BEDANKT STAGEBEDRIJVEN m® STICHTING LEIDSE SCHOOL VOOR M.E.A.O. 0- PERSONEEL 'PÉRa)NEElPe^sone•, personee/fl \perso m gig] Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, Postbus 9033, tel. 071-769203. soneel PERSONEEL! ■PERSONEEL PERSONEEL#m SONEEL een leerkracht technicus (MTS-E) m/v technisch en administratief medewerker (MTS-E) m/v "TT Energiebedrijf Rijnland KAPSALON 1e KAPPERS(STERS) MODELLEN Onderstaande bedrijven en instellingen danken wij voor de begeleiding van onze 317 stagiaires. Wij beseffen dat de opvang 2e Afd. Oir. Belastingen 3M A'damse Houtcentrale BV A.B.M. Computerdiensten A.B.N. Den Haag A.B.N. Leiden A.N.W.B. Beverwijk A.N.W.B. Gouda A.N.W.B. Leiden A.N.W.B. Schiedam AZ.L. Hoteldienst ABVAKABO ADMI 80 Adquipment AMRO Leiden AS PA Kentie BV AZL Commerc. Afd. A2L Gastro entrologie B.M.W. Nederland BV Baalbergen BV Bavo St. Stichting Berg v.d. Transp. Techn. Bestevaer Reisburo Beuk Reisbureau Bex Reizen Boer de ft Wendel BV Boer de Et Wendel BV Bondsspaarbank Bontour Reisburo Boot Betonindustrie BV Bos van den Bosch v.d. Et v. Nieuwkoop Bouwer Et Co. Bovo Tours Brits Toeristenbureau Broere ReisfPassageburo Broertjes BV C.B.S. Centrale de levensverzekering Costerzonen BV Credit Lyonnais Bank 0. Gemeenteplantsoenen Deen BV Jacq. Diaconessenhuis Het Dobbelmannduinen BV Domaine de Chodes Driessen P.H. Ass. BV Ouif's Keramiek Duinoord A.A. BV Duinrell BV Elisabeth Ziekenhuis EMI HIFI Emveka BV Energiebedrijf Rijnland Everaardt en Laan BV Fasson Flora Veilingvereniging G.A.K. Gem. Dienst Stadsontw. Gem. Politie Zoetermeer Leiden Leiden Amsterdam Lisse Den Haag Leiden Beverwijk Gouda Leiden Schiedam Leiden Zoetermeer Alphen afd Rijn Woerden Leiden Zoetermeer Leiden Leiden Den Haag Katwijk Noordwijkerhout Den Haag Katwi|< aan Zee Noordwijk aan Zee Alphen afd Rijn Nieuw Vennep Heemstede Alphen afd Rijn Woerden Leimuiden Zoetermeer Katwijk Hazerswoude Rijndijk Roelof arendsveen Amsterdam Rotterdam Lisse Voorburg Den Haag Capelle afd IJssel Leiden Den Haag Amsterdam Leiden Noordwijk Malmedy (België) Den Haag Aalsmeer Noordwijk Wassenaar Leiderdorp Zoeterwoude Hazerswoude Rijndijk Leiden Nieuw Vennep Hazerswoude Rijndijk Rijnsburg Leiden Den Haag Zoetermeer Gemeente Alphen afd Rijn Alphen afd Rijn Gemeente Benthuizen Benthuizen Gemeente Hazerswoude Hazerswoude Gemeente Katwijk Katwi|( Gemeente Leiden Leiden Gemeente Leiderdorp Leiderdorp Gemeente Leimuiden Leimuiden Gemeente Lisse Lisse Gemeente Nieuwveen Nieuwveen Gemeente Noordwijk Noordwijk Gemeente Noordwijkerhout Noordwijkerhout Gemeente Oegstgeest Oegstgeest Gemeente Rijnsburg Rijnsburg Gemeente Sassenheim Sassenheim Gemeente Voorhout Voorhout Gemeente Voorschoten Voorschoten Gemeente Warmond Warmond Gemeente Woubrugge Woubrugge Gemeente Zoetermeer Zoetermeer Gemeente Zoeterwoude Zoeterwoude Gemeentebedr. Katwijk Katwijk aan Zee Ginkel Reisbureau v. Waddinxveen Grote Bos Het Doorn H.C.G. BV Leiden Heineken Brouwerijen NV Zoeterwoude Hiep Assurantiën Noordwijk HMVL Ace./Belast. Buro Rijswijk ZH Hofmeester Reisb. BV Den Haag Oegstgeest Holland Globetrotters Holland International Rijswijk Hoogheemraadschap Rijnland