Nederlaag van Pemix E/Leideii verslaat Oranje ''Oudjes9 van Forekolte doen het nog best Revanche voor 'opa' Van Helfteren Leiderdorp heeft er weer zin in MSV Fides op jacht MAANDAG 28 JANUARI 1985 DO/ST PAGINA 13 Koude douche voor in Den Helder DEN HELDER - Geen andere coach in de eredivisie kijkt zo uit naar maart, wanneer de degrada tiecompetitie begint, als MSV-oe- fenmeester Peter Vogelaar. Zijn pupillen waren zaterdagavond in de volle sporthal van Den Helder volstrekt kansloos tegen kam pioenskandidate Doppel Douche: 112-49. Vogelaar restte niet anders dan "moedeloos toezien". Den Helder is de verrassing van de vrouwen eredivisie. De ploeg van full-time coach Meindert van Veen klopte vorig seizoen al na drukkelijk aan de poort van de vrouwentop, en is dit jaar de onbe twiste (want ongeslagen) koploper. Den Helder, dat als enige ploeg vijf keer in de week traint, is niet lan ger de underdog en plukt met kei hard werken nu de vruchten van de jarenlange arbeid. Het mannen- team van Den Helder, troosteloos voorlaatste in de eredivisie, moet dan ook genoegen nemen met een rol in de schaduw van de vrouwen, die de hoofdmoot van het avond programma vormen. De succesvol le fanaat Van Veen, die zijn speel sters met veel geschreeuw en ge vloek opjut, heeft zijn jeugdige for matie al enkele jaren onder handen en de Heldersen gaan ondanks het verbale geweld voor hun coach door het vuur. Voor het winstloze MSV was de trip naar de marinestad al bij voor baat een kansloze affaire. Het veer tig minuten lang pressende Den Helder, dat over een ijzersterke conditie beschikt, stevende al in de eerste helft op een monsterscore af: 66-23. "We hebben goed gevoch ten, maar Den Helder is fysiek te sterk voor ons. Zij spelen mannen- basketbal, zo goed. Fantastisch. aldus Vogelaar, die met zijn zeven speelsters opgelucht adem kon ha len toen de teller uiteindelijk op 112-49 bleef staan. Jolanda Tokki was met 14 punten de produktief- ste speelster van de overklaste Noordwijksen. PjH Dominerende rol voor Bert Kragtwijk Uitblinker Bert Kragtwijk domineert, in dit geval i Bepk, onder het bord. Van Essen, Pieterse en De Vries komen e VOORHOUT - Alsof er voor hem nog een plaatsje in het nationale team te verdienen viel, zo knokte Bert Kragtwijk zich gisteravond in Voorhout door het oefenduel tus sen Oranje en Elmex Leiden heen. Op een manier die respect af dwong bij tegenstanders en pu bliek (900 man) domineerde hij de borden en met 25 punten en 15 re bounds had Kragtwijk een belang rijk aandeel in de uiteindelijke 89- 82 zege van Leiden. Die nederlaag in de aanloop naar de WK-kwalificatiewedstrijd tegen België kon bondscoach Heger niet verontrusten, tenslotte betrof het hier een duel tegen de koploper van de competitie en per traditie is een dergelijke tegenstander meest al beter ingespeeld dan een natio nale ploeg. Dat hij na afloop van de jubileumwedstrijd van de Voor- houtse club Forwodians In De Gaasbak desalniettemin peinzende blikken in de richting van Kragt wijk wierp zegt genoeg. Daar zal het overigens wel bij blijven, want Kragtwijk heeft, evenals zijn maatje Emill Hagens (en sinds gisteren ook Bosschenaar Jelle Esveldt), al in een eerder sta dium laten weten geen tijd te heb ben voor lange trainingsstage's of buitenlandse oefentripjes die He ger voor een belangrijk toernooi steevast inlast. Werkzaamheden verhinderen hen dat en om alle vakantiedagen aan Oranje op te of feren gaat het duo wat te ver. Randy Wiel, een andere steunpi laar van Leiden, kent die proble matiek niet, maar uitgerekend hij ontving dit seizoen geen invitatie voor Oranje omdat hij met zijn 33 jaar door Heger te oud wordt geacht. Dat zint de ras-verdediger en