'Palendorp' blijft fors struikelblok 'Nieuwbouw Warmondse scholen nog niet nodig' Huizen taboe in Klinkenbergpolder Gezocht: samenbindend, stijlvol mens Leiderdorp breekt echt met bouwer Compagnon mag Chinees restaurant niet meer in Warmonds protest bij minister Deel Fasson even naar Zoeterwoude Waterpolitie Warmond morgen weer op sterkte REGIO LEIDEN VRIJDAG 14 DECEMBER 1984 WARMOND - In de Warmondse Klinkenbergerpolder mag geen woning worden gebouwd. De meerderheid van de gemeenteraad (PW en WD) heeft dit gisteravond besloten omdat men de polder aan de westzijde van Warmond visueel zeer kwetsbaar vindt. Warmond wijkt hiermee duide lijk af van een standpunt dat de ge meenten van de Leidse agglomera tie eerder hebben ingenomen en dat zij willen opsturen naar de pro vincie als reactie op het onlangs ge presenteerde voorontwerp Streek plan Zuid-Holland West. In deze reactie staat dat in de Klinkenbergerpolder een kleine bouwlocatie mag komen. B en W sloten zich aanvankelijk aan bij de ze reactie. De raad besloot gisteren echter de brief niet te onderteke nen. Dit betekent dat alleen de be sturen van Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Valkenburg, Voor schoten en Zoeterwoude hun handtekeningen zullen zetten. Rijnsburg is onlangs afgehaakt. Deze gemeente heeft gekozen voor samenwerking met Bollenstreek gemeenten. Ook in Warmond gaan stemmen op in die richting. Zo opperde PW- raadslid Van Kuijen dat de reactie van het Samenwerkings Orgaan Bollenstraak (SOB) hem juist wél aanspreekt. Ook de WD vindt dit. Vreeken en de CD A-fractie moeten niets van deze gedachte weten. Zy betreuren het dat in de Klinken bergerpolder niet kan worden ge bouwd. Het CDA voerde aan dat de ge meente niet verplicht is te bouwen wanneer zy de zegt de Klinkenber gerpolder een aanvaardbare bouw locatie te vinden. Vreeken werd zelfs fel. "Van Kuyen denkt alleen aan de vogeltjes en niet aan de kin deren van Warmond", sprak hy. "Door dat soort mensen loopt dit dorp leeg". Door het schrappen van de Klin kenbergerpolder kan alleen nog maar worden gebouwd op het Hu- mako-terrein, waar momenteel een kwekerij is gevestigd. De mooie Veerpolder mag niet worden vol gebouwd, aldus de gemeenteraad. Het gebied heeft daarvoor teveel landschappelijke kwaliteiten. Het gevolg van dit alles is, volgens de gemeenten van de Leidse agglome ratie, dat Warmond voor het dek ken van de eigen woningbehoefte een beroep moet doen op andere gemeenten. LEIDERDORP - Palendorp zal voorlopig nog wel een doorn in het oog blijven van Leiderdorp, nu de gemeente definitief breekt met de bouwer van 'Palendorp'. Er zal een speciale arbitragecommissie aan te pas komen om het geschil, dat volgens burgemeester en wethouders is gerezen, op te lossen. DEN HAAG/OEGSTGEEST - Zeng Shi Ming, een van de eige naars van het Chinees Indisch restaurant De Nieuwe Wereld aan de Oegstgeester Kempenaer- straat, mag van president mr. P.A. Óffers van de Haagse recht bank morgen, zaterdag 15 de cember, het restaurant weer ope nen en hy hoeft daarbij zijn com pagnon niet toe te laten. Zijn compagnon, Lin An, mag zich zelfs niet meer in de buurt van het eethuis ophouden, zo heeft de rechtbankpresident bepaald. Mr. Offers komt met deze uit spraak tegemoet aan het de eis die Zheng Shi stelde in een kort geding. De samenwerking van de vroe gere compagnons vond namelijk op 8 november een triest diepte punt toen Lin An Zheng Shi Ming met een hakmes op het hoofd heeft geslagen. Toen Ming weer van zyn verwondingen was genezen wilde hy het restaurant alleen verder drijven, maar werd hierin gehinderd door Lin An, die eerst een financiële afwikke ling van de samenwerking eiste. De