Hoofd afdeling haemodialyse (m/v) TPs, PERSONEEll 'PEfkoNEElf>ersone*1 personeel .Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PEf IreRsoNÊ»»! .PERSONEELPERSONEa O BOEKHOUDER M/V maatschappelijk werker m/v SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER A-VERPLEEGKUNDIGEN en ZIEKENVERZORGENDEN PRODUKTIEMEDEWERKERS ELECTROMONTEUR •\^ofcucïcuj S vnja: zelfstandig werkende kok [ml v) part-time ontbijtkok (m/v) PRODUKTIELEIDER m/v GRObv. mts-ers J personeel personeel peraoneel STICHTING VERPLEEGHUIS ^AARIEM EN z: LU C£ In februari 1985 gaat het thans nog in aan bouw zijnde Verpleeghuis voor.psychogeriatri sche patiënten "Den Weeligenberg" open. Dit verpleeghuis zal plaats bieden aan 180 be woners. De administratie van het verpleeghuis heeft een bezetting van 4 personen en zal gevoerd worden met behulp van een IBM-computer (PC-AT Network). Op korte termijn roepen wij sollicitanten op voor de functie van welke onder verantwoordelijkheid van het Hoofd Economisch Administratieve Dienst o.a. de volgende taken heeft: - dagelijks bijhouden van de boekhouding. - controle van de boekhoudkundige verwerking van de inkoop en crediteurenadministratie. - het opstellen van exploitatieberekeningen. Voor de vervulling van deze functie is nood zakelijk: - opleiding MAVO/HAVO-niveau - boekhoudkundige kennis op MBA-niveau - ervaring op administratief gebied liefst binnen de gezondheidszorg - ervaring of bekendheid met computerverwer king is een pré. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere informatie kunt u krijgen bij het Hoofd Economisch/Administratieve Dienst, W.J. Zijlstra, telefoon: 02520-21898 tussen 16.00 - 17.00 uur. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: "Den Weeligenberg", t.a.v. de heer W.J. Zijlstra, p/a Sixlaan 17, 2182 AA Hillegom. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over dne aandachtsgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Het paviljoen De Boekhorst heeft een opname-, een vervolg- en twee verblijfsafdelingen. Voor de vervolg- en een verblijfsafdeling ontstaat voor jaar 1985 een vakature van (parttime 50%) Taken o.a.: - onderzoek en rapportage van de maatschappelijke gegevens, met bijzondere aandacht voor de financiën, de woon- en werksituatie - bij vragen van materiële en soms immateriële aard adviseren, bemiddelen en verwijzen - aangaan en onderhouden van externe kontakten met beschermde woon vormen, tussenvoorzieningen etc. De maatschappelijk werker voert zijn werkzaamheden uit in een multi disciplinair teamverband. Wij zoeken kandidaten met: -een middelbare schoolopleiding - het diploma Sociale Akademie, richting maatschappelijk werk -de leeftijd van minimaal 25 jaar - bij voorkeur ervaring in de psychiatrie en het samenwerken in multi disciplinair teamverband Arbeidsvoorwaarden Salariëring geschiedt volgens de N.Z.R.-schaal voor maatschappelijk werkenden met een minimum van f 2.788,29 en een maximum van f 3.695,10 bruto per maand, bij een full-time dienstverband. Dj? overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Informatie Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mw. W. Stigter, de huidige maatschappelijk werkster, toestel 368. Sollicitatie Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeels zaken, onder vermelding van vakaturenummer MW 1119. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria 2204 BAanNoofdw1jka(ZnH1j Tel. 02523-8244 met enige tijd ervaring op tekstverwerkende apparatuur. Je gaat werken bij een inter nationaal bedrijf in Leiden op de afdeling verkoop. Naast goede kennis van de moder ne talen is een representatief voorkomen vereist. Je werk gaat bestaan uit het notule ren van verkoopvergaderingen, het bijhouden van diverse agenda's en het te woord staan van de klanten bij afwezigheid van de verkoopmanagers. Kortom een veelom vattende baan voor iemand met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. We zijn op zoek naar iemand tussen 23 en 30 jaar. Kom snel langs om je in te laten schrijven. voor één van ónze relaties in Leiderdorp. Je komt te werken op de afdeling orderadmi nistratie en je werk gaat bestaan uit het verwerken en boeken van orders met behulp van 'n computer. Verder houdt je je bezig met wat filewerk en enige typewerkzaamhe den. Voor deze baan zoeken we iemand van -20 jaar met een HAVO en een typediploma die bereid is hard aan te pakken in een klein team van enthousiaste medewerkers. Kom meteen langs voor meer informatie. Voor diverse instellingen in en om Leiden zijn we met grote spoed op zoek naar: voor een bedrijf in Zoeterwoude. Het gaat hier om een nieuwbouwproject. We zijn op zoek naar iemand met ruime ervaring die in het bezit is van een LTS electro en een VEV sterkstroomdiploma. Interesse? Kom snel langs om je in te laten schrijven. Informatie over bovenstaande banen (alle m/v) kunt u krijgen op onderstaand adres. m uitzendbureau content^ breestraat 1 leiden (071)125745 is een zelfstandige vestiging van 's werelds grootste ho telketen. In verband met het ontstaan van een vacature zoeken wij op korte termijn een die als vakbekwaam medewerker in de keukenbrigade zal gaan functioneren. Tevens zal hij/zij het beleid van de chef-kok moeten kunnen uitvoeren en overbrengen aan de leerlingen. Functie eisen: diploma tweede restaurant kok (kok B) goede kennis van de la carte keuken creatief en flexibel. Tevens is er op korte termijn een vacature voor een Sollicitaties kunt u richten aan Holiday Inn Leiden, Haag se Schouwweg 10, 2332 KG Leiden. (Tel.: 071-769310) t.a.v. de heer B. Bonhof, bedrijfsleider keukens. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Op de modern geoutilleerde dia lyse-afdeling is gekozen voor een "actieve" dialyse om de patiën ten in zo'n prettig mogelijke sfeer te behandelen. De afdeling is zo danig ingedeeld, dat een aantal patiënten na training in staat is zichzelf te dialyseren. Per 1 april 1985 zal de vacature van hoofd van afdeling ontstaan. Wij vragen: - Ruime en recente dialyse- ervaring; - kader c.q. management oplei ding; - bij voorkeur ervaring in een lei dinggevende functie. Wij bieden: - Aanstelling, in de rang van hoofd verpleegk. (max. bruto sa laris f 3910,53 per maand); - toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door het huidige hoofd mevr. A. Dolfing of mevr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./ hoofd verpik, dienst. Telefoon 071-899250 resp. toe stel 482 en 443. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 62/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp De Stichting VAM te Voorschoten, opleidingsinstituut voor het motorvoertuig-, twee wieier- en aanverwant bedrijf, stelt zich ten doel de theoretische kennis en praktische bekwaamheden van ondernemers en werk nemers in de branche te bevorderen. Het is een moderne, breed georiënteerde organisatie waar ca. 120 medewerkers o.m. opleidingen verzorgen, examens afnemen en studiemateriaal ontwikkelen. Deze Stichting beschikt overeen eigen, goed geoutilleerde handelsdrukkerij met ca. 30 medewerkers. Ter assistentie van de bedrijfsleider van deze drukkerij zoeken wij een Betrokkene is verantwoordelijk voor en coördineert het totale produktie- gebeuren in overleg met de chef beeldvervaardiging en de chef drukkerij en geeft zelf direkt leiding aan het bedrijfskantoor. Hij vervangt de bedrijfsleider bij diens afwezigheid waar het gaat om de dagelijkse gang van zaken. Voor deze leidinggevende funktie gaan de gedachten uit naar een GRAFISCH TECHNICUS OP MINIMAAL MTS- NIVEAU MET BEDRUFSKANTOOR-ERVARING Leidinggevende ervaring is een absolute vereiste, alsmede kennis en beheer sing van de moderne grafische technieken. Leeftijd 30-35 jaar. Zij, die