schutter met Amerikaanse op leiding totaal niet en hij kreeg zijn ploegmaten gisteren moeiteloos mee op wat een wraakoefening moest worden. In die opzet slaagde Wiel en zijn collega's niet helemaal, al toonde hijzelf met ondermeer 14 punten en 3 steals nog eens ten overvloede aan met iedereen te kunnen wedij veren, terwijl hij bovendien met een overwinning huiswaarts keer de. Maar omdat enerzijds Lockhart en Van Helfteren op het appèl ont braken en anderzijds Jerry Beck de sfeer niet aanvoelde - hij was het duel gewoonweg vergeten en had inmiddels op zijn 'vrije' zondag wat versnaperingen tot zich geno men voor hij nog net kon worden opgetrommeld - werd het niet de 'walspartij' waarop Wiel stilletjes had gehoopt. Dat kwam oVerigens de wed strijd zeer ten goede, want het was spannend van de eerste tot de laat ste minuut waarbij de gemotiveer de Nederlandse kern van Leiden alle moeite moest doen om aan de positieve kant van de score te blij ven. Dat lukte mede omdat de LEIDEN - Na Emill Driepunter, Tom, en Jerry en Kees Akerboom heeft het basketbal er weer een troetelnaampje bij: Toon Haak. Zo tenminste werd de Leidse reserve- center Toon van Helfteren zater dag na afloop van het treffen tus- sën Elmex en Orca's door een vaste supporter aangesproken. En hoe wel de Delftse leraar lichamelijke opvoeding toch stevig met beide benen op de grond staat kon hij die vleiende taal ditmaal best appre- Het had niet veel om het lijf, deze eenzijdige ontmoeting tussen de koploper en de nummer laatst van de eredivisie basketbal waarbij de 87-65 eindstand het bestaande krachtsverschil niet eens echt goed uitdrukte. Maar voor Van Helfte ren betekende dit partijtje meer Elmex Leiden - Orca's Urk 87-65 (45-25) Scores LEIDEN - Wiel 19 (10), Van Helfteren 15 (100%), Beek 13 (8), Kragtwijk 10 (7), Van Dam 11, Heijdeman 9 (6), Van Poelgeest 7 (6), Hagens 3 (8 assists), Piket 0. Schotpercentage 54, rebounds 49, balverlies 10. URK - Rijks 25, Pipkin 16, Chapman 15, Van Urk 6, Van Hakvoorl 3. Schotper centage 36, rebounds 38, balverlies 9. Vijf fouten: Hakvoort en Piket Arbiters: Van Rheenen en De Jager. Toeschouwers: 300. dan een verplicht nummer. Hij greep het aan om zich te revanche ren voor zijn optreden van vorige week woensdag tegen Den Helder. Toen kon hij, althans in aanvallend opzicht, geen goed doen en de hoon die zijn deel werd zat de nog immer ambitieuze dertiger flink dwars. Vandaar dat hij, als aanvoerder van Leidens' jonge reserveteam, na rust (45-25) maar eens even alle re gisters opentrok om aan te tonen dat de sleet er nog geenszins inzit. Het ene fraaie hoekschot - tech nisch gezien het moeilijkste schot - na het andere vertrok uit zijn han den en met zijn befaamde 'fake' stuurde hij soms heel Urk het IJs- selmeer in. Toen hij, na zijn vernie tigende werk te hebben gedaan, bij 80-54 in aanmerking kwam voor applausvervanging bleek Van Helfteren goed te zijn geweest voor "Ja, daar ben ik zeker blij mee", meldde hij na afloop. "Het zat me toch niet lekker om voor 'opa' te worden uitgemaakt. Kijk, de men sen onderkennen maar zelden je waarde in verdedigend opzicht. Dat zien ze niet. Maar als je een paar keer een bal naast de ring gooit staan ze vooraan om van hun afkeuring blijk te geven. Het is na tuurlijk leuk dat ze me nu Toon Haak noemen, maar volgende week, bij een missertje, zijn ze dat weer vergeten. Het blijft allemaal betrekkelijk. Desalniettemin ben ik voorlopig tevreden. Ik heb ze toch weer wat laten zien. Nu nog zo'n wedstrijd tegen Den Bosch en dan plak ik er toch nog een jaartje aan vast". jeugdige Richard van Poelgeest to taal geen watervrees kende (9 pun ten, 9 rebounds) en gewoon deed wat Beek verzuimde. Met