'In zwembad dienen miljoenen gepompt' Strijd tegen sluiting van Aloysiusschool laait op 'Minder auto's op Hoge Rijndijk' 'Maak Vlietland toegankelijker' Van Kempen en Begeer: wisseling van de wacht Twee vliegen in één klap Warmonds fietspad verlicht? Meisje tegen vrachtwagen 'Warmonds sportzaal moet tegen de vlakte' Raad Warmond akkoord met belastingverlaging Oever Zijlwatering moet hersteld DONDERDAG 29 NOVEMBER 1984 Voor mishandelen Voorschotenaar 7 maanden cel in VOORSCHOTEN/DEN HAAG (ANP) - De rechtbank te Den Haag heeft drie jongelui uit Schevenin- gen vandaag veroordeeld tot twaalf maanden gevangenisstraf, waar- 'van vijf voorwaardelijk, omdat zij in de afgelopen zomer een badgast en zijn auto ernstig hebben mis handeld. De officier van Justitie had straffen van zeven en zes maanden geëist, maar de recht bank vond dat te mild in verhou ding tot wat er gebeurd was. Het drietal, jongelui van 22,23 en 24 jaar oud, maakte deel uit van een groep jongeren die op 19 au gustus ruzie kregen met een 39-ja- rige kok uit Voorschoten. Die man wilde weten waar zijn autoradio was gebleven. Na een woordenwis seling kreeg de man stenen naar zijn hoofd en werd hij geschopt en Ten behoeve van de sportvisserij DEN HAAG Af OORSCHOTEN - Om het recreatiegebied Vliet land zo optimaal mogelijk voor de sportvisserij in te richten is het nodig de negatieve aspecten zoals het te diepe water en de slechte ontsluiting van het ge bied op te heffen. Hierbij kan ge dacht worden aan het creëren van eilanden, landtongen en on diepe inhammen en het beter toegankelijk maken van het ge bied voor autoverkeer. Dit zijn enkele van de conclu sies en aanbevelingen uit het rapport 'Sportvisserij op Vliet land, nu en in de toekomst', dat gisteren aan Gedeputeerde J. Borgman van de provincie Zuid- Holland is aangeboden. Het rap port is een initiatief van de Fede ratie van hengelsportverenigin gen de Randstad te Rotterdam en van de Hengelaarsbond voor Leiden en Omstreken. Vlietland is primair ontstaan ten gevolge van de zandwinning. Daardoor is de diepte 20 tot 30 meter en dit is niet ideaal voor de recreatie/sportvisserij. Als ge volg van de open verbinding van het water op Vlietland met het Ryn-Schiekanaal en de Meerbur gerwetering en doordat vanwege de diepte thermische gelaagd heid kan ontstaan, laat de kwali teit van het water op Vlietland zo nu en dan te wensen over, con cludeert onderzoeker J. J.A. Bon- gers. Voorts stelt hij dat de vraag welke vormen van recreatie op Vlietland een plaats moeten krij gen in het provinciale inrich tingsplan nauwelijks aan bod ko men. Gezien het huidige gebruik van Vlietland door de sportvisse rij en de geconstateerde tekorten aan sportvisserijmogelijkheden in Den Haag is een gedeeltelijke inrichting van Vlietland voor de sportvisserij echter gewenst. De ze gedeeltelijke inrichting ten behoeve van de sportvisserij ver groot tevens de keuzemogelijk heden voor de sportvissers uit de andere gemeenten rond Vliet land, aldus Bongers. VOORSCHOTEN - 'De Zilverfabriek' in Voorschoten heeft voorzitter van de raad van bestuur. Niet alleen het gebouw van de Ko ninklijke Van Kempen en Begeer in Voorschoten is in andere handen overgegaan, ook de aandelen van de twee overgebleven gezonde poten, Keltum en Koninklijke Begeer, zijn op de beurs verhandeld. Eén van de nieuwe aandeelhouders, J.G.H. Vreeman, zal nu als definitieve opvolger fungeren van de man die tot september dit jaar voorzitter van de raad van bestuur was, Zuidema. De tijdelijk man, Kist, is daarbij eervol ontslagen. Vreeman wil het Voorschotense bedrijf gaan 'runnen' met de bestaande organisatie. De nieuwe voorzitter van de raad van bestuur is ook directeur/eigenaar van Hendriks Holding BV, een staalbouw-aluminiumbdrijf in Veenen- daal. Hij wil niet kwijt hoeveel procent van de aandelen hij heeft