Geen exclusieve collectie? PAS 60 JAAR JONG, PAS 60 JAAR JONG O WINKEEHQF kerst is een in winkelhof (Neen, maar daar zijn onze prijzen ook niet naar) Juwelier Matth. Brinks WERELDWIJDE VERHUIZINGEN gewijzigde openingstijden lieuwiaar 't Smikkelland van Nederland. De laatste tijd wordt u overspoeld met advertenties van deze of gene die u vertelt over zijn exclusieve collectie sieraden. Nu, die hebben wij niet, want een exclusieve collectie gaat altijd gepaard met één groot nadeel: "Het prijskaartje". Wat hebben wij dan wél 1. Aparte sieraden in goud en zilver voor zéér redelijke prijzen en o.m. de grootste collectie trouwringen van de hele regio. De nadruk leggen wij wél op dat aparte want gelukkig wordt u bij ons een grote verscheidenheid aan sieraden getoond die u niet gauw elders zult tegenkomen. 2. Veel van deze sieraden hebben wij ook in doublé zodat niet gelijk een enorme aanslag op uw portemonnee gedaan wordt. 3. Wij hebben de beschikking over een flinke voorraad horloges van diverse zeer bekende merken. 4. Als wij nu eens over prijzen moeten praten: Wat denkt u van ons groeibrillantsysteem wat voor u een voordeel in kan houden van ruim 40% goedkoper; of in geld uitgedrukt zo'n 2.000,- op één sieraad. Mogen wij dan stellen bij Matth. Brinks kopen is kopen met koppie? Haarlemmerstr. 126 Leiden (naast Hema) Tel. 071-121074 (Niet?) toevallig, wèl de grootste trouwringshop uit de regio. meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer |rijks en kantoorverhuizingen BVERKROOSTZNBI Nijmegen Leeuwarden KI 0S8e'l!«595 't staat in de krant iedere dag weer Winkelhof, uw winkelcentrum in Leiderdorp. Goed bereikbaar. Gezellig, sfeervol en overdekt. Twee uur gratis parkeren. Ideaal om uw kerstinkopen te doen. 'n kerstpakket voor U... Als u meedoet met ons kerstspel op zaterdag 22 december maakt u v f kans op een van de vele kerstkadootjes. Elk uur (vanaf 10.00 uur) presenteert de enige echte kerstman dit gezellige familiespel. Het enige dat u hoeft te doen, is iets meene men of kopen in winkelhof, dat met Kerstmis te maken heeft: een kerstbal, een kerstkaart, een pak kaarsen, noem maar op. Dus niet vergeten: elk heel uur op zaterdag 22 december. kerst-paktafel Uw kerstkadootjes GRATIS prachtig verpakt, met strikjes en lintjes! Op alle koopavonden, en op maandag 24 december gedurende de hele dag. kerstversiering Sterretjes stralen overal in Winkelhof, veel kerstgroen, prachtige kerstbomen en een lief kerstengeltje, kortom een sfeervolle winkel- omgeving! kleur- en knipplaat Voor kleine en grote mensen (zolang de voorraad strekt) een mooie knip- en kleurplaat van een kerstversiering voor in de kerstboom. Deze platen worden op zaterdag 22 december uitgedeeld (bij het po- Koopavonden op: donderdag 20 december vrijdag 21 december, en Winkelhof is op maandag 24 december en maandag 31 december OOK 'S MORGENS OPEN! en gaan we om 16.00 uur dicht! LEIDERDORP Roomboter-amandel kerst- staaf Maakt de feestdagen nóg gezelliger! 200 gram Roomboter-amandel kerstkransjes Met 100% room- boter bereid, 11 200 gram Doublé kerstkransjes Melkchoco lade met een laagje witte choco- J1V J lade, 150 gram /.HvJ Chocolade kerst- kransjes Melk of 3 111 puur. 150 gram Amandelkransen Gesuikerd en met échte stukjes A Jt amandel, 200 gram I Schuimkransjes 200 gram Belgische bonbons Antwerpse, Brusselse of A r Gentse, per doos f I l> a 250 gram 535 J Roomijs Rol van 0.75 liter, dus ruim voldoende voor 4 personen. EaJamin heefl van alles in huis om het roomijs gezellig 'aan te kleden'..2^5 Kerststol Weegt ca. 750 gram! Voor zo'n prijs kunt u gerust zeer royale plakken snijden, (met a gratis zakje poedersuiker) 438 Alleen in Jamin winkels met broodverkoop Aanbiedingen geldig t/m 24 december 1984

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 8