Leiden Hoogvfet J.L. b ZN BV Zoeterwoude Hotelplan Rijswijk ZH Huurman Leiden BV Leiden I.B.NI. Amsterdam INFO Products Bodegraven Insp. Belasting Alphen Alphen a/d Rijn Janno Produkties Leidschendam Jansen BV Adviesbureau Den Haag Jansen P.J. Ass. Kantoor Wassenaar Jansen Reisbureau Katwijk Janssen CS Gerechtsd.w. Den Haag K.H.Z. BV Alphen afd Rijn K.L.M. Amstelveen K.V.K. "Rijnland- Leiden Kamsteeg Zuid BV Oegstgeest Kantongerecht Alphen Alphen afd Rijn Kath. Onderwijs Stichting Delft Kinkel Accountantskantoor Nieuw Vennep Kluijver de en Rost Alphen afd Rijn Kooi Ace. Kantoor Aiphen afd Rijn Korthofah BV Katwijk aan Zee Kramer drs. D.E.J. R A. Leidschendam Lamet van Stoltz Et Co. BV Leidschendam Langhout Ter Aar Leeuwen van Acc. Kantoor Alphen afd Rijn Leeuwenhorst BV Noordwijkerhout Leidsch Dagblad BV Leiden Leidsche Duinwater Mij. Leiden Leidse Spaarbank Leiden D u rekenen en uw naam in deze lijst terugvinden? Lexicologie Instituut Leiden Sailspirit BV Oude Wetering Luba Beheer BV Leiden Samsom Datasystemen Alphen afd Rijn Luhrs L. Oeurwaard. Kantoor Den Haag Samsom Uitgeverij Alphen afd Rijn Meerschwam J. BV Amsterdam Scholtes Vleeswaren Hazerswoude-Rijndijk Melkunie Holland Den Haag Servire Uitgeverij BV Katwijk Met Reis en Passageburo Oegstgeest Shell Int. Petr. Mij. Den Haag Middelhoek BV Leiden Shell Ned. Verkoop Mij. Rotterdam Midden Rijnland Stichting Hazerswoude Rijndijk Sikkens BV Sassenheim Min. V.R.O. Zoetermeer Slotboom Plaatwerk Katwijk aan Zee Min. van Financiën Den Haag St. Adm. Soc. Regeliigen Rijswijk Min. van Onderwijs Den Haag Staal Bankiers NV Den Haag Min. van W.V.C. Leidschendam Steens Acc. Kantoor Rotterdam N Z.H0II. Vervoer Mij. Haarlem Stolp S M. Acc. Kantoor Leiden N.J.H.C. Amsterdam Subaru Nederland Aalsmeer N.M.B. Alphen Alphen afd Rijn Tebodin Den Haag Nat. Investeringsbank Den Haag Timmerman Verzekeringen Voorschoten Nat. Nederlanden NV Den Haag Tombe Melse Et Co. Rijswijk Rijswijk Ned. Buro v. Toerisme Leidschendam Tombe de f Melse Et Co. Leiden Nederlandse Spoorwegen Utrecht Tourplan Reizen BV Oen Haag Neerbos van BV Vlaardingen Transalpine BV Amstetdam Nielsen Nederland BV Amsterdam V.A.M. Stichting Voorschoten North Sails Holland BV Koudekerk afd Rijn V.N.G. Den Haag Ontv. K. der Rijksbelasting Leiden V.V.V. 's Gravenzande 's-Gravenzande Openbare Werken Alphen Alphen afd Rijn V.V.V. Alphen Alphen afd Rijn Ouwehands Rederij en W Katwijk aan Zee V.V.V. Appelscha Appelscha P.T.T. Den Haag Den Haag V.V.V. Beverwijk Beverwijk Pago Woningstichting Hillegom V.V.V. Boskoop Boskoop Panagro BV Warmond V.V.V. Delft Delft Perry Sport Leiden Leiden V.V.V. Den Haag Den (Jaag Plasthill BV Hillegom V.V.V. Dokkum Dokkum Poel Fa. H. v.d. Et Zn. Zoeterwoude V.V.V. Haarlem Haarlem Postgiro R.P.S. Den Haag V.V.V. Hillegom Hillegom Potten de Recreatie Sneek V.V.V. Katwijk Katwijk Prince Cladding BV Zoeterwoude V.V.V. Lauwersmeer Anjum Produktschap Vee en Vlees Den Haag V.V.V. Leiden Leiden Produktschap M.V.O. Den Haag V.V.V. Noordwijk Noordwijk R.U.L. Leiden V.V.V. Sneek Sneek Raad M. de Et Zn. Noordwijk V.V.V. Vlieland Vlieland Raad van Arbeid Leiden Vandien