gekocht. Wel zegt hij niet de meerderheid te bezitten. De overige aandelen zijn op de beurs verhandeld. Volgens de curator van de twee failliete delen van Van Kempen, Tiet- hoff, betekent een dergelijke transactie "een versterking van de positie van Keltum en Koninklijke Begeer". Overigens is Tiethoff nog altijd druk doende met de afwikkeling van het faillisement. Zoals wij gisteren meldden zal het overblijvende deel van Van Kempen niet in de Zilverfabriek blijven: die is verkocht aan het Leidse confectie bedrijf Amex. Agenda LEIDERDORP Een miljoeneninvestering is nodig om het Leiderdorpse zwembad De Does de komende jaren 'vol' te krijgen. Het bad zal op een groot aantal punten moeten worden aangepast aan de veranderende behoeften van het zwemmend publiek. Boven dien zijn bij de bouw van het binnenbad fouten gemaakt waarvan nu de (financiële) gevolgen zichtbaar worden. Het is niet uitgesloten dat ook de tweede sporthal van Lei derdorp bij het zwembadcomplex wordt gebouwd. roestvorming heeft plaats omdat de machines regelmatig onder en kele centimeters water staan. Dit komt door een gebrekkige afvoer van het lekwater uit de baden. Verschillende ventilatiekanalen zijn zodanig door de roest aange tast dat zij hun functie zullen ver liezen. Het klimaat in het binnen bad verslechtert hierdoor zodanig dat het niet prettig toeven meer is, stelt het rapport.Een bezoek van de Arbeidsinspectie bracht vorig jaar een groot aantal onvolkomen heden aan het licht. De Inspectie heeft destijds gezegd dat de voor zieningen op 'redelijke termijn' moesten worden getroffen, omdat anders het zwembad zou worden gesloten. Het gaat om kleed- en WASSENAAR - Twee Colombia- nen en een 37-jarige Amsterdam mer zijn gistermorgen in Wasse naar aangehouden op verdenking van inbraak. De politie vond dat de Amsterdammer zich op de Prin- senweg verdacht ophield in een ge parkeerde wagen. Hij werd voor verhoor meegenomen. Bij de wa gen werd gepost. Even later stap- zwembaden in het alge- ten de Colombianen in de auto. De twee werdén eveneens voor onderzoek meegenomen. Tijdens het onderzoek kwam een melding binnen van inbraak. Vermist wa ren gouden pennen en betaalkaar ten. Deze voorwerpen werden in de auto gevonden. Een en ander blijkt uit net rapport 'Drijven of kopje onder' dat het be stuur van zwem- en polovereniging De Does gistermorgen aan burge meester en wethouders van Lei derdorp heeft aangeboden. Het 'prijskaartje' van het rapport ver meldt 2,7 mihoen gulden. "Dat zal bij de gemeente een flinke schok teweeg brengen", zegt ambtenaar Van der Ploeg desgevraagd. Hij verwacht dat morgen in de begrotingsvergadering over het rapport zal worden gepraat. "Ik hoop dat het in het rijtje, kunst grasveld, kinderdagverblijf mee wordt besproken. Ik denk dat er een aantal 'voorzetten' zullen wor den gegeven". Om het hoofd te bieden aan de steeds groter wordende tekorten, vindt het bestuur van De Does het noodzakelijk dat er in ruime mate wordt geïnvesteerd. Zo behoren een sauna, herinrichting van het zwembadterrein, zonnebanken, 'jet-streams', 'whirl-pools', een peuterspeelbadje en een goede ho- recavoorziening tot de plannen. "Je moet het bad riet laten dood bloeden, als je niks doet zal het jaarlijkse tekort alleen maar toene-' men", zegt Van der Ploeg. Na alle veranderingen aan het bad gaat het rapport uit van een tekort van 460.000 gulden per jaar. Als oorzaak van het afnemende bezoek meen noemt het rapport de minderde bevolkingsgroei, de da ling van het aantal kinderen (80 procent van de zwembadbezoe kers), ander sportgedrag, andere recreatieve behoeften en de econo mische situatie. Kritiek Behalve een aantal 'vrijwillige' verbeteringen aan De Does, zijn ook 'verplicht' veranderingen aan het bad nodig. De arbeidsomstan digheden moeten worden verbe terd, terwijl ook meer toilet- en doucheruimten