personeel P 1 perso Polikliniekassistente alg. heelkunde St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp PERSONEEL' chauffeur of chauffeuse schoonmaak krachten CONCIERGE CONCIERGE TECHNISCH ADVISEURS leraar (m/v) assistent- groepsleid(st)ers STAFMEDEWERKER(ST)ER Ervaren typiste) personeel P4r5one^'Ü5?i? t,noul\ltCL,m< personeel personeel personeel I HUIZE BERKHOUT is een verzorgingscentrum met voorzieningen voor ruim 100 bewoners. Er zijn omstreeks 45 personeelsleden. Onze wijze van werken is er op gericht om met individueel aangepaste zorg een grote verscheidenheid in leefmogelijkheden te bieden aan onze bewoners. Binnenkort wordt gestart met dagverzorging. Een projekt in het kader van de wijkfunk- tie van de verzorgingstehuizen voor ouderen. Voor dit projekt zoeken wij een: coördinator dagverzorging (M/V) in deeltijd van 32 uur per week FUNKTIE-INHOUD: De coördinator ressorteert onder de direktie van Huize Berkhout en is belast met de dagelijkse gang van zaken in de dagverzorging. In samenwerking met andere disciplines, stelt hij/zij een individueel dagprogramma op, dat gericht is op het handhaven en herstellen van de zelfstandigheid van de deelnemers aan de dagverzorging. De uitvoering van het dagprogramma is deels een taak voor de coördinator, deels gebeurt het door vrijwilligers onder zijn/haar verantwoordelijkheid. Voorts behoort tot de funktie: - het onderhouden van contacten met de thuissituatie en met de hulpverleners uit de wijk - integratie van de dagverzorging in de bestaande voorzieningen in Huize Berkhout en in de wijk - de administratie van de dagverzorging - rapportage m.b.t. tot de voortgang van het experiment. FUNKTIE-EISEN - Opleiding op tenminste M.B.O. niveau b.v. M.D.G.O.-A.B. of met M.D.G.O.-A.T. - ervaring in het werken met ouderen - inzicht in de leefsituatie van zelfstandig wonende ouderen - visie op het handhaven of herstellen van de zelfstandigheid van deelnemers aan de dagverzorging - ervaring in de omgang met de diverse werksoorten in de eerste lijn hulpverlening - vermogen tot samenwerking met hulpverleners en vrijwilligers in de wijk - kreativiteit en improvisatievermogen - organisatorische talenten Het salaris bij aanstelling, gebaseerd op een 40-urige werkweek bedraagt maximaal 2704,00 bruto per maand, schaal 5 van de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen, exclusief 7,5% vakantietoeslag en onregelmatigheidstoeslag. Opname in het Pensioenfonds P.G.G.M. Geïnteresseerden voor deze funktie verzoeken wij, eigenhandig geschreven sollicitaties met volledige Inlichtingen over opleiding, werkkring etc. alsmede referentie-adressen binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan. Mevr. J.M. Verheijen-Tijssen, dlrektrlce Bejaardencentrum Berkhout Berkhoutlaan 15 2161 EL Llsse. Voor telefonische Inlichtingen kunt u bellen 02521-12650. Het T.M.C. ASSER INSTITUUT werkt nauw samen met de Nederlandse universiteiten. Het Instituut bevordert onderwijs en onderzoek op het gebied van het Internationaal Privaatrecht, Volkenrecht en het Recht der Europese Gemeenschappen. Het vervult deze taak door het verrichten van wetenschappelijk onderzoek gericht op documentatie en publikatie. Aan het Instituut zijn 40 medewerk(st)ers verbonden. Voor de Instituutsbeheerder vragen wij op korte termijn een SECRETARIAATSMEDEWERKER m/v leeftijd ca. 23-35 jaar. Tot de taken behoren: algemene secretariaatswerkzaamheden, die bestaan uit het behandelen van de in-en uitgaande post en het notuleren van werk vergaderingen administratieve werkzaamheden, waar onder budgetbeheer, kasbeheer, debi teurenadministratie en het voorbereiden van boekhoudopdrachten assisteren bij personeel-aangelegenheden het mede-voorbereiden van lezingen col- Functie-eisen: minimaal HAVO- of ding (met in het keur Engels, Frans volgd door een seen zelfstandig kunnen werken organisatorische kwaliteiten oplei- ij voor- ge- Wij bieden voor deze zeer afwisse lende baan een salaris volgens overheidsregeling. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u - binnen 10 dagen- richten aan het T.M.C. Asser Instituut, Alexanderstraat 20-22,2514 JM Den Haag, t.a.v. de heer G.J. de Roode. INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR INTERNATIONAAL RECHT T.M.C. ASSER INSTITUUT Gevraagd part-time (2 uur per dag). -ir randstad uitzendbureau Secretaresse Voor een ervaren secretaresse hebben wij een afwisse lende baan bij een relatie in Leiden. Functievereisten: een voltooide secretaresse opleiding organisatietalent bekendheid met een Olivettitekstverwerker Leeftijd 25 jaar. Deze baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Typiste Engels Voor een relatie in Leiden zoeken wij een geroutineerde typiste Engels. Ervaring met een tekstverwerker is een pré. Deze functie is voor 37 uur per week en gaat en aantal maanden duren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen aid Rijn, Jutianastraat 94 01720-9 14 42 -\r randstad uitzendbureau STICHTING SAMENWERKENDE AKADEMIES VOOR GEZONDHEIDSZORG Oosteinde 14, 2271 EH Voor burg Vanaf 1 februari 1985 geves tigd te Leiden, Endegeester- watering 2, 2333 AG Leiden vraagt per 1 februari 1985 voor het onderhoud van haar ge bouw een tweetal part-time (m/v) beiden voor 24,5 uur per week. De werktijden voor de twee va catures zijn verdeeld over 5 werkdagen (-middagen) in ver band met noodzakelijk, dage lijks onderhoud. Vereisten zijn: - zo mogelijk een ruime erva ring - een zelfstandige werkhou ding - een bereidheid tot optimale samenwerking met andere medewerkers Salarisregeling en rechtsposi tie conform de regelingen van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Inlichtingen te verkrijgen bij de heer E.A. Vork, adjunct-direc teur, op 7 en 8 januari 1985 tussen 9.00-14.00 uur, 070- 694081. Brieven met referenties richten aan de directie van Vrone- stein, Akademie voor Gezond heidszorg, Oosteinde 14,2271 EH Voorburg, onder vermel ding van 'schoonmaak' op de linker bovenhoek van de enve lop, vóór donderdag 10 januari 1985. Brieven die na deze datum binnenkomen, worden niet in behandeling genomen. De Stichting "Het Rijnlands Lyceum" vraagt In het kader van de Werkgelegenheidsprojecten Onderwijs (WPO) met spoed voor Het Rijnlands Lyceum te Oegstgeest voor 32 uur per week Het Rijnlands Lyceum te Sassenhelm voor 20 uur per week werktijden in overleg te regelen. Aan de volgende voorwaarden moet worden vol daan: - Niet ouder dan 32 jaar - Tenminste 1 jaar ingeschreven als werkzoekende bij het G.A.B. - Momenteel geheel werkloos Sollicitaties te richten aan: voor Oegstgeest de heer drs. A.J.M. Vaessen, rector, Apollolaan 1, 2341 BA Oegstgeest Voor Sassenhelm de heer H. Hietbrink, rector, Postbus 79, 2170 AB Sas- senheim. Erwin Sick B.V. is een dochteronderneming van de V/est- duitse fabrikant van optisch elektronische bedrijfsappa- ratuur voor de sektoren milieubewaking, arbeidsbeveili- ging, meet- en regeltechniek, automatisering, verkeers veiligheid, textieltechniek en informatietechniek. Het be drijf is gevestigd te Bilthoven. Hoogwaardige geavanceer de produkten, waarvan de kwaliteit wordt gegarandeerd door jarenlange ervaring en intensieve research hebben Erwin Sick ook in Nederland marktleider gemaakt. De voortdurende groei doet de noodzaak ontstaan de verkooporganisatie verder uit te breiden met twee m/v met als standplaats Breda e.o. 25 - 30 jaar resp. Gouda/Rotterdam e.o. De funktie: de werkzaamheden omvatten het adviseren m.b.t. de toepassingen van optisch elektronische detektieappa- ratuur in deze dynamische markt zal hij de bestaande relaties onderhouden en zich energiek inzetten deze uit te breiden de rayons zijn respektievelijk Zuidwest Nederland en West Nederland Geboden wordt: een adequate honorering met goede uitgroeimogelijk heden en sekundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van het bedrijf De kandidaat beschikt over: een opleiding gelijkwaardig aan HTS-niveau elektro- nika kennis van digitale meet-, regel- en besturingstech nieken inventief op de praktijk gericht technisch inzicht buitendienst ervaring doorzettingsvermogen, werk- en daadkracht kennis van de duitse en engelse taal Geïnteresseerden, van wie verwacht wordt dat zij in hun rayon woonachtig zijn c.q. zullen zijn, worden verzocht hun handgeschreven sollicitatie, voorzien van een re cente pasfoto, te richten aan onderstaand adres. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. I Erwin Sick b.v. Optik-Elektronik Chr. Mavo Noordelnde 24 2231 LK Rijnsburg In het kader van het Werkgelegenheidsprojekt Onder wijs (W.P.O) is onze school in de gelegenheid gesteld tot 1 augustus 1986 een extra impuls te geven aan het infor- matica-onderwijs. Gevraagd wordt daarom zo spoedig mogelijk een voor 14 lesuren In het laatste geval zijn binnen het team verschillende oplossingen mogelijk.