Moses: honoraria Keizer fluit bij Spurs Leidenaars gekozen in basketteam Record uit atleten openbaar ergernis... van Heger ZATERDAG 17 NOVEMBER 1984 SPORT PAGINA 17 Onderhoudend De aan de Zoeterwoudse Rijn dijk gestationeerde correspon dent van het advertentieblad Groot Leiderdorp was deze week aanmerkelijk beter in vorm dan het zaterdagelftal van Meerburg dat er volgens hem tegen het nóg zwakkere Unitas Leiden niet veel van bakte: "Nog voor rust werd de marge vergroot naar drie. Andrè van der Wal blijkt in Hare Majesteits Landmacht de schotvaardigheid danig opgevoerd te hebben. De dienstplichtige militair infil treerde diep in het vijandelijke gebied en dook plotseling op voor de Unitas-doelman. Deze schrok hier dusdanig van dat hij de zo juist ingeschoten bal losliet, waarna Van der Wal op het com mando 'vuren' raak schoot: 0-3". "Het geheel uit studenten be staande team van Unitas koji hier niets tegenover stellen. Sinds Cor Sip het veld heeft moeten rui men bij de Boshuizerkadeclub blijven nieuwe aankopen achter wege, waardoor de Leidenaars het in de zaterdagafdeling met een dan wel intelligente, maar verder weinig talentvolle selectie moeten stellen". "Piet van Zeist probeerde het met afstandsschoten, doch de door hem afgevuurde ballen moesten later met de auto aan de andere kant van de wijk Zuid- West worden opgehaald". Hoewel Cor Sip zich al weer geruime tijd niet meer vertoont in de bestuurskamer, de dug-out en de kantine van het door hem omhoog geschopte Unitas Lei den, waart zijn geest kennelijk nog nadrukkelijk rond over de velden aan de Boshuizerkade. Uit De Boyskoerier, het clubblad van de voetbalclub Alphense Boys het volgende citaat uit de rubriek 'Voor insiders': "Gehoord tijdens een wed strijdje vrijetijdsvoetbal in de vierde klasse H van een onder bond: 'Ik maak je af, 'ik breek je jatten', 'ik schop je ongelukkig', 'het is straks gebeurd met je'. Als het in club Mercedes ook zo toe gaat, zal het daar niet erg 'onder houdend' zijn". Dat is deze opmerking in het clubblad van De Boys uit Alphen natuurlijk ook- niet. Dorpsrel Even terug naar Zoeterwoude- Rijndijk, waar Hennie de Klerk de scpeter zwaait over de zon dag-sectie van Meerburg. Enkele uitspraken van deze ambitieuze voetbaltrainer over de voor keursbehandeling die SJZ van de gemeente zou krijgen, zijn bij de voetballers uit Zoeterwoude- dorp in het verkeerde keelgat ge schoten. Dat blijkt overduidelijk uit het clubblad van SJZ: "Aanstaande zondag staat ge programmeerd als beker- en in- haal zondag. Door toedoen van UVS behoeft <jat eerste niet meer en voor de tweede bestemming is ook al geen mogelijkheid. We kunnen ons dus helemaal concen treren op het grote gevecht wat een week later plaats zal vinden op de Rijndijk. Wat de terein- en weersomstandigheden betreft gaan we steeds onzekerder tijden tegemoet, maar u moet er toch bij voorbaat op rekenen dat het tref fen tussen de plaatselijke gigan ten door zal gaan. De ervaring heeft wel geleerd dat alleen nog niet te zeggen is op. welk van de drie velden dit zal gebeuren. Als het aan 'mijnheer' De Klerk ligt wordt er desnoods ergens in de polder bij de molen gespeeld. Het nu al beruchte interview in het L.D. met deze Leidse oefenmees- ter is een overduidelijke bevesti ging van de indruk welke ik reeds van deze trainer had". De Hoekse en Kabeljauws© twisten zijn dus in alle hevigheid losgebarsten. Gangster Ton Pattinama schoffelt al tien jaar tegen betaling op de Neder landse voetbalvelden. Eerst in dienst van Excelsior, nu van FC Den Bosch. Binnen de kalklijnen ontpopt hij zich dikwijls als een regelrechte gangster. Daarbuiten is hij een irritante opschepper, zo blijkt uit de meest recente Voet bal International. Lees en hui- "Bij de eerste de beste gelegen heid gaf ik hem een knal voor zijn kanus". "Ik word zo moe van de mensen die beweren dat zoiets niet mag. Alles mag, zolang de scheidsrech ter het toelaat". "Ik gooi er vloeken uit en ziek tes, die absoluut niet in de medi sche encyclopedie voorkomen. Ik pak wel eens een medespeler van achteren, of ik kegel hem tegen het gras". "Ik zeg dikwijls tegen Jos van Herpen, onze voorstopper: pro beer nou eens een doodschop uit te delen, joh". "Ik ben in duel met Van der Ven, die even later op de grond valt. Ach, je weet hoe ik dan ben: ik moet langs die