moeten worden gebouwd. Dat is echter nog lang niet alles. Het machinepark van De Does bSkruUhêtrpport^verhel'bin0 DEN HAAG/ZOETERWOUDE nenbad is de kritiek van het rap- Uit tellingen van de Dienst Ver- port verhullend, maar niet mals: keerskunde van Rtikswaterstaat "Ons bestuur kan zich helaas niet blijkt dat het autoverkeer_op de aan de indruk onttrekken dat des- Rijndijk ter hoogte van Zoeter- tijds aangetoond moest worden dat woude de afgelopen vyf jaar met tegen een redelijk gering bedrag be» procent ^g^nomem^De een goede basisvoorziening kon worden gerealiseerd", wasgelegenheid voor het perso neel, een EHBO-kamer, uitbrei ding van de douche- en toiletruim te en kantoorruimte voor de be drijfsleider. Anderhalf miljoen gulden zal no dig zijn om de technische gebre ken aan het bad te verhelpen. Daar staat een geschatte besparing van een ton op jaarbasis tegenover. DONDERDAG Troef - Stationsweg 32, voorlichting en begeleiding dienstweigeren, 20-21.30 uur, inl. 149324/216180. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat, film 1 'Sophie's Choice', 19.30 en 22.15 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, optreden Agnes en Miriam, 21 uur. Volkshuis - Middelstegracht 5-7, Vrou- wen tegen seksueel geweld-Leiden draait de film 'Men can't be raped'. Breehuys - Breestraat 19, scholierencafé met tafeltennissen, darts, video en mu ziek, 's avonds. Verbum Dei - Plantage 16, lezing Prem Kumar, over zijn voettocht rond de we- inschrijven vanaf 20 uur, darten, tafel- j tennissen en om 22 uur een video. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit -I Caeciliastraat 18, soos, 21-1 uur. Voorschoten Lindehoeve - Burg. v.d. Haarplein, mu ziekcafé, 21.30-1 uur. Gemeentehuis - Leidseweg, raadsverga-1 dering, 20 uur. Warmond Gemeentehuis - Herenweg, begrotings vergadering openbare werken, 20 uur.. Zoeterwoude Gemeentehuis - raadsvergadering, 20 j VRIJDAG Leiden Buurthuis Westerkwartier - Ten Kate- straat, demonstratie volksschilder- i kunst, 10-11.45 uur. Leiderdorp Gemeentehuis - Statendaalder, begro tingsvergadering, 14 uur. KAUWGOMCRIMINELEN - Ze hadden de twee padjes kauwgom nog niet in hun jas laten glijden, of de bedrijfsleider van de Voorscho tense Aldi-supermarkt pakte ze in de kraag. Voor ze het wisten zaten ze op hun vrije woensdagmiddag in het politiebureau en werden de ouders ingelicht. Die kwamen de 14-jarige dochters snel halen. De buit, ter waarde van drie gulden en achten zeventig cent, bleef achter. Sporthal Op verzoek van B en W van Lei derdorp hebben de samenstellers van het rapport 'Drijven of kopje onder' bekeken of het mogelijk is een sporthal te integreren met de planontwikkeling van het zwem bad. De voorkeur van het bestuur van 'De Does' gaat uit naar de bouw van een sporthal op de grond tussen het binnen- en het buiten bad. Deze plaats brengt heel wat aan passingen van het zwembadterrein met zich mee. De bouwkosten zul len hierdoor veel hoger zijn dan wanneer op een andere plaats in de buurt van De Does zou worden ge bouwd. De parkeerplaats De Zoeterwoudse bevolking reageert emotioneel op de voorgenomen sluiting van de Aloysiusschool. Hier een spandoek op de Schenkelweg. Met hardere acties wordt gewacht tot na de hoorzitting van vanavond, (foto Holvast) ZOETERWOUDE De discussie over de sluiting van de Aloysius school in Zoeterwoude gaat in alle hevigheid voort. Vanavond wor den ouders voor het eerst monde ling ingelicht over de op handen mogelijke bouwlocatie, terwijl ook ztfnde veranderingen. maar drie klassen heeft. Dat is nu Aloysiusschool heeft ze inmiddels gebeurd met de Sjaloomschool. We een spandoek op haar huis gehan- konden nog wel een jaar uitstel gen met de tekst: 'De Aloysius- krijgen, maar dat heeft uiteindelijk schpol moet HIER blijven', voor niemand zin. Nu kunnen v in alle rust starten met de