E.E.G.~laborant(e) kmkn St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp leraar/lerares /1CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN SECRETARESSE ADMINISTRATIEVE KRACHT (m/v) TTERMO ELECTRIC commercieel medewerker O sociologie studeren Op de E.E.G.-afdeling van ons ziekenhuis bestaat een plaatsings mogelijkheid voor een E.E.G.-la- borant(e) die naast het registre ren van'E.E.G.'s o.a. ingescha keld zal worden bij evoked potentials-onderzoek, echo's en doppler H.T.G. alsmede zal as sisteren bij E.M.G.-onderzoeken. Voor deze full-time functie gaan onze gedachten uit naar een la- borant(e) die in het bezit is van het diploma E.E.G.-laborant (A of B)en ervaring heeft in boven genoemde onderzoeken. Even tuele deeltijdfunctie is mogelijk. Salariëring is afhankelijk van ge noten opleiding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer M.M. Veering, neu roloog, telefoon: 071-899250 toestel 332. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 63/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.Ó. en M.A.V.O., Kager- straat 7, wordt, ter vervanging wegens ziekte, voor zo spoedig mogelijk gevraagd: Wiskunde 10 lesuren in de 2e en 3e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071 - 153647 (school) en 020-644135 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kan sen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrou wen in functies zoals deze getalsmatig onder vertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 816 binnen een week na ver schijnen van dit blad te zen den aan de Directie Onder wijs der gemeente. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Paanakker en Co. - Luxe Schoenen gaal binnenkort verbouwen: Voor onze vernieuwde zaak zoeken wij m.i.v. fe bruari 1985 contact met een ERVAREN VERKOOPSTER 20 uur per week), leeftijd v.a. 23 jaar. Schriftelijke reacties gaarne aan: Paanakker en Co b.v. Maarsmansteeg 12, 2311 EE Leiden. T.a.v. dhr. P. Moorman. Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden ten behoeve van de patiëntenzorg uitsluitend rou- tine-haematologische bepalingen ver richt, zowel manueel als automatisch (2 coulters, hemalog 8, hemalog D). De uit slagen worden door middel van een computer verwerkt. Wij zoeken een analist m/v vac.nr. 150.F.65.50.LD Taak: het verrichten van routine-hae- matologische bepalingen. Vereisten: - bij voorkeur H.B.O.-A (klinisch che misch);. - ruime praktijkervaring met het werken in een klinisch chemisch of haemato logisch laboratorium; - bereidheid tot het verrichten van con- tinuediensten. Salaris: max. f 2974 bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de hoofd analiste, mevr. A den Ouden- Noorder- meer (071-262556). Kandidaten worden verzocht uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze advertentie te reflecteren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN LEIDEN Prins Willem-Alexanderschool voor Chr. M.A.V.O., Diepenbrocklaan 1 - 2324 VW Leiden Telefoon: 071-764032. De Bestuurscommissie van bovengenoemde school vraagt m.i.v. 7 januari a.s. een docent(e) voor 19 uur NEDERLANDS (zo mogelijk 1 studieles) Bewust kiezen voor het Christelijk Onderwijs is noodza kelijk. Ervaring is gewenst: inpasbaar in de huidige les rooster. In verband met de komende Kerstvakantie graag telefonisch reageren of schrijven vóór woendeg LEIDEN Prins Willem-Alexanderschool voor Chr. M.A.V.O. De Minister van Onderwijs heeft wegens uitbreiding van de school in het kader van het Werkgelegenheidsprojekt Onderwijs toestemming verleend voor het aanstellen van een tweede CONCIERGE De te benoemen functionaris moet voldoen aan de W.P.O.-regeling: a. 32 jaar of jonger zijn b. langer dan één jaar werkeloos zijn en inge schreven staan bij het G.A.B. Aanstelling geschiedt als assistent-conciërge voor 32 uur per week. Een Christelijke levensovertuiging is gewenst. Sollicitaties (i.v.m. de kerstvakantie) vóór woensdag a.s. aan de directeur, de heer G.J. Jansen (schooladres). JAMES RUBEN NOVA NEDERLAND, importeur van o.a. auto-onderdelen, handgereedschap pen en machines vraagt een Een deel van haar tijd zal zij besteden aan werkzaamhe den t.b.v. de direktie, de rest aan overige zaken binnen het bedrijf. Specifieke werkzaamheden zijn: postbehandeling; correspondentie Nederlands, Engels en Duits; verwerken (typen) van orders en offertes; notuleren van vergaderingen. Gevraagd wordt: goede beheersing van de Nederlandse