[f® De Binckhorst advertentie-acquisitrice m/v tekenaar/ontwerper m/v VAKATURESI VflKflTUBES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I UAkATURES auto motor import b.v. direktie sekretaresse =c-=®l verpleegkundige (50%) m/v LERAAR A.V.O. (m/v) CONCIERGE (m/v) ADMINISTRATIEVE KRACHT (m/V) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN analist m/v Academisch ziekenhuis leiden Xs X V o Can) leraar (m/v) PRODUKTIE- MEDEWERKER (m/v) CAD Nederland B.V. de rijksoverheid vraagt IHfl'ltAXIS VfSé In een team van gemotiveerde medewerkers zal zij de direkteur assisteren bij zijn werkzaamheden, die behalve de auto-import en -distributie ook de dagelijkse leiding van een kleine handelmaatschappij in industrieel-technische produkten omvat. Ervaring als sekretaresse bij de huidige of een vroegere werkgever met technische achtergronden is voor de kandidate zelf prettig, hoewel geen noodzaak voor ie mand die vlug van begrip is. Voor deze zelfstandige en afwisselende baan zoeken wij een kandidate die zich zelf herkent in de onderstaande profielschets. vooropleiding HAVO-niveau steno Nederlands, Duits en Engels, alsmede enige spreekvaardigheid in deze 2 vreemde talen goede typevaardigheid leeftijd vanaf 25 jaar Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn een vanzelfsprekendheid. Onze werktijden zijn dagelijks van 8.30-17.00 vrijdags tot 16.00 uur. Ons bedrijf ligt op 500 m. van het station Voorschoten. Voor nadere informaties kunt u kontakt opnemen met de direkteur, de heer A. Iserief, tel. 01717-6951. Schriftelijke sollicitaties kunt u met vermelding "vertrouwelijk" richten aan: de direktie van De Binckhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184, 2250 AD Voorschoten. „Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, met 314 bedden en ruim 630 medewerkers. Op de polikliniek urologie ontstaat een vakature voor een parttime Funktieinhoud Alle voorkomende werkzaamheden voor een verpleegkundige t.b.v. de polikliniek urologie en-van het urodynamisch onder zoek. De werktijden zijn op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.00 -17.00 uur en op woensdag van 08.00 -12.00 uur. Funktie-eisen De kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundige. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en be draagt maximaal f 2.940,33 bruto per maand bij een fulltime aanstelling. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de GA.O.-Ziekenhuis- wezen. Inlichtingen Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u telefonisch kontakt opnemen met zr. A. ten Dam, hoofd polikliniek, num mer 071-155960, toestel 327/786. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer P 20-2. SCHOLENGEMEENSCHAP 5 Meilaan 137, 2324 W Leiden Telefoon 071-760200 23 lestijden 32 klokuren 16 klokuren W.P.O. voorwaarden: - tijdelijke aanstelling tot 1-8-1986 - niet ouder dan 32 jaar - tenminste 1 jaar werkloos - ingeschreven staan bij het G.A.B. Van sollicitanten wordt een positieve instelling verwacht t.a.v. het christelijk onderwijs. Inlichtingen worden verstrekt door de directie. Sollicita ties zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur de heer M. Wielinga. Infectieziekten Bij de afdeling Infectieziekten is een vacature voor een vac.nr. 393.D.65.01 .LD Taakomschrijving: het meewerken aan experimenteel onderzoek naar de werkzaamheid van antibacteriële mid delen. Vereisten: vereist is een H.B.O.-diplo ma, richting Microbiologie. De aanstel ling is van tijdelijke aard op basis van een subsidie van het Koningin Wilhel- mina Fonds voor telkens een jaar, met een maximum van 4 jaar. Salaris: volgens Rijksregeling, over eenkomstig opleiding en ervaring. Informatie: telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij Dr. H. Mattie (071 - 262290) of bij Prof. Dr. R. van Furth (071-262613). nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv is producent van een 80-tal tijdschriften. Voor een groot aantal daarvan wordt ter plaatse ook de advertentie-exploitatie verricht. Deze activiteit is ondergebracht in een aparte organisatie die optreedt onder de naam Intermedia. Het bureau Intermedia verzorgt met een achttal medewerkers de telefonische acquisitie, de uitvoering van plaatsingsopdrachten en de administratieve behandeling daarvan. Het functioneert als een zelfstandig onderdeel van de verkooporganisatie. In verband met het vertrek van een van onze medewerksters zoeken wij op korte termijn een advertentie-acquisitrice, die voor verschillende vaktijdschriften de telefonische advertentie verkoop verzorgt. De hierbij te benaderen doelgroepen zijn o.a. uitgeverijen, reclamebureaus en industriële bedrijven. De advertentie-acquisitie weet zich zowel administratief als informatief ondersteund door de afdeling verkoopbinnendienst. Kandidaten voor deze functie dienen te beschikken over een goede telefoonstem, inventiviteit, doorzettingsvermogen en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in het telefonisch verkopen van adver tenties voor vaktijdschriften is een pré. Nadere telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer C.J. van den Bos, Hoofd Advertentie-acquisitie Intermedia, tel.nr. (01720)622 85. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv, t.a.v. de heer J. P. de Neijs, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 111,2400 AC Alphen aan den Rijn (tel.nr. 01720-6 2137). intermedia bv Intermedia is het tijdschriften-servicebureau van Samsom-Sijthoff grafische bedrijven bv. Samsom-Sijthoff maakt deel uit van de Wolters-Samsom Groep nv. Chr. Mavo Noordelnde 24 2231 LK Rijnsburg In het kader van het Werkgelegenheidsprojekt Onder wijs (W.P.O) is onze school in de gelegenheid gesteld tot 1 augustus 1986 een extra impuls te geven aan het infor- matica-onderwijs. Gevraagd wordt daarom zo spoedig mogelijk een voor 14 lesuren die: óf de computerlessen kan verzorgen óf een van onze leerkrachten hiervoor kan vrijma- In het laatste geval zijn binnen het team verschillende oplossingen mogelijk. Belangrijk is een bewuste keuze voor het protestants-christelijk onderwijs. De te benoemen leraar moet voldoen aan de voorwaar den, verbonden aan de W.P.O.-regeling: a. 32 jaar zijn of jonger b. minimaal 1 jaar werkloos zijn en als werkzoekende staan ingeschreven bij het G.A.B. c. op het moment van benoeming volledig werkloos zijn. Informaties bij en sollicitaties aan de direkteur: A.C. Berkheij, Uiterdijk 6, 2223 TX KATWIJK; tel. 01718- 21712 (school) of 01718 - 28127 (huis). NEDERLAND Ontwerp Produktie van Printplaten. De divisie produktie van printplaten van CAD Nederland vraagt: Wij bieden u een interessante baan in een jong bedrijf met zelfstandig en afwisselend werk in een jong team van kollega's. Leeftijd: 18-20 jaar. Opleiding: geen voorkeur, de specifieke bedrijfsoplei ding ontvangt u bij ons intern. Een premievri) pensioen, variabele werktijden, en een dertiende maand zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden die wij binnen ons bedrijf hanteren. Industrieweg 12 Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoeterwoude-Rijndijk. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. maatkleermakers (mnl./vrl.) deeltijdarbeid, 32 uur per week vac.nr. 4-4149/1158 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht Functie-informatie: vervaardigen van maatkleding voor zowel mannelijke als vrouwelijke militairen; vervaardigen van prototypen en standmodellen voor militaire kleding; uitvoeren van confectie-opdrachten van zeer geringe omvang. Vereist: vakopleiding yooT mode en kleding op minimaal LTS niveau (vergelijkbaar gezel A en B). B.v.k. ervaring in de maatkledingsector. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 1981,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Nagtegaal, onder nr. (070) 73 2040. Sollicitaties inzenden voor 26 januari 1985. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 71/2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke Vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. PRAXIS INSTRUMENTS B.V. te Leiden is een snel groeiende onderneming op het gebied van micro-computers. Het bedrijf ontwerpt, produceert, en implementeert micro-compu ters voor de verwerking van procesgegevens met name in de petro-chemische industrie. De kracht van het bedrijf is gelegen in de mogelijkheid om in overleg met de opdracht gevers maatwerksystemen te ontwerpen aangepast aan het proces, de instrumentatie en de hoofdcomputer. De tekenkamer is verantwoordelijk voor de dokumentatie van onze systemen en is alszodanig een belangrijke schakel in de engineering van onze produkten. Binnen afzienbare tijd zal deze afdeling tevens gebruik gaan maken van een CAD systeem. In verband met de uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een uw taak zal o.a. bestaan uit: het voorbereiden en mede ontwerpen van de meer complexe systemen. het samenstellen van de benodigde materiaallijsten. het voorbereiden, controleren en registreren van assemblies en printed circuit boards. PRAXIS INSTRUMENTS B.V. Willem Barentszstraat 1 2315TZ Leiden Tel.071-217014 herkent u zich in deze funktie-eisen? leeftijd vanaf 25 jaar. een voltooide MTS-E opleiding. de voorkeur geniet diegene die de nodige applicatiecursussen heeft gevolgd, alsmede vertrouwd is met het ontwerpen van printed circuit boards. behoorlijke beheersing van de engelse taal in woord en geschrift. zelfstandig en akkuraat kunnen werken. De Heer P. de Jong ziet uw schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, met belangstelling tegemoet. U kunt ook bellen voor nadere informatie (toestel 23).

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 18