fusie", tussen de Engelendaelschool Verontruste ouders gebruiken het binnenbad grond is om da spandoeken, ingezonden brieven sporthal te bouwen gedichten om het vrijwel c Het bestuur van De Does vindt geliJke te bereiken: behoud van de dat de eigen plannen niet mogen worden opgehouden door de plan nen voor een sporthal/zwembad. Besluitvorming moet binnen een Aloysiussschool op de Schenkel- weg. De hoge kosten die aan het handhaven van de school zijn ver bonden en het absolute 'nee' van jaar plaats hebben, volgens het be- de onderwjjsinspecteur lijken de stuur. Over de kosten zegt het be strijd stuur dat de bouw elders in de gemeente goedkoper sporthal kansloos te maken. i de ouders bij voorbaat iji i vernaai r< ling zou volgens de werkgroep wel ari„j jQt on on Ur.A-rm** 6UCU Udt De bezuinigingen van toen be ginnen nu (twaalf jaar later) wran ge vruchten af te werpen. Uit on derzoeken blijkt dat de totale in stallatie van het binnenbad niet meer bedrijfszeker is. Ernstige WARMOND Het fietspad War- mond-Merenwijk zou wel eens ver lichting kunnen krijgen. De War- mondse raadscommissie voor fit nanciën en economische aangele genheden vindt dat B en W de fi nanciële voors en tegens op een rij tje moeten zetten, zo bleek gister avond tijdens een begrotingsverga dering. CDA-fractievoorzitter Bonnet maande zelfs tot spoed. Hij wil dat het een veilig fietspad wordt. Hij betoogde dat het niet alleen een re creatiepad is, maar dat er ook veel scholieren fietsen. "En", zo stipte hij aan, "het is al bijna donker als ze om half vijf terugkomen uit school". Om de kosten van de verlichting wat te drukken, stelde hij voor om de lantaarns die B en W willen weghalen in de wijk Endepoel II, hier neer te zetten. Ook zou kun nen worden bezuinigd door alvast de lichtkabel door te trekken die wordt gebruikt bij de aanleg van de landijsbaan. Leidse werkgroep milieubeheer maakte gisteren deze cijfers be kend op een hoorzitting van een commissie uit het college van Ge deputeerde Staten van Zuid-Hol land. De commissie hoorde onder andere de werkgroep over de be zwaren die bij de provincie tegen de aanleg van Rijksweg 11 (Leiden- Bodegraven) zijn binnengekomen. De bezwaren die gisteren werden behandeld behelsden het stuk RW 11 dat door Zoeterwoude loopt. De Leidse werkgroep herhaalde de bezwaren die zij tegen de nieu we verbindingsweg heeft en die er op neerkomen dat de weg onher stelbare schade aan natuur en landschap zou toebrengen en re creatie- en natuurbelangen zou schaden. De werkgroep heeft die bedenkingen ook ter kennis ge bracht van de vaste commissie voor verkeer en waterstaat van de Tweede Kamer. Ook wees E. Meelis van de werk groep op de verwachte terugloop van net aantal treinreizigers op het traject Leiden-Alphen als gevolg van de aanleg van RW 11. Die da- OEGSTGEEST - Bij een ongeluk in de Leidse Buurt heeft een achta- rige inwoonster van Oegstgeest vanmorgen een lichte hersen schudding opgelopen nadat een vrachtwagen te laat remde voor een rood stoplicht. Het meisje stak over bij een groen voetgangerslicht en kwam tegen de wagen aan. Ze is vervoerd naar het Academisch Zie kenhuis in Leiden. 20 tot 30 procent bedragen. Volgens burgemeester Houdijk van Zoeterwoude is Rijksweg 11 absoluut noodzakelijk om het vele doorgaande verkeer over de Rijn dijk te beperken. Hij stelde in het vooruitzicht om zonodig door mid del van verkeerstechnische midde len te bereiken dat de intensiteit van het verkeer op de Rijndijk te rugloopt. Hij voorziet anders dat de verkeersintensiteit op die weg ook na de realisering van RW 11 ze ker niet zal worden gehalveerd. De voorzitter van de stichting ka tholiek onderwijs Zoeterwoude (SKOZ), A. de Jong, begrijpt de emoties die in Zoeterwoude leven. Hij had dit zien aankomen toen werd besloten tot een fusie van de Sjaloomschool met de Aloysius