Franken in de hoofdrol vocht Oranje zodoende steeds te gen een achterstand van een punt of tien. En telkens als daar wat van af werd geknabbeld stond er bij Leiden altijd die ene man op om de marge te herstellen. Bert Kragt wijk dus. De enige echte center die er in Nederland rondloopt. AD VAN KAAM LEIDEN - Kragtwijk 26 (15), Wiel 14, Hagens 13 (10 assists), Van Dam 11, Heijdeman 10, Van Poelgeest 9 (9), Beek 6 (7). Schotpercentage 54, re bounds 40, balverlies 10. NEDERLAND - Franken 22, Van de Lagemaat 14, Ridderhof 12, Pieterse 11, De Waard 8, De Vries 7, Van Essen 6, Sehilp 2, Bruinsma 0. Schotpercentage 50, rebounds 32, balverlies 8. Vijf fouten: Van Poelgeest. Arbiters: Van Rheenen en Woudstra Toeschouwers: 900. UTRECHT/LEIDEN - De vrouwen van eerste divisieploeg Lisse stelden voor de vierde achtereenvolgende keer de winst pas in de slotseconden veilig. Dit keer werd OSG op de valreep geklopt: 50-53. LUSV bracht Lisse alleen op de derde plaats door Dragons in Ridderkerk met 55-68 te verslaan. Bij de mannen toonde Leiderdorp met een zege op AMVJ (73- 71) dat het nog niet is uitgeteld. De polsslag van Lisse coach Frank Broekhof zou normale waarden behalen wanneer zijn team eerder in de wedstrijd een ruime voorsprong niet uit handen zou geven. OSG liet in Utrecht overigens weinig ruimte aan Lisse, dat pas na rust (25-26) van haar tegenstandster kon weglopen: 31-37. Die marge bleek niet genoeg en de Utrechtsen kwamen weer langs zij (39-39). Balverlies van OSG deed Lisse in de slotseconden opgelucht ademhalen: 50-53. LUSV miste enkele kernspeelsters in de wedstrijd tegen Dragons, dat de Leidse studentes eerder hun enige nederlaag had toegebracht. Het drietal Mazur, Smits en Van Brakel hield LUSV evenwel op de been. In de tweede helft werd Dragons op achterstand gezet (31-30, 36-48), waarna LUSV makkelijk naar de winst kon spelen: 55-68. Mannen Leiderdorp had er weer zin in na een verhelderend gesprek met coach Ben van Cleef, die maandag zijn vertrek aankondigde. AMVJ werd na een ruststand van 36-40 in de tweede helft door de goed lopende break (Sommerling, Marcel Rijsbergen) van Leiderdorp op achterstand gezet. In de slotseconden stelde Robert Jan Rijsbergen vanaf-de vrije worplijn de winst veilig: 73-71. Blitz had één helft nodig om het zwakke Voorne op te rollen: 55-17. De koploper geloofde het verder wel, waardoor het verschil 'beperkt' bleef tot vijftig punten: 89-39. MSV 'oefende' tegen het nog zwakkere Jumpers, dat met 103-63 (57-29) werd stuk gespeeld. Coach Samson hoefde na de 36-6 start alleen nog maar aan het tijdig wisselen te denken. Trotters ontving hekkesluiter Zoebas. Ook hier een veegpartij (113-80), al wist Zoebas in de eerste helft nog voor enige opwinding te zorgen: 47-51. Monkhorst was de uitblinker met 22 punten en 18 rebounds. Lisse leverde een knappe prestatie door het hogergeplaatste US af te troeven: 77-96 (37-44). De Amsterdammers, woensdag tegenstander van MSV in de bekerstrijd, misten Kees ten Nijenhuis en daarmee de spil van hun aanval. Rob Maarschalk en Simon Kooiman lieten Lisse gretig profi teren. Grasshoppers wist zelfs tegen drie man van Achilles niet te winnen: 73-71 (42-29). De Delftenaren zagen niet minder dan zes spelers met 5 fouten naar de kant gaan, maar wisten in slotminuten eerst met 4 man en later zelfs met 3 spelers de Katwijkers van de winst af te houden. HANS JACOBS LEIDEN/GORREDIJK - Bij het ingaan van de beslissen de fase van de competitie werd duidelijk, dat Pernix nog te licht is voor het zware werk. Het verloor van Wordt Kwiek (13-11) en is uitgeschakeld voor de titel. Fides Pacta, dat met 13-11 van aartsrivaal HKV won en de voorsprong ver grootte tot vier