taal, goede kennis van de Engelse en Duitse taal, zelfstandig kunnen corresponderen, ervaring met telex en telefooncentrale. Gegadigden wordt verzocht vóór 22 december a.s. schriftelijk te solliciteren. Voor nadere informatie omtrent de vacature kunt u tele fonisch kontakt opnemen met José Jansen, tel. 071- 411001. JAMES RUBEN - NOVA NEDERLAND. Postbus 27, 2380 AA ZOETERWOUDE. ONDERWIJS-INSTITUUT MEAB B.V. Herengracht 4-2312 LD Leiden vraagt Leeftijd: van 17 tot 19 jaar Vooropleiding: minimaal HAVO met Handelsweten schappen typediploma Sollicitaties uitsluitend schriftelijk Gevraagd AUTOVERKOPER voor één van onze filialen in Alphen a/d Rijn. Leeftijd plm. 30 jaar. Enkele jaren ervaring in deze branche vereist. Salaris in overleg. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan: b.v. garage de Gouden Leeuw t.a.v. mevr. Feenstra Hoorn 65 2404 HG Alphen a/d Rijn tel. 01720-31063. Thermo Electric Internatio naal B.V. is specialist op het gebied van temperatuurme- Thermo Electric is fabrikant van meet- en regelinstru- menten, kabel en tempera- tuurvoelers. Onze klanten bevinden zich in de petrochemische en chemische industrie, re search laboratoria, inge nieursbureaus, machine fabrieken en vele andere in dustrieën. Wegens uitbreiding van on ze verkoopaktiviteiten op de nederlandse markt, zoeken wij een Commercieel Me dewerker binnendienst. De juiste kandidaat moet vooral commercieel zijn in gesteld, waarbij een brede belangstelling voor techniek voor het uitoefenen van de funktie onontbeerlijk is. Telefonische kontakten met onze kliënten, evenals het uitwerken van offertes, be horen tot zijn werkterrein. THERMO ELECTRIC Opleidingsniveau bij voor keur MAVO met MTS-E of HAVO, waarbij een goede kennis van de engelse taal wordt verlangd. De leeftijd van onze nieuwe commerciële medewerker ligt tussen de 28 en 40 jaar. Ervaring in een soortgelijke funktie is noodzakelijk. Sollicitaties, gemerkt "Ver trouwelijk" te richten aan de Direktie van Thermo Electric Internationaal B.V., Postbus 65, 2360 AB War mond. Voor eventuele telefonische inlichtingen gelieve U te bel len: 01711-19206, toestel 10 of 11. Veerpolder 40, 2361 KW Warmond. ir randstad uitzendbureau Datatypistes Wij zoeken voor diverse relaties in Alphen a/d Rijn ervaren data- typistes, die zowel full-, als parttime aan de slag kunnen. Administratief medewerker Voor een relatie in Leiden zoeken wij een administratieve kracht die haar Engels goed beheerst en verder een goede typevaar digheid heeft en met een telex om kan gaan. Deze baan is voor de middagen en gaat langere tijd duren. Oatatypiste Wij zoeken voor een bedrijf in Roelofarendsveen een gerouti neerde datatypiste, die bereid is voor halve dagen te gaan werken. Deze baan gaat ongeveer 4 weken duren. Secretaresse Voor een gezellig bedrijf in Leiden zoeken wij een all-round se cretaresse die beschikt over het nodige organisatietalent. Enige ervaring met een tekstverwerker is vereist. Leeftijd 25 jaar. Deze leuke baan gaat langere tijd duren en is voor hele dagen. Wang-typiste Voor een projekt van 6 maanden zoeken wij voor een relatie in Leiden een Wangtypiste die de Engelse taal zeer goed beheerst. Ook als je ervaring hebt op een ander tekstverwerkend systeem kun je reageren. Leeftijd 23 jaar. Deze baan is voor hele dagen. A- of B-verpleegkundige Voor een groot ziekenhuis in Leiden zoeken wij of een A-ver pleegkundige met ervaring in de psychiatrie of een B-verpleeg kundige die bereid is per 4 januari twee keer een week wacht te gaan lopen op een PAAZ-afdeling. A-verpleegkundige Per 1 januari zoeken wij een A-verpleegkundige met ervaring op een haemo-dyalise afdeling. Je moet bereid zijn in alle diensten mee te lopen voor 1 maand. Runderslagers Wij zoeken voor een relatie in Alphen geroutineerde rundersla gers die aan de slag kunnen in Leiden en Den Haag. MTS-er weg- en waterbouw Voor een ingenieursbureau in Leiden zoeken wij met spoed een MTS-er weg- en waterbouw voor werk op een tekenkamer. Het betreft hier het tekenen van staalconstructies. Enige jaren erva ring is vereist voor dit projekt dat enkele maanden gaat duren. Kok Voor een instelling in Leiden zoeken wij een zelfstandige kok die in een kleine keuken gaat werken. Deze baan is voor minimaal 1 maand. Magazijnkrachten Voor diverse bedrijven in Leiden en omgeving zoeken wij maga zijnkrachten die zelf een magazijnadministratie kunnen bijhou den. Voorman technische