Mannen van Blitz in goede doen SOI Computer zorgt voor verwarring bij roeiwedstrijd Weer succes voor vrouwen Foreholte Blunders kenmerken damtoernooien MAANDAG 19 NOVEMBER 1984 SPORT PAGINA 17 LEIDEN De vrouwen van MSV leverden een goede presta tie door maar met 79-65 van het sterke Jolly Jumpers te verlie zen. In de eerste divisie boekte LUSV een knappe zege op Box tel (44-48), maar gingen de vrou wen van Lisse tegen The Dra gons onderuit: 56—70. Grasshop pers versloeg in de eerste klasse rayon simpel Hurricanes met 92-64. Bij de mannen blijft Blitz het goed doen. De lastige uitwed strijd tegen het op de derde plaats staande AMVJ Rotterdam werd in een 83—92 winst omge zet. Leiderdorp herstelde zich van de serie nederlagen en won van MSV: 98—87. In de andere eerste klasse rayon ging Lisse onderuit tegen Mosquitós: 79—56. In de tweede klasse rayon won Grasshoppers met 92-64 van Juventus en LUSV met 64—59 van het Delftse Achilles. De Sleutels lieten Den Bosch geen kans en won met 53-27. Jolly Jumpers-MSV 79-65. Coach Peter Vogelaar kon door blessures en ziekte maar met zes speelsters uit zijn toch al uitgedunde selectie naar Tubber- gen afreizen en hield dan ook zijn hart vast. Zijn bange voorge voelens leken uit te komen, want na enkele minuten spelen was het al 20—6 voor Jolly Jumpers. MSV, waar de Nieuw Zeelandse Adriana Beukenhorst (met Ne derlandse ouders) haar debuut maakte, ging echter steeds beter spelen en halverwege was het 41-35. Er werd door de Noord wij kse dames keihard gewerkt om de langere tegenstanders on der de borden vandaan te hou den. Vooral Carla Krouwel was verdedigend sterk op dreef. Na de pauze kwam MSV terug tot 45—43, maar toen sloeg de ver- moeiheid toe en liep de thuis ploeg weer uit naar 56-43. Jolan- da Tokkie scoorde 23 punten en Tineke Vos kwam tot 17 punten en 10 rebounds. Boxtel-LUSV 44-48. De studentes van coach Titus Flapper startten zoals gewoon lijk met een press, maar nu pakte dat verkeerd uit: 6—0. Flapper zette zijn verdediging om en bij 12-12 was er weer evenwicht. Ook bij de basketwisseling was er nog niets beslist: 24-24. Box tel, op de derde plaats in de eer ste divisie, moest in de tweede helft langzaam maar zeker afha ken door goed spel van Anette Mazur en Lieke Smits (39-46 met nog twee minuten te spelen). Toen Mazur en topscorer Conny van Stralen met 5 ps het veld moesten verlaten werd het nog even link. Lisse-The Dragons 56-70. De vrouwen uit Ridderkerk kwamen goed voor de dag tegen Lisse. De thuisploeg had moeite de opponent bij te blijven, al luk te dat tot de pauze redelijk 30-31. De onder druk slecht schietende Lisser dames moes ten bij de stand 50-54 afhaken. De spanning was teveel voor Lis se en The Dragons liep naar 50—64 en de zege. Helène Broek hof en Annelies van der Hulst scoorden 11 punten. Grasshoppers-Hurricanes 79-50. De thuisploeg had weinig moeite met Hurricanes in een fors gespeelde wedstrijd. Coach Ed Zaal beschikte over zijn volle dige selectie en dat was voor de ploeg uit Spijkenisse teveel van het goede. Via 45-30 werd het een simpele 79-50 zege met 21 punten voor Anja Aandewiel. AMVJ-Blitz 83-92. Een prima prestatie van de Voorschotenaren, die nog steeds samen mat het Alphense BVO op de eerste plaats staan. AMVJ stond daar één plaatsje onder en deze uitwedstrijd was dus van groot belang. De eerste helft pak te het team van coach Henk Krouwel een voorsprong van acht punten, maar slorig spel had halverwege een 43-43 stand tot gevolg. Na de pauze liep Blitz door scores van John Raan (27 punten) en Ton Kallenberg (23 punten) weer uit naar 57-69. Blitz kwam nog even in de pro blemen toen guard Will Moerer met 5 ps het veld moest verlaten, maar goed verdedigend werk van Sjaak Westrate en Rolf van Oort stelde de zege veilig. Leiderdorp-MSV 98-87. Na drie nederlagen weer eens een overwinning voor de Leider dorpers. MSV kwam aanvallend