gemeente ziet niets meer in on derling overleg, nu duidelijk is ge worden dat bouwer Van der Heij den niet voor 1 januari met een goed plan zal komen voor de be- tonpalen by de Engelendaal. Dat terwyl de gemeenteraad in juni dit jaar heeft uitgesproken dat de overeenkomst tussen de ge meente en Van der Heijden voor 1 januari tot uitvoering moest wor den gebracht. Zo niet, dan diende er een andere oplossing te komen voor het terrein naast Muzenhof, waarover al sinds 1979 wordt ge praat. In oktober besloten burgemees ter en wethouders al om onder dat plan, 'Kavel 73' zoals het wordt ge- len worden getroffen, we zijn ge baat bij een vlotte verkoop", aldus Van der Have. De kans dat na 1 januari snel met een nieuwe bouwer in zee kan wor den gegaan, ly kt klein. Van der Ha ve cryptisch: "Maar niets is zo moeilijk te voorspellen als de toe komst". Bouwer Van der Heijden was vanmorgen niet voor commentaar bereikbaar. noemd, een streep te zetten. De deur voor wat Palendorp betreft werd nog even op een kier gezet, al was toen al duidelijk dat het laatste plan ervoor, 68 bejaardenwonin gen, om financiële redenen niet uitvoerbaar zou zijn. Er wordt im mers geen premie verleend voor dit als te duur bestempelde plan. Geschil In een voorstel aan de raad spre ken burgemeester en wethouders nu hardop uit dat er een geschil be staat tussen de bouwer en dorp. Een geschil dat aan een "col lege van scheidslieden" moet wor den voorgelegd, overeenkomstig de bepalingen in de overeenkomst. Burgemeester Van der Have stelt dat het instellen van een arbritage- commissie van drie man geheel LEIDERDORP - De nieuwe burge conform de overeenkomst is. Hij meester van Leiderdorp zal moe meent dat het plan voor het Palen- ten beschikken over een ruime, po- dorp lang is voorbereid, maar dat litiek-bestuurlijke ervaring. Hij of ke partijen in Leiderdorp. In een 'Palendorp' als storend element. Voorlopig zijn de betonnen palen nog niet verdwenen... Voorlopige profiebchets Leiderdorpse burgemeester klaar 2 burgemeester, zoals ze - voorlopig - zijn opgesomd door de fractievoorzitters van de politie- WARMOND - De gemeente War mond gaat op hele korte termijn hij de gemeente in 1985 geen cent subsidie wil geven voor de bouw van woningen. Dit zei wethouder mevrouw Dal-" huisen gisteravond tijdens de ge meenteraadsvergadering. Zij noemde de boodschap van het rijk "zeer teleurstellend". De gemeente had er volgens haar op gerekend de 29 gesubsidieerde woningen in plan Ter Leede snel te kunnen bouwen. Vooral omdat het rijk er veel geld in stopt. Tachtig procent van de.kosten wordt door Den Haag gedragen. Dalhuisen stipte aan dat het te kort op Ter Leede, dat nu al aan zienlijk is, nog groter zal worden. Ze hoopt door het protest op be stuurlijk niveau een kans te maken bij de herverdeling van woning- bouwsubsidies in september, okto ber. Geld gestolen VOORSCHOTEN - Uit een wo ning aan de Rembrandtlaan in Voorschoten is gisteren een porte monnee gestolen. De inhoud be droeg 550 gulden. De dief is waar schijnlijk binnengekomen door met een haakje de voordeur te ope nen. Er waren geen braaksporen. 