dienst Voor een technisch bedrijf in Katwijk zoeken wij een meewer kend voorman technische dienst op MTS-niveau. Vereist zijn enige leidinggevende capaciteiten. Ook de verantwoording voor het onderhoud van het machinepark zal tot de taken gaan beho- Op alle funkties kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Koti Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 -ir randstad uitzendbureau SUBFACULTEIT SOCIOLOGIE overdag of 's avonds. De deeltijdopleiding ('s avonds) en de dagopleiding zijn gelijkwaar dig en resulteren in de graad van doctorandus in de sociologie. De deeltijdopleiding voor het propedeutisch examen duurt 2 jaar, die voor het doctoraal-examen 5 jaar. Voor de dagopleiding is dit 1 resp. 3 jaar. De propedeuse bestrijkt een breed gebied: sociologie, methoden en technieken, statistiek, wijsgerige sociologie en een keuze uit bestuurskunde, politikologie, culturele antropologie en sociologie der niet westerse volken. Een goede algemene basis voor de a.s. socioloog. Na een verdere theoretische verdieping en een meer praktische training, kan men zich specialiseren in verschillende deelgebieden van de sociologie, meestal óók praktijkgericht, zoals: - Organisatiesociologie en Organisatiekunde, met stages in bedrijven, overheids- of andere instellingen. - Empirische sociologie, met accenten op bijv. 'vrouwenarbeid in drie generaties' en de problematiek van de verzorgingsstaat. - Onderwijssociologie met aandacht voor bijv. het 'problematisch gedrag van de schooljeugd'. - Methoden en Technieken (incl. observatie-, interview- en com putertraining). Ook bestaat de mogelijkheid om bovengenoemde specialisaties te kombineren met studie-onderdelen op andere vakgebieden, of voor een groot deel een eigen studiepakket samen te stellen (vrij doktoraal). VWO met wiskunde I, of A of B/Sociale Akademie/ via de Wet Wederzijdse Doorstroming/of via een toelatingsexamen (zgn. Col loquium Doctum). (Studenten zonder wiskunde kunnen tijdens de opleiding een aan vullende cursus volgen.) waar kom je als Sociologen vinden emplooi als afgestudeerde - beleidsfunctionaris bij overheids- en welzijnsinstellingen (bijv. socioloog op het gebied van jeugdzorg, arbeid, sociale zekerheid), terecht? - docent en/of onderzoeker bij onderwijs- of researchinstituten. - personeelsfunctionaris of organisatiekundige bij overheid of bedrijfsleven. wilt u informatie? Deze wordt u op aanvraag toegezonden. Op 28 februari en 5 maart 1985 organiseren wij speciaal voor avondstudenten (ook dagstudenten zijn welkom) een voorlichting van 20.00-22.00 uur op het Sociologisch Instituut, Stationsplein 242, zaal 104. Geef u nu reeds op en noteer één van beide avonden in uw agenda. Heeft u toch nog vragen bel dan 071-148333, tst. 3164 (dagelijks van 10.00-16.00 uur) of maak een afspraak met de studie-adviseur (tst. 3168, ma., di. en do.). Postcode/Woonplaats: heeft belangstelling voor de avond-/dagopleiding* sociologie te Leiden en wenst de voorlichtingsavond van 28 februari bij te wonen wenst de voorlichtingsavond van 5 maart'bij te wonen kan niet komen op één van de voorlichtingsavonden verzoekt toezending van informatie en een circulaire m.b.t. inschrijving wenst informatie over het colloquium doctum Toezenden aan: Bureau Opleidings- en Studiezaken van de Subfaculteit Sociologie, Stationsplein 242, 2312 AR Leiden. doorhalen wat niet van toepassing is LD naar wens aankruisen TE KOOP: Een exclusieve inboedel uit grootmoederstijd in gotische stijl houtsnijwerk, in prima staat van onder houd; bestaande uit: eethoek, bankstel met kloostertafel, boekenkast, dressoir en theemeubel, dit alles in dezelf de stijl. Tevens een grote 3-deurs mahoniehouten spiegelkast; iets aparts. Bezichtiging volgens afspraak: teif. 01719-12887. (reparatie, UITDEUKEN/SPUITEN FtPmïïBP 071 - 125709 - 153627 ST. AAGTENSTRAAT 14, LEIDEN Een leuke attentie voor u! Als li zorgt vooreen nieuwe abonnee krijgt n een van deze prachtige "parapluies Voor elke abonnee mag u kiezenwordt het de elegante, maar onverwoestbare dames- parapitiie of wordt het dat stevige, zwarte, opvouwbare heren-regenscherm? Zet uw keuze op onderstaande bon en stuur die op naar het leidscli Dagblad, Antwoord nummer 10050.2300 VB leiden. Uiteraard kunt u ook bellen (071-14-49-41). Mijn naam i> Ik kir. [Ir i|n niu h.in: kTiU|V.ti;ipltii De complete krant over wereldstad en land.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18