\mmM s V y assistentie) bedrijfsarchivaris JONGEN VAKATURES! VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES I VAKATURES 1 VAKATURES X administratieve hulp financiële administratie m/v ERVAREN SECRETARESSES de kgnina 25 laar. "v randstad uitzendbureau Trendsetters in automatisering -ir randstad uitzendbureau ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN medewerker mondziekten en kaakchirurgie m/v LEERKRACHTEN twee doktersassistentes m/v opleidingscoördinator m/v "LEYTHENRODE" Sam som Uitgeverij bv is gespecialiseerd in het uitgeven van beroepsinformatie ten behoeve van functionarissen bij de overheid, het bedrijfs leven en vrije beroepsbeoefenaars. Ons archief verzorgt de archivering en de bedrijfsdocumentatie voor een aantal uitgeverij fondsen. Onze nieuwe collega zal worden belast met de zorg voor het doelmatig functioneren van de documentaire informatiestroom en het actueel en toegankelijk houden van de gevorm de dossier- en andere bestanden. Wij denken aan een jonge man of vrouw (ca. 25 jaar) met ten minste een HAVO-diploma (moderne talen), aangevuld met een vakop leiding bedrijfsarchivaris (GO BI) of studerende hiervoor. Hij/zij dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen, een op dienstver lening ingestelde gerichtheid en een behoorlijke mate van zelfstandigheid. Belangstelling voor automatisering is een pré. Wilt u nadere informatie, bel dan Jan Blikman (01720) 6 2217. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mw. P.J. van der Zon, afdeling Personeelszaken van Samsom Uitgeverij bv, Postbus 4,2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij Samsom Uitgeverij bv is een onderdeel van de Wolters Samsom Groep r STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het Centraal Bureau waar direktie, sekretariaat en administra tie gehuisvest zijn, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van voor 30 a 32 uur per week. De funktie: U zult de volgende ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de grootboekadministratie verrichten: - het controleren en coderen van kassen; - het verwerken middels het computersysteem (boeken) van kas sen en fakturen, - het verrichten van verdere voorkomende werkzaamheden ten behoeve van de financiële administratie. Opleidingseisen en persoonlijke kwaliteiten: Enige scholing opfinancieel-administratief gebied is vereist, terwijl ervaring niet direkt noodzakelijk is. Wel verlangen wij accuratesse, cijfermatig inzicht, een leeftijd van 18 jaar en het vermogen om in een klein team te werken. Met name schoolverlaters die zich hierin herkennen, nodigen wij uit om te solliciteren. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Nadere informatie wordt verstrekt door Sjaak Cozijn, hoofd van de administratie, tel. 071 - 15 53 42. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 160, 2333 AJ LEIDEN. c\ Olivetti Nederland B. V. is een dochteronderneming van Europa 's grootste producent op het gebied van schrijf-, reken- en kopieermachines, wordprocessors, minicomputers, terminals, businesscomputersystemen, etc. Het Hoofdkantoor van Olivetti Nederland B. V. is thans gevestigd in Leiden. Door concentratie en uitbreiding van onze activiteiten in Leiden hebben wij op enkele afdelingen in de commerciële sfeer plaats voor Onze voorkeur gaat uit naar zelfstandige, representatieve jonge vrouwen tussen de 23 en 35 jaar, die een goede algemene ontwikkeling bezitten en een ruime ervaring als secretaresse, liefst opgedaan in een commerciële omgeving. Goede kennis van de Engelse taal is noodzakelijk, kennis van Duits en Italiaans wordt op prijs gesteld. Er wordt gewerkt met moderne tekstverwerkende apparatuur, waarvoor zonodig een opleiding wordt gegeven. Diegenen, die wij zoeken, moeten een dynamische instelling bezitten, initiatief tonen en in teamverband kunnen werken. Geschikte personen bieden wij een boeiende en afwisselende job in een plezierige werksfeer, binnen een klein team van professionele commerciële en/of technische collega's. Onze arbeidsvoorwaarden liggen op een uitstekend niveau. Nadere informatie over deze functies kunt u verkrijgen bij mevrouw R.C.M. van der Beek van onze afdeling Personeelszaken, tel. (071) 310221, toestel 132, aan wie u ook uw sollicitatiebrief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring kunt richten. Olivetti Nederland B.V. afd. Personeelszaken, Verbeekstraat 19-21, 2332 CA LEIDEN de Meer dart 'n gewoon uitzendbureau. voor alle voorkomende werkzaamheden. Leeftijd 16 tot 18 jaar Aanmelden Van Dam Supermarkt, Van Beethovenlaan 13-17, Voorschoten Telefoon 01717-6605 Secretaresse Voor een gezellig bedrijf in Leiden zoeken wij een all round secretaresse die beschikt over het nodige organi satietalent. Enige ervaring met een tekstverwerker is vereist. Leeftijd 25 jaar. Deze leuke baan gaat langere tijd duren en is voor hele dagen. C02 lassers Voor een relatie in Katwijk zoeken wij C02 lassers, die ervaring hebben met dun plaatwerk. Je kunt meteen voor langere tijd aan de slag. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-14 95 41 technisch- en industriepersoneet 071-14 65 4B Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 0172Ó-9 14 42 Mondziekten en Kaakchirurgie Bij deze afdeling is plaats voor een (part-time 20 per week) vac.nr. 240.A.72.01.LD De aanstelling is van tijdelijke aard en loopt af per 1-1-1986. Taak: - assisteren bij kaakchirurgische ingre pen, zowel klinisch als poliklinisch; - voorbereiden van de behandelingen; - zorg voor het instrumentarium. Vereist: diploma Doktersassistente of Tandartsassistente alsmede de bereid heid om bij toerbeurt verpleegkundige beschikbaarheidsdiensten te verrich ten. Zelfstandige inzet op volledige functie geschiedt na een ruime inwerkperiode. Salaris: max. f 2477 bruto per maand bij volledige diensttijd. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. C.J.M. Vrij- van Egmond, assistente personele zaken, (071-262341) en de heer M. Bakker, personeelsconsulent, (071 - 262775). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN Voor 3 onder ons bestuur staande basisscholen (LO afdeling) vragen wij in het kader van het werkgetegenheidsprojekt van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen De inhoud van de funktie is per. school verschillend en de omvang is maximaal 7 schooltijden per school. De aanstelling kan onmiddellijk ingaan tot 1 augustus 1985. Naast een Katholieke geloofsovertuiging dienen de gegadigden aan de volgende voorwaarden te voldoen: - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming 32 jaar of jonger zijn. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming 1 jaar of langer werkloos zijn en ingeschreven staan bij het Gewestelijk Arbeidsbureau. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming geheel werkloos zijn. Voor informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer W.G.M. Konijn, telefoonnummer 071 - 146841. Uw sollicitatie kunt u binnen 1 week richten aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. „Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, met 314 bedden en ruim 630 medewerkers. Op het klinisch-chemisch laboratorium is plaatsingsmogelijk heid voor Funktie-inhoud De werkzaamheden bestaan uit het afnemen van bloed bij klinische patiënten ten behoeve van onderzoeken op het laboratorium. De werktijden zijn voor de ene funktie (vak.nr. P 22-2) van maandag t/m vrijdag van 08.00 - 09.30 uur en voor de andere funktie (vak.nr. P 25-2) van maandag t/m vrijdag van 08.00 -10.00 uur. Funktie-eisen Van de kandidaten vragen wij het diploma dokters assistente. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt minimaal f 1.679,49 en maximaal f 2.311,54 bruto per maand bij een fulltime aanstelling. De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw E.M. Brand, hoofdanaliste. Telefoon: 071-155960, toestel 266. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. "Leythenrode" is een verpleeghuis voor somatisch zieken. Aan dit verpleeghuis is een opleiding voor ziekenverzorgenden verbon den. In verband met het aanvaarden van een andere werkkring van de huidige funktiónaris ontstaat een vacature voor een 32 uur dienstverband Funktleomschrljving: De eindverantwoording van de opleiding ziekenverzorgenden ligt bij de direktie van het verpleeghuis "Leythenrode", waarvan het theoretische gedeelte gedelegeerd wordt aan de Centrale Opleiding Ziekenverzorgen den Leiden, en het praktische gedeélte aan de opleidingscoördinator die ook de communicatie met de school verzorgt. Funktleinhoud: - ondersteunen van de Praktijkbegeleidsters in de begeleiding van zo wel de leerlingen als de gediplomeerden. - verder ontwikkelen van het praktisch gedeelte van de opleiding zie kenverzorgenden. - zorgdragen voor integratie van theorie in praktijk. - deelname aan de leerplan ontwikkeling samen met de vakgroep ver pleegkunde. - het voeren van overleg met de Centrale School - in samenwerking met de verplegingsdienst, en andere disciplines in het verpleeghuis, zorgen voor een zodanig klimaat dat de leerlingen een juiste attitude kunnen ontwikkelen. - zorgdragen voor de planning van de stages. - deelname aan de selectieprocedures van nieuw aan te stellen leerlin gen. Funktleelsen: - diploma ziekenverpleging A/ of AB, aangevuld met een docentenop leiding. - bekendheid met de ontwikkelingen binnen de opleiding ziekenverzor genden. - ervaring met het verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Inlichtingen: Bij de huidige opleidingscoördinator mevrouw J. Alkema-Elsackers. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleegkundig adjunct direkteur de heer A. Paats. Sluitingstermijn: Binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie. n Interkerkelijk verpleeghuis en reaktiveringscentrum Hoogmadeseweg 55, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Telefoon 071-899242.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 16