jongeneel X oersoi per so r DE HOOFDREDACTEUR (M/V) sonesl I personeel puv%m PERSOS\EELreRSONEEL ir^ ners^ne -ir randstad uitzendbureau ->r randstad uitzendbureau DIBEKTIE SEKRETABESSE cm/v) Crouzet TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER (binnendienst) le MEDEWERKER m/v bureau financieel beheer Hillegom vertegenwoordiger (m/v) Jo Jongeneel - Leiden FUNCTIONARIS (M/V) PERSCP€£P,MnBd 1 P®rs<***lPERSaca personeel Typiste Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij op zeer korte termijn een geroutineerde typiste die de engelse taal goed in woord en schrift beheerst. Heb je wel eens op een Olivetti-tekstverwerker gewerkt, dan is dit een pre. Deze leuke baan is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Medisch secretaresse Voor een ziekenhuis in Leiden zoeken wij een medisch secretaresse, die beried is tot maart 1985 hele dagen te gaan werken. Boekhouder Voor een boekhouder op PD-niveau met enige jaren er varing hebben wij een baan bij een relatie in Sassenheim. Belangrijk is ook dat je de engelse taal goed beheerst. Ziekenverzorgenden en ervaren verpleeghulpen Wij hebben de laatste weken van het jaar i.v.m. de drukte rond kerst en oud en nieuw veel werk voor ziekenverzor genden en verpleeghulpen. Kan je die dagen een aantal diensten lopen, kom dan snel langs om je in te laten schrijven. Loodgieter Voor projekten in en om Leiden zoeken wij medewerkers met ruime ervaring in het burgerwerk. De werkzaamheden gaan langere tijd duren. De beloning is goed. Monteur Voor een projekt in Katwijk zoeken wij een all.round on derhoudsmonteur, die ruime ervaring heeft met: pneumatiek montagewerkzaamheden elektrische installaties van machines Hulpmonteur Wij zoeken in Leiden of direkte omgeving een hulpmon teur die belast wordt met eenvoudig installatie- en lood- gieterswerk. De werkzaamheden zijn voor langere tijd. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneet 071-14 9541 technisch-en industriepersoneel 071-146546 Alphen a/d Rijn, Julianastraat 94 01720-9 1442 <8? AALSMEER De VBA is een belangrijke schakel in het afzetgebeuren van siert eelt produkt en. In het 33 ha grote hallen- komplex verwisselt een belangrijk aandeel van de Wegens een herverdeling van taken ontstaat er binnen de VBA de vakature tueel aangevuld met een sekretaresse- opleiding. Gezien de aard van de funktie verwachten wij reeds opgedane ervaring in een sekretaresse-funktie, alsmede: - typevaardigheid en ervaring met steno grafisch notuleren (bekendheid met een tekstverwerkingssysteem strekt tot aanbeveling); - kennis van de moderne talen (met name spreekvaardigheid); - grote mate van accuratesse; - flexibele instelling. die voornamelijk werkzaamheden zal verrichten ten behoeve van de direkteur Financieel Economische Zaken en zijn naaste medewerkers. De werkzaam heden zullen hoofdzakelijk bestaan uit de volgende taken: - het typen van brieven, verslagen, e.d.; - notuleren van vergaderingen en het uitwerken van de verslagen; - afspraken maken en het bijhouden van de agenda; - telefoonbehandeling; - het te woord staan van bezoekers. Voor deze funktie denken wij aan kandidaten vanaf 25 jaar met een opleiding op minimaal HAVO-nivo, even- Het salaris en de overige arbeids voorwaarden zijn geregeld volgens onze eigen CAO. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer H. Plokker, afdeling Personeel Organisatie, telefoon: 02977 - 34567. Uw sollicitatie dient U, vergezeld van een curriculum vitae, te zenden aan de afdeling Personeel Organisatie van de Coöperatieve Vereniging "Verenigde Bloemenveilingen Aalsmeer" (V.B.A.) B.A., Postbus 1000,1430 BA Aalsmeer. Crouzet met hoofdvestiging in Frankrijk is een Internationaal werkzaam bedrijf o.a. op het ge bied van componenten voor au tomatisering. Op de Nederland se markt neemt Crouzet een toonaangevende plaats in door de introductie van geavanceerde produkten zoals stappenmoto ren, electronische tijdrelais etc. Vanuit de vestiging te Zoeter woude wordt de Benelux markt beleverd. Crouzet, met hoofdvestiging in Frankrijk heeft fabrieken in Frankrijk, Italië, Spanje en Enge land met een totaal personeels bestand van ruim 9.000 werkne mers. Ter versterking van ons team te Zoeterwoude zoeken wij op korte termiin een: Na een Inwerkperlode wordt hij verantwoordelijk voor: het beantwoorden van de telefonische aanvragen van cliën ten, de supervisie over het magazijn en de expeditie, het tijdig bestellen van onze producten bij onze fabrieken, het fungeren als technische vraagbaak voor de cliënten en het verkoopteam, Voor deze zelfstandige funktie zoeken wij een medewerker met: commerciële ervaring in een soortgelijke funktie, administratieve vaardigheden, leidinggevende capaciteiten, goed technisch inzicht en goede contactuele eigenschappen, accuratesse en het vermogen om onder druk te kunnen werken, goede spreekvaardigheid in de Engelse taal, leeftijd ca. 30 jaar. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met minimaal M.T.S. Electronica opleiding en met duidelijke commerciële ca paciteiten. U kunt schriftelijke sollicitaties richten aan de Directie van Crouzet B.V., de heer J.J. Ollivier, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Dagblad voordei roept sollicitanten op voor de functie van Deze post komt per 1 januari a.s. vrij door de benoe ming van de huidige hoofdredacteur, de heer J. de Vries, tot directeur. De Typhoon (oplage 23.000) maakt deel uit van Damiate Holding B.V., uitgeefster van dagbladen met zelfstandige (hoofd)redacties. Voor zover sprake is van onderlinge samenwerking is deze neergelegd in een overeenkomst. De Typhoon-redactie, een team van 20, maakt geen gebruik van haar recht tot voordracht van een eigen kandidaat. Wèl is zij vertegenwoordigd in een advies commissie, waarin directie en redactie gelijkelijk met drie leden zijn vertegenwoordigd. De voorkeur van deze commissie gaat uit naar iemand die zijn journalistieke vorming (mede) heeft genoten bij een regionale krant; kan bogen op ruime ervaring in een leidinggevende positie; vertrouwd is met de vervaardiging van de krant als totaal journalistiek produkt. Bij dit alles zoekt zij naar een dynamische en inspire rende persoonlijkheid. De omgang met de hele werk gemeenschap moet hem met gemak afgaan. Kennis van de Zaanstreek strekt tot aanbeveling. N.B. De Typhoon start volgend jaar regionale uitzen dingen op de kabel-tv. Verder wordt binnenkort begonnen met een nieuwe pagina-opmaak. Belangstellenden kunnen om toezending vragen van de uitgangspunten, beginselen en doelstellingen van het redactionele beleid van De Typhoon (signatuur) en van de tekst van de benoemingsprocedure, zoals is vastgelegd in het redactiestatuut. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen vóór 15. decem ber 1984 sturen aan de Commissie van advies, Uitge versmaatschappij De Typhoon B.V., Postbus 23, 1500 EA Zaandam, ter attentie van de heer T. P. Westbroek. Telefoon 023-319053. Een werkmaatschappij van Damiate Holding B. V. Op de hoofdafdeling Financiële Zaken ontstaat op korte termijn, in verband met het vertrek van de huidige mede werker, een vacature voor de functie van Algemene informatie Het bureau financieel beheer omvat de administratie van de algemene dienst, het bedrijf voor openbare werken, het grondbedrijf, de dienst welzijnszaken en de commissie voor sport en recreatie. De administraties worden gevoerd op een mini-computer (P 4530). Functie-informatie; - coördinatie en leiding van het bureau financieel beheer (totaal acht medewerkers/sters); - bewaking van de administratieve procedures; - supervisie op het bijhouden van de administraties en het opstellen van de diverse jaarrekeningen; - opstellen van de begroting van het bedrijf voor openbare werken; - advisering met betrekking tot aspecten van het financieel beheer; - beheer van de computer. Functie-eisen; Voor deze functie is vereist een afgeronde studie S.P.D., alsmede ervaring met bovengenoemde of gelijksoortige werkzaamheden. Salariëring: Aanstelling zal geschieden, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring op salarisniveau 9 (salarisgrenzen f 3.350,- tot t 4.277,- bruto per maand). (Als gevolg van wijziging van de functie-inhoud zal deze functie per 1-1-1985 opnieuw worden gewaardeerd. Naar verwachting zal het resultaat van deze henwaardering uitkomen op salaris niveau 10.) Informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opne men met de heer D. Griffioen, chef van de hoofdafdeling Financiële Zaken, tel. 02520-77273. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofdstraat 115, 2181 EC Hillegom. 