westeinde ziekenhuis kalkulator PERSONEEl}^^ m personea Heineken: horecavertegenwoordigers r"n 3e Kok (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp soneel PI ■PERSQNEQEl .PERSOWEELFERSONEEL Eurotherm International ACCOUNTANT/ BOEKHOUDER BOUWER OFFICIER ACCOUNTANTS Assistent-accountants m/v Assistent-accountant m/v GAS- EN/OF WATERFITTER MA/ Panqgto [&3KESER part-time A .verpleegkundige in de funktie van hulpwacht voor do verpleegafdelingen ter assistentie van de hoofdwacht anesthesie verpleegkundige of -assistent(e) Reinier de Graaf Gasthuis J* persone«lpEP3ot^EL personeel Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Ten behoeve van een optimale bewerking van de Nederlandse horecamarkt beschikt Heineken over een negental landelijk verspreide verkoopkantoren, van waaruit commerciële, technische en distributieve activiteiten plaatsvinden. Op korte termijn kan deze verkooporganisatie worden aangevuld met een aantal (m/v) in de leeftijd tot ongeveer 32 jaar. Plaatsings mogelijkheden bevinden zich in diverse provincies van het land, zoals Zuid-Holland, Noord-Holland, Gelderland en Overijssel. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - onderhouden van de relatie met bestaande afnemers en het werven van nieuwe verkoop punten. - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, die noodzakelijk zijn bij het tot stand komen van diverse transacties. Hierbij valt te denken aan bemiddeling bij huur/verhuur en koop/verkoop van horeca- panden. Contacten met makelaars, notariaten, bankinstellingen en Kamers van Koophandel komen hierbij frequent voor. - actief pousseren van de verkoop van concern- prod ukten. Na indiensttreding volgt een uitgebreide theoretische en praktijkgerichte opleiding, die uiteindelijk zal worden afgesloten met een detachering in een van de te bewerken rayons. Ten slotte volgt bij gebleken geschiktheid defi nitieve aanstelling in een gebied in Nederland. Van kandidaten verwachten wij: - zowel commercieel als administratief inzicht, - een afgeronde MBO-opleiding met een commercieel/administratief vakkenpakket, - enige jaren ervaring, - de voortdurende bereidheid een woonplaats te kiezen binnen een toegewezen rayon. Naast een goede salariëring en een gunstige winstdelingsregeling biedt Heineken een uitgebreid secundair arbeidsvoorwaarden pakket. Solliciteren: Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de selec tiecommissie Speciale Brigade Horeca, Heineken Nederlands Beheer B.V., postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. is een belangrijke producent op het gebied van meet- en regelapparatuur. De groep levert een groot assortiment aan produkten en systemen, steu nend op nieuwe ontwerpen, gebruik makend van microprocessor technieken en de toepassing van computer hardware en software. Het bedrijf, verantwoordelijk voor de Benelux, is in de Randstad gevestigd. In overeenkomst met de groei van het bedrijf zoeken wij een bevoegde (MBA) (m/v) Verantwoordelijk voor het financiële beheer van het Nederlandse en Belgi sche bedrijf. Tot zijn/haar taken zullen behoren: bijhouden van management en fiscale administratie begroting en financiële planning rapportering aan het hoofdkantoor van de groep, gevestigd In Engeland kantoor administratie. Richt u zich a.u.b. tot: Eurotherm International Benelux B.V. Johan Frisostraat 1 2382 HJ ZOETERWOUDE Tel.: 071-411841 Wij zijn eert maatschap van accountant-administratieconsulenten en regis ter-accountants. De dienstverlening is van hoog kwalitatief niveau en wordt uitgeoefend op het gebied van accountancy, bedrijfsadviezen, administratie ve dienstverlening en computerdiensten. Daarnaast worden we onder steund door een fiscale afdeling. Wij zijn gevestigd te Hazerswoude, Groenlo, 's-Gravenhage, Rotterdam en Bodegraven. Voor ons kantoor te Hazerswoude zoeken wij voor onze A.A.-afdeling: die: - in bezit zijn van of studerend voor SPD - ervaring hebben opgedaan op een gelijkwaardig kantoor (met controle en administratieve e. vaiing) - zelfstandig jaarstukken kunnen samenstellen, en bekend zijn met het ver werken van loonadministraties en het doen van aangiften Inkomstenbelas ting - goede contactuele eigenschappen hebben Een der kandidaten zal tevens voor de R.A.-afdeling controle-werkzaamhe den gaan verrichten. En tevens een - in bezit is van of studerend voor MBA - goede contactuele eigenschappen heeft - leeftijd 18-20 jaar WIJ bieden: - werken in kleine teams, met regelmatig werkoverleg met de accountant - goede interne opleiding en studiefaciliteiten - werken met hoogwaardige computerapparatuur - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - salariëring afhankelijk van kennis en ervaring Uw sollicitatie kunt u richten aan: Bouwer Officier Accountants, t.a.v. de heer L.M.J.A. Koot, Rijndijk 139 te Hazerswoude. Tevens kunt u bij de heer Koot telefonisch (01714-9000) informatie inwin nen. Bij het Gas- en Watervoorzieningsbedrijf voor de Bloem bollenstreek te Hillegom kan geplaatst worden een Functie Informatie: Van de aan te stellen kandidaat worot verwacht, dat de ze na een korte inwerkperiode zelfstandig dienstleidin gen kan aanleggen en hoofd- en dienstleidingen kan repareren. Functie eisen: Diploma L.T.S. Diploma Gawalo 1e monteur distributietechniek - gas - en/of water of hiervoor studerend. Rijbewijs BE Leeftijd tot 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling zal geschieden in de rang van fitter, met een salaris afhankelijk van diploma's, leeftijd en ervaring tot maximaal 2477,- bruto per maand met een salaris uit loop tot maximaal 2691,- per maand. Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen voor het overheidspersoneel van toepassing. Indien u informatie wenst, kunt u kontakt opnemen met de heer ing. F. J. Huijer van ons bedrijf, tel. 02520- 18441. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van het bedrijf, 1e Loosterweg 42, 2182 BM Hillegom. AANNEMING-MAATSCHAPPIJ PANAGRO B.V. vraagt een ervaren bekend met woning- en utiliteitsbouw en renovatie werkzaamheden. Kennis van en belangstelling voor komputertoepassingen strekt tot aanbeveling. Opleiding H.T.S.- of minimaal M.T.S.-nivo. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie van Panagro B.V., Postbus 41 2360 AA Warmond. vpormono iedereen leest de krant altijd en overal. In de Centrale Keuken ontstaat een vacature voor een kok die in staat is, binnen de keukenbriga de, een zelfstandige bijdrage te leveren bij het bereiden van de 600) dagelijkse maaltijden. Het diploma 2e instellingskok is vereist, terwijl dieetervaring op prijs wordt gesteld. De werktij den zijn van: 7.30-16.45 uur en éénmaal per 14 dagen een week enddienst. Het salaris bedraagt maximaal f 2351,72 bruto per maand. Informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer R.J. Piasier, chef-kok, tele foon: 071-809250 toestel 418. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 61/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. is een ziekenhuis van de gemeente Leiden, waar onge veer 450 cliënten/bewoners verblijven. Het zieken huis kent een democratische organisatiestructuur, opgebouwd uit multidisciplinair samengestelde teams, die zijn ondergebracht in drie behandelsec toren en in de ondersteunende diensten. In het team Voeding, dat in totaal uit ongeveer 15 personen bestaat, is plaats voor een ervaren dieetkok (m/v) Dit team zorgt dagelijks voor ongeveer 500 brood- en warme maaltijden, waarvan 150 dieetmaaltij- den. Samen met een collega is deze functionaris verant woordelijk voor de produktie van dieetmaaltijden. Hij draagt bij aan de totstandkoming van de menu cyclus en controleert aangevoerde voedingsmid delen op kwaliteit en kwantiteit. Naast ervaring in een gelijkwaardige functie verwachten wij van hem - dat hij goed in teamverband kan werken - initiatief en creativiteit Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2.691,— per maand bedragen (zonder diensttijduitloop) en exclusief toeslag voor onre gelmatige dienst. AOW-premie komt voor rekening van de werkge- Informatie is in te winnen bij de heer J. Zorn, coör dinator Voeding Ef Hygiëne of mevrouw W. Poelie- joe, subcoörd. Voeding (tel. 071-179420). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan me vrouw Liesbeth de Bruin, personeelconsulent, PZ Endegeest c.a., postbus 1250, 2340 BG Oegst- geest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 114 Snel aan 't werk? Goed voor u! Directie* secretaresse Secretaresse Medisch secretaresse HEA0*er U bent van harte welkom bij Keser. Alle banen zijn M/V Leiden Stationsweg 2A 071-131545 Wij vragen per direkt een Het betreft een tijdelijk dienstverband tot 1 juni 1985. Werktijden: om de week 7 nachten achtereen van 23.00 tot 07.30 uur van vrijdag tot en met donderdag. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging-A en te beschikken over enige ervaring en goede contactuele eigenschappen. Funktie-informatie: in nauwe samenwerking werken met de hoofdwacht, die de supervisie heeft over alle verpleegafdelingen; regelmatig maken van ronden langs alle verpleeg afdelingen en helpen daar waar nodig is; indien nodig, tijdelijk de nachtdienst op de verpleeg- afdeling bij ziekte overnemen; begeleiden en steunen van de leerling-verpleegkundigen/ verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. Voor nadère informaties en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. Het Reinier de Graaf Gasthuis is een algemeen ziekenhuis en omvat de drie voor malige Delftse Ziekenhuizen, die in 1982 zijn gefuseerd. De totale kapaateit zal 730 bedden gaan bedragen; bi|na alle specialismen worden uitgeoefend. Het Reinier de Graaf Gasthuis heeft op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een gediplomeerd Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundige met de aantekening anesthesiologie of het diploma operatie-assistent differentiatie anesthesiologie. Sollicitaties met vermelding van het vakature nummer 003 te richten aan de afdeling personeelszaken van het Hippolytus-gebouw, Reinier de Graafweg 11,2625 AD Delft, telefoon 015-611 611 toestel 2289. 1

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22