IGMIgii westeinde ziekenhuis PB person erso sekretaresse organisatie- medewerk(st)er m/v ■ÜCD soneel PI PERSONEEL™* persone EEL DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: SCHEEPSDIESELMONTEUR Adm. medewerker M/V. LitbaCQ Uitzend^ Butoh^I SPQBO^ PQ0Q0GÏÏB CENTRU B.V. JUNBOR- VERTEGENWOORDIGER CHAUFFEUR HU5T5N SURCM st] bejaarden- verzorgende m/v ANAESTHESIE- ASSISTENTEN (m/v) óf VERPLEEGKUNDIGEN BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER oersone#! DcncnKcci personeelpERSONEEL personeel Dienst Sociaal Wetenschappelijk Onderzoek van de Faculteit Sociale Wetenschappen medewerker tekstverwerking (v/m) (24 uur p/w) vacaturenummer: 4-304/1158 Taak: - het in teamverband verrichten van alle voorkomende typewerkzaamheden bestaande uit correspondentie, notities, verslagen, onderzoeksrapporten, vragen lijsten, tabellen etc. (ook in de moderne talen). Bij deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van tekstverwerkende apparatuur; - vervanging hoofd secretariaat tijdens afwezigheid. Vereist: - HAVO-niveau; - typediploma; - ruime ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Aanstelling geschiedt voor een periode van twee jaar met uitzicht op vaste dienst. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2477,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. MULDER RIJKE IJMUIDEN B.V. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: voor het zelfstandig inbouwen van motoren van 20-400 pk. Uw sollicitatie kunt u richten aan: MULDER RIJKE IJMUIDEN B.V. Loggerstraat 45, 1976 CX I Jmuiden Voor onze afdeling orderbehandeling vragen wij met spoed een Opleiding: Meao of Havo. Leeftijd: 20-23 jaar. Enige kantoorervaring en kennis van ijzerwaren en ge reedschappen geniet de voorkeur. De aanstelling zal geschieden op jaarcontract-basis. Voor nadere inlichtingen gelieve u te schrijven of te bei- lennaar: g y NecoiT,^ Europaweg 1 a, 2380 AA Zoeterwoude/Dorp. Postbus 14, Telef. 01715-9200. vraagt met spoed: Dames voor het inpakken van bollen of van banket. Het werk is voor hele dagen en gedurende langere tijd. Leeftijd bij voorkeur 18 tot 21 jaar. Sollicitaties onze kantoren Llsse of Lelden, Nieuwe Rijn. A-verpleegkundige of ziekenverzorgster Bezigheidstherapeute met ervaring in werken met groepen. Bij voorkeur met mikojel-opleiding, langere tijd, omgeving Leiden. Sollicitaties bij ons kantoor Lelden, Turfmarkt. Ervaren elektromonteurs voor installatietechniek. Loodgieters ervaren bankwerkers argon are lassers Al deze functies voor langere tijd in en rond Leiden. Sollicitaties kantoor Lelden, Nieuwe Rijn. Leiden, Turfmarkt 11, telefoon 071-149745 Leiden, Nieuwe Rijn 35, telefoon 071-149341 Lisse, 1e Poellaan 59, telefoon 02521-11987 (tussen 09.00 en 10.00 uur en 14.00 en 16.00 uur). Special Products B.V. is een handelsonderneming gericht op de verkoop van grafische produkten aan zowel professionele als partikuliere afnemers in 45 landen. In de afgelopen 6 jaar zijn wij erin geslaagd onze omzet te verdubbelen, ons leveringsprogramma zeer sterk uit te breiden en verschillende nieuwe produkten op nieuwe markten suksesvol te introduceren. De organisatiestruktuur is (deels) hieraan aangepast, doch op korte termijn zoeken wij als uitbreiding van onze huidige kleine staf, een die o.a. mede verantwoordelijk zal zijn voor de organisatie van onze buitenlandse beursdeelnames, algemene sekretariaats- funkties en de begeleiding van verdere administratieve auto matisering van het bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw van 23-26 jaar met een afgeronde sekretaresse-opleiding (bij voorkeur Schoevers) in het bezit van rijbewijs B-E terwijl enige jaren ervaring, bij voorkeur bij een internationaal werkende handelsonderneming, een vereiste is. Wilt u over deze funktie nadere inlichtingen, dan kunt u tele fonisch kontakt opnemen met de heer