111-111111111 Jongeneel Leiden is een van de 18 regionaal opererende vestigingen van de Jongeneel-groep. Het leveringsprogramma omvat een ruim skala van produkten, waarin hout, plaatmaterialèn, deuren en kozijnen een voorname plaats innemen. met voldoende branche-ervaring om op korte termijn zelfstandig en succesvol te kunnen werken. Wij denken aan een nieuwe collega die qua opleiding een MBO- niveau heeft (HAVO, MTS, MEAO), een leeftijd tot 35 jaar, en over zodanige contactuele en commerciële eigenschappen beschikt, dat hij/zij de relatie tussen Jongeneel en onze bestaande en toekomstige afnemers professioneel onderhoudt. De structuur van onze organisatie biedt aan mensen met doorgroei- kwaliteiten interessante perspectieven. Salariëring, zowel als secundaire arbeidsvoorwaarden voor onze buitendienst-medewerkers zijn goed te noemen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan, respectievelijk telefonische inlichtingen in te winnen bij de heer T. van' der Lecq, Waard 7, 2315 KP Leiden. Telefoon (071) 14 16 41 of privé (015) 12 28 28. PRODUKTEN VOOR DE BOUW STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK, LEIDEN omvattende 7 projekten - STEDELIJK BUREAU: Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Leiden. Tel. 071-123744. Vraagt i.v.m. pensionering t.b.v.een van haar enkelvoudige projekten een voor 40 uur per week. Het doel van de stichting is de zelfstandigheid en maatschappelijke integratie van ouderen in de eigen woonomgeving te bevorderen, met inspraak en medezeggen schap van de ouderen zelf. Gezien de huidige ontwikkelingen wordt verwacht dat de funktionaris: - Initiatieven onderneemt op de volgende gebieden; coördinatie van professioneel en niet-professioneel welzijnswerk gericht op oude- stimulering van (zelf-)organisatie van ouderen. - In staat is feitelijke gegevens m.b.t. de leefsituatie van ouderen te vertalen in beleid en voorlichting. - Vrijwilligersorganisaties van of werkzaam voor ouderen op het terrein van hulpverle ning en zelforganisatie (o.a. bewonerskommissies) inhoudelijk ondersteunt. Van de funktionaris vragen wij: - Belangstelling voor de ouder wordende mens. - Het vermogen om coördinerend op te treden en in teamverband te werken. - Een afgeronde HBO. Door de aard van het werk geven wij de voorkeur aan iemand die beschikt over praktische werkervaring, met een leeftijd vanaf 30 jaar. met nadruk uitgenodigd om te Geboden wordt: - Een gevarieerd takenpakket. - Een rechtspositieregeling, gebaseerd op de CAO-Welzijn en de Salarisregeling Gecoördineerd Bejaardenwerk. met een minimum salaris van 2.838,11 (schaal 18) en een maximum salaris van 4.031,06 (schaal 33) bruto per maand. Informatie kan worden ingewonnen bij het stedelijk "bureau. Een delegatie vanuit de wijk is betrokken bij de sollicitatieprocedure. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken zenden aan de hoofdfunktionans, de heer A. C. Verlaan. Holland Video Research, gevestigd te Rijnsaterwoude, is een klein specialistisch bedrijf met een reputatie op het gebied van professionele video-systemen. Het importeert apparatuur uit Amerika, Engeland en Japan, bestemd voor de omroepwereld (broadcast), Industriële Door de gestadige ontwikkeling va vacature voor een wetenschappelijke toepassingen, onze onderneming bestaat een SECRETARESSE van ca. 25 tot 35 jaar met voldoende ervaring om de leiding op zich te nemen van een klein secretariaat. Als directe medewerkster van de directeur/salesmanager is zij vanzelf sprekend betrokken bij de correspondentie, telexen, agendaplanning, buitenlandse reizen etc. Daarnaast stelt zij met een moderne computer rapporten/statistieken samen, waaruit managment- en marketinggegevens worden afgeleid. Voor deze vertrouwelijke functie zoeken wij .een kandidate van geschikt kaliber die de ambitie heeft mee te groeien in een high tech onderneming. Als basis achten wij H.A.V.O. aangevuld met een secretaresse-opleiding (Schoevers). evenals goede beheersing van de engelse taal, noodzakelijk. Schriftelijke reacties naar de directie. Heilige Geestlaan 6. 2465 AX Rijnsaterwoude. Telefonische inlichtingen 01713-4640 of 01720-44759. HOLLAND VIDEO RESEARCH B.V.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 28