punten, lijkt daarentegen regelrecht terug te keren naar de hoofdklasse. Kort na de hervatting leek Pernix de strijd tegen Wordt Kwiek in haar voordeel te kunnen beslissen. Na in de eerste helft voornamelijk achter de Friezen te hebben moe ten aanjagen, was het nu de Engel equipe, die in de tiende minuut op voordeel kwamen. Uit een schitte rende doorbraak kort onder de korf scorend zorgde Kees Horten- sius voor 8-9 en hoewel de gelijk maker snel volgde, leken de Frie zen even uit balans. Tien minuten bleef de strijd open, doordat geen van beide ploe gen beslissend konden uithalen. Kees Brokaar scoorde weliswaar de tiende goal, maar verder liet het tweede Leidse aanvalsvak, waar Geerten Breedveld weinig inbreng had, enkel kansen liggen. De de fensie hield daarna nog twee minu ten stand tegen het gemakkelijk schietend WK, dat na 10-10 onstuit baar wegliep naar 12-10. De twaalfde goal was het werk van Ankie de Jong, die Janneke Mulder handenvol werk bezorgde. Hetzelfde gold in verdedigend op zicht voor alle vrouwen, zodat de Friese schutters veelvuldig in stel ling konden worden gebracht. De grotere zuiverheid van de Leidse aanvallers werd hierdoor ruim ge compenseerd. Na een kwartier was Wordt Kwiek al uitgelopen naar 5-2. Deze achterstand kon nog worden goed gemaakt en dat was voor rust (7-7) ook bij 7-5 het geval. Na die fatale wedstrijdfase, waarin de Friezen de 9-10 ombogen naar 13-10 scoor de alleen nog Geerten Breedveld. De overige goals kwamen op naam van Kees Brokaar (3), Carla van Evert (2), Kees Hortensius (2) en Peter Kuipers. Afstand De 13-11 zege, die Fides Pacta op HKV behaalde was dan zeker niet glanzend, doch wel uiterst overtui gend. Al na acht minuten kwam de afscheiding tot stand door goals van de wederom succesvolle Dick Onderwater (5), Wilma Neuteboom en Henny Piket. Vooral de laatste was van uitzonderlijke klasse, voorbereidt door de eveneens doorgebroken Robin Sommeling. De Hagenaars konden op afstand blijven volgen tot de rust door een zuivere Ramchandani (4), die Nico Pikaar in de verdediging uit de paalzöne wist te houden. In dit tac tisch concept paste ook de lange Mia Wasmus, die Patricia Gottmer eveneens de paalpositie ontzegde. De opgedrongen aanvallende rol lag de Leidse niet al te best, on danks dat ze wel twee strafworpen wist te forceren. Jeannet Smits was echter niet weg te slaan onder de korf en zorgde en passant na rust (6-8) ook nog voor twee goals: 10-6. Even dreigden toen de spannin gen in het veld op te lopen door enige omstreden beslissingen van arbiter Dijk, die een afstandstreffer annuleerde wegens een overtre ding onder de korf en een getergde Patricia Gottmer noteerde. Fides reageerde echter laconiek en speel de ruim combinerend verder. De klok deed haar werk in Leids voor deel: 13-11. De overige Fides goals kwamen op naam van Robin Sommeling(4) en Nico Pikaar. Strohalm Coach Hans van Huis slaakte een zucht van verlichting na afloop van de strijd tegen Kwiek(Hg). De Da naïden had het hoogste belangrij ke degradatieduel met veel verve geopend en door goals van Eric Kromhout (4) en Leon Brouwers (3) kwam er een 1-7 stand op het scorebord. In de acht minuten voor rust slonk de voorsprong echter tot 5-7 en na de hervatting kwamen de Hagenaars via 6-8 (Ellen Ephraïm) zelfs op 9-8. Na rust werd er met veel meer controle gespeeld, ondanks dat de topscorers zwaar werden verde digd en slechts eenmaal scoorden. 