'Verdachten' aangehouden in Voorschoten VOORSCHOTEN - Drie van Den Haag zijn vannacht aange houden in het Voorschotense Jo hannes Vermeerplantsoen. De drie hielden zich verdacht op, volgens buurtbewoners die de politie bel den. Twee van hen hadden geen identiteitspapieren bij zich. Bij na dere inspectie bleek in de auto van het drietal een grote hoeveelheid broekriemen te liggen. De drie Hagenaars, 21, 19 en 15 jaar oud, zijn overgedragen aan de Leidse gemeentepolitie. De Leidse politie zocht de drie omdat ze een "ongezonde belangstelling hadden getoond voor winkels". Van der Heijden geen kans zag om zij dient tolerant te zijn en demo- op tijd met een goedkoper plan te cratisch gezind. De opvolger van komen. "Nu moeten er maatrege- Van der Have zal een "samenbin dende figuur" moeten zijn. Zowel naar de ingezetenen van Leider dorp toe als naar de raad en binnen het college van burgemeester en wethouders. Bijzondere aandacht zal 'de nieuwe Van der Have' moe ten geven aan groepen en mensen die een achterstand hebben. Dat zyn enkele karakteristieken aantal vergaderingen hebben zich gebogen over de profielschets voor de opvolger van de huidige burgemeester, die, zoals bekend, halverwege volgend jaar met pen sioen gaat. Het is een goede ge woonte dat een aantal vertegen woordigers uit de politiek zo'n schets kunnen voorleggen aan de commissaris van de koningin, die uiteindelijk een burgemeester aan wijst. De huidige commissaris voor Zuid-Holland, Paty n, komt volgen de week donderdag praten in Lei derdorp over de definitieve profiel schets. De fractievoorzitters hebben over de nieuwe man/vrouw verder nog gemeld dat hy of zij een per soon "met stijl" moet zijn. Iemand die persoonlijke aandacht wil en kan geven aan personen, organisa- Sen mag ties en aan het gemeentepersoneel. De nieuwe burgemeester moet be reid zijn om, ook als hij/zy geen po litiek gevoelige portefeuille be heert, actieve ondersteuning te ge ven aan het gemeentelijk beleid. VRIJDAG Leiden Buurthuis 't Spoortje - Bernhardkade 40, vogeltentoonstelling Eerste Leid- sche Ver. van Vogelliefhebbers 'De Zan ger', t.g.v. 60-jarig bestaan, 20-22 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 'De Illusionist' van Jos Stelling, 20 en 22.15 uur. Filmhuis LVC - Breestraat, film 'Oblo- mow' van Michalkow, 21.15 uur. Repelsteel - Breestraat, Indonesisch ve getarisch eten, 17.30-19.30 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 Lesbiese Vrouwen Leiden - Caecilia straat 18, disco, 21-2 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, toneelstuk Litteris Sacrum met 'De Maxibulen', 20.30 uur. Zoeterwoude Dorpskerk - koren-samenzang, 20 uur. ZATERDAG Leiden Buurthuis 't Spoortje - Bernhardkade 40, vogeltentoonstelling Eerste Leid- sche Ver. van Vogelliefhebbers 'De Zan ger', t.g.v. 60-jarig bestaan, 10-22 uur. Buurthuis Op Eigen Wieken - Valken pad, kerstbingo, 19.30 uur. Buurthuis Stevenshonk - Stevenshof, jaren-zestigavond, 20.30 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Voorschoten Theater Churchillweg - kindervoorstel ling, 14.30 uur. Leiderdorp Muzenhof - Gordijnsingel, kinderthea ter 'Kwiebus'. 14.30 uur. ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de' patiënten van de artsen: Groep 1 - Mastenbroek, Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, Schonenberg: za 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groeneveld, Brikkenwal 19, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: M. v. Tol. de Sitter- laan 80, tel. 142427; spreekuur Rosmo len 2. Groep 2 - Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en Lahr: za 8 uur tot zo 8 uur: J. van Gent, Zoeter- woudsesingel 28, tel. 122538. zo 8 uur tot 24 uur: R. Taytelbaum, tel. 120266; spreekuur Hogewoerd 38. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit, W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. van Leeuwen, v.d. Brandelerkade 28, tel. 120412. zo 8 uur tot 24 uur: E.K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877. Groep 4 - v. Wingerden, v. Rijn, Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Eerste taak is dan ook de coördina tie van het beleid. Overigens is de politiek van me ning dat de toekomstige burge meester best nevenfuncties mag hebben, mits die functies het goed Arnou functioneren als eerste burger niet za 8 uur tot zo 8 uur: E. Nieuwenhuis- in de weg staan. En ten slotte: de sPreekuur Be- burgerlijke staat "",CTW"" de kandida- ^dmgspJein 60^ geen enkele invloed zyn op de benoeming. De Leiderdorpse gemeenteraad zal aanstaande maandag de profiel schets van de burgemeester vast stellen. ZOETERWOUDE/LEIDEN - Een deel van de Leidse vestiging van Fasson Nederland verhuist voor een halfjaar naar het Zoeterwoud- se industrieterrein. De afdeling Onderzoek Ontwikkeling moet wegens ruimtegebrek de huidige vestiging aan de Lammenschans- weg verlaten. Zeventien perso neelsleden zijn bij de verhuizing betrokken. In juli of augustus van het vol gend jaar verwacht de producent van zelfklevende materialen een nieuw onderkomen te hebben voor tijdelijke huisvesting. Gezocht wordt naar een locatie zo dicht mo gelijk bij het hoofdkantoor aan de Lammenschansweg. Verwacht wordt dat de afdeling Onderzoek Ontwikkeling over drie jaar een dubbel aantal personeelsleden heeft. Als de uitbreiding in Hazerswou- de is voltooid, zal een deel van de produktie-afdeling van Leiden naar Hazerswoude verhuizen. Mo menteel wordt op volle kracht ge werkt aan de twaalf miljoen gulden kostende uitbreiding. Het streven van Fasson is om medio 1986 aan de Lammen schansweg slechts de afdelingen marketing, directie en Onderzoek Ontwikkeling te herbergen. De produktie zal dan volledig in Ha zerswoude gebeuren. LOSSE PLANK - Len zy-jarige Utrechtenaar is gistermorgen rond half tien gewond geraakt op een steiger in de Oegstgeester nieuw bouwwijk Haaswijk. Tijdens de opbouw van een steiger raakte een plank los die de man in zijn nek trof. De man is met een nekwervel- fractuur naar het Academisch Zie kenhuis in Leiden vervoerd. Oecumenische school aan He horizon? WARMOND - De Warmond se wethouder mevrouw Dalhuisen vindt dat de WD-fractie erg voorbarig WARMOND - PW-wethouder me- is. wanneer ze voorstelt vrouw Dalhuisen (44) wordt 1 ja- nieuwbouw te plegen VOOr waarnemend burgemeester de leerlingen van de 'Leer- van Warmond. Zij neemt de plaats in van wethouder Van Schagen, die de functie niet langer kan com bineren met zijn werk en gezinsle- Dit bleek gisteravond tijdens de gemeenteraadsvergadering. On duidelijk is nog welke portefeuilles Dalhuisen krijgt. Tijdelijk wethou der Slingerland weet namelijk nog niet of hij ook na 1 januari kan aanblijven. Van Schagen haalde gisteren flink uit naar raadsleden die het Leidsch Dagblad woensdag hadden ingeseind over de wisseling van de wacht. Hij had het nog even geheim willen houden. (archieffoto) Kindertheater Theatergroep Kwiebus speelt morgen in de Leiderdorpse Mu zenhof de voorstelling 'gewoon een beetje anders', bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Commodore Aanvang half drie, toegang 3,50. Barbara speelt de hoofdrol: zij is met haar oma op vakantie en ver veelt zich. Maar niet voor lang... Computerdag Bezitters van een 64 computer kunnen morgen te recht in Oegstgeest op de eerste hobbycomputerdag. Van half elf tot vier uur zijn er in het Cam- phuys (achter de kerk in de Leidse buurt) vragenuurtjes, demonstra ties en vele andere dingen te doen die met deze computer te maken hebben. In verband met illegaal kopiëren is het verboden de eigen computer mee te nemen. Het gaat er de organisatoren om dat er een gezellige en informatieve dag wordt georganiseerd voor ieder een die is geïnteresseerd in de Commodore 64 computers. Poppentheater Kinderen die dit jaar graag nog een voorstelling van poppenthea ter 'Wellus-Nietus' willen zien krijgen morgenmiddag hun laat ste kans. Ze kunnen kijken naar HHet