ptt m IF® BRISTOL reestraat 1 SECRETARESSE \perso Gaat Content e Breestraat verlaten? 5s™-r ■pSS8g£r^ sssWISCNtEte!^? lr nerspne chef Elektrische Voorzieningen voor het dr. Neher laboratorium KUJflnTumHflu.ene& ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden medewerker uitzendbureau content Bristol groeit door welke assistent-filiaalchef wil met ons meegroeien leraren/leraressen de rijksoverheid vraagt personeel «Rsor^a personeel Het Dr. Neher Laboratorium (DNL), is het tech nisch research- en ontwikkelingsinstituut van de PTT, gevestigd te Leidschendam. Het laboratorium heeft 590 medewerkers. Bij de groep Techni sche Installaties van de afdeling Algemene Zaken is een vacature. De werkzaamheden van deze groep bestaan uit het (laten) uitvoeren van aan leg-, wijzigings- en onderhoudswerkzaamheden, het opheffen van storingen en het op verzoek leve ren van technische bijdragen aan de realisering van proefopstellingen in het laboratorium. Het werkterrein van de man of vrouw Geeft leiding aan de groep Elektrische Voorzienin gen en vervangt bij afwezigheid de chef Techni sche Installaties. Zorgt ervoor dat de technische installaties, zoals het luchtbehandelingssysteem, bedrijfszeker zijn. Analyseert het storingsgedrag van deze installaties. Doet voorstellen voor nieuw aan te leggen installaties, uitbreidingen, vernieu wingen en wijzigingen. Maakt en/of beoordeelt, in samenwerking met de chef Technische Installaties, onderhoudsplanningen. Doet voorstellen over het al of niet uitbesteden van het werk, aan de hand van kostenramingen. Beoordeelt offertes en stelt begrotingen op. Onze wensen MTS-diploma elektrotechniek, diploma installateur VEV en het diploma koeltechniek PB NA. Ervaring met het onderhoud, de projectering en de aanleg van technische installaties en in het bijzonder luchtbehandelingsinstallaties. Goede leidinggeven de en contactuele vaardigheden. Rijbewijs B-E. Woonachtig in de omgeving van Leidschendam of de bereidheid daar te gaan wonen. Wat wij bieden Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maxi maal f 2974,- bruto per maand. Jaarlijks 7 Mt% vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om voor deze vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door de heer G. Stichter, (070) 75 51 83, of de heer A. de Lange, (070) 75 58 23 of 75 58 55. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 84/119 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Personeelsdienst Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam dr. neher laboratorium S koopcentrum voor woningdekoratie KWANTUM HALLEN. Nederlands bekendste en ge zelligste koopcentrum voor woningdekoratie vraagt voor zijn vestiging Valkenburg (ZH) een: Part - time kassière Minimaal 20 uur per week. Leeftijd: vanaf 20 jaar. Opleiding: MAVO nivo. Enige ervaring gewenst. Voor telefonische inlichtingen en sollicitaties kunt u kontakt opnemen met de heer H.J. Schram, telefoon: 071 - 761705 In een in de provincies Noord-Holland en Zuid- Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer water kering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op ongeveer 50 installaties e.d., verspreid over het gehele Op het bureau Financiën van de afdeling Financiële en Economische Zaken kan worden geplaatst een: A Financieel Ipl controle ISS medewerker m/v Taak: - het verrichten van financiële controle werkzaamheden bestaande uit: - externe contröle van aangiften verontreini gingsheffing bij bedrijven, instellingen etc. aan de hand van bijvoorbeeld de loon administratie, financiële administratie e.d.; - interne financiële controlewerkzaamheden. Daarnaast wordt van deze medewerker een inbreng verwacht bij de uitvoering van de overige afdelingswerkzaamheden. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding, diploma M.BA of gelijkwaardige vakopleiding; - meerjarige ervaring op het gebied van externe controlewerkzaamheden bij de rijks belastingen of een accountantskantoor. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.726,- bruto per maand. De functiewaarde dient in het kader van Rijnlands functiewaarderingssysteem nog definitief te worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, onder vermelding van vacature-nummer 84-FIN-1/LD. Hoogheemraadschap van Rijnland S Hoofdafdeling Heelkunde Medische Administratie Voor deze afdeling zoeken wij voor spoedige indiensttreding t.b.v. patiën tenzorg 2 part-time roulerend secretaresses (werktijden van 08.00-12.00 uur) vac.nr. 907.L.10.47.LD De werkzaamheden omvatten admini stratieve en secretariële taken en wor den op diverse locaties verricht. Indien er geen invalwerk is, worden door secretaresses E.C.G.'s bij patiënten op de verpleegafdelingen gemaakt. Functie-eisen: - HAVO; - beheersing van de medische termino logie; - in staat zijn zelfstandig te werken in steeds wisselende teams; -praktijkervaring in een soortgelijke functie (of deel daarvan) gewenst. Salariëring: max. f2691 bruto per maand, bij een 40-urige werkweek. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. L.T. Herre- bout, hoofd Medische Administratie Heelkunde (071-263660) of door de heer J.C. van Riel, personeelsconsulent (071-262544). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Leden Ned. Fed. van Belastingconsulenten In onze sterk gevarieerde administratie- en belastingad viespraktijk hebben wij dringend behoefte aan een (m/v) Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: een opleiding op MBA-niveau heeft genoten reeds enige tijd werkzaam is geweest in een accoun tants- en /of belastingadviespraktijk studerend is voor het diploma SPD of belastingscon- culent bij voorkeur enige ervaring met automatisering Schriftelijke sollicitatie te richten aan ons adres. Hazeveld 12405 AD Alphen aan den Rijn 01720 - 74744. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het gezinsvervangend tehuis aan de Brunelkamp te Leider dorp zoeken wij wegens vertrek van een van onze medewerkers op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van gediplomeerd groepsleider m/v voor 40 uur per week. Het gezinsvervangend tehuis biedt woonruimte en begeleiding aan 24 bewoners, die overdag voor het merendeel een dagverblijf voor ouderen bezoeken. Taken: De te benoemen funktionaris zal naast het groepsgewijs begeleiden en verzorgen van bewoners worden belast met het mentorschap voor drie bewoners. Tevens zal hij/zij deelnemen aan de in het huis bestaande overlegvormen, schriftelijke rapportage m.b.t. bewoners verzorgen en meedenken over de beleidsvorming in de voorziening. Opleidingseisen en persoonlijke kwaliteiten: Eén van de volgende getuigschriften e.q. diploma's is vereist: - Diploma Opleiding Pedagogisch Medèwerker - Getuigschrift/iiploma Kinderbescherming A en B - Diploma MBO-Sociaal Agogisch II - Diploma MBO-Inriohtingswerk - Diploma Zwakzinnigenzorg - Diploma MBO-Arbeidstherapie - Diploma HBO-Jeugdwelzijnswerk Voorts dienen kandidaten voor een goede funktievervuliing: - twee jaar ervaring te hebben opgedaan in' een GVT - een leeftijd te hebben van tenminste 25 jaar - affiniteit te hebben mét de zwakzinnigenzorg - in staat te zijn in teamverband te werken - inzicht te hebben in groepsprocessen - in staafte zijn tot en bereid te zijn om het eigen funktioneren ter diskussie te stellen Het bezit van het rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten 1983/1984 is van toepassing. Inlichtingen kunnen telefonisch vyörden ingewonnen bij Dick Overdevest, hoofdleider, tel..: 071 - 89 47 15. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de heer T.L.J. van Emmerik, direkteur van de Stichting, Rijnsburgerweg 160, 2333 AJ Leiden. Nee! We gaan wel naar een nieuwe ruimere vestiging - hoek rapenburg kunnen u daar vanaf 30 NOVEMBER nog beter van dienst zijn. b.v. met een baan als: telefoonnummer blijft ongewijzigd: 071 -125745 Bristol, superstores voor schoenen, vrijetijdskleding en sport artikelen, met reeds 19 filialen door het hele land, heeft, in verband met interne promotie, in de regio den Haag/Leiden plaats voor een flinke en energieke jongeman. Deze assistent-chef, tussen de 20 en 25 jaar, met een opleiding op tenminste LDS-nivo, heeft al de nodige ervaring en is daardoor in staat de chef te vervangen, bijv. tijdens vakanties of ziekte. Salariëring in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie. Wanneer u interesse hebt, kunt u een uitvoerige sollicitatiebrief met recente pasfoto richten aan het hoofdkantoor van Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg t.a.v. de afdeling Personeelszaken Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, worden ter vervanging wegens ziekte gevraagd: wiskunde voor 29 lesuren in de 1e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel. 071-12 13 65 of 12 57 77(school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies zoals deze getalsmatig ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadruk kelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 814 omgaand te zenden aan de Di rectie Onderwijs der gemeente, postbus 9100,2300 PC Leiden., GEZOCHT ENTHOUSIAST EN ENERGIEK PERSOON voor het leiden en uitbouwen van een klein c.v.-bec GEGEVENS BEDRIJF: B.V. VORM 2 MAN PERSONEEL KLANTEN BESTAND AANWEZIG A.C.I diploma bereidheid zelf mee te werken f enige commerciële en sociale vaardigheden vereist. Brieven o. nr. 14814 bur. v.d. blad. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerker (groepsleider) (mnl./vrl.) verplichtingenregistraties vac.nr. 4-3820/1158 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer directoraat-generaal van de Volkshuisvesting, hoofdafdeling Financiële Zaken, afdeling Financieel Beheer i.O;, onderafdeling Informatie en Registratie De onderafdeling Informatie en Registratie registreert de verplichtingen welke voortvloeien uit de uitvoering van het volkshuisvestingsbeleid. Na bewerking en analyse van de aldus verkregen basisinformatie volgt rapportage aan de afdelingsleiding en andere centrale eenheden alsmede informatieverstrekking aan externe instanties. De hoofdafdeling Financiële Zaken en daarmee ook de Onderafdeling bevindt zich in een fase van voorbereiding op een reorganisatie. De werkwijze kan worden omschreven als informeel en resultaatgericht. De doorstromingsmogelijkheden binnen de Hoofdafdeling, maar ook binnen het directoraat-generaal van de Volkshuisvesting, zijn ruimschoots aanwezig. Functie-informatie: leiding geven aan registratiemedewerkers: voeren van overleg met medegebruikers, binnen het Directoraat-Generaal, van geautomatiseerde systemen over het functioneren en het beheer van deze systemen alsmede nieuwbouw van systemen; inrichten en verbeteren van de inrichting van registraties binnen aangegeven richtlijnen, alsmede controle op het goed functioneren daarvan en de instandhouding van betrouwbare registraties; deelnemen aan stafoverleg en aan projectwerkzaamheden; verzamelen van informatie uit de registratie t.b.v. de diverse rapportages. Vereist: VWO; HEAO/SPD I; ervaring in of affiniteit tot een leidinggevende administratieve functie. B.v.k. bekendheid met (geautomatiseerde) informatieverwerking. Standplaats: Zoetermeer, t.z.t. Leidschendam. Salaris: max. f3726,- per maand. Carrièremogelijkheden aanwezig. Sollicitaties inzenden voor 19 december 1984. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 32