'Gouden wissel' Hennie Devilee, voor Cees Christiaanse in het veld gekomen, forceerde al bij de eerste actie de strafworp, waaruit Eric Kromhout voor 10-10 kon zorgen. Zeven minuten voor tijd scoorde Eric Peters de winnende treffer, waarna De Danaïden het tempo ver terugschroefde. De punten wa ren binnen: 10-11 Het zelfvertrouwen van TOP is weer helemaal terug, nu ook koplo per VES aan de zegekar kon wor den gebonden. Het gevaarlijke he renviertal van VES werd middels straffe mandekking en fel voorver- dedigen van de Sassenheimse da mes volledig uitgeschakeld. Hal verwege de eerste helft begon TOP bij 5-3 aan een niet te stuiten op mars, die via 5-8 halverwege en 5- 11 voerde naar een 10-15 zege. Voor de TOP-treffers tekenden Gerco Langelaan (4), Stella van der Zaag (3), Karin Westerbeek (2), Sjoerd van der Klaauw (2), Heieen Simmelink, Jacqueline Winter, Eg- bert Dijkstra en Hans Oudshoorn. Fors 4 égS «öjl in forse duels, waarbij de beide coaches beschuldigend richting te genpartij wezen. Door twee goals van Barry van Duin haalden de Leidenaren een 8-6 achterstand op en de negende treffer van Patrick Verra leek beslissend. Het was ech ter Velocitas, dat na de gelijkma ker van Jan Scheffers door een treffer van Jeroen van Driel alsnog met de overwinning ging strijken: 9-10. Zuiderkwartier speelde Terheij- den al voor rust (2-10) volledig stuk. Met Wil de Wit (5) en Theo van Leeuwen (4) als topscorers ze gevierde de ploeg van coach Wim Niesing tenslotte met 6-17. Blijft de eerste plaats vast in handen van Zuiderkwartier, ook onderaan is Leiden vertegenwoordigd. Dc Al gemene kon De Regenboog tot tien minuten na rust (5-5) goed volgen. Na de zevende goal van Martin Fi- lippo, evenals Eric Kuiper en Enri co Mud tweemaal scorend, viel de produktie echter volledig stil, re sulterend in een 13-7 nederlaag. Fiks arriveerde laat in de Vlis- singse sporthal en had ook aan een uur korfbal maar net voldoende om het Arnemuidense TOP te ver slaan. Met Theo Vreeken (3) als topscorer wonnen de Oegstgeeste- naren na een 5-3 achterstand nog met 6-8. Crescendo nam na een zwakke i de grond aangespeeld. Ellen Ammewaal komt te (foto Holvast) eerste helft (rust 7-5) toch nog ruim afstand van Actief. De hele ploeg van coach Ruud Niesing kwam tot scoren, Joke Geijer en Peter Baak zelfs elk driemaal. De koppositie blijft derhalve vast in bezit. Fluks won met 8-9 van mede achtervolger ONDO(M), dankzij een goal van invaller Anne Pas- schier. Kort voor tijd stonden de Noordwijkers nog met 8-6 achter. KNS had geen enkel verweer te gen het met scherp schietende Hoogvliet en werd bovendien door een winnend Seolto op de laatste plaats gedrukt. De goals van Lies- beth- en Louis Kok en Hans Koo ien haalden weinig uit: 20-6. LEIDEN - De koploopster in de eerste divisie van de zaalhandbalcompetitie, Odin, weet sinds gisteren dat het in de Gaasbak in Voorhout moeilijk winnen is van Foreholte. De "oudjes" spotten met de jaren en bezorgden de ploeg uit Heemskerk, die een bus vol supporters had meegenomen, een koude douche: 12-10. In de tweede divisie blijven de vrou wen van HVS winnen. Nu werd Ver- burch in Leidschendam met 9-12 ge klopt. Voor een kapitale verrassing zorgden de vrouwen van Oase door koploopster UVG in Roelofarendsveen compleet weg te spelen: 16-10. De man nen van Saturnus verloren in de twee de divisie met een puntje verschil van Mountain Stars, 13-14. In de derde divisie waren de vrou- ,wen van Olympia '72 niet kansloos te gen de reserves van Quintus: 8-10. MMO werd in Leidschendam in de tweede helft overspeeld door EHC: 4- 13. De vrouwen van HW '70 lijken niet af te stoppen op weg naar het kam pioenschap van de afdelings eerste klasse. Gisteren bleven de pupillen van Benno Nieuwenhuyzen royaal de baas over Schipluiden: 11-3. De mannen van HVS verloren in Leidschendam van AHC '28: 17-19. Foreholte is de inzinking te boven en kan het slot van de competitie nog spannend maken. Die conclusie dringt zich