Verkeersovertreder krijgt dag later al boete in brievenbus 'Veldennood Alecto moet opgelost' Binnenbad van 'De Does' wordt wellicht gesloopt Nieuw systeem in regio ingevoerd 'Emancipatie-platform' op komst in Leiderdorp Meldingsplicht voor werldozen soepeler Kinderdagverbhjf in grote lijnen rond PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 11 JANUARI 1985 Leiderdorpse raadcommissie doet principe-uitspraak LEIDERDORP - Er moet iets ge beuren aan de veldennood van de Leiderdorpse hockeyvereniging Alecto. Die uitspraak kreeg wet houder Gehner gisteravond, zij het niet zonder de nodige aandrang, van de raadscommissie welzijn. Zoals bekend kampt Alecto (600 le den en een wachtlijst rijk) met het probleem van onbespeelbare vel den in recreatiegebied De Bloe- merd. Al een jaar geleden klopte het bestuur bij de gemeente Lei derdorp aan dat het zo echt niet langer kon. Na uitvoerige gesprek ken en berekeningen kwam er ei genlijk maar één oplossing uit de bus: Alecto zou een kunstgrasveld moeten krijgen op een van de be staande velden. Dat is een beter al ternatief dan twee nieuwe grasvel den in De Bloemerd II te creëren, zo stelde Gehner ook gisteravond weer. Alleen: zo'n kunstveld is kostbaar. Gesproken wordt over 650.000 gul den. B en W van Leiderdorp heb ben deze week vastgesteld te wil len bekijken in hoeverre het voor minder kan én of de club zelf (nog) meer kan bijdragen dan de toege zegde 150.000 gulden. Moeilijk hadden de commissiele den het er gisteravond mee. CDA- raadslid Van der Kwaak: "Dit pro ject staat op de scoringslijst op de 25ste plaats." En: "Is de vereniging met één goed veld gered? Er blij ven toch drie slechte velden over?" Men loopt veel te gemakkelijk voorbij aan de slechte situatie van het hele sportcomplex, zo oordeel de Van der Kwaak. Hij vroeg dan ook om een 'totaalplaatje'. Holier- hoek (PvdA) wilde ook wel eens weten hoe groot de kansen zijn dat het zaakje straks weer verzakt. Burgerlid Houdijk vroeg om een offerte. En de bijdrage van Alecto moet zwart op wit komen te staan, oordeelde zij. Ze vond het ook alle maal wat te snel gaan. Gehner wil het liefst dit jaar al beginnen met de aanleg. Dat kan financieel niet, aldus Houdijk. Kritische kanttekeningen kwamen er ook van PvdA-raadslid Holier- hoek. "Ik wil eerst wel eens zien of het Alecto lukt om die 150.000 gul den boven water te halen", sprak zij. Huigen (WD) was voor een kunst grasveld ("Oplappen is geen oplos sing"). Maar ook zij hikte tegen dat half miljoen aan. Slecht Over de toestand van de velden wilde wethouder Gehner kort zijn. "Die is en blijft slecht. Als we toen wisten wat we nu weten, hadden we nooit een sportveld in De Bloe merd gemaakt, maar dan zou het de Does geworaen zijn", zo zei ze. Wat de financiële kant van de zaak betreft lijkt een kunstgrasveld duurder dan het is, zo betoogde Gehner. Natuurvelden hebben na melijk meer onderhoud nodig. Zo moet één van de velden hoognodig worden opgeknapt. Kosten: 75.000 gulden. En uiteraard komen er of fertes. De kosten kunnen lager uit vallen dan 650.000 gulden, een be drag, dat ruim genomen is. Een aanvullend bodemonderzoek komt er sowieso. Dat kan nu snel gebeu ren aldus Gehner. Uiteindelijk kreeg zy de principe- uitspraak los dat er 'iets' moet ge beuren. Hoe en waarvan zo'n kunstveld moet worden betaald: daarover deed de commissie geen uitspraak. Dat moet de raadscom missie financiën binnenkort doen; bovendien zullen burgemeester en wethouders een en ander zelf nog eens gaan doornemen. LEIDERDORP - Nog voor de zomervakantie van dit jaar moet Leiderdorp een overlegplatform voor vrouwenemancipatie rijker zijn. De raadscommissie welzijn heeft daar gisteravond mee inge stemd. Er blijkt in Leiderdorp duidelijk behoefte te zijn aan zo'n emancipatie-platform, zo had de Politieke Werkgroep Emancipatie -waarin alle raads fracties zijn vertegenwoordigd- al vastgesteld. Een en ander blijkt uit een en quête onder Leiderdorpse 'vrou wenorganisaties en een bijeen komst, die eind vorig jaar werd gehouden. De Politieke Werkgroep is bereid om zelf het voortouw te nemen voor zo'n platform. Het is de groep althans duidelijk gewor den dat de particuliere 'hoek' daar geen kans toe ziet. Op