V PERSONEELJ P^so medewerker Part time kracht secretaresse (m/v) O Tekenaar/ontwerper luchtbehandeling afdeling projectendienst (m/v) PEHAGÉbS 6 MEISJES (17-20 jaar) scholieren medewerker sociaal educatieve aktiviteiten m/v (2) Mercedes-Benz CZp&G&cme*' BANKWERKER LASSER le MONTEUR BEDRIJFSWAGENS SAMEN UIT SAMEN THUIS. P£«£)«ElP*rsonMl Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Binnen het gemeentelijk psychiatrisch ziekenhuis is een vacature op de dagkliniek "de Keerkring" voor een creatief therapeut, beeldend m/v voor 36 uur per week. Bij de dagkliniek ligt de nadruk op groepsgewijze behandeling. Er wordt een programma geboden van praat- en doe-uren. Naast het formele pro gramma hechten wij grote waarde aan informele activiteiten. Verder wordt er acute opvang in crisis situaties geboden en vinden er nazorgcontacten plaats. De taken van een creatief therapeut binnen de dagkliniek zijn o.m. Het zelfstandig inhoud weten te geven aan de programma-onderdelen creatieve therapie. Teamgenoten op het gebied van creatieve therapie kunnen coachen. Procesbewaking/begeleiding van een behan- delgroep. - Vanuit de eigen deskundigheid mede een bijdra ge leveren aan het beleid van de dagkliniek. Verwacht wordt dat hij/zij - Een creatieve therapie-opleiding op HBO- niveau heeft voltooid b.v. mikojel. - Ervaring heeft als creatief therapeut met men sen in psychische problemen. In teamverband werkzaam kan zijn. Meer informatie kunt u inwinnen bij Guus Wester hof, teamcoördinator van de dagkliniek, telefoon 071-179330. De salarisgrenzen zijn voor deze functie gesteld op minimaal f2.124,— tot maximaal f3.274,— bij een 40-urige werkweek. De rechtspositie van de gemeente Leiden zal van toepassing zijn. Sollicitatiebrieven kunnen binnen 10 dagen ge stuurd worden aan: Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest, team Perso neel, Opleiding en Organisatie t.a.v. Gerda de Kleijne, personeelconsulent, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (0711 17 99 11* Leden Ned. Fed. van Belastingconsulenten In onze sterk gevarieerde administratie- en belastingad- viespraktijk hebben wij dringend behoefte aan een (m/v) Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: een opleiding op MBA-niveau heeft genoten reeds enige tijd werkzaam is geweest in een accoun tants- en /of belastingadviespraktijk studerend is voor het diploma SPD of belastingscon- culent bij voorkeur enige ervaring met automatisering Schriftelijke sollicitatie te richten aan ons adres. Hazeveld 12405 AD Alphen aan den Rijn 01720 - 74744. Gevraagd voor 1 van onze cliënten in Leiden een (mnl./vrï.) leeftijd 18 tot 24 jaar voor kassawerkzaamheden etc. Schriftelijke sollicitaties administratie kantoor de Wijngaert, Treubstraat 9, 2288 EG Rijswijk. De Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland is de over koepelende organisatie van 170 lokale/regionale kruis verenigingen en 15 kraamcentra. Wij vragen voor ons districtsbureau te Leiden, gevestigd aan de Vondellaan 47, een full-time Functie-informatie Betrokkene zal deel gaan uitmaken van een team van zes administratieve medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit: verzorgen van correspondentie, uitwerken van op de band gesproken tekst. notuleren van vergaderingen, bedienen telefoon en daaruit voortvloeiende werkzaam heden, bijhouden adressenbestanden, archiefwerkzaamheden, andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen opleiding op HAVO-niveau en bij voorkeur secretaresse opleiding, typevaardigheid, goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, secretariële ervaring waaronder notuleren. De voorkeur gaat uit naar iemand die woonachtig is in Leiden of directe omgeving. De CAO voor Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van 12.129,15 tot f3.068,42 bruto per maand. Nadere informatie kan worden verkregen bij mevrouw C.M. van Schie, districtscoördinator, op maandag- en dinsdagmorgen van 9-10 uur, telefoon 071 - 769248. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 27 november richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Postbus 274, 2700 AG Zoetermeer, onder vermelding van advertentie- nummer 222. In de sollicitatiebrief gaarne eventuele vakantieplannen in de komende maanden opgeven. KRUISWERK PROVINCIALE KRUISVERENIGING ZUID-HOLLAND Bredewater 18, Zoetermeer, Telefoon 079 - 51 40 21. Sikkens-groep ontwikkelt vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor zowel de professionele als de doe-het-zelf markt Deze gespecialiseerde produkten worden in een zestal Sikkens-vestigingen gefabriceerd. Zo maakt Sikkens in Sassenheim o.a. bouwverven, autoreparatielakken en industriële lakken. Ook het centraal research-laboratorium, de commerciële en de administratieve afdelingen zijn daar gevestigd. In totaal werken er 1.250 mensen. Voor de afdeling Projectendienst, die o.a. actief is op het gebied van luchtbehande ling, warmtehuishouding, besparing en hergebruik van energie, zoeken wij een tekenaar/ontwerper die zich zal bezig houden met het ontwerpen, uitwerken en tekenen van luchtbehandelings- en technische installaties voor eigen gebruik. Het gaat daarbij om utiliteits- en bedrijfs gebouwen bij alle tot Sikkens b.v. behorende bedrijven. De werkzaamheden vinden in principe plaats op het kantoor in Sassenheim. Functie-eisen: MTS-werktuigbouw, uitgebreid met applicaties verwarmingstechniek (W-I) en luchtbehande lingstechniek (W-ll), tenminste 5 jaar praktische ervaring, waarvan een aantal jaren als tekenaar/construkteur, bij voorkeur op een ingenieurs- of adviesbureau, leeftijd rond 30 jaar. Nadere informatie kunt u krijgen bij de heer FJ.M. Bus. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u eveneens aan hem richten. Sikkens b.v., afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Telefoon (01711) 8 20 84. iedereen leest de krant altijd en overal. EERSTE HOLLANDSE GORDIJNEN FABRIEK Papelaan 2a. 2252 EJ Voorschoten. Holland Telefoon 01717 - 7440. Telex 39460 Wij zoeken, wegens uitbreiding voor ons leuke, drukke gordijnenatelier. Ervaring met in dustrienaaimachines strekt tot aanbeveling. Belangstelling? Bel 01717-7440 (mej. M. Kroon) voor het verrichten van diverse kantoorwerkzaamheden. (m/v) Werktijden in onderling overleg te bepalen, maximaal 10 uur per week. Belangstellenden kunnen tijdens kantooruren bellen met: mevr. E. van der Meet, telefoon 01717-2010* STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Voor het aktivileilencentrum "GADING" zoeken wij per 1 januari 1985 kontakt met kandidaten voor de funktie van voor 40 uur per week. "Gading" is een centrum waar 40 lichamelijk gehandicapte volwas senen overdag mogelijkheden vinden tot allerlei vormen van aktivi- teit als alternatief voor arbeid. De aktiviteiten zijn gericht op persoonlijke en sociale ontplooïng van de lichamelijk gehandicapte en zijn/Haar (re)integratie in de maatschappij. Taken: Wij zoeken een medewerker die met name in aktiviteiten met een leer- en/of vormingsdoel zal worden ingezet. De begeleiding van deel nemers in en de opzet van de aktiviteiten kinderverzorging en crèche zullen hoofdtaken worden. Daarnaast aktiviteiten in de krea- tieve sfeer (b.v. handvaardigheid en muziek). Naast vorengenoemde taken zal de medewerker mogelijk ook inge zet worden bij andere aktiviteiten Verder wordt van de aanstaande collega verwacht dat hij deelneemt aan overlegvormen binnen "Gading" zoals team-ven werkvergade ringen en besprekingen betreffende het funktioneren van deelnemers Opleidingseisen: - KBO-J - Akte