liggende goser, maar ik stap in het voorbijgaan nog even op zijn schouder". "Ik heb maling aan die heilige boontjes, die pleiten voor correct voetbal. Correct voetbal is saai voetbal". En over de tot twee keer toe af gelaste wedstrijd Den Bosch - Ajax: "Als er straks werkelijk ge speeld wordt dan geven we ze in de tunnel al een koekie, zodat ze rigens spreekt Piet Onderwater de hoop uit dat: "Marijt (die overigens door sommige spelers al getutoyeerd wordt, wat bij ex-trainer Matla absoluut verboden was) GWS i in 1986 kan afleveren in de vierde klas van de KNVB, zodat we pas op zijn vroegst in 1988 (Seoel!) weer terug zijn in de tweede klas se LVB". Zieke dokter Socrates stal de harten van veel voetballiefhebbers tijdens het wereldkampioenschap voetbal, twee jaar geleden in Spanje. Na een fantastisch gespeeld toer nooi verklaarde de Braziliaan nimmer voor het door Europese clubs geboden geld te zullen be zwijken. Hij had het, zo liet hij iedereen weten, als kinderarts goed naar zijn in Zuid Amerika. Inmiddels acteert 'Dokter' So crates dus bij Fiorentina, de Ita liaanse club die onlangs voor de Europa Cup door Anderlecht werd uitgeschakeld. Socrates speelde onthutsend slecht Ivan Sonck, de Belgische tv-commen- tator vermoedde dat het matige optreden van de Brazilaan aan "heimwee" was te wijten. Fran- kie Vercauteren, middenvelder van de Brusselse club, had een andere lezing, meldde het Alge meen Dagblad: "Socrates speelde als een zieke dokter, die niet eens zichzelf kan genezen. Laat staan een ander. Ik heb nog nooit een speler meege maakt, die tijdens een wedstrijd zoveel hoestte als hij. Maar ja, dat komt ervan als je dagelijks twee pakjes sigaretten rookt". Boze vrouwen - De tafeltennisvereniging Zoe- terwoude stelde bij adviesburo Know How de matige resultaten van de prestatieteams aan de or de. Daarbij ging de auteur even wel voorbij aan het optreden van het in de landelijke vierde klasse spelende vrouwenteam, dat zich gepasseerd voelde en dat schrif telijk in het clubblad De Zoet houder liet weten: "Geacht Adviesburo 'Now how' Vol interesse hebben wij, het damesteam, uw stukje gelezen. Maar die interesse ging al gauw verloren, want niet voor de eerste keer moesten we constateren dat wij als vrouwelijke leden niet be staan". De getergde dames doelden op de strofe 'dat de club niet hoger speelde als de eerste klasse' in het Haagse rayon. "Onze vereniging heeft name lijk een damesteam, dat uitkomst in de vierde divisie, en dat is al tijd nog hoger dan de eerste klas. Maar als u meent dat dames in de vereniging niet meetellen, ja dan heeft u gelijk met de woor den, ik citeer: 'dat een club als de onze nog op zo'n laag niveau speelt'. Dat u iets in de vereni ging wilt veranderen is positief, maar uw aanpak is ons inziens ietwat discriminerend. Een ad viesburo, dachten wij altijd, is voor een ieder die raad wil heb ben, maar als u uw relaas besluit met de woorden 'Dus heren, voor een snelle tafeltennisontwikke- ling kunt u zich wenden tot het adviesburo 'Know How', begrij pen wij dat dit niet geldt voor de dames". En de rest Een ingezonden mededeling van T.K. Dorama: "Scorebord. Zou het door de matige prestaties komen, dat de score-borden op enkele voetbal velden in de regio niet goed wor den bijgehouden? Het afgelopen weekeinde stond er op een gege ven ogenblik 4-7 bij RCL en was het bord bij Roodenburg op 0-1 blijven steken...". Jimmy Connors in het Ameri kaanse blad Sports Illustrated over zijn houding op de tennis banen, die met het verstrijken van de jaren verbeterd zou zijn: "Ik geloof niet dat ik zoveel ben veranderd, ze hebben gewoon ie mand gevonden die een nog veel grotere boef is". Uit De Treffer van voetbalver eniging Randstad Sport: "P.W. (waarom niet gewoon Piet Weduwer?) vindt dat Suize bollen van het Leidsch Dagblad zich moet bemoeien met het voet bal in de omgeving en niet nog maals gaan zeuren over Rijvers en Michels. Die rubriek was juist zo leuk omdat er over voetbal rondom Leiden geschreven werd. Volgens ons heeft P.W. helemaal gelijk". Bij gebrek aan opmerkelijke stukjes in De Treffer moet er soms naar iets 'nationaals' wor den gegrepen. Barry Hughes in VI over Pierre Vermeulen: "Pierre Vermeulen is de laatste tijd zo enorm in vorm, dat-ie bij de warming-up al konsekwente mandekking krijgt". Uit Rood