H.I.N. Hilhorst. Heeft u interesse, dan zien wij gaarne uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. Special Consumer Products Holland B.V. Lijnbaanstraat 13 Katwijk Postbus 525/2220 AM Katwijk Telefoon 01718-2 6114 POSTBUS 340 2380 AA ZOETERWOUDE De door ons gevoerde centrum ladders centru trappen firescape brandladders centec steigers Fabrikant van alumlmlum ladders, trappen, steigers hangladders, brandladders, enz. EUROPESE OCTROOIEN VERLEEND! vraagt: aktieve betrouwbare medewerker In de funktie van: voor Amsterdam en omstreken U zult gestationeerd worden in ons hoofdkantoor te Zoeterwoude Leeftijd: 18-19 jaar Opleiding: Havo en In het bezit zijnde van een rijbewijs voor 3-4 dagen per week (later 5 dagen) U zult gestationeerd worden In ons hoofdkantoor te Zoeterwoude Leeftijd ongeveer 20 jaar In het bezit zijnde van een groot rijbewijs De Stichtingen R.K. Verpleeghuizen en Ver zorgingshuizen Leiden en omstreken beheren o.a. in Oegstgeest een complex bestaande uit een verpleeghuis met 108 bedden, een ver zorgingshuis met 150 plaatsen en 34 beschutte woningen. verzorgingshuis In het verzorgingshuis "Rustenborch" ontstaat wegens vertrek naar het buitenland van de huidige medewerkster, een vacature voor een hoofdverpleegkundige Functie-informatie: - geeft leiding aan verzorgingsdienst; - aandacht voor medische en verpleegkundige aspecten; - zich kunnen verplaatsen in de leefwereld van de oudere mens; - onderhouden van contacten met huisartsen en instellingen binnen de regio; - een bijdrage kunnen leveren aan nieuwe ont wikkelingen binnen het verzorgingshuis. Functie-eisen: - A of A/B verpleegkundige met staf- of management opleiding; (zij die momenteel werkzaam zijn in een ver zorgingshuis genieten de voorkeur) - leeftijd 40 jaar; - wegens de signatuur van het huis bij voorkeur R.K.; - praktische ervaring binnen de psychogeriatrie is gewenst; - contactuele eigenschappen bezitten om goed met bewoners en medewerkenden om te kunnen gaan; - bereidheid tot scholing gericht op het verzorgingshuis. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de C.A.O.-Bejaardentehuizen Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: mevrouw W.C.P.M. Geenen, adjunct-directrice, postbus 34,2340 AA Oegstgeest, bij wie u ook mondelinge informatie kunt verkrijgen. Bewoners en medewerkenden zullen bij de procedure worden betrokken. J Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, wonen ca. 620 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Het dagaktlviteitencentrum is een onderdeel van de sektor behandelingsdiensten. Het bevat drie afdelingen: arbeidsbegelei- ding, bezigheden voor ouderen en bezig heid met een aktiverend karakter. Wij zoeken voor de afdeling arbeidsbege- leiding, waarvan een aantal bewoners gedragsmoeilijk zijn, een aktiviteitenbegeleider (m/v) (volledig dienstverband) vakaturenummer: 0412 Funktie: U begeleidt in teamverband bewoners bij het uitvoeren van montage-, houtbewer- kings- en verpakkingsopdrachten. Eisen: U bent in het bezit van een afgeronde MBO-AB/AT opleiding, of een diploma verpleegkundige B of Z. Wij stellen het op prijs wanneer u een aantal jaren werkervaring heeft, het liefst opgedaan in een soortgelijke funktie. Voorts zoeken wij invalkrachten (m/v) vakaturenummer: 0512 Invalkrachten vervangen, na oproep, tijdelijk de vaste medewerk(st)ers van het dag- aktiviteitencentrum. Eisen: Wij denken aan kandidaten met een op leiding MBO-AB/AT of gelijkwaardig. Informatie over bovengenoemde funkties kunt u inwinnen bij de heer J. Voskuil, hoofd dagaktiviteitencentrum, tel. (01726) 1 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van vakaturenummer, kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer D.J. Mulder, Spoorlaan 19,' 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). ~ir randstad uitzendbureau Kantinedame voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij iemand die zelfstandig de kantine kan beheren. De werktijden zijn van 13.00 tot 17.30 uur. Deze baan gaat lange tijd duren. De beloning is goed te noemen. Meteropnemers In de kerstvakantie zoeken wij van 24-12 tot en met 31-12 scholieren en studenten die in Llsse en Sassenheim gasmeters kunnen opnemen. Ben je 18,19 of 20 jaar dan kun je aan dit project deelnemen. Een goede bijverdien ste in de kerstvakantie. Elektromonteurs Voor diverse bedrijven in Leiden en omgeving zoeken wij zelfstandig werkende elektromonteurs. Deze banen zijn doorgaans voor enkele maanden. Eigen vervoer is een pré. Tekstverwerker Ter assistentie van een projekt bij een groot bedrijf in Leiden zoeken wij iemand voor een periode van zes maanden, die de Engelse taal goed beheerst en enige ervaring heeft op een Wang-tekstverwerker. Typiste Engels Voor een relatie in Leiden zoeken wij een geroutineerde typiste Engels. Het betreft voornamelijk technische tek sten. De baan is voor hele dagen en gaat drie maanden duren. Secretaresse Met grote spoed zoeken wij een secretaresse, die haar steno Nederlands heeft bijgehouden. Deze afwisselende baan is voor een aantal weken. Ben je tussen de 18 en 22 jaar en voldoe je aan bovengenoemde vereiste, kom je dan snel inschrijven. A-verpleegkundige M.i.v. 12 december a.s. zoeken wij een A-verpleegkundi ge, die een week nachtdiensten wil gaan draaien op de afdeling verloskunde. Tevens zoeken wij een A-verpleegkundige die in de pe riode van 4—1-'85 tot 11-1-'85 een week wacht kan lopen op een opname afdeling psychiatrie. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 01720-9 14 42 ~\r randstad uitzendbureau Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Het bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in een goede werksfeer; uitstekende arbeidsvoorwaarden, die zijn geregeld in de GA.O.-Zieken- hu is wezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. anaesthesie Op de afdeling Anaesthesie is plaats voor ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGEN (m/v) Kandidaten voor deze funktie moeten in het bezit zijn van het NZR-diploma anaesthesie-assistent Verpleegkundigen die de anaesthesie- opleiding willen volgen, kunnen eveneens solliciteren. In dat geval is het diploma A-verpleegkundige ofHBO-V met enige ervaring als verpleegkundige vereist. haemodialyse Op onze afdeling Haemodialyse is plaats voor (m/v) Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het A-diploma en de aan tekening Haemodialyse. Verpleegkundigen die de haemodialyse- opleiding willen volgen, kunnen eveneens solliciteren. In dit geval is het diploma A-Verpleegkundige ofHBO-V met minimaal een jaar ervaring als verpleegkundige vereist. Nadere informaties kunt u telefonisch inwinnen hij de afdeling Personeelszaken, tel. 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Postbus 432, 2501 CK Den Haag. Lijnbaan 32, Den Haag. ZOEKT ten behoeve van het NEDERLANDS INSTITUUT VOOR PRAEVENTIEVE GEZONDHEIDSZORG (NIPG) te Lei den een voor de afdeling Financiële Administratie. Deze afdeling bestaat uit 4 medewerkers en verzorgt de financiële administratie voor 3 TNO-instituten in de regio Leiden. Taak. deze bestaat in hoofdzaak uit: - controleren en coderen van boekingsstukken; - voorbereiden van financiële overzichten, enz.; - assisteren bij opstellen van begrotingen en budget bewaking. Functie-eisen: - diploma MAVO en Praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor; - enige ervaring en typevaardigheid is gewenst; - leeftijd tussen de 20 en 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacatu renummer LD-1606-10 binnen 14 dagen na verschij nen van deze advertentie te richten aan de Perso neelsdienst TNO Plaspoelpolder/Leiden, Postbus 945, 2300 AX LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20