wel goed voor de dag, maar ver tikten het volgens coach Bert Samsom te verdedigen. Leider dorp werd geen strobreed in de weg gelegd en ondanks het schotpercentage van MSV in de eerste helft van 66 leidde Leider dorp halverwege met de alleszeg gende cijfers 58-48. In de twee de helft stokte het ritme bij de ploeg van Ben van Cleef en MSV, waar Peter Goosen (24 punten) sterk acteerde, kwam terug tot 64-60. Toen had Chris Jonker voor MSV een interceptie, maar maakte de fout door niet via een simpele lay-up te scoren, maar achterover te willen dunken, het geen mislukte. Leiderdorp putte hier weer moed uit en via scores van de uitblinkende Daan van Egmond (39 punten) en Goomy Rijsbergen (22 punten) liep Lei derdorp weer weg naar de 98-87 zege. Gezegd moet worden dat de scheidsrechters maar één kant opkeken, want zij floten bij MSV voor 36 ps en bij Leider dorp maar voor 9 ps. Mosquitós-Lisse 79-56. Om verschillende redenen miste Lisse drie basisspelers, maar het gelegenheidsteam hield tot de pauze verassend stand: 36-34. De tweede helft werd door de Lissenaren zwak gestart en dat bleek ook direct de gena- slechte start en kwamen direct 10 punten achter. Daarna ging het iets beter, maar na pas in de tweede helft kwam de ploeg van coach Hans van Rooyen door sterk spel van de weer herstelde Erwin Snelting en Arjan Maat voor het eerst op voorsprong. Deze werd niet meer uit handen gegeven. Grasshoppers-Juventus 92-64. De Katwijkse koploper speel de tegen de staartploeg en de spelers van coach Ed Zaal dach ten dit varkentje simpel te was sen. Door deze instelling bleef Juventus tot de pauze redelijk bij: 42-37. In de tweede helft liet Grasshoppers onder aanvoering van Ben de Jong (24 punten) en de sterk reboundende Anton Nijgh er geen twijfel over be staan wie er de sterkste was. De Sleutels-Den Bosch 53-27. Voor de pauze sloegen de Leid- se rolstoelbasketballers al een flink gat (26-8) en ook in de tweede helft had De Sleutels, waar iedereen in het veld kwam, geen enkele moeite met Den Bosch. DELFT - Skiffeur Frans Göbel is waarschijnlijk winnaar geworden van de Paul Venemansprijs. Waarschijnlijk, om dat de organisatie van het evenement, de Delftse studen ten roeivereniging Laga, gisteravond ruim vier uur na het laatste onderdeel van de driekamp niet in staat was een klassement op te maken. De computer was uitgevallen en de heer Fortuin, negen jaar geleden initiatiefnemer tot het organiseren van dit roeigebeuren ter nagedach tenis aan de verongelukte skiffeur, kon schoorvoetend onder voorbe houd de prijs uitreiken aan Göbel en aan Harriette van Ettekoven als de beste vrouwelijke deelneem ster. Elk jaar organiseert een andere vereniging de driekamp, die be staat uit wielrennen, roeien en hardlopen. Elke vereniging begint helemaal opnieuw, zodat het wiel keer op keer uitgevonden moet worden. Vorig jaar had Thêta in Eindhoven alles goed voor elkaar, maar de studenten uit Delft wei gerden hun computerprogramma over te nemen. Ook op andere pun ten was de organisatie verre van vlekkeloos. Alle deelnemers waren ingedeeld in drie manches, die elk anderhalf uur na elkaar werden ge varen. De weeromstandigheden veranderden in de loop van de zon dagochtend, zodat niet alle deelne mers onder gelijke omstandighe den hun race moesten roeien. Dat zou nog zo erg niet zijn geweest, als de organisatie alle kanshebbers in één serie had ondergebracht. Dat was niet het geval. Heieen Heckman van Die Leyte werd hiervan een slachtoffer. De winnares van twee jaar geleden was bij de Delftse organisatie niet bekend en werd in de tweede ingedeeld. Haar grootste concur renten roeidén in de laatste reeks onder betere omstandigheden én in eikaars buurt. Coach Rob der Veld wilde geen gissing doen over het verschil in omstandighe den, dat echter evident was. Heek- mans tijd was veertien seconden trager dan die van de snelste skif- feuse en