V DeVries KALKULATOR Rabobank Q personeel per so DE VRIES ZOEKT: UITVOERDER H medewerker financieringen (m/v) PERSONEEL'- ri&lff ERGON ELECTRIC B.V. administratief medewerk(st)er 81,25% psychologisch assistent(e) 80% hooge burch Jl AMANUENSIS Zuij(lhv(jcl; OPROEP- MED EWERK( ST) ER Gemeente Katwijk Rabobank Rijnsburg PERSONEEL -• persooe«l person EL personeel I Wegens toenemende aktiviteiten wensen wij in contact te komen met een ervaren uitvoerder, vooral op gebied van woningbouw. Hij dient dan ook aan te kunnen tonen meerdere woning- bouwprojekten met succes te hebben uitgevoerd. Zijn woonplaats dient in de directe omgeving van Leiden te zijn. Voor deze functie geldt een leeftijd van ca. 35 jaar. Uw sollicitatie dient u te richten aan de Direktie van BOUW BEDRIJF H. DE VRIES B.V. te Almere. Postbus 50202, 1305 AE Almere. Bouwbedrijf De Vries is een gezonde onderneming die zich bezighoudt met zowel utiliteitsbouw, woningbouw als projekten in de partikuliere sfeer. Er wordt gewerkt vanuit 3 vestigingen, te weten Emmeloord, Almere en Nieuwegein. Mede door de nuchtere mentaliteit en de stringente kwaliteits-principes krijgt het bedrijf regelmatig nieuwe opdrachten en zijn er op gezette tijden steeds verschillende vakatures. met vestigingen in Apeldoorn, Almere, Assen en Zoeterwoude levert en installeert: - elektrotechnische installaties - systemen voor interne kommunikatie, bewaking en beveili ging Op korte termijn zoeken wij een Wij vragen: - een opleiding op HTS-niveau (elektrotechniek); - een ruime ervaring op het gebied van kalkuleren van elektro technische installaties voor utiliteitsprojekten; - ervaring in het ontwerpen strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - de mogelijkheid om binnen een klein team zelfstandig te werken aan projekten van aanvraag tot opdracht. De man die op basis van zijn enthousiasme, opleiding en erva ring deze gevarieerde taak als een uitdaging ziet, wordt ver zocht telefonisch of schriftelijk kontakt op te nemen met de afdeling Personeelszaken. ERGON ELECTRIC B.V. Zwaansprengweg 20, Postbus 111 7300 AC Apeldoorn telefoon 055-422455. rÊÊÊÊ Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de algemene administratie ontstaat met ingang van 1 januari 1985 een vakature voor een (5 dagen a 6V2 uur per week) vakaturenummer 2912 Funktie: Het verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. Eisen: Een MAVO-4 diploma met handelskennis in het pakket of een LEAO diploma. Leeftijd: 18 - 21 jaar. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij mevrouw M.F.A. Oudenes, hoofd algemene administratie, telefoon (01726) 1 92 00, toestel 342. Binnen de psychologisch/pedagogische dienst ontstaan met ingang van 1 januari 1985 twee vakatures voor de funktie van (voor vier dagen per week) vakaturenummer 2012 Funktie: In samenwerking met de psycholoog/ pedagoog afnemen en uitwerken van tests ten dienste van de behandeling en begeleiding van bewoners, verrichten en uitwerken van observaties ten dienste van de bewoners, geven van spelbegeleiding en uitvoeren van behandelingsprogramma's, verrichten van administratieve werkzaam heden. Eisen: Een afgeronde agogisch gerichte MBO- opleiding (bijvoorbeeld kleuterleidster. Z-verpleegkundige). Voorts dient u de bereidheid te hebben tot het volgen van de opleiding tot psychologisch assistent(e) van het N.I.P. Informatie: Nadere informatie over deze funkties kunt u inwinnen bij de heer E. Timmers, hoofd psychologisch/pedagogische dienst telefoon (01726) 1 92 00, toestel 444. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van het vakaturenummer, kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de dienst sociale zaken, t.a.v. de heer D.J. Mulder, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen a/d Rijn). Het bestuur van de Vereniging voor Protes tants Christelijk Voortgezet Onderwijs te Lei derdorp Muzenlaan 155 2353 KD roept solli citanten op van 32 jaar of jonger voor de functie van De aanstelling geldt voor 25 lesuren per week en loopt in principe tot 1 augustus 1986. De functionaris zal benoemd worden in het kader Werkgelegenheidsprojecten On derwijs. De sollicitant moet daarom minimaal één jaar ingeschreven staan bij het GAB als werkzoe kende. Het bestuur ziet graag, dat de sollicitant ach ter de Christelijke identiteit van de school staat. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend te zenden aan de direkteur van de school. U kunt bij hem ook mondeling informatie inwinnen. De heer Ph.v.d.Giessen, Coornhertdreef 48, 2353 CG Leiderdorp. Tel. 071-895780. ZUYDTWIJCK is een modern verpleeghuis voor somatisch zieken met een kapaciteit van 156 bedden, verdeeld over 6 verpleegafdelin- gen. Voor dagverpleging zijn 20 plaatsen beschik baar. De zorg is gericht op het terugplaatsen van de patiënt(e) in zijn/haar oorspron kelijke milieu. Voor wie dat niet meer mogelijk blijkt, proberen we een zo goed mogelijk "thuis" te zijn. opleiding tot ziekenverzorgenden Op 1 maart 1985 starten wij weer met een opleiding voor het staatsdiploma Ziekenverzorging. De opleiding duurt in totaal 2 jaar en 12 weken en wordt in samenwerking met het Zeehospitium in Katwijk aan Zee verzorgd. De leerlingen volgen het theo retische èn het praktische deel van de op leiding in ZUYDTWIJCK. Tijdens de opleiding is er een stage-uitwisseling met het Zeehospitium. Toelatingseisen: leeftijd: 17 jaar en7 maanden t/m 20 jaar; bezit van het diploma: INT AS, MAVO of LHNO (tenminste 2 vakken op C- nivo); Als je wat verder weg woont is dat geen probleem. ZUYDTWIJCK beschikt in de buurt van het verpleeghuis over een aantal personeelsflats. Overigens zijn wij met het openbaar ver voer goed bereikbaar. Informatie: Voor telefonische informatie kun je bel len naar het opleidingsteam. Tel. 071- 769300, toestel 130. Sollicitaties: Graag schriftelijk te sturen aan: Oplei dingsteam Ziekenverzorgenden, Postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wierlaan 50 le Leiden Stichting VAM-Voorschoten opleidingsinstituut voor het motorvoertuig-, tweewieler- en aanverwant bedrijf. In het kader van haar taak ontplooit de VAM (als particulier instituut) in de motorvoertuig- en tweewielerbranche, met haar 115 medewerkers diverse activiteiten w.o. opleidingen en cursussen, examens, bedrijfsadviezen, uitgave van studieboeken en drukwerkverzorging. Voor onze afdeling Restorette en Interne dienst zoeken wij een Taken: assisteren aan het zelfbedieningsbuffet voorbereiden en bedienen van lunches het verrichten van verdere voorkomende werkzaamheden chauffeurswerkzaamheden onderhoud en schoonhouden van een gedeelte van het gebouw. Functie-eisen: ervaring in soortgelijke functie LHNO-opleiding leeftijd'ca 22 jaar rijbewijs BE woonachtig in de regio Voorschoten. Telefonische sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting VAM, Telefoon (01717) 4141toestel 209, Rouboslaan 30, Voorschoten. HERHAALDE OPROEP Bij de afdeling comptabiliteit van de hoofdafdeling financiën van^ de gemeentesekretarie is plaats voor een financieel medewerk(st)er (voor 36 uur per week) De hoofdafdeling is verdeeld in 3 afdelingen. Eén daarvan is de afdeling comptabiliteit, waar de gemeentelijke financiële boekhouding en het kasbeheer worden gevoerd. Naast de chef zijn op deze afdeling 6 medewerkers werkzaam. Funktie-inhoud: - het opstellen van onderdelen van de gemeenterekening met analyse: - interne controle-werkzaamheden; - de zorg voor een tijdige en goede verwerking van de salarissen in de financiële administratie; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. De financiële administratie van de algemene dienst geschiedt met behulp van een M.D.S. computer, Super 2100. Funktie-eisen: Diploma HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden, of een gevorder de studie voor het diploma Financieel Bestuursambtenaar. Zij die beschikken over ervaring op een afdeling financiën en belangstelling hebben voor automatisering genieten de voorkeur. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal f. 1.977,-- tot maxi maal f. 2.974,-- bruto per maand (bij een 40-urige werkweek). Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de afdeling comptabiliteit, de heer J.A. van Amerom, telefoon 01718-24034, toestel 227. Sollicitaties worden vóór 5 januari 1985 ingewacht bij het College van Burgemeester en wethoüders van Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk ZH. verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdien sten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de lan delijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigin gen. Wij zoeken een De Rabobank Rijnsburg omvat 2 vestigingen met in totaal 55 mede werkers. De gevraagde functionaris ressor teert rechtstreeks onder het hoofd Bankzaken. Hij/zij verzorgt de administratieve en controle werkzaamheden op het gebied van financieringen en beleggingen: afwerking van ver strekte financieringen, controle fi- nancieringsoutput, verwerken sta tistische gegevens enz. Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw van minimaal 24 jaar, met een opleiding op mid delbaar niveau en HEAO of M.B.A. Enige ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling. De Rabobank biedt een goede ho norering en uitstekende secundai re voorwaarden, waaronder een1 dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank Postbus 4 2230 AA Rijnsburg.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 10