Verzekeringen Alphen afd Rijn Rabo Bodegraven Bodegraven Vastgoed Nieuw Vennep Rabo Boskoop Boskoop Verf en Drukinkt Fabr. Wassenaar Rabo Hoofddorp Hoofddorp Vermeulen A.C. BV Alphen afd Rijn Rabo Katwijk Katwiji afd Rijn Verseveldt R. BV Zoetermeer Rabo Katwijk aan Zee Katwi|< aan Zee Vijverberg Ass. Combin. Den Haag Rabo Nieuw Vennep Nieuw Vennep Voorz. Gehandic. Stichting Leiden Rabo Nieuwkoop Nieuwkoop Vos Et Co. Handelmij. Alphen afd Rijn Rabo Noordwijk Noordwijk Vrij Uit Badhoevedorp Rabo Noordwijkerhout Noordwijkerhout Vroom en Dreesmann Den Haag Rabo Roelofarendsveen Roelofarendsveen Waard de en P. Bel. Adv. Leidschendam Rabo Sassenheim Sassenheim Wabco Westinghouse BV Capelle afd IJssel Rabo Ter Aar Nieuw Veen Welzijn Stichting Leiden Rabo Voorschoten Voorschoten West Nederland ACCgroep Wassenaar Rabo Zoeterwoude Zoeterwoude Witte de Acc. Katwijk aan Zee Rect.schap Rotte Meren Zevenhuizen Wolters Reisbureau Leiden Reiswereld de Gouda Z.W.N. Lerarenopleiding Delft Rhee Guyt en Ruwaard Katwijk aan Zee Zanen Verstoep NV Den Haag Roest Adviesgr. BV v.d. Roggeberg de Alphen afd Rijn Appelscha Zeemangroep BV Alphen afd Rijn Ziekenfonds Alphen e.o. Alphen afd Rijn Rooij van Reisb. BV Lisse Ziekenfonds Z.L.O. Voorschoten Saat van Marwijk Noordwijk Zilveren kruis Het Noordwijk gn Middelbare Beroepsopleiding voor Administratieve, Gals Bestuurlijke, Commerciële, Secretariële en Toeristische funkties. Stagecoördinatoren: Mevr. drs. A. de Jong drs. W. Bleijie drs. C.J. Stoop personeel PfHSObEEL personeel I PERSONEEL V persone DE STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN voor 3 onder ons bestuur staande scholen voor speciaal onderwijs vragen wij Deze scholen zijn: St. Chrlstoforusschool voor woonwagencentrumkinderen, Gabriël Metzu- straat 4, Leiden, tel. 120458. St. Janschool voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden, Bizetpad 1Leiden. Tel. 762241. Praktijkschool voor voortgezet onderwijs aan moeilijk lerende kinderen, Lammenschansweg 6, Leiden. Tel. 140966. De inhoud van de funktie is per school verschillend en de omvang is maximaal 7 schooltijden per school. Aanstelling vindt plaats m.i.v. 07-01-1985 tot 01-08- 1985, met de mogelijkheid van verlenging tot 01-08- 1986 Naast een katholieke geloofsovertuiging dienen de ge gadigden aan de volgende voorwaarden te voldoen: - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming 32 jaar of jonger zijn. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming 1 jaar of langer werkloos zijn. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de benoeming geheel werkloos zijn. Voor informatie kunt u telefonisch kontakl opnemen met de heer W. G. M. Konijn, telefoon nummer: 146841 of het hoofd van een der scholen. Uw sollicitatie kunt u binnen 1 week richten aan het be stuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, He rengracht 48, 2312 LE Leiden. In de transformatorenwerkplaats en het schakelcentrum van Bij de afdeling 50kV-transport en het schakelcentrum van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een het E.B.R. is op korte termijn plaats voor een Takenpakket: onderhoud aan en controle