K en O - Akte NXX - Akte volledig bevoegd onderwijzer Leeftijd: 21 jaar of ouder. Vaardigheden en persoonlijke kwaliteiten: - beschikt over goede sociale vaardigheden; - is bereid en in staat in een team te funktioneren; - is in staat -kennis over te dragen; - heeft bij voorkeur ervaring in het werken met gehandicapten; - is in staat leerdoelen te formuleren en deze óm te zettep in prak tische opdrachten voor groepen en individuen - kan programma's uitwerken zowel op korte als op lange termijn, aangepast aan het niveau van-de deelnemers; - kan programma's op flexibele wijze aanbieden; - heeft bij voorkeur enige ervaring met peuteropvang; - is in staat beleidsmatig te denken. De CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Inlichtingen kunnen op werkdagen worden ingewonnen bij Nico Pronk, hoofdleider van "Gading", tel. 071 - 41 04 44. Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de direkteur van de stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 160, 2333 AJ Leiden. B.V. L.I.A.M. is één van de grotere automobielbedrijven in de regio, gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en reparatie van Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens en Alfa Romeo personenwagens. Voor onze bedrijfswagenwerkplaats te Leiden, waar wij o.a. zijn gespecialiseerd in het wijzigen van chassis en veranderingen aan bedrijfswagens, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van Wij denken aan iemand tot 35 jaar, die voldoende ken nis en ervaring heeft opgedaan om ook zelfstandig te kunnen werken en veelzijdig werk aan kan. Tevens roepen wij gegadigden op voor de functie van Het bezit van de betreffende diploma's stellen wij op hoge prijs, doch ook zij die door ervaring en praktische kennis menen hiervoor in aanmerking te komen, wor den verzocht te solliciteren. L.I.A.M. is een stabiel bedrijf met goede vooruitzichten. Er heerst een prettige werksfeer en er zijn goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Ten aanzien van de beloning verwachten wij in een persoonlijk gesprek met u tot overeenstemming te kunnen komen. Nadere informatie verkrijgt u van onze werkplaatschef de heer E. Coster, tel. nr. 071 76 93 03, toestel 25, waarmee u tevens een afspraak kunt maken voor een gesprek. Schriftelijke sollicitaties gelieve te richten aan de direc tie van B.V. L.I.A.M,, Postbus 25, 2300 AA Leiden. Over de verdeling van arbeid buitenshuis zi/n we t wel eens Man en vrouw hebben dezelfde rechten. Want ze hebben recht op gelijke kansen. Da's trouwens bij de wet geregeld Maar hoe zit t thuis? Huishouden is immers ook arbeid. En dus is t logisch om ook dèt werk eerlijk te verdelen. Publèatie aangeboden dooi dit blad in samenwerking met dt Stichting Ideele Reclame SIRE Bonaventuracollege Marlënpoelstraat 6, 2334 CZ Lelden Vrijwilligers Uitkeringsgerechtigden met onderwijskundige bevoegdheid. De minister van onderwijs heeft onlangs toestemming verleend tot het verrichten van vrijwilligerswerk in het onderwijs door werkzoekenden met behoud van uitke ring. Het gaat hierbij om onbetaalde arbeid buiten het eigenlijke lesgeven, met als doel werkzoekenden de ge legenheid te geven het kontakt met het onderwijs te on derhouden. Wij zijn van mening, dat het oordeel van de werkzoekende doorslaggevend is. Daarom zoeken wij kontakt met werkzoekenden, die van deze regeling gebruik zouden willen maken. Wij denken aan het organiseren en/of uitvoeren van de naschoolse huiswerkbegleiding en andere aan onderwijs verwante werkzaamheden. Inlichtingen worden verstrekt door Mevr. Broodbak ker tel. school 071-173631, tel. privé 071-176818 (na 19.00 uur) Schriftelijke sollicitaties kunt U zenden aan de rector op bovenstaand adres.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 30