vrouwtje met de pukkel'. Aanvang half drie in het theater a de Churchillweg in Voorscho- beperkt moet blijven Volgens het WARMOND - De Warmondse wa terpolitie is vanaf morgen weer op sterkte door de komst van een nieuwe postcommandant. Volgend jaar wordt de post uitgebreid met nog eens twee man. Het totale aan tal personeelsleden komt hiermee op zes. Een record: in het verleden werkten slechts vyf mensen op de post Wethouder Van Schagen maakte dit gisteravond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij deed het vlak nadat de fracties in hun reac ties op de begroting luidkeels klaagden over de onderbezetting van de politie te water. Stuk voor stuk vroegen ze B en W stappen te ondernemen. Zo deed de WD de suggestie aan de hand om de bezorgdheid uit te spreken in een brief aan de Alge mene Inspectie. PW opperde dat in ieder geval in het zomerseizoen de onderbezetting tot een minimum Zij was ook bedoeld voor het CDA. Deze partij vindt dat de lokalen van de rooms katholieke lagere school in zeer slechte staat verke- De christen-democraten vinden dat opknappen valt te vergelijken met water naar de zee dragen. De operatie zou wel eens 650.000 gul den kunnen kosten. Het rijk geeft niet meer dan 120.000 gulden sub sidie, terwijl B en W hooguit 230.000 gulden opzij willen leggen voor de opknapbeurt. De partij wil, samen met PW, afwachten met welke plannen het schoolbestuur begin volgend jaar komt. Interconfessioneel Toch wil de fractie niet helemaal passief zijn. Van Kuijen (PW) wil namelijk in het overleg naar voren brengen dat de katholieke scholen ook eens de gedachten moeten la ten gaan over samenwerking met het christelijk onderwijs. Een zoge heten interconfessionele school lijkt hem een mooi idee. Het zou een breder draagvlak hebben in een tijd waarin de leerlingenaantal len teruglopen. Hij beseft echter dat een oecu menische school de eerstkomende vijf tien jaar nog niet haalbaar is en de katholieke scholen nergens toe gedwongen kunnen worden, drukste punt in het zomerseizoen, Van Kuijen: "Wel kunnen we vra- lag de politieboot drie weken lang gen: is die nieuwbouw of die ingrij- hoeve' en kleuters van de 'Hummelburcht'. Leerlingen van beide scholen kun nen wat de wethouder betreft heel goed worden ondergebracht in een verbouwde 'Leerhoeve'. "De staat van de noodlokalen is helemaal niet zo slecht. Ze zijn bijna net zo goed als semi-permanente lokalen. Alleen vergen ze nogal veel onder houd", zei ze gisteravond tijdens de gemeenteraadsvergadering. De opmerking was niet alleen ge richt aan het liberalen, die vinden dat de kleuters er oneindig veel op achteruit gaan wanneer zij worden ondergebracht in de 'Leerhoeve'. "de gèmeentehaven voor anker". De party moest "met lede ogen aanzien dat de watersporters met hun speedboten ongecontroleerd hoeve' en 'Hummelburcht' de over het drukbevolkte Joppe eerstkomende tijd nog in hun ei- scheurden". gen scholen blijven zitten en op af- pende verbouw nou nodig?". Hij het geen slechte zaak vinden de leerlingen van 'Leer- stand samenwerken als zogeheten basisschool. Voor CDA-raadslid Den Ouden is een oecumenische school "be spreekbaar". Meer moeite heeft zij met de enquête die de gemeente volgend jaar wil houden naar de behoefte aan openbaar onderwijs. In haar algemene beschouwingen vroeg ze of B en W een "terzake kundig socioloog" willen inscha kelen voor het opstellen van de vragen. Hy moet ervoor zorgen dat er van de enquête geen "suggestie ve werking uitgaat in een of andere richting". B en W zijn dit niet van plan. Wel willen ze de vragen van de enquête voorleggen aan de commissie. Die kan dan beoordelen of de vragen suggestief zijn. Mevrouw