op nettransformatoren; toezicht bij inname en/of uitgifte van nettransformatoren met de daaraan verbonden administratieve werkzaam heden; vervullen van de continudienst als bedieningsdeskundige; verrichten van onderhouds-, revisie en reparatiewerk zaamheden aan de 10kV-schakelinstallaties in de centrale, zowel primair als secundair. Van de kandidaat wordt het volgende verwacht: diploma MTS-E (Energietechniek); belangstelling voor elektrotechnische apparatuur als nettransformatoren, 10kV-vermogensschakelaars, licht en krachtinstallaties e.d.; het volgen van een opleiding in continudienst tot bedieningsdeskundige; het volgen van aanvullende opleidingen in cemputer- kunde en hoogspanningstechniek e.d.; bij voorkeur rijbewijs B.E.; leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Takenpakket: verrichten van controle op de 50/10kV-stations en de centrale E, als mede de daaraan verbonden administra tieve werkzaamheden; vervullen van de continudienst als bedieningsdeskundige; verrichten van onderhouds-, revisie en reparatiewerk zaamheden aan de 10kV-schakelinstallaties in de centrale, zowel primair als secundair. Van de kandidaat wordt het volgende verwacht; diploma MTS-E (Energietechniek); rijbewijs BE; belangstelling voor administratieve verwerking van technische gegevens met behulp van kaart- danwel computersystemen; het volgen van een opleiding in continudienst tot bedieningsdeskundige; het volgen van aanvullende opleidingen in computer- kunde en hoogspanningstechniek e.d.; leeftijd tussen 30 en 35 jaar. Het salaris voor beide functies bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring tenminste f 1.896, (schaal 4) en vooralsnog maximaal f 2.691,- (schaal 5). Dit is exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV LEIDEN, onder vermelding van vacaturenummer ER/84030/01 voor de technicus en ER/84031/01 voor de technisch en administratief medewerker. V Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie v Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten; dit gebied telt ca. 100.000 gecombineerde aansluitingen. Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit in een eigen centrale, van waaruit tevens warmte wordt geleverd aan een aantal grote afnemers. De produktie-eenheid in de elektriciteitscentrale wordt vernieuwd en zal eind 1986 in bedrijf komen. Inmiddels is gestart met de uitbreiding van het stadsverwarmingsnet in Leiden Door het toenemend aantal klanten hebben wij voor onze vestiging in Oegstgeest op korte termijn plaats voor ervaren We zijn een jong bedrijf met energieke medewer kers die wat van hun vak willen maken. Wij zoeken medewerkers die zelfstandig kunnen werken in een eigen salon in een bestaand team. Ervaring is vereist alsook kennis van de moderne kniptechnieken. Voldoe je hieraan en heb je interesse, reageer dan uitsluitend schriftelijk met opgave van referenties: Kapsalon Shapes, p/a Bestevaer 2, 2253 XX Voorschoten. Wij zoeken zo spoedig mogelijk voor kniptrainingen voor opleiding van leerling kapper. Inlichtingen: Kapsalon Shapes, Terweeweg 56, Oegstgeest. Tel. 071-176403.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18