IonIOH s» Hees muloer PERSONEEL Ptf«*£ElP*reof>"i Gedipl. operatie-verplk./ass. (m/v) COMMERCIEEL MEDEWERKERmiv sonssl |personeelPER^ PERSONEEL' pes*so |r^ persone o"ÖfIllwon»oo|' SECRETARESSE TYPISTE VERPLEEGHULPEN METEROPNEMERS Carrosseriebouwers/metaalbewerkers Houtbewerkers All-round lakspuiters Monteur - bedrijfswagenkoeling Monteur - hydroliek DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp MJNIANDl a)HOOFDLEIDSTER (m/v) b) LEIDSTER (m/v) c) ONDERWIJZER (m/v) Hillegom Matth. Brinks representatieve verkoopster FELICITAS B.V. SEKT TELEFONISTE RECEPTIONISTE (M/V) PERSONEEL P«2Pïl. ptBsaep"™ Ptraoof IPFRcrrjn personeel Met ervaring op tekstverwerkende apparatuur. Je gaat werken bij een groot internatio naal bedrijf in het centrum van Leiden. De voertaal is hier Engels. Je werk gaat bestaan uit het notuleren van verkoopvergaderingen en het uitwerken hiervan. Daar naast verzorg je de correspondentie en ontvang je de voornamelijk buitenlandse •gasten. Een bijzonder afwisselende baan waarin je volledig zelfstandig moet kunnen werken. We denken voor deze job aan iemand tussen 23 en 30 jaar met een aantal jaren ervaring in 'n soortgelijke functie. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. die voor langere tijd hele dagen gaat werken bij een van onze relaties in Leiden. Type je razendsnel en accuraat kom dan zo snel mogelijk langs voor een type-test. Je werk gaat bestaan uit het typen van rapporten, staten en correspondentie. Je komt .werken op een gezellige afdeling met 5 collega's. Interesse, schrijf je dan snel in. die af en toe een dag of avonddienst willen draaien in een verpleeghuis in het hartje van Leiden. Voor deze banen verwachten we dat je 2 jaar recente ervaring hebt in een verzorgend beroep. Salaris volgens NZR'normen. Kom snel langs voor meer informa- in de periode van 27 december tot 10 januari hebben werk voor mensen tussen 18 en 22 jaar die in Voorschoten meters op gaan nemen. Ben je accuraat, heb je een duidelijk handschrift en wil je in de kerstvakantie wat bijverdienen kom dan zo snel mogelijk langs om je in te laten schrijven. Verder hebben we direct werk voor: TYPISTES TEKSTVERWERKING ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER B0EKH0U0ER SPD PR00UKT1EMEDEWERKERS A-VERPLEEGKUNDIGEN B-VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGENDEN MTS-ER WTB Meer informatie over bovenstaande banen kunt u krijgen op onderstaand adres. m uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 ir randstad uitzendbureau Inpaksters Voor bedrijven in Katwijk. Leiden en Voorschoten (ge makkelijk te bereiken per bus) vragen wij inpaksters. Je moet minimaal 2 weken beschikbaar zijn. Het is schoon werk. De voorkeur gaat uit naar 18-, 19- en 20-jarigen. 'Kraanmachinist Voor een project buiten Leiden zoeken wij met ingang van 26 november een torenkraanmachinist. Je moet i.b.v. de vereiste diploma's zijn. Deze baan gaat een half jaar duren. Bedradingsmonteur Voor project in Leiden met M.T.S.-E opleiding en ruime ervaring. V.E.V.-diploma is een vereiste. Typiste Voor een modem internationaal bedrijf in Leiden zoeken wij een geroutineerde typiste. Je Engels moet goed zijn in woord en geschrift. Deze baan gaat 2 maanden duren. Tekstverwerker In het centrum van Leiden zoeken wij een tekstverwerker met ervaring op een Wang. Ook bij deze baan is Engels de moedertaal. De werkzaamheden gaan 3 maanden duren. Bejaardenverzorgende Voor een bejaardenhuis in Voorschoten zoeken wij, i.v.m. een zwangerschapsvertof, op korle termijn een gediplo meerde bejaardenverzorgster, die bereid is gedurende een aantal weken in alle diensten mee te draaien. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen a/dRijn, Julianastraat 94 01720-914 42 -v randstad uitzendbureau CARROSSERIEFABRIEK Carrosserieën bouwen is een vak apart. Ons bedrijf heeft er een uitstekende reputatie mee opgebouwd. Die reputatie heeft twee belangrijke pijlers: het vakmanschap van onze mensen (een 50 in getal) en de hechte kollegialiteit, waardoor iedereen "van hoog tot laag" met iedereen samenwerkt en elke medewerker/ster zich verantwoordelijk voelt voor het geheel. Wie dit aanspreekt en over de juiste motivatie beschikt kan bij ons. vanwege de toenemende vraag naar onze produkten, met spoed geplaatst worden. Wij vragen: Belangstelling? U kunt ons telefonisch bereiken onder nummer 01718-25774 (na 18.00 uur 01718-20935) of kom even langs aan ons adres: Steenbakkerstraat 12 Industriegebied 't Heen KATWIJK Motip b.v„ een snelgroeier in spuitbussen lak met een klein kantoor zoekt om de vele problemen op het gebied van adm. en verkoop de baas te blijven een SECRETARESSE/ SECRETARIS Wij denken aan een persoonlijkheid op nivo, met een goede opleiding die de moderne talen beheerst, gemak kelijk kontakten legt, eigen evt. andermans werk efficiënt kan organiseren. Voor het veeleisende werk op ons verkoopkantoor is ervaring nodig, dus een minimumleeftijd van 25 jaar. Het werk bestaat uit: corresponderen, ook in vreemde talen met tekstverwerker, telexen, telefoneren; afhande len export dokumenten, archiveren; bijspringen bij de orderadm. en evt. direktiesekretariaat etc. Richt uw brief aan: Motip b.v.. Postbus 5. 2230 AA Rijnsburg t.a.v. de direktie Vakgroep Biochemie van de faculteit Wiskunde en Natuurwetenschappen analist (v/m) vacaturenummer: 4-266/1158 Taak: Het verrichten van laboratorium-onderzoek in het kader van het project 'mechanisme van de eiwitbiosynthese'. Hij/zij zal betrokken worden bij onderzoek naar de secundaire en tertiaire structuur van RNA-moleculen, waarbij zowel Biochemische als Biofysisch-chemische technieken worden toegepast. VereisL- HBO-B, bij voorkeur biochemische richting. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3274,-- bruto per maand. Inlichtingen bij dhr. C. W. A. Pley, tel. 071-148333, tst. 5370. De Rijksuniversiteit te Leiden wil meer vrouwen in dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Bij de afdeling O.K., bestaande uit 6 modern geoutilleerde opera tiekamers, bestaat de vacature van operatie-verpleegkundige/- assistente. Tot deze functie behoort het: - in teamverband instrumente ren en assisteren bij diverse operaties en verrichtingen; - fungeren als omloop. Wij vragen: O.K.-diploma met differentia tie chirurgie; - de bereidheid beschikbaar heidsdiensten te verrichten. Wij bieden: - Een salaris dat, afhankelijk van ervaring nader zal worden overeengekomen. - toepassing van de C.A.O. ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevr. A.J.M. Vollebregt, adj. dir./Hoofd ver pik. dienst. Telefoon: 071-899250 toestel 443. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 57/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Makelaarskantoor Rijnland b.v. is een aktieve. middelgrote makelaarsorganisatie die werkt vanuit vestigingen in Voorschoten, Leiderdorp en Waddinxveen en de gehele Randstad als werkterrein heelt. Door een toename van aktiviteiten heeft ons team in Leiderdorp behoefte aan versterking en zoeken wij een U krijgt een redelijk zelfstandige funktie en zult zich o.a. bezighouden met aan- en verkoop bemiddeling. huur en verhuur, financiering van onroerend goed alsmede met de administratieve begeleiding en afhandeling daarvan. Wij verwachten dat u: ervaring hebt op bovengenoemd terrein, representatief kunt optreden. beschikt over goede contactuele eigenschappen. in bezit bent of studeert voor het diploma NFM. in bezit bent van rijbewijs BE Als u denkt dat u degene bent die wtj zoeken, stuur dan ean sollicitatiebrief met uitvoerige gegevens aan de directie van Makelaarskantoor Rijnland b.v, Loevestein 37. 2352 KP Leiderdorp. MAKELAARSKANTOOR 1 *5) Prot. Chr. Schoolvereniging LEIDERDORP Voor de tweeklassige kleuterschool en de zesklassige lagere school aan de Kastanjelaan zoekt het bestuur TWEE KLEUTERLEID(ST)ERS Dit in verband met de toename van het aantal kleuters per 1 februari 1985 en het zwanger schapsvertof van één der leidsters per 15 maart 1985. en een ONDERWIJZER(ES) In verband met het zwangerschapsvertof van een leerkracht per 4 februari 1985. De benoemingen i.v.m. het zwangerschapsvertof zijn tijdelijk, met kans op vast. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - uit overtuiging werkzaam willen zijn binnen het prot. chr. onderwijs; - volledig bevoegd zijn; - zich daadwerkelijk willen inzetten voor hun klas; - bereid zijn in teamverband mee te werken aan veleriei activiteiten. Inlichtingen bij het hoofd van de Kleuter- en Lage re School, Kastanjelaan: mevr. C. Schellinger hout, tel.: 071-897917 (thuis) en 071-410177 (school). Sollicitaties aan de secretaris van het schoolbe stuur: mevr. J. C. Hoogvorst-Portier, Wilhelmina- slraal 27, 2351 GS Leiderdorp. Als gevolg van een aantal mutaties in de teams van de openbare Prinses Marijke kleuterschool en de openbare Prinses Marijke lagere school te Hillegom, ontstaan op korte termijn vacatures voor: Algemene informatie: De kleuterschool en de lagere school liggen naast elkaar in de wijk 'Meer en Dorp'. Met ingang van 1 augustus 1985 vormen zij samen één openbare basisschool. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - achter de onderwijskundige idee van de basisschool staan en van daaruit een positieve instelling en inbreng hebben t.a.v. de inte gratie van kleuter- ert lager onderwijs: - zich zullen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de begin selen van het openbaar onderwijs. Functie-informatie: a) de functie van hoofdleidster is vacant in verband met het vertrek van de huidige hoofdleidster per 1 januari 1985. Van de aan te stellen kandidaat wordt, naast bovengenoemde al gemene functie-eisen, verwacht dat hij/zij met ingang van 1 augus tus 1985 deel zal gaan uitmaken van de directie van de dan 8- klassige basisschool. Tevens wordt verwacht dat kandidaten bereid zijn eventueel te functioneren in de onderbouw. b) In verband met een toename van het aantal kleuters ontstaat met ingang van 1 februari 1985 de mogelijkheid tot het aanstellen van een leidster. Van de aan te stellen kandidaat wordt, naast bovengenoemde algemene functie-eisen, verwacht dat hij/zij inzetbaar is in zowel de kleuter- als de lagere school-afdeling. c) Met ingang van 1 januari 1985 maakt een van de onderwijsgeven den gebruik van de V.U.T.-regeling. Hierdoor ontstaat per die datum een vacature voor een onderwijzer. In verband met de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Naast bovengenoemde algemene functie-eisen wordt van kandi daten verwacht dat zij beschikken over enige jaren ervaring. Tevens is de specialisatie Wereldoriëntatie' gewenst en dienen kandidaten bereid te zijn hierbij een voortrekkersfunctie te ver vullen in het team. Informatie: Alvorens te solliciteren kunt u informatie vragen bij het hoofd van de lagere school, de heer A. S. van derWoude, telefoon 02520-15416, of bij mevrouw G. C. Blysie, leidster op de kleuterschool, telefoon 02520-15038. (U kunt bellen tussen 12.00 uur en 13.00 uur óf na 16.00 uur). Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van de be treffende vacature, binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Hillegom, Hoofd straat 115, 2181 EC HILLEGOM. |4> A-l ('iCIIICCIIlL' Een vooraanstaand juweliersbedrijf op de Haarlemmerstraat zoekt voor uitbreiding van zijn verkoopteam, met spoed, een voor ca. 15 uur per week Vereist: ervaring branche en de bereidheid om op zater dag te werken, evenals op de extra koopavonden. Leeftijd: minder belangrijk, wij denken zelf aan iemand tussen de 30 en 45 jaar U gelieve uw handgeschreven brief te richten aan: Juwelier van Dam Schoolstraat 91 2251 BG Voorschoten FELICITATIEDIENST Felicitas is een dynamisch, gezond en gerenommeerd bedrijf in de persoonlijke recla me-dienstverlening. Wij zoeken op korte termijn een ervaren Wij denken aan iemand in de leeftijd van 23 tot 30 jaar met een Mavo-opleiding en type-vaardigheid. Tevens dient de bereidheid aanwezig te zijn tot het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan FELICITAS B.V. Splinterlaan 154 2352 SM leiderdorp Tel.: 071-899210 l.a.v. mw. I, Cerdijn

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 26