elf seconden dan de tijd van Van Ettekoven, die echter met wielrennen al een onaantastbare voorsprong had opgebouwd. Heckman, die bij het wielrennen tweede was en hardlopend Van Et tekoven ruim voorbleef, zou onder normale omstandigheden tweede zijn geworden. Nu is de Leidse scullster waarschijnlijk vijfde ge worden. Ronald Florijn verspeelde zijn kans op een hoge klassering tij- Ben Crum weer in opspraak NIJEVEEN - Bondscoach Ben Crum is het eerste zaalkorfbal- weekeinde opnieuw in opspraak gekomen. De tevens als trainer van debutant DKOD werkzame Crum laakte de bij de contractverlenging gemaakte afspraken met het hoofdbestuur van het KNKV en speelde zaterdag als invaller toch mee in het hoofdklasseduel tegen DOS'46. Vrijdagavond had hij al wel voor zitter Tieleman van de hoofdcom missie wedstrijdzaken op de hoog te gesteld, die hem had gewezen op de mogelijke consequenties. Deze week zal het hoofdbestuur van het KNKV zich beraden over eventue le stappen tegen Crum. dens het roeien door met zijn riem een bal te raken van de ballissage. De Leythe-skiffeur verloor zijn riem en mocht van geluk spreken niet om te slaan. Na enig stuntwerk kon Florijn zijn race voortzetten maar zag wel inmiddels Nico Rienks naast zich. Ook de winst op de voor hem gestartte Göbel was weer teniet gedaan. Florijn hertel de zich goed, maar was niet in staat het verloren gegane terrein op nieuw te veroveren. Göbel won het roeien, Rienks werd tweede en Flo rijn derde. Steven van Groningen, die na de Olympische Spelen een tijdje rustig aan heeft gedaan werd zesde. Douwe Atsma en Arold de Vries werden bij het boordroeien in de twee zonder stuurman ook zesde. Door het uitvallen van de computer was er geen uitslag van het derde onderdeel hardlopen en het klassement. In Delft zou men alles in het werk stellen alsnog een klassement te voorschijn te tove- LEIDEN - In de zaalhandbalcom petitie wonnen de vrouwen van Foreholte in de eerste divisie van Hellas 2,14-11. In de tweede divisie kon geen enkele ploeg uit de Leid se regio succes boeken. De vrou wen van HVS verloren van UVG, 12-15, Oase kon de Treffers niet af stoppen, 8-10. De mannen van Sa- turnus werden afgetroefd door Tornado, 14-17. De derby in de der de divisie vrouwen Olympia 72 - MMO eindigde in het voordeel van de Rijpweteringse formatie, 9-10. In de afdelings eerste klasse boekten de mannen van HVS als debutant in deze klasse de derde zege op rij. In Roelofarendsveen moest SOS een 15-16 nederlaag in casseren. De vrouwen van HW 70 lieten het tegen ODIS afweten. Defensief ging het redelijk, maar offensief kon de Voorschotense ploeg geen vuist maken. ODIS won met 8-5. Foreholte beheerste de eerste helft van de wedstrijd tegen de re- JAN KLERKS René de Louw van Danaïden op weg naar de korf van De Bermen. Ellen Ephraïm kijkt toe ZWIJNDRECHT/LEIDEN - De openingsronde van de zaalkorfbalcompetitie bracht geen verrassingen voor de Leidse korfbaltop. Fides Pacta kreeg een zich hevig verwerend Albatros tegenover zich, maar de ploeg van coach Matty Baart nam de eerste hin dernis foutloos: 13-15. Ook Pernix ging bij Groen Geel langs de rand van de af grond, maar hield niette min een punt (10-10) over aan het duel. In de eerste klasse won De Danaïden met 10-9 van mede-debu tant De Bermen. Het verschil tussen ex-hoofdklas ser Fides Pacta en het in de over gangsklasse debuterende Albatros was zaterdag niet bijster groot. "Ik had toch gedacht dat het allemaal makkelijker zou gaan", verwoord de Robin Sommeling de instelling, waarmee de Leidenaars binnen de lijnen kwamen. Aanvankelijk liep alles ook van een leien dakje en zonder bovenmatige inspanning werd in het eerste kwartier een 3-7 voorsprong opgebouwd. Maar Fides speelde tè rustig, tè zelfverzekerd en vergat om van de ze opsteker te profiteren en beslis send door te stoten. Massaal ge steund door de volle tribunes van sporthal Walburg