organisatie (b.v. Fabricage of Logistiek Management). Uw brief kunt u richten aan AT&T en PhilipsTelecommunicatie Bedrijven B.V., t.a.v. mevrouw M.W. Witteman, Personeeldienst, Televisiestraat 16-18, 2525 KD Den Haag. Telefoon 070-889560. F AT&T PHILIPS Het St. Elisabeth-ziekenhuis te» Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. De nachtdienst wordt waargeno men door 5 part-time nachthoof- den in roulerende dienst. De binnenkort vrijkomende functie houdt in: (dienstverband Wij vragen: - Een verpleegkundige met een brede ervaring en bij voorkeur in het bezit van één of meerdere specialisaties. Wij bieden: - Een zelfstandige functie met een grote mate van verantwoor delijkheid; - aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal in de rang van hoofdverpleeg kundige (max. salaris f 1420,— bruto, exclusief ORT); - toepassing van de ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt i ne verstrekt door A.J.M. Vpllebregt, adjunct direc trice/hoofd verpleegkundige dienst, telefoon 071-899250 toestel 7101. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 06/85. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Vanuit het Europese hoofdkantoor in Leiden opereert onder andere de ver- m kooporganisatie Fasson International. 'International' impliceert kontakten met kliënten in gebieden zoals Oost- Europa, het Midden- en Verre Oosten, Afrika en Zuid-Amerika. De afdeling m wordt ondersteund door een team van logistieke en import/export experts, die Hl elk vrij zelfstandig een deel van de U taken verrichten. Ter versterking van dit team zoeken wij een (m/v) Fasson die zich met name zal richten op de volgende taakaspekten: gereedmaken en checken van ordersets; boeken van transport en verzorgen van verschepings- en betalings- dokumenten en de fakturatie- opdrachten; maken van vrachtberekeningen en bijhouden van het Cardex-voorraad- systeem; verzendklaar laten maken van bestelde goederen en onderhouden van kontakten hierover met de fabrieken in Europa en de USA; assisteren bij de orderhandling. Ons staat een kandidaat voor ogen met een commercieel-economische oplei ding op tenminste MEAO-niveau, maar bij voorkeur HEAO. Ervaring in order handling en verscheping is wenselijk, maar niet noodzakelijk. U moet geïnteresseerd zijn in het sterk internationale aspekt van het bedrijf. U beheerst het Engels in woord en geschrift, spréékt Frans en Duits en mogelijk ook Spaans. Type-vaardigheid is vereist, evenals het bezit van het rijbewijs BE. Het bedrijf stimuleert de ontplooiing en doorgroei van alle medewerkers. Als u geïnteresseerd bent in deze boeiende funktie, kunt u schriftelijk sol liciteren bij de afdeling Personeels zaken van Fasson Nederland B.V., postbus 28, 2300 AA Leiden. Het bedrijf is gevestigd aan de Lam- menschansweg 140 te Leiden. FASSON EUROPA Fasson is één van 's werelds toonaan gevende producenten van zelfklevend materiaal. Binnen Europa wordt geproduceerd in fabrieken die gevestigd zijn in Neder land, België, Frankrijk en Engeland. Fasson levert haar produkten aan drukkers, verwerkende bedrijven en eindgebruikers voornamelijk via, in praktisch alle Westeuropese landen gevestigde, eigen verkoopmaatschap pijen en middels distributeurs en agenten. De koördinatie van alle Europese aktiviteiten vindt plaats vanuit het hoofdkantoor voor Europa in Leiden. Hier is ook de staf van de verschillende bedrijfsdivisies gevestigd. Accountantskantoor S. M. Stolp Voor ééo nn ooze cliënten to Loldon zoeken wij oen ADMINISTRATEUR M/V (leeftijd 20-35 jaar) ten minste In het bezit van M.B.A. en bij voorkeur studerend voor S.P.D. Zlln ol baar taak zat bestaan oH: - de coördinatie van de administratie - hel periodiek opstellen van overzichten e.d. - voorbereiden/uitwerken van de jaarrekening en de begro- De bereidheid om aan de automatisering van de administra tie mede Ie werken Is een vereiste. Ervaring In een overeen komstige funktie alsmede op hel gebied van de automatise ring Is gewenst. Voor Informatie over deze funktie kunt u tijdens de kantooru ren contact opnemen met de heer l. Tb. J. Rodewljk, tel. 071-122741: OPNAME 2 is de open opnameafdeling van de sektor Akute Psychiatrie. De doelstelling van de afdeling omvat krisisinterventie, probleem inventarisatie, de formulering van oplossingen of behandelvoorstellen en het verrichten van kortdurende behandeling. Er zijn 30 plaatsen voor mannen en vrouwen in de leeftijd van 18 tot 65 jaar. Het team is samengesteld uit ruim 20 medewerkers van verschillende disciplines. Er zijn 8 vaste begeleiders met een B-verpleegkundige of sociaal-agogische opleiding en 5 leerling B-verpleegkundigen. Wij vragen l/m 31-12-1985 een Het werk omvat: de intake, opvang en begeleiding van de individuele kliënt het leiden van groepsgesprekken de zorg voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling ae verzorging van informatie m.b.t. het somatiscn, psychisch en sociaal funktioneren van de kliënt op de afdeling een bijdrage leveren aan het opstellen van het behandelplan en het mede uitvoeren daarvan. Wij zoeken .iemand: die kontakten kan leggen met kliënten met een gevarieerde problematiek en achtergrond die oog heeft voor groepsprocessen, hieraan kan deelnemen en deze ook kan hanteren die het belang beseft van het leefmilieu als middel tot het verkrijgen van informatie en het beïnvloeden van het sociaal en psychisch funktioneren van de kliënt die kan samenwerken in een multidisciplinair team. Opleiding: B-verpleegkundige, HBO-V, HBO-IW of MBO-IW. Salarisgrenzen: f 2.244,- - f 2.940,- bruto per maand, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer J. Obbema, (wnd. koördinator), toestel 2052. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakatureniimmer 85.102.10. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout r Voor één onzer relaties, een snelgroeiende firma op het gebied van procesinstrumentatie gevestigd in de omgeving van Alphen aan den Rijn, zoeken wij kontakt met een De taak zal voor een belangrijk deel be staan uit het onderhouden van kontakten met bestaande en het werven van nieuwe relaties. Dit omvat onder meer het voeren van be sprekingen met hogere technici, werkzaam bij oliemaatschappijen en andere energie gerelateerde bedrijven. Daarnaast behoren tot het takenpakket o.a. het organiseren van demonstraties, tentoonstellingen, lezingen e.d., alsmede het onderhouden van kontakten met amerikaanse en engelse fabrikanten. Voor deze funktie zijn vereist: - Een opleiding op H.T.S.-niveau, rich ting Elektronika of Meet- en Regel techniek; - Representativiteit en goede kontaktu- ele eigenschappen; - Zelfstandigheid; - Beheersing van de nederlandse en engelse taal in woord en geschrift. Geboden wordt een dynamische funktie met zeer goede karrière-mogelijkheden, waarbij de salariëring en sekundaire ar beidsvoorwaarden in overeenstemming zijn cnet het gewicht van de funktie. Sollicitaties, met beknopte schets van opleiding en loopbaan, gelieve u onder vermelding van nr. 10.033 in de linker bovenhoek van de envelop te richten aan het ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU VOOR PERSONEELSKEUZE 2585 EWP DSenaHaaag,,enbUrCh

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18