Hoogste tijd om met de festiviteiten te beginnen. £99- V&D bruist van leven. Al bijna 100 jaar! Feesttaart voor 98 stuivers plus alleraardigste kleurwedstrijd. Feestaandeel voor grote kortingen op begerenswaardige artikelen. Valuas fiets met trommelremmen. Uit V&D's Feestaandeel kuntu nü inwisselen coupons 1,2 en 3. Nonchalant-modieus damespak. Draaifauteuil,echt leder: VROOSVI^DREESMANN Vroom Dreesmann, Nederlands grootste waren huis, bestaat in 1987 honderd jaar. Zo'n belangrijke gebeurtenis werpt haar schaduw uiteraard vér vooruit Vandaar dat we vandaag - met het aansteken van 98 verjaardagskaarsjes - het startschot geven voor een indrukwekkende reeks festiviteiten. U zult er de komende tijd alles over lezen en horen. Nu al bent u uitgenodigd in de feestvreugde te delen. En te profiteren van onderstaande verrassingen. Uit de droom van de verjaardagstaart die hiernaast naar u staat te glimlachen, haalt u 6 tot 8 royale punten. Onze banketbakker heeft er een voor u gereserveerd - zonder kaarsjes - en rekent er t/m 12 januari a.s. evenveel stuivers voor als we jaren tellen: 98. Maar wilt u gewoon f4,90 betalen, ook goed. U verdient in elk geval 3 gulden, want de winkelwaarde is f7,90. En dan nu de kinderen! Hen dagen we uit van de getekende taart iets heel fraais te maken. Je mag kleuren, beplakken, (bijtekenen - kortom, je mag alles doen wat je fantasie je ingeeft. Ben je ldaar, lever je prestatie dan in bij het restau rant van de dichtstbijzijnde V&D-vestiging. In ruil krijg je een lekker glas ranja. Voor je ouders hebben we een kopje koffie van f 1,50 voor f 0,98 plus een stuk van de feesttaart (ook voor jou natuurlijk) van f2,40 voor f 1,98. Elke vestiging selecteert de 10 knapste inzendingen en hangt ze - als het even kan - op. In totaal zijn er dus straks honderden adembenemende werkstukken. Daaruit kiest een jury dan de aller-, allermooiste. De maker daarvan mag met de overige gezinsleden een extra lang Pinksterweekend komen doorbrengen in een 6-persoons bungalow op een van de luxueuze 5-sterren parken van Vendorado. Dat wordt dan een verrukkelijke 4 a 5 daagse vakantie in Loohorst of Weerterbergen in het mooie Noord-Limburg of in Heilbachsee in de schilderachtige Duitse Eifel. Waarde: f500,-. Daarnaast zijn er per V&D- vestiging tien cadeau bonnen te winnen: één van 25, één van 20één van 15 en zeven van 10 gulden. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Prijswinnaars ontvangen automatisch bericht. Dus jongens en meisjes, aan de slag! Niet vergeten je naamadres in te vullen. Inleveren vóór 31 januari a.s. O ja, niet elke V&D heeft een restaurant. Dan in leveren bij Klantenservice. Speciaal met het oog op het naderende eeuwfeest introduceert Vroom Dreesmann het Feestaandeel. Inhoud: 14 waardecoupons. In de maanden die volgen zal V&D op gezette tijden artikelen aanwijzen die u tegen inlevering van waarde coupons uit het Feestaandeel met een formidabel prijs voordeel kunt aanschaffen. Rekent u maar dat het stuk voor stuk 'knallers' zijn uit alle afdelingen van het waren huis. De drie openingsaanbiedingen hieronder spreken wat dat betreft duidelijke taal. Enkele waardecoupons zijn bestemd voor typische nouveauté's. Voor actuele zaken die gebonden zijn aan het seizoen. Het worden verrassingen van jewelste, dat beloven we u. Hoe krijgt u nu dat Feestaandeel? Heel simpel. Bij de meeste kassa's vindt u een aanvraagformulier. Vul dat in, geef het af bij Klantenservice en men over handigt u prompt het waardepapier dat u veel geld en ander voordeel gaat opleveren. Maak nu alvast uw keuze uit de aanbiedingen en haal meteen uw (gratis) Feest aandeel! Model Excellentde Luxe.Metver- lichting, 3 versnellingen,SturmeyArcher trommelremmen en veiligheidsslot. Alle garanties. Bovendien: 1 jaar gratis verzekerd. Heren- of damesuitvoering. In metallic bruin, anthraciet of goudbrons. Normaal: 599.-. Tegen inlevering van waardecoupon 1 uit het Feestaandeel Voor de aanbiedingen geldt: zolang de voorraad strekt. Met andere woorden: op is op. Zorg dat u er op tijd bij bent. "mardecoupm wsüzl Gemaakt van puur katoen. Het jack heeft een asymmetrische slui ting en drukkers. De bandplooibroek is voorzien van steekzakken. Ideale dracht voor a.s. lente en zomer. In zwart, licht-grijs en mint emerald. Normaal: 149.-. Tegen inleve ring van waardecoupon 3 uit het Feestaandeel Fraai gevormd zitmeubel van een zame klasse. Kunststoffen romp met lederen bekleding. Komfortabele zit op ronde (gestoffeerde) draaivoet. In de kleuren ivoor, zwart en grijs Normaal: 999.-. Tegen inlevering van waardecoupon 2 uit het Feestaandeel Met zulke spectaculaire kortingen blijven we doorgaan tot eind 1987. I n advertenties, folders, kranten, etalages e.d. wordt regelmatig aangekondigd voor wélk artikel u wélke waardecoupon kunt gebruiken. Let voortaan dus extra goed op alle V&D-publiciteit. Het lóónt.

Leidsch Dagblad | 1985 | | pagina 17