kon de thuis ploeg nog onweerstaanbaar terug komen. Vooral de dames van Alba tros vervulden daarbij een hoofd rol en gaven de tragere Leidse ver dedigsters handenvol werk. Bij rust was de marge teruggelo pen tot slechts een punt (8-9) en di- rekt na de hervatting leek Albatros het initiatief over te nemen. Met Dick Onderwater onder de korf ge drongen had de thuisploeg fors lengtevoordeel, wat ook resulteer de in 10-9. De ontstane zenuwstrijd was met name Robin Sommeling op het lijf geschreven. De getructe Leidse aanvoerder scoorde zaterdagmid dag zes maal en hielp daarmee zijn ploeg uit de ergste problemen. Ruimte De gelijkmaker kwam op zijn naam, evenals de treffer waarmee Fides weer op voorsprong (12-11) kwam. "Sinds de oefenwedstrijd tegen Blauw Wit gaat het echt lek ker met m'n schot. Maar die jon gens hier gaven me op afstand wel lekker de ruimte", luidde zijn laco nieke commentaar. Even koel at tendeerde hij de scheidsrechter even later op een foutje op het sco rebord. De veertiende Leidse tref fer was vergeten en die wilde Som meling wel graag geteld zien! Op dat moment, met nog tien mi nuten te gaan, was het duel ge speeld. Met Ronald van der Velden voor de tegenvallende Henny Pi ket speelde Fides op de grote kans, daarbij natuurlijk ruim de tijd ne mend. De invaller scoorde prompt 12- 15, profiterend van het geforceerd verdedigen van Albatros. Vanaf de strafworpstip wist de thuisploeg nog eenmaal tegen te scoren: 13-15. Voor Fides scoorden naast Som meling (6) en Van der Velden ook Dick Onderwater en Nico Pikaar, beiden viermaal. Strafworp Drie minuten voor het einde leek het definitief gedaan met Pernix. Met een 10-9 voorsprong kreeg Groen Geel een strafworp te ne men van scheidsrechter Goldman. De Zaankanters lieten dit ca deautje echter liggen en toen Jan- neke Mulder in de laatste minuut langs haar tegenstandster flitste en de bal in de korf tilde was het won der geschied. "Het meest eerlijke resultaat", noemde coach Engel het 10-10 re sultaat. Minder tevreden was de man uit Abbenes over het optre den van scheidsrechter Goldman, die veelvuldig floot en tot iedere prijs de zaak in de hand leek te wil len houden. De man in het zwart bereikte juist het tegenovergestel de: irritatie over en weer. Ook op de Groen Geel bank, waar coach Janne Engelberts zijn ongenoegen duidelijk liet blijken. Binnen de lijnen was het vooral Pernix, dat uit het spel raakte en zo na 3-5 het initiatief verloor. Aange slagen door enige forse op het vege lijf gerichte charges raakte de En gel-equipe kort voor rust zelfs met 6-5 achter. Halverwge de tweede LEIDEN - In de regio wordt mo menteel druk gedamd. De per soonlijke kampioenschappen van de Dambond Midden-Holland trekken veel aandacht. De tweede ronde kenmerkte zich door een groot aantal blunders. In groep A wachtte Theo Zwetsloot tegen Arie Schoneveld geduldig op een blun der om daarmee ongeslagen de koppositie in te nemen. Heel wat overtuigender was de winst van Arend van Beelen op Teun Kooi- stra, die totaal geen antwoord op een centrum-aanval had en uitein delijk niets meer kon spelen. In de ze vorm is van Beelen een gevaar lijke konkurrent van klubgenoot Zwetsloot. In groep B werd Frans Spieren burg deze middag de blunder-kam pioen. Op de derde zet overzag hij een schijfwinst en in het midden spel kombineerde hij naar dam, die er echter niet in zat... Vanzelfspre kend was Ton Stolwijk met de winstpunten in zijn nopjes. De Leidsche distrikts-kampioen Cees van de Bosch ontving de punten ook op een makkelijke Piet Swart dacht ook naar dam te kombineren, Cees van de Bosch sloeg anders en won enkele schij ven. Jan Parlevliet en Jaap van Duyvenbode kwamen tenslotte in een normale klassieke partij tot een puntendeling. Ook in groep C werd geblun derd. Tillemans vergreep zich in een gewonnen stand in tijdnood aan een verkeerde schijf, waardoor Jan Fase op een