op na de overwinning op Odin in de stampvolle sporthal "de Gaasbak". Trainer-coach Wim Geerlings had zijn ploeg voorgehouden dat Odin alleen zou kunnen worden afgestopt met een agressieve 4-2 defensie. Die theorie leek al ras niet in de praktijk te kunnen worden gebracht. Odin fietste al na een minuut van de rechteropbouw dwars door de Voor- houtse verdediging en scoorde 1-0. Maar Foreholte geloofde in de taktiek van Wim Geerlings en nam zijn waar schuwing "Let op de hoeken en schuif mee" ter harte. Bij rust was de score 4-3 voor Foreholte. Na de hervatting een gelijkopgaande strijd met nu eens Fo reholte dan weer Odin aan de leiding. Twee minuten voor tijd was de stand 10-10. Toen pakte Thea Terheide aan de cirkel van Odin met een slagbal op een rebound van de paal een allesbe- slissende treffer: 11-10. Odin schakelde over op een persoon lijke dekking in een alles of niets po ging. Het werd niets want Marjan Mens maakte aan alle onzekerheid een einde: 12-10. "En dinsdag pakken we voor de beker ook PSV (eredivisie)", zei keep- ster Olga Almekinders uitgelaten. De wedstrijd begint om 21.uur. De vrouwen van Oase begonnen de wedstrijd tegen UVG als een verplicht nummer zonder al teveel hoop op een positief resultaat. Maar het werd voor hen, voor UVG en voor de trouwe sup porters een klinkende verrassing. Toen bleek dat keepster Jolanda van der Vlugt, invalster voor Coby Hassing, niet verblikte bij de eerste schoten van de Schiedamse aanval, kwam Oase vrij uit de startblokken. De gevolgen voor UVG waren rampzalig. Nauwelijks bekomen van het gevaar dat Roos van der Poel met haar lange armen aan de cirkel stichtte (1-0 en 2-1), moest UVG ervaren dat Oase in deze wedstrijd van alle markten thuis was. Annet van der Poel kogelde van af stand onbarmhartig hard in en Riet Broesterhuizen, Gerrie Hoogenboom en Lydia van der Poel vonden achter elkaar de openingen aan de Schiedam se cirkel. Bij rust was de stand 11-4 voor Oase. UVG was toen al geklopt. Na de hervatting verweerde de kop loopster zich wel beter, maar Oase do mineerde. Zelfs met een speelster min der scoorde Gerrie Hoogenboom nog 16-10. HVS won gisteren de derde wed strijd op rij in de tweede divisie. De ba sis voor de winst werd gelegd in een uitstekende eerste helft waarin de de fensie van Verburch volledig stuk werd gespeeld. Bij rust was het 8-3 voor HVS. In de tweede helft Verburch meer kijk op het aanvalsspel van de Stomp- wijkse vrouwen, maar het collectief sterke HVS hield de winst stevig in handen, 12-9. Rob Otten, de keeper van Saturnus, stak gisteren tegen Mountain Stars in een glanzende vorm en zonder af te doen aan het werk van de defensie van de Leidse mannen, die gisteren be paald niet beneden de maat functio neerde, stond hij een zege van de gas ten uit Raamsdonkvecr tot vlak voor het einde in de weg. Met wat beter aan- valswerk zou Saturnus zelfs een, kost bare, overwinning binnen bereik heb ben gehad. Ottens collega stond in het doel van de Stars soms vreemd te schutteren. Vooral op lage ballen. Maar er zat te weinig variatie in de pogingen om tot succes te komen. Een minuut voor tijd scoorden de Stars uit een rebound 14- 13. In derde divisie waren de vrouwen van Olympia '72 in dc tweede helft be slist niet de minderen van kampioens- candidaat Quintus 2. Maar de Wate- ringse ploeg hield de 4-1 voorsprong uit een daverende opening geconcen treerd verdedigend kanp vast. MMO kon het felle EHC in de eerste helft nog aardig bijbenen, 2-4, maar zag in de tweede helft nauwelijks kans om een gericht schot af te vuren op de uit stekende doelverdedigster Joke Hooy- mans. 4-13 voor EHC. FRANK BONTE

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 13