haar beurt vindt de Werk groep het uitbrengen van een ge meentelijke emancipatienota nog niet Maar de or wenberaad, WD Vrouwen leg, Rooie Vrouwen in de PvdA, VOS-werkgroep, Vrouwen voor Vrede, Stichting Jeugdwerk en werkgroep vrouwenaktiviteiten hebben laten weten daar anders over te denken. "Wij beschou wen het als een wenselijke on dersteuning van ons werk dat er een gemeentelijk emancipatiebe leid is, neergelegd in een emanci patie-nota", zo schrijven deze groeperingen. Die wens zal echter niet snel in vervulling gaan. Wethouder Geh ner zegde gisteravond wel toe dat de nota er binnen de eerstko mende planperiode van vier jaar zal komen. Maar op korte termijn is er binnen het gemeentelijk ap paraat geen capaciteit genoeg voor. Wel zullen 'knelpunten', waarmee vrouwen kampen, wor den uitgezocht en eventueel wordt van gemeentewege actie ondernomen. Agenda LEIDERDORP/REGIO Mensen die in deze regio een verkeersovertreding begaan lopen met ingang van donder dag 24 januari het risico dat er ongeveer 24 uur later al een acceptgirokaart in de bus valt waarin justitie de overtreder wijst op zijn misstap. Met ingang van die datum neemt de rijkspolitie in dit district offi cieel een computer in gebruik die het mogelijk maakt verkeersover- treders binnen een dag op de hoog te te stellen van hun overtreding. "Er wordt bij wijze van proef nu al met deze computer gewerkt", al dus J. de Korte, woordvoerder van de rijkspolitie in dit district. Volgens hem bevalt dit systeem de rijkspolitie 'prima'. "Het ge bruik van de computer is zowel voor de politie als voor de wegge bruiker positief te noemen", aldus De Korte. "Het komt op dit moment vaak voor dat sommige overtreders zich van het feit niets meer kunnen her inneren omdat het proces-verbaal pas na lange tijd bij de verdachten in de brievenbus glijdt", aldus De Korte. "Dat probleem hopen we met de ingebruikname van de Oegstgeester rww-ers krijgen hun zin OEGSTGEEST - Oegstgeestena- ren die een uitkering ontvangen in het kader van de rijksgroeprege- ling werkloze werknemers (rww) hoeven zich binnenkort niet meer wekelijks persoonlijk te melden bij de afdeling sociale zaken. Dit is gisteren besloten tijdens een over leg tussen rww-uitkeringsgerech- tigden en de gemeente Oegstgeest. De gestaakte proefperiode uit 1983 wordt hervat zodra de brie venbus van het gemeentehuis is omgebouwd. Deze is te klein voor net grote aanbod post. Verder krij gen mensen met een rww-uitke- ring een brief waarin de nieuwe procedure wordt uiteengezet. In deze brief staat verder wat het voor Schaatssport centraal bij expositie in Warmond de afdeling Sociale Zaken bete kent als men de inkomstenverkla ring te laat inlevert. Mensen die de briefjes een paar keer te laat inleve ren moeten 'voor straf weer weke lijks persoonlijk langskomen met hun inkomstenverklaringen. De rechthebbenden op een rww- uitkering schreven onlangs een brief met het verzoek om terug te keren naar een experiment van medio 1983. Toen moesten de rww- ers zich één keer per maand per soonlijk melden by de afdeling So ciale Zaken. De andere drie weken konden ze volstaan met het depo neren van hun inkomstenverkla ring in de doorzichtige glazen brie venbus van het Oegstgeester raad huis. Deze versoepelde regeling werd teruggedraaid nadat tien pro cent van de rww-gerechtigden te laat hun 'werkbriefje' inleverde. In het gesprek van gisteren, waarbij wethouder Blom, de chef van de afdeling Sociale Zaken en een delegatie van de 'rww-ers' aan wezig waren, is aan alle verlangens van de briefschrijvers tegemoet ge komen. computer te kunnen ondervan gen". De rijkspolitie spoort de ver- keersovertreders op met behulp van een politie-auto waarin een fo tokamera is aangebracht. "Het is nu alleen nog maar mogelijk om overtreders vanuit een stilstaande politiewagen te fotograferen, maar binnenkort kan dit ook vanuit een rijdende auto gebeuren", aldus de politiewoordvoerder. Aanmaning De foto's die vanuit de auto door de politie zijn gemaakt worden de zelfde dag nog op het districtsbu reau in Leiderdorp ontwikkeld. Het kenteken van de wagen wordt daarna doorgegeven aan een cen trale computer in Heerlen, waar van onder meer andere politie korpsen