gelukkige wijze de koppositie kon innemen. De fraai ste partij van deze middag werd door Jan Passchier en Ton Noort gespeeld. In een door wederzijds gespeelde flankaanval maakten beiden geen fout, waardoor remise een terechte uitslag was. FRANS DE JONGE helft was het verschil even twee punten, maar na 9-7 kwam Pernix door twee goals van Carla van Evert weer op gelijke hoogte. Daar voor hadden Erica Hardam (2), Kees Hortensius (2), Carla Kuipers, Geerten Breedveld en Kees Bro- kaar gescoord voor de Leidse for matie. Ook de tiende treffer van Groen Geel werd betwist. "Ik zou niet we ten hoe je anders zou moeten ver dedigen", oordeelde Engel over de actie van Carla Kuipers, die de sco rende jeugd-international Marja Schaap hevig op de huid zat. Rea listisch wees hij evenwel ook op een glaszuivere Groen Geel treffer, die om onduidelijke redenen werd geannuleerd. De strekking was duidelijk, Jasper Engel kon met de 10-10 wel vrede hebben. Debutantenstrijd In het duel der debutanten wist De Danaïden qua spel dan weinig indruk te maken, de punten pakte de ploeg van coach Hans van Huis wel. De Bermen zette voor rust met energiek aanvalsspel, waar ook de dames een forse rol in speelden, de Leidse ploeg op een 2-5 achter stand. Het afgeblufte De Danaïden kwam evenwel nog voor rust terug tot 5-6, waarbij Cees Christiaanse voor twee treffers zorgde. Ondanks al zijn routine verloor ook hij na 7-7 de rust in het spel. Haast in de aanvallen won het van overleg en bijna tien minuten heer ste de chaos. Annemarie van Dijk haalde De Danaïden uit de impasse door 8-7 te scoren en vervolgens een strafworp te forceren. Deze werd gemist door Christiaanse, die echter even later van afstand zijn fout goed maakte. De marge van twee punten werd in alle commotie niet meer uit han den gegeven: 10-9. Leon Brouwers evenal Cees Christiaanse driemaal, terwijl de overige treffers op naam kwamen van Ellen Ephraïm, Eric Peters en Rene de Louw. Progressie Ons Eiland heeft de al op het veld zichtbare opgaande lijn in de eerste zaalwedstrijd krachtig door getrokken. Vooral in aanvallend opzicht toonde de ploeg van coach Gé van der Water een opmerkelijke progressie, waarvan debutant Oranje Nassau het slachtoffer werd. Patrick Verra was met vier treffers topscorer van de Leidse ploeg, die via 3-5 halverwege met 9-10 won. Velocitas was in haar eerste wedstrijd in de tweede klasse slechts zes minuten de mindere. In die periode halverwege de tweede helft liep Tjoba van 7-8 weg naar 11-8 en besliste het duel: 12-10. Marjolein Zaagman scoorde drie maal. De Algemene was vooral in aan vallend opzicht de mindere van DKV. Na 3-2 duurde het ruim een half uur eer ver na rust (3-5) weer gescoord werd. Natuurlijk was die ene strafworp van Marco Mud vol strekt onvoldoende voor enig punt: 4-9. Fiks had slechts een kwartier iets van Tempo te duchten. Toen haalde Theo Vreeken tweemaal (5- 3) uit, waarna het verschil alleen nog maar groeide. Via 8-4 halver wege werd een 14-6 eindstand be reikt, waaraan Diederick Van Veen vier en Theo Vreeken en Nico van Weizen drie treffers bijdroegen. Crescendo liep na rust (4-2) on stuitbaar weg van Keep Fit. Het verschil van tien punten (12-2) was volgens coach Ruud Niesing zelfs nog aan de magere kant. Carolien van Noort en John Huigsloot scoorden beiden driemaal. Fluks zag in de laatste seconden van het duel tegen Vitesse een ge lijkspel verloren gaan: 5-6. Tevoren had de ongelukkig gestarte (0-3) Noordwijkse ploeg bij 4-3 twee strafworpen laten liggen. Anne Passchier scoorde tweemaal. KNS leed een 3-6 nederlaag te gen ALO, dat zich vooral van de Oegstgeester ploeg onderscheidde door een beter verzorgd schot. Voor de ploeg van coach Henk Roedoe doelpuntten naast Peter Siebers ook de van Crescendo overgekomen Gabriêlle en Louis Kok. BRAM VAN GENT serves van Hellas met de gerouti neerde Mieke Pottuyt als spel- maakster. Op