school. "We wisten wat ons te wachten stond. Veel ouders hebben zelf op de Aloysiusschool gezeten, zodat er een brok emotie loskomt. En in een dorp gaan de praatjes heel snel. Dat roept ook misverstanden op. Je weet hoe dat gaat als een verhaal rond gaat. Daarom is het vanavond duidelijk- Strijdvaardig De ouders van leerlingen op de Aloysiusschool hebben zich strijdvaardig opgesteld. In de Wei poort werd het initiatief genomen om een actiecomité op te richten. Ook op de Schenkelweg is men be reid om 'harde actie' te voeren. Mevrouw Van der Kooij- Van Slingerland van de Schenkelweg schreef een open brief aan het ge meentebestuur en de SKOZ. Als moeder van twee leerlingen op de heid wordt gegeven". Een groot aantal rast door de plotselinge berichten over een fusie. De Jong weigert van een 'overvalactie' te spreken. "We hadden de moeilijkheden met het lage aantal leerlingen verwacht in 1986 of '87. Het proces is door een aantal oorzaken onverwacht versneld. We konden niet langer wachten met de fusie. Als stichting hebben we altijd gezegd dat er een fusie zou komen als een school nog "Wij hebben de oudste rechten", zegt ze, "de leerlingen van de Sja loomschool zijn hier van harte wel kom". Volgens haar vindt het me rendeel vsn de ouders dat de Sja loomschool dicht moet. "Iedereen is tegen sluiting van de Aloysius school". De sloop van het gebouw, waar over ook is gesproken, is niet ze ker. De politieke partijen hebben hierover nog geen eensluidens standpunt ingenomen. Het CDA gaf te kennen dat sloop moet wor den tegengehouden. Progressief Zoeterwoude heeft nog geen standpunt over de 'schoolstrijd'. De gemeente wacht angstvallig af wat het schoolbestuur beslist. Wethouder Graniewski noemt de Aloysiusschool "een kenmerkend stukje Schenkelweg dat we moe ten proberen te sparen". Moegelijk kan de bibliotheek in de gebouwen aan de Schenkelweg. Een ingrij pende verbouwing zal dan nodig zijn. WARMOND - De vervallen Warmondse sportzaal 'De Kli mop' moet tegen de vlakte. De WD-fractie en Lijst Vreeken zijn wat dat betreft onverbidde lijk, zo bleek gisteravond tij dens de begrotingsvergadering van de raadscommissie voor fi nanciën en economische aan gelegenheden. De verenigingen die op dit moment sporten in de zaal, zou den wat de WD bereft extra moeten worden gesubsidieerd zodat zij elders een ruimte kun nen zoeken. De liberale fractie voorzitter Saris bleek niet te porren voor een nieuwe, dure sporthal. PW en CDA lieten zich niet uit over het eventueel 'om- schoffelen' van de sportzaal. Het ziet er dus naar uit dat B en W toch' hun voorgenomen 'Klim op'- onderzoek kunnen houden. Uit dit onderzoek moet blijken of het de moeite waard is de sportzaal op te knappen, of dat het beter is nieuwbouw te plegen. Wethouder Van Schagen kondigde alvast aan dat wan neer het uitdraait op nieuw bouw, hij graag wil dat deze sporthal een plekje krijgt in de dorpskern. E. Meelis (werkgroep milieube heer): onherstelbare schade aan natuur en landschap.(archieffoto) Wassenaarse raadscommissie schrikt van kosten yc, .aB...B van nieuwere centraal gelegen kleuter- de onroerend-goedbelasting met drie procent. Evenmin verzetten zij zich tegen het bevriezen van de reinigings rechten, woonforensenbelasting kampeerexploitatieleges. Ook eens aai opknappen van ue Leer- er de verhoeine van de nveriee hoeve niet de meest ideale oplos- WASSENAAR Voor een bedrag van ongeveer 170.000,- gulden za de gemeente Wassenaar de oever verdediging van de Zijlwatering moeten vernieuwen en herstellen. oever extra te verbeteren, "maar in de eerste plaats is er dringend ver betering nodig", aldus de wethou der. In dezelfde vergadering maakten aan het voorstel gelijk een pleidooi vast voor het verder gaan met reno vaties en restauraties in het oude dorpscentrum, "omdat er al zo wei- enkele panden De commissie