SPECIAAL KERSTARRANGEMENT, EXCLUSIEF VOOR OM ABONNEES! omwille van de lieve vrede #et#of oandpollanb i Naam Postcode Woonplaats Uw altijd aktieve dagblad organiseert, in samenwerking met het Botomel in het groene en waterrijke Friesland, een 4-daagse luxe Kerstreis naar deze provincie waar rust nog vanzelfsprekend is. Een uiterst attraktief all-in :fö: arrangement waarin verrassend veel exkursies zijn opgenomen. Meer informatie op vrijdag 30 november in dit blad. Hou 'mindegaten! Vis- en vleesspecialiteiten Houtskoolgrill Op 2e Kerstdag bent u In onze bistro n harte welkom voor een gezellig goed diner. Geopend v.a. 18.00 uur Telefoon 07! -12 .18 X*1 JBlautoe töanir 2202 GR NOORDWIJK Hi Koningin Wilhelmina Boulevard 4 Telefoon 01719-12253-12306 2e Kerstdagmenu f45,- Salade De Volaille gevogelte salade Consommé Henri IV heldere groentenbouillon Filets De Sole Poché gepocheerde tongfilet Medaillons De Veau au sauce brie kalfshaas medaillons in roombriesaus of Noisettes De Marcassin Du Patron 2 biefstukjes van wildzwijn in wildsaus Glacé Noël avec Kiwi kerstijs met kiwi Kinder Kerstmenu f 22,50 Reservering gewenst. Reeds 87 jaar gastheer aan de Boulevard. De komende feestdagen verzorgen wij voor bij U thuis heerlijke schotels, borrelhapjes e.d. (prospectus wordt U op verzoek toege zonden) Tweede Kerstdag is zowel het pannekoekenhuysje als de Flötis- serie vanaf 16.00 uur geopend. In het restaurant kunt U normaal la carte dineren tussen 16.00 en 19.00 uur of vanaf 19.30 uur. (eerste Kerstdag en Nieuwjaarsdag gesloten) Tijdige tafelreservering wordt aanbevolen. Pi i-fcfffl r,yj 2312 BV LEIDEN L Telefoon 071 - 133144 kunt u nu reeds de informatie opvragen over de delicieuze kerstdiners in specialiteiten-restaurant-noordwijk binnen u hoeft slechts onderstaande coupon in te vullen en, zonder postzegel, te adresseren aan: Het Hof van Holland - Antwoordnummer 10 - Noordwijk het hof van holland - antwoordnummer 10- noordwijk Restaurant De Beukenhof Sfeervol dineren in ons restaurant tijdens de Kerstdagen met muzikale omlijsting en de mogelijkheid tot het maken van een dansje. Menu de Noël 1984 155 - per couvert Terrine de foie gras en salade aux truffes huis gemaakte ganzelever op een bedje van salade met truffels Pavé de saumon en mille-feuille au cerfeuil laagjes zalm in bladerdeeg met kervel Petit nage de poissons et crustacés a la mousseline de caviar bisque van vis en schaaldieren met een mousseline van caviaar Marquise au champagne rosé verfrissend gerechtje van rosé champagne Canette de barbarie et ses confits en papilotte au cassis uitgesneden barberie eend met bosbessen Filet de rabfe de lièvre aux poivres verts hazerug met groene pepers Quenelle de Vacherin vacherin Dariole de douceur 'Beukenhof een keur van zoete nagerechtjes Reserveringen Restaurant De Beukenhof Terweeweg 2-4, Oegstgeest, tel. 071-173188 de heer C. Helder Will u dit jaar eens uil de gebmikelijke Kerststeur? Dal ligt hier uw kans. Wij presenteren mei Kerstmis namelijk iets tolaal nieuws. Op beide kerstdagen bent u tussen 12.30 en 15.00 uur van harte welkom voor een gezellig brunch-buffet. In plaats van het jaarlijkse kerstbezoek aan familie, vrienden en kennissen kunt u ook samen met hen in een van de sfeervol versierde zalen van "De Gouden Leeuw" komen genieten van een aantrekkelijk menu: kerstcocktail als aperitief wild- of vleespastei heldere verse groentesoep veelzijdig brood-assortiment (met uiteraard ook Kerstbrood) vele soorten luxe vleeswaren kip-en Waldorlsalades taart, pudding of bowl als dessert doorlopend koffie, thee, melk of jus d'orange Voor de muzikale opluistering van deze overheerlijke brunch hebben wij een speciale kerst-pianist en uiteraard is ervoor gezorgd dat de Kerstman de kleintjes komt verrassen met een presentje. Kortom, met een brunch in "De Gouden Leeuw" krijgt uw kerstfeest iets extra 'sl En dat allemaal voor f 32,50per persoon. Kinderent/m 12jaarf 17,50 en kinderen t/m 3 jaar zelfs gratis. Reserveren is noodzakenjk! r Motel-Restaurant "De Gouden Leeuw" Veurseweg 180, Voorschoten Tel. 01717-5916

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 26