haar aanwezigheid had coach-trainer Wim Geerlings goed ingespeeld. Ellen van Dam had haar activiteiten als stoor- speelster sterk verlegd naar de lin- keropbouwplaats en die zet pakte voor Hellas 2 slecht uit. Het was dan ook niet verwonderlijk dat Fo reholte met de rust leidde, 9-7. Na de hervatting had Hellas meer kijk op de Voorhoutse defen sie. De centrale opbouwster ging zich nadrukkelijker met de balcir culatie bemoeien en dat had tref fers tot gevolg. Ondanks het zeer geconcentreerde en goede keepen van Olga Almekinders. Hellas kwam met 11-10 voor. De pot leek voor Foreholte toch verloren te gaan toen Ellen van Dam er twee maal in een break-out, gelanceerd door Elly Hoek, tussenuit trok en scoorde, 12-11. Voordat een hevig geschrokken Hellas het zich reali seerde was het 13-11 en Thea Ter- heide maakte de ontreddering in het Haagse kamp compleet door beheerst te tekenen voor 14-11. HVS heeft teveel kansen nodig om doelpunten te maken. Dat brak de Stompwijkse ploeg tegen UVG op. Wat spel betreft had HVS zeker evenveel aanspraak op de zege kunnen maken. Defensief hoeft er weinig te worden geschaafd. Maar als Ank van der Bosch weer wat in haar normale doen is, zal de Stompwijkse produktie wel stij gen. Gisteren bleek in ieder geval dat zij de opwaartse lijn te pakken heeft. Met de rust leidde UVG met 8-5. Die marge kon tot het einde worden vastgehouden, 12-15. Oase sliep een helft en handbal de een helft. De slaaphelft werd door de Treffers dankbaar benut om een voorsprong te nemen, rust 2-7. Na de hervatting kwam een agressief en veel schotvaardiger Oase in de slotfase sterk terug. De Treffers had een marge van zes doelpunten bijeengeschoten, 4-10, toen Oase terugkwam met een break-out van Gerrie Hoogen- boom, 5-10, een cirkeltreffer van Loes de Haas, 6-10, een afstands schot van Annet van der Poel en een fraaie break-out van dezelfde speelster tussen twee tegenstand sters in, 8-10. De Treffers wankelde maar werd door het tijdsein gered. Het bleef dus 8-10. Saturnus trof in To;nado een ou de tegenstander. Drie jaar geleden werden de Zuiderlingen kampioen en promoveerden zij van de twee de divisie naar de eerste divisie. Daar konden zij het toch niet red den. Gisteren lieten zij echter zien dat zij in staat zijn om de stap terug te doen. Een homogene ploeg met en afstandsgeschut en cirkelwerk en met een goed oog voor de moge lijkheden. Saturnus werkte hard. Het in vorige wedstrijden zo kwetsbare midden zat behoorlijk dicht maar dat ging wel ten koste van de hoeken. En daar zocht Tor nado de weg naar het doel herhaal delijk met succes. De rust opende nog perspectieven, 5-7. Tot halverwege de tweede helft bleven de mogelijkheden op een succesvolle inhaalrace volop aan wezig, 8-10. Toen zette Tornado een tussensprint in waar de man nen van Aad Vlag geen antwoord op haddden, 10-16. Met nog zeven minuten spelen vocht de Leidse ploeg bewonderenswaardig terug maar de geroutineerde en gedisci plineerde tegenstanders hielden de winst zonder moeite vast, 14-17. Olympia 72 had gisteren tegen MMO alle kansen om de eerste winst binnen te halen. Met de rust leidde de Wassenaarse debutante verdiend met 5-4 en met nog enke le minuten te spelen leek de zege zeker, 8-6. Maar de pupillen van trainer Gerard de Jonge zijn pas uitgeteld wanneer de tijd is ver streken. Van 8-6 voor Olympia' 72 werd het 9-8 voor MMO. Nog een maal kon Olympia 72 langszij ko men, 9-9, maar MMO had wat for tuinlijk het laatste woord, 10-9. Zelfs een strafworp kon Olympia 72 niet redden. Uitslagen Afdelings eerste klasse vrouwen, HVV 1 70- ODIS, 5-8, Afde lings tweede klasse, Saturnus- Forehol te 2, 12-5. Afdelings tweede klasse man nen. HW 1 70- VELO, 9-10, Hercules- Olympia 72, 10-20, Quintus 2- Forehol te, 12-11, afdelings vierde klasse, Fore holte 2- Fairplay, 14-17. FRANK BONTE.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 17