vooreen kennismaking worden uitgenodigd, krijgen van te voren nadere gegevens over werk en werkgever toegezonden. U wordt verzocht Uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan Drs F.E. Nelwan van psychologisch instituut hof b.v. frankenslag 158,2582 HX 's-gravenhage INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK >stbus 63, 2260 AB Leidschendam Tel. 07Ö 209250 Telex 31010 KANTOREN TE: Eindhoven Fugro houdt zich naast advieswerkzaamheden uitvoerig bezig met geotechnische metingen, die op land en op zee worden uitgevoerd. Apparatuur en grondonderzoektech nieken worden veelal binnenshuis ontwikkeld en toege past door boormeesters en operators met ondersteuning van grondmechanici, werktuigbouwers en elektronici. In verband met versterking en uitbreiding van de afdelingen elektronika en werktuigbouw zoeken wij: elektronika /elektrotechniek en mtS-erS werktuigbouw De beide afdelingen bieden voor de MTS-er mogelijk heden, afhankelijk van capaciteiten en interesse, om te assisteren bij het uitvoeren van metingen, nieuwbouw van en onderhoud aan apparatuur ten benoeve van bodem onderzoek. Funktie-eisen: MTS-diploma, respektievelijk elektronika/elektro- techniek of werktuigbouw het vermogen praktisch te werken bij samenstelling van apparatuur en instrumentarium in staat zijn in teamverband te funktioneren en zich in dienst te stellen van andere disciplines bereidheid regelmatig voor meerdere weken te worden uitgezonden naar het buitenland en offshore praktisch kunnen handelen en denken en bereidheid tot sleutelen". Voor het werken in het buitenland en offshore wordt een onkostenvergoeding verstrekt. Nadere inlichtingen omtrent de funktie-inhoud kunt u verkrijgen bij: de heer A.C. Laarhoven, toestel 213 (MTS-ers elektronika); de heer J.C. Goudbeek, toestel 117 (MTS-ers werktuigbouw). Kandidaten (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de afdeling Personeelszaken te \Leidschendam. »an FCI (Fügro Consultants Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Binnen het gemeentelijk psychiatrisch ziekenhuis Endegeest is een vacature voor een activiteitentherapeut m/v voor 32 uur, t.b.v. de opname afdeling De opname afdeling is een afdeling voor crisis interventie en kortdurende behandeling. Er zijn 24 behandelplaatsen, waarvan 4 voor de detoxificatie van alcohol. Opgenomenen kunnen 5 dagen per week op vrijwillige basis gebruik maken van de activiteitentherapie. Er wordt zowel individueel als groepsgericht gewerkt. Van een activiteitentherapeut op een opname afdeling verwachten wij: - een groot vermogen om-contacten te leggen, te kunnen luisteren, inleven en reageren. - ervarenheid in en soepelheid bij het inspelen op wisselende (emotionele) situaties. - kennis van beeldend materiaal. - observatie-capaciteiten en de mogelijkheid ob servaties te vertalen naar het behandelbeleid en omgekeerd. Verder wordt verwacht dat hij/zij - beschikt over een relevante afgeronde opleiding op MBO-niveau. - ruime ervaring heeft in het werken met groepen. - in staat is tot een goede samenwerking. - de werkzaamheden gedurende 5 dagen per week kan verrichten. Meer informatie kunt u inwinnen bij Conny Blaauw of Peter Theyn, telefoon 071-179560. De salarisgrenzen voor deze functie zijn gesteld op minimaal f 1.896,— tot maximaal f 2.974,— bij een 40-urige werkweek. De rechtspositie van de gemeente Leiden zal van toepassing zijn. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voorrang in die functies waarin zij duidelijk onder vertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 8 dagen ge stuurd worden aan Psychiatrisch ziekenhuis Ende geest, team Personeel, Opleiding en Organisatie, t.a.v. Gerda de Kleijne, personeelconsulent, post bus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11*

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 24