openbare werken ?Ue fracties uit de gemeenteraad renovatie toe zijn". De wethouder bleek gisteravond nogal geschrok- instemmende opmerkingen ten ken van deze kosten. Het commis- aanzien van het renoveren van vond hij hierin aan zijn zijde. Ech- ter het betreft panden die in parti- sielid Goulooze (PvdA) vroeg zich monument aan het Plein. Olysla- culier bezit zijn, zodat het initiatief af wat de rol van de afgelopen gers (CDA) vond het een goede voorjaar geopende jachthaven zaak omdat veel Wassenaarders hierin was: "hebben we bij het die steunen voldoende aandacht besteed aan mogelijke extra financiële gevol gen?", vroeg hij zich af. Hij noem de als ander voorbeeld de kosten van het uitdiepen van de Zijlwete ring, waarvoor ook reeds geld is ge vraagd. De socialist suggereerde dat misschien een gedeelte van de kosten aan de jachthaven kan wor den doorberekend. Wethouder Cocheret de la Mori- nière steunde deze suggestie niet. Hij ontkende dat de grote beurt no dig was geworden door het geste gen aantal vaarbewegingen door de Wetering, in verband met de aanleg van de jachthaven: "het on derhoud is na al die jaren gewoon weer nodig". Wel gaf hij toe dat er in de toekomst meer drukte wordt verwacht. Hierdoor is het nodig de zijn zeggen herinneringen hthaven wel koesteren aan het bewuste pand de eigenaar moet uitgaan. Hij beloofde wel dat de gemeente ver der zal gaan met het bewaren en opknappen van historische ele- Plein 2. Goulooze (PvdA) knoopte menten in de dorpskom. WARMOND - B en W van War- «adslld Cor«n voorstelde om de mond hebben in de roos geschoten dertig jaar oude noodschool"'De met hun belastingvoorstellen. De v00r 6^0 0n00 guJ; raadsleden hadden vannacht om den lf vernieuwen zoals B en W tien over een geen enkele moeite voorstellen. Hy wil juist de wat x ,j nipiiurpro rontraal oolotron lrlanfan met de voorgestelde verlaging a schikt maken voor de huisvesting m zowel kleuters als leerlingen in 'De Leerhoeve'. De commissie was het met hem dat opknappen van 'De Leer- ...r de Verhoging van dï overige d°e„ve'n'etde 7>fst - belastingen mlt drie procent werd 'sn f^t kost de gemeente veel tetlur eer gediscussieerd op het la- Het' onafhankelijke raadslid ""E?'^,ethoudeï ,V!n Scha,?e" Vreeken had zelfs zijn tas al inge- atlPte echter aan dat de mogelyk- nakt Hii was aan het einde van zi.n heden van de gemeente beperkt Latijn, zo bracht hij onder instem- Z°'s h.et de verantwoordelijk- mend geknik uit. De begrotings- held vai? de schoolbesturen om vergadering van de raadscommis- ™et verbouwingsplannen te ko- sie voor financiën en aangelegen- men' Bovendien is er niet veel tijd heden had op dat moment precies sï,hol,?n zes uur en tien minuten geduurd, karnen onder één'dak zitten en als zogeheten basisschool door het leven gaan. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Post uitsluitend aan: Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 2311 BG LEIDEN Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18.00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag v, incassokosten. Abonnementen kunnen dagelijks ingaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt automatische verlenging. Commentaren: W. F. J. Wirtzen A. A. van Brussel 16.30-18 00 u Directie: G. Koopman Adj.dir.: N. Qüakernaat Hoofdredacteur Drs.J.W. E. Metselaar Hoofdredacteur: Paauw Adj. H R.DI Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Restitutie is niet toegestaan. P. J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) W. C. H. Schrama (feature) M. Hoenson-de Graaft (randgem.) P. C. Rosier (radio, televisie, kunst) Redactie stad en randgemeenten tol. 071-144941, tst. 219 Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn. Brussel, Londen. Parijs. Washington, Caïro, Rome, Madrid. Mexico en Wenen

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2