Den Ou den ging daarmee niet akkoord. "Ik kan niet beoordelen of vragen suggestief zijn", bracht zij uit. Container voor chemisch afval WARMOND - Warmonders kun nen hun klein chemisch afval van af 1 maart dumpen in een speciale eco-container. Het apparaat krijgt een plaatsje op de gemeentewerk plaats aan de Van de Woudestraat en kan worden gevuld met zaken als kwik, fotocemicaliën, verfres- ten en bestrijdingsmiddelen. De provincie subsidieert de container, aldus wethouder Slingerland (PW) gisteravond tijdens de gemeente raadsvergadering. tot 24 uur: G.J.P. Bénit, Brahmslaan 315, tel. 720404; spreekuur Kennedylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: D. Hammerstein, tel. 720936; spreekuur Saffierstraat 3. zo 8 uur tot 24 uur: H.C. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 124961. Leiderdorp za, O. Du Ry van Beest Holle, Vlaskamp 16, tel. 891100; zo, R. v. Velzen, Drake- stein 3, tel. 891100; spreekuur za en zo van 12.30-13 uur op Vlaskamp 16, tel. 891100. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.B. Hu- genholtz. Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. Voor de praktijk Haaswjk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2, tel. 176867; dag en nacht bereik baar ook in het weekend. Voorschoten za, E. Schotanus, Leidseweg 305, tel. 766462; zo, F. Koopmans, Churchillweg 19. tel. 6352. Warmond A. de Gijzel, Oranje Nassaulaan 10, tel. 01711-10834. Wassenaar -, noord: E.J.J. Op 't Landt, Middelweg 21, tel. 13056; zuid: J. v. Stuyfzand, Van Po- lanenpark 138, tel. 12460. Zoeterwoude L.B. Kortmann, Dorpsstraat 33, tel. 1614, APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 14 tot vr 21 door: Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 20, Leiden, tel. 763134. Apotheek Boehmer, Florijn 19, Leider dorp, tel. 894400. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G. Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. H. Vestjens, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel. 764058. Oegstgeest R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 768616. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno den, tel. 146540; spreekuur z 13 uur. Voorschoten, Wassenaar, Zoeterwoude: R.M. Crul, Rozenveldlaan 14, Wasse naar, tel. 01751-11792. WIJKVERPLEGING Leiden Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te bereiken via dokterstelefoon: 122222. CDA was het afgelopen zomer hui len met de pet op: "juist op het LEIDSCH m DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN incassokosten. Bij automatische overschrijving Kwartaalabonnement 63,10 Commentaren: geen administratie- en Per post 85,50 W. F. J. Wirtz en Maandabonnement 21,21 (Autom. betaling) Losse nummers 1,- Directie: G. Koopman Post uitsluitend aan: Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 2311 BG LEIDEN Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18.00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt Adld,rN Quakemaat automatische verlenging. 16.30-18.00 uur. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Restitutie is niet toegestaan. Betaling van abonnementsgelden op giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV Hoofdredacteur Drs J. W E. Metselaar Adj. Hoofdredacteur: J. Kroon (stad) B. W. T Jungmann (plv) H. I. J. Veldhuizen (regio) P J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) W.C. H. Schrama (feature) M. Hoenson-de Graaft regio Leiden P. C. Rosier (radio, televisie, kunst) S. J. de Groot (geestelijk leven) tel. 071-144941,1st. 219 Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn. Brussel. Londen, Parijs. Washington. Cairo.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2