PERSONEEL, iisepon^ Ie? PI m MEI schoonmaker(s) v/m m Office Manager Assistent/Documentalist Computer Operator Inkoper (m/v) 2 St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PERS0NEELD Sneel onee een medewerk(st)er voor de administratie PQ0QQEÏÏ0 medewerk(st)er planning ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER COflRDINATOR (m/v) EEN LEERKRACHT SECRETARESSE ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN f^£|OBScnecd PE d| personeel personeel L.' personeel personeel personeel tZZXA \IL_LZI vraagt: PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS VOGELENZANG BH DUINOORD Psychogeriatrisch opname-/kortdurende behandel afdeling van Psychiatrisch Zie kenhuis "Vogelenzang" VERPLEEGKUNDIGE 80% voor unit A vaste nachtdienst, 7 dagen op 7 dagen af in het bezit van B, A en B of HBO-V diploma VERPLEEGKUNDIGE 100% voor unit A dag/avonddiensten (voorkeur voor vrouw gezien teamsamenstelling) in het bezit van B, A en B, of HBO-V diploma VERPLEEGKUNDIGE 45% voor unit B voor avonddiensten van 17.30 - 21.30 uur in het bezit van B, MBO-V of ZV diploma VERPLEEGKUNDIGE 100% voor unit B dag/avonddiensten in het bezit van B, A en B of HBO-V diploma. De drie units elk 24 bedden, richten zich op mensen, die voor observatie/kortdurende be handeling naar ons verwezen worden. In Duinoord wordt multidiscipli nair gewerkt. Verpleegkundigen in dag/avond dienst hebben de koördinatie van de zorg voor drie patiënten vanaf de opname tot ontslag. Salaris is afhankelijk van oplei ding en ervaring. Voor gehuw den kunnen wij niet voor pas sende huisvesting zorgen. Wilt u nadere informatie dan kunt u rechtstreeks telefonisch kon- takt opnemen met Ben Berendsen, afdelingskoördinator Duinoord, 02502-2401. Sollicitaties kunnen tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van Psych. Ziekenhuis "Vogelenzang", Rijksstraatweg 113 (Postbus 5), 2121 AD Bennebroek. Unit A werkt met patiënten met funktioneel psychiatrisch pro blematiek. Unit B en C met patiënten met organisch psychiatrische pro blematiek. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Op korte termijn zoeken wij in een part-time betrekking voor 32 uur per week. Zij, die jonger zijn dan 23 jaar en nog geen werkkring hebben gevonden of reeds langdurig werkloos zijn, genieten de voorkeur. Een opleiding in de administratieve richting en de bereidheid om zich middels het volgen van kursussen verder te bekwamen is beslist een voorwaarde. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Informatie wordt u, indien gewenst ook telefonisch, verstrekt door de administrateur (071-769242). Special Products B.V. is een handelsonderneming gericht op de verkoop van grafische produkten aan zowel professionele als partikuliere afnemers in 45 landen. In de afgelopen 6 jaar zijn wij erin geslaagd onze omzet te verdubbelen, ons leveringsprogramma zeer sterk uit te breiden en verschillende nieuwe produkten op nieuwe markten suksesvol te introduceren. De organisatiestruktuur is (deels) hieraan aangepast, doch op korte termijn zoeken wij als uitbreiding van onze afdeling inkoop/orderverwerking een die in een klein team geheel zelfstandig verantwoordelijk zal zijn voor het plannen van assemblage en levering van ons produkten-assortiment. Hiertoe dient nauw samengewerkt te worden met een 7-tal sociale werkplaatsen en 50 thuis werkers, terwijl uiteraard ook frekwent kontakt met toeleveranciers en expediteurs een onverbrekelijk onderdeel van de funktie vormt. Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw van ±25 jaar, met een afgeronde middelbare opleiding, in het bezit van het rijbewijs B-E, terwijl enige jaren ervaring, opgedaan in een soortelijke funktie tot aanbeveling strekt. Wilt u over deze funktie nadere inlichtingen, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H.I.N. Hilhorst. Heeft u interesse, dan zien wij gaarne uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. Special Consumer Products Holland B.V. Lijnbaanstraat 13/Katwijk Postbus 525/2220 AM Katwijk Telefoon 01718-26114 B.V. M. SPIJER EN ZOON IMPORTBEDRIJF vraagt per direkt, voor hele dagen leeftijd ca. 18 jaar. Goede telefoonstem, typevaardigheid en enige kennis van de moderne talen is vereist. Sollicitaties, schriftelijk of telefonisch tussen 9 en 17 uur. Tel. 071-899312. Touwbaan 26,2352 CZ, Leiderdorp. 'Stichting kinderspeelzaal Voorschoten zoekt per 1 februari 1985 een voor 12 uur per week. Taken: advisering van het bestuur - begeleiding van de teams van 6 peuterspeelza len waarbij ook aandacht voor peuters en ouders - onderhouden van contacten met instanties die direct of indirect met het speelzaalwerk te maken hebben. - verrichten van enkele administratieve werkzaam heden. Vereisten: - HBO of gelijkwaardige opleiding die aansluit bij de werkzaamheden/functie - leeftijd minimaal 30 jaar - ervaring in peuterspeelzaalwerk - ervaring in het begeleiden van groepen. Salariëring volgens de CAO welzijnswerk. Int. te verkrijgen bij de voorzitter van het bestuur, de heer C. A. van Loenen, tel. 071-313229. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de sollicitatiecommis sie, Piet Heynlaan 12, 2253 TA Voorschoten. De Stichting Orthopedagogisch Onderwijs vraagt voor de onder haar bestuur staande Prof. Vliegenthartschool voor V.B.O.-L.O.M.: in het kader van het werkgelegenheidsproject Onderwijs. Indiensttreding vindt plaats met ingang van 7 januari 1985 tot 1 augustus 1985 met mogelijkheid van verlenging tot 1 augustus 1986 voor 7 schooltijden per week. Gegadigden dienen aan de volgende voorwaarden te voldoen: - Volledige bevoegdheid of N.L.O. - Bij voorkeur bevoegdheid voor wiskunde of economie of studerend hiervoor. - Affiniteit met het speciaal onderwijs. - 32 jaar óf jonger en geheel werkeloos. -1 jaar of langer werkeloos. Voor nadere informatie kunt U telefonisch kontakt opnemen met het hoofd van de school de heer H. de Graaf. Telefoon school: 121712. Privé: 414200. Uw sollicitaties kunt Ubinnen 1 week richten aan het bestuur van de Stichting Orthopedagogisch Onderwijs, p/a Zuidsingel 8. 2312 SB Leiden. Teekens advokatenkantoor gevestigd aan de Karolusgulden 32-38 te Lei derdorp (t.o. winkelcentrum Winkelhof) zoekt voor spoedige indiensttreding een die tenminste beschikt over Steno-diploma, H.A.V.O.-diploma of gelijkwaardige opleiding en thans als secretaresse werkzaam is of tot voor kort als zodanig werkzaam is geweest. Sollicitaties voor 21 december 1984 te richten aan Postbus 118. 2350 AC Leiderdorp, t.a.v. Mr. M. Teekens Jr. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15 wordt met ingang van 7 januari 1985 gevraagd een: voor 12 18 uren per week De voorkeur gaat uit naar kandidaten die vertrouwd zijn met onderhoud en reparatie van schoonmaak- apparatuur. De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onder wijs is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door de conrector de heer Drs. G.J.M. Désar, tel. 071 - 12.13.65 en 12.57.77 (school) of 071 - 17.03.20 .:tv (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 815 binnen één week te zenden aan de school, t.a.v. de heer Désar, Postbus 312, 2300 AH Leiden. i'a/ «sdlJ consulting services vraagt Geo-Logic B.V. is een adviesbureau ten behoeve van industrieën en maatschappijen, die zich bezig houden met exploratie en exploitatie van olie/gas en geothermische energie. Het huidige werkterrein van Geo-Logic strekt zich uit van Noord- tot Zuid-Europa (inclusief Noord-Afrika en Turkije). Door de grote vraag naar consultancy en de omvang van de huidige organisatie is er op korte termijn behoefte aan versterking van onze staf. Office manager (m/v) (code O.M.) Assistent/Documentalist (m/v) (code A.D.) Computer Operator (m/v) (code C.O.) Geo-Logic B.V. biedt u - dagelijks interne leiding en coördinatie voor vestiging te Leiden (20 man) - organisatorische ervaring (minimaal 5 jaar) - verwantschap met/kennis van de olieindustrie - opleiding bedrijfskunde of economie - leeftijd max. 35 jaar - documenteren/archiveren (m.b.v. computer) van informatie en literatuur - assistentie bij evaluatie werkzaamheden - opleiding documentalist of aanverwante oplei ding - zeer grote nauwgezetheid - ervaring met computer apparatuur - leeftijd max. 30 jaar - bediening van computer apparatuur en de daarbij behorende programmatuur - assistentie bij programmerings en andere werkzaamheden - input van gegevens (keyboard, digitizer) - opleiding mavo/havo met wiskunde - kennis van Basic strekt tot aanbeveling - ervaring niet vereist - zeer grote nauwgezetheid - leeftijd max. 20 jaar - salaris in overeenstemming met bovenver melde functies en afhankelijk van ervaring - bedrijfspensioenfonds (na 1 jaar) - buitenland toelage Is uw interesse gewekt, schrijft u dan een brief aan bovenstaand adres met een kort resumé van opleiding en ervaring, zodat wij u eventueel uit kunnen nodigen voor een nader onderhoud. Gelieve uw brieven te richten aan Dhr. J. H. Slegtenhorst onder vermelding van vacature code. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Voor de centrale inkoop van zo wel medische als niet-medische artikelen zoeken wij een inkoper (m/v) die zelfstandig kan functio neren. Een part-time assistente is aanwezig. De taak van de inkoper wordt on dersteund door de commissie Verbruiksartikelen welke zich richt op uniformering en stan daardisering van interne goede renstromen. Wij vragen: - Goede contactuele eigen schappen; - ruime ervaring in zelfstandig inkopen; - vermogen om selectieproces sen te begeleiden. Wij bieden: Het salaris afhankelijk varing en leeftijd nader over een te komen; - toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne'verstrekt door de heer A.J.J. de Bont, hoofd Economische en Administratieve dienst, telefoon 071-899250 toestel 439. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 60/84. Q.'mnn Cmi+.i.nn if ilOOrt men m I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Haemodialyse Op deze afdeling ontstaat binnenkort de vacature van waarnemend hoofdverpleegkundige vac.nr. 403.A.51.50.50.LD De afdeling: - is gelegen op de 5e etage van het polikliniekgebouw; - er zijn ca. 25 verpleegkundigen werk zaam; - ca. 35 chronische dialyse patiënten krijgen hier 2 of 3x per week een behandeling; - de acute dialyses vinden zowel op de afdeling als wel op andere afdelingen van ons ziekenhuis plaats; - sinds 1 april van dit jaar ook de CAPD behandelingen; - in samenwerking met het opleidings centrum is er jaarlijks een verpleeg kundige opleiding van haemodialyse- en transplantatie-verpleegkundigen. De taak: - bestaat uit vervanging van de hoofd verpleegkundige; - met een bijdrage aan: a. een optimale verpleegkundigezorg. b. het instandhouden c.q. bevorderen van een goed werkklimaat. Werktijden: full-time met alle diensten, waaronder periodiek beschikbaar heidsdiensten. Geen nacht- en zon dagsdiensten. Vereisten: - diploma A- verpleegkundige met het certificaat Haemodialyse en trans- plantatieverpleegkundige; - een kader of managementopleiding; - ervaring in een leiding gevende functie is gewenst. Voor de behandeling van de vacature is een benoemingscommissie ingesteld. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3726 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. P.J. Bata vier, hoofdverpleegkundige Haemodialyse (071 -2637 63) of door de heer R. Boxhoorn, coördinerend ver pleegkundig hoofd (071-262249). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22