-Belangrijk is een bewuste keuze voor het protestants-christelijk onderwijs. De te benoemen leraar moet voldoen aan de voorwaar den, verbonden aan de W.P.O.-regeling: a. 32 jaar zijn of jonger b. minimaal 1 jaar werkloos zijn en als werkzoekende staan ingeschreven bij het G.A.B. c. op het moment van benoeming volledig werkloos zijn. Informaties bij en sollicitaties aan de direkteur: A.C. Berkheij, Uiterdijk 6, 2223 TX KATWIJK; tel. 01718- 21712 (school) of 01718 - 28127 (huis). Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging zoeken wij op korte termijn enige Taken: Deze medewerk(st)ers zullen, onder leiding en verantwoordelijkheid van het paviljoens kader, na een inwerkperiode, de groeps leiding assisteren bij de zorgverlening aan bewoners. Voor de funktie komen in aanmerking: zij die in het bezit zijn van een diploma KV/JV, INAS of daarmee vergelijkbaar, zij die minimaal 2 jaar hebben deel genomen aan een middelbare beroeps opleiding in de gezondheidszorg (A, B of Z-opleiding) met een voldoende waar deringscijfer voor praktijk. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar, telefoon (01726) 1 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer H.J.M. Machiels, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). Bij de polikliniek Algemene Heelkunde ontstaat een vaca ture voor een assistente. Zij zal worden belast met de vol gende administratieve taken: - spreekuurbegeleiding; - verzorgen van de correspon dentie (dictafoon); - vastleggen en archivering van patiëntengegevens. Voor deze functie denken wij aan een kandidate die, naast een mid delbare schoolopleiding, beschikt over een opleiding voor medisch- secretaresse (bv. LOI, NAMS), een uitstekende kennis van de medische terminologie en een goede typevaardigheid. Een rui me werkervaring, bij voorkeur een soortgelijke functie, is nood zakelijk. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw J,M.T. Haartsen, hoofd Medische Admi nistratie, tel. 071-899250, tst. 431. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 71 /84. SIC - me werkervaring, bij voorkeur in c;,v.^ a ion ncn nn i i Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De Centrale Bond van Meubelfabrikanten (C.B.M.) te Haarlem zoekt ten behoeve van één van de aan haar gelieerde organisaties een De gezochte stafmedewerk(st)er zal werkzaam zijn ten behoeve van een prijsregelende organisatie. De werkzaamheden zullen bestaan uit veelvuldige externe contacten, het verwerken van de binnenkomende gegevens op de computer en het uitschrij ven en notuleren van vergaderingen. Op het bureau van de C.B.M. zijn een zeventien-tal personen werkzaam in dienstverlenende functies. Van de aan te stellen medewerk(st)er wordt in het bijzonder vereist - het op accurate wijze en met grote zelfstandigheid verrichten van de werkzaamheden - een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, alsmede een goede administratieve aanleg - het met tact en discretie onderhouden van d? externe contac ten. Gedacht wordt aan een medewerk(st)er van 30-40 jaar met een actieve instelling, die weet door te zetten. Het deels ambulante karakter van de functie brengt met zich mee dat soms ook buiten de normale kantooruren werkzaamheden dienen te worden verricht. Opvolging van de huidige (vrouwelijke) directeur van de organisatie behoort bij gebleken geschiktheid tot de mogelijkheden. Bij de sollicitatie dient rekening te worden gehouden met een psychologisch onderzoek. Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten eerst met hem/haar worden doorgesproken. Rapportering aan de C.B.M. volgt alleen als de onderzochte zijn/haar sollicitatie handhaaft. Van de conclusie ont vangt hij/zij een afschrift. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden In gewacht bij de Centrale Bond van Meubelfabrikanten, Westerhoutpark 10, 2012 JM Haarlem, t.a.v. Mw. J. Marlnus. Registeraccountants Alkmaar Beverwijk Ede Hoogeveen Purmerend Amsterdam Brummen 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Arnhem Dóetinchem Haarlem Leiden Zutphen Voor onze vestiging te Leiden vragen wij een Bij voorkeur bekend met een Philips P 5020 tekstverwerker. Na gebleken geschiktheid heeft hij/zij de mogelijkheid hoofd van de type-afdeling te worden. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet aan ons kantooradres: Zeemanlaan 22A, 2313 SZ Leiden.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12