in het land gebruik ma ken. "Als de computer 'tijd' heeft, dan wordt de informatie van de rijks politie uit Leiderdorp verwerkt", zegt De Korte. "Dat is meestal in de stille uurtjes 's nachts of in de late avond. De computer sprokkelt aan de hand van het kentekennum mer de benodigde informatie bij el kaar en gooit dan automatisch een acceptgirokaart op de brievenbus voor de houder van het kenteken bewijs van de auto". "Er komt geen mens meer aan te pas", aldus De Korte. Volgens de politiewoordvoerder is de compu ter zo geprogrammeerd dat een overtreder, die niets van zich laat horen, na een bepaalde tijd auto matisch een herinneringskaart in de bus krijgt. Pas als de overtreder na een paar aanmaningen niets van zich heeft laten horen spuugt de computer de gegevens er weer uit. Dan neemt de politie zelf met de verdachte contact op", aldus De Korte. De bezem heeft in deze winterse dagen een andere functie gekregen. In plaats van aan het hopeloze vegen van de besneeuwde stoep te beginnen (wat overigens volgens de algemene plaatselijke verordening in alle regio gemeenten verplicht is), gebruiken veel kinderen de steel en de borstel om hun smeltbare creatie te verfraaien. Deze foto werd toevallig in de Leidse Mamixstraat gemaakt. In elke buurt met jonge kinderen treft de voorbij ganger echter dergelijke schepsels aan. Zonder uitzondering voorzien van keurige knopen op de 'jas' en ondeu gende koolzwarte kijkers. «foto Holvast) Stuivenberg: bijval zwembad-plan. LEIDERDORP - Breek het bin nenbad van het Leiderdorpse zwembad 'De Does' af en voorzie het buitenbad een 'afneembaar' dak. Dat verrassende voorstel van WD-raadslid Stuivenberg kreeg gisteravond in de commissie wel zijn heel wat bijval. Van de collega raadsleden, maar ook van het zwembadbestuur. Aanleiding tot de discussie is een onlangs uitgebracht rapport van het zwembadbestuur, 'Drijven of kopje onder'. Daarin staat dat er een miljoeneninvestering nodig is om het zwembad de komende ja ren 'vol' te krijgen. Het bad moet op een groot aantal punten worden aangepast aan de veranderde be hoeften van het publiek. Boven dien zijn bij de bouw van het bin nenbad fouten gemaakt waarvan nu de (financiële) gevolgen zicht- voor zijn baar worden. Totale kosten: 2,7 (archieffoto) "limoen gulden. Posttapijt WARMOND - De schaatssport is het toepasselijke thema van een tentoonstelling, die nog tot 31 ja nuari in de Warmondse Galerie De Pomp wordt gehouden. Het gaat hier om de verzameling van Leide- naar A.J. van den Ouweelen. Hij maakte een keuze uit zijn vele attri buten over schaatsen. Daarnaast is de Warmondse Ijsclub ook aanwe< zig met een beeld van vroegere en huidige aktiviteiten. Literatuur over deze sport is er, evenals me dailles, routekaarten, slijpblokken, schaatsstokken en reclame-mate riaal. Basis van de tentoonstelling vor men echter de schaatsen. Er liggen zo'n 75 paar. De Franse schaats bij voorbeeld, maar ook doorlopers, baanschaats. Exemplaren uit de ei gen regio, die worden gekenmerkt door de vaak fraaie vormen. Ver der ook de kunstrijschaats en de 'bekende soorten' als de Noren en ijshockcyschaatsen. Exposant Van Ouweelen dient ook als vraagbaak. De openingstij den van de tentoonstelling zijn: dinsdagavond van zeven tot negen, woensdag van tien tot twaalf en twee tot vier, donderdag, zaterdag en zondag van twee tot vier. Ten eerste zal de te kleine door zichtige brievenbus worden ver vangen door een grotere. Dit is no dig om de 180 inkomstenformulie ren die mensen met een rww-uitke- ring inleveren té kunnen verwer ken. J. Ligtenberg, chef van Socia le Zaken: "Eerst moet er een oplos sing komen voor de brievenbus. Nu al gebeurt het weieens dat ik op maandagmorgen over de brieven in de gang binnenkom. Als daar nog eens 180 inkomstenverklarin gen bij komen ligt er helemaal een tapijt van post". De hernieuwde proef met de ver soepelde inleveringsprocedure gaat in wanneer de brievenbus is aangepast aan de hoeveelheid te verwachten post. Dit kan enige tijd duren aangezien de hal bouwkun dige aanpassingen behoeft. Om 'de goeden niet onder de kwaden te laten leiden' zullen overtreders van de inleveringster mijn individueel worden gestraft. Na twee keer te laat het briefje te hebben ingeleverd moeten de 'laat komers' weer wekelijks bij Sociale Zaken komen. De uitkeringsge rechtigden die zich wel aan de ter mijn houden, kunnen gewoon eens per maand lijfelijk de inkomsten- verklaring blijven inleveren. LEIDERDORP - Het kinderdag verblijf in Leiderdorp is in grote lij nen 'rond'. De raadscommissie welzijn kon zich gisteravond in grote trekken vinden in hetgeen de gemeente in een nota heeft neerge legd. Daarmee reageerde de ge meente op het subsidieverzoek van de Belangengroep Kinderdagver blijf en het CDA-voorstel inzake kinderopvang. In de nota staat onder meer dat het kinderdagverblijf gehuisvest kan worden in 't Startblok, en het zal samengaan met de Stichting Schapen gebeten door waakhonden OEGSTGEEST - Twee scha- pen zijn gisteravond in Oegst geest het slachtoffer geworden van ontsnapte waakhonden. Eén schaap werd door de hon den doodgebeten, de ander werd ernstig verwond. De twee herdershonden bewaakten een terrein nabij het voormalige be drijf B en E, waar auto's ston den van een importeur. De beheerder van het parkeer terrein werd gewaarschuwd. Hij haalde de bloeddorstige honden terug. Over een schade vergoeding zijn beide partijen het eens geworden. Kinderspeelzaal Leiderdorp. Voor Huigen (WD) had het niet moei- dit plan moet ruim 45.000 gulden lijk met de komst van het kinder- op tafel komen. dagverblijf, maar wel met het ma ken van keuzes. "Je kunt niet alles Er komen heel wat berekeningen geld geven", zei ze, daarmee wy- aan te pas voordat de kinderen er zend op de moeilijkheden van hoc- kunnen worden opgevangen, keyvereniging Alecto en de finan- CDA-raadslid Van der Kwaak ciële nood van het zwembad, kwam gisteravond op zijn beurt Het WD-raadslid kwam ook met een eigen berekening. Daaruit met een plannetje om de kosten blijkt dat de eigen bijdrage van de voor het dagverblijf te drukken, ouders bij het dagverblijf 41 pro- Onkosten als luiers en voeding cent bedraagt, en bij de kinder- hebben ouders thuis ook, zo rede- speelzaal 69 procent. Schroef die neerde ze, dus die moeten maar eigen bijdrage omhoog, dan hoeft apart worden belast via een toe- de gemeente veel minder subsidie slag, die voor iedereen even hoog te verlenen, daar kwam zijn bere- is. kening op neer. Zou die bijdrage Wethouder Gehner zegde toe al op 64 procent komen, dan kan de die opmerkingen en berekeningen gemeente volstaan met een bedrag nog deze maand serieus te zullen van 18.000 gulden. bekyken. Vraag aan de commissieleden: op welke manier moet de gemeen te de nodige voorzieningen en ver beteringen aanbrengen? Zelf heb ben burgemeester en wethouders voorgesteld om een nader (eigen) technisch advies af te wachten. De commissieleden waren het er snel over eens dat het zwembad een basisvoorziening is voor de Leiderdorpse gemeenschap. Een voorziening die in stand moet wor den gehouden, al kost het de ge meente heel wat geld. Daarop kwam Stuivenberg met zijn (ooit al eens eerder gelanceer de) idee. Praktisch iedereen zag er meteen wat in gisteravond. Wet houder Gehner vond het ook aar dig. Zij zag mogelijkheden om op de plaats van het huidige binnen bad eventueel woningen neer te zetten. Bovendien is het idee voor het zwembad zelf ook goedkoper, immers, er hoeft dan maar één bad te worden onderhouden in plaats van twee. Het zwembadbestuur (vanaf de publieke tribune) had er ook wel oren naar. Zelf had het ook al met die gedachte gespeeld, bekende een woordvoerder, "maar we had den niet de moed om erom te vra gen". Daarop stelde Gehner voor om binnen drie maanden met niéuwe voorstellen te komen. Vond het be stuur het een beetje te lang gaan duren, de wethouder oordeelde dat die termijn heel redelijk is. "We' zyn er hier allemaal van overtuigd dat er iets moet gebeuren. Maar als u een jaar mag doen over een on derzoek en een rapport, dan kunt u ons niet kwalijk nemen dat wy er iets langer dan een maand over doen. Zelf moet u ook nog verder onderzoek plegen hoor", gaf ze het bestuur van repliek. VRIJDAG Leiden Aniba's Muziekkamer - Herenstraat 1, open podium folkmuziek, 21 uur. Filmhuis LVC - Breestraat. film 'II Posto' van Ermanno Olmi, 21.15 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'Zonder getuigen' van Nikita Mikalhov, 20 en 22.15 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Lesbiese Vrouwen Leiden - Caecilia straat 18, disco, 21-2 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, film en thea ter in het teken van de vrouw. 20.30 uur film en 21.30 uur theater. ZATERDAG Leiden Antonius Clubhuis - Lange Mare, ruil beurs van grammofoonplaten, 10-17 Breehuys - Breestraat, electric boogie/ break dance, 14-16 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leiderdorp Houtkamp - vogelexcursie, 9 uur. Muzenhof - Gordijnsingel, kinderthea ter-voorstelling, 14.30 uur. Voorschoten Lindehoeve - Van der Haarplein, kinde rochtend, 10-12 uur, sportcafé 14-17 uur. Warmond edischeDiensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groe- neveld, De Ruiter: za van 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groeneveld, Brikkenwal 19, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: B. Bisschop, tel. 121641; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Mastenbroek, Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis: za 8 uur tot zo 8 uur: H. J. Klaassen, Zwa- nenzijde 27, tel. 213546. zo 8 uur tot 24 uur: F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371; spreekuur Minnebroers gracht 41. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: W. de Bruyne, de Lt. de Kanterstraat 32, tel. 126866. zo 8 uur tot 24 uur: J. de Bruyne, Kern- straat 11, tel. 141225. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123. zo'8 uur tot 24 uur: A.A. van Rijn, Paga- ninistraat 1, tel. 314349; spreekuur Ken- nedylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Reinders, G. Brandtstraat 29, tel. 760947. zo 8 uur tot 24 uur: H.C. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 124961. Leiderdorp za, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; zo. J. v.d. Beek, Baljuwstraat 5. tel. 894539; spreekuur za en zo van 12.30- 13 op de Hoofdstraat 8. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Oraiyelaan 29, tel. 170605. Voor de praktyk Haaswyk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za, A. Meiman, J.W. Frisolaan 13, tel. 2493; zo. C. Meyer, J.W. Frisolaan 13. tel. 2493. Warmond L. Lempers, Churchilllaan 13, Voor hout, tel. 02522-10140. Wassenaar noord: G.Th. Schaepman,'V. Z. v. Nije- APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 11 tot vr 18 door: Apotheek Tot Hulp der Menschheid, Rosmolen 13, Leiden, tel. 211611. Apotheek Kok, Topaaslaan 15, leiden, tel. 763439. Voorschotense Apotheek, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 2525. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktyk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelinvlinder 36, Lei den. tel. 220513. H. Vestjens, Rijn en Schiekade 23, Lei den, tel. 144323. Oegstgeest R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 768616 en mevr. C.E. Birnie-Heringa, Kon. Wil- helminalaan 27, Leidschendam, tel. 070- 275450. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwou- WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38. tel. 121753 e LEIDSCH DAGBLAD Bij automatische overschrijving geen administratie- en HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN incassokosten Post uitsluitend aan: Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Teleloon: 071-144941 2311 BG LEIDEN Een Sleuteltje opgeven: Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18 00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18 00 uur. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie is niet toegestaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging. Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 65.70 Per post/89,30 Maandabonnement 22,10 (Autom. betaling) Losse nummer 1 ,- Directie: G. Koopman Adj.dir.; N. Qüakemaat Hoofdredacteur Drs.JW.E. Metselaar Adj. Hoofdredacteur: Plv Alg redactiechef: Rubriekchefs: J. Kroon (stad) B. W. T. Jungmann (plv) H. v.d. Post (plv) W. F J Wirtz (bin.buit./eco) randgemeenten tel. 071-144941 ,tst 219 Aangesloten bi| de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn, Brussel, Londen. Parijs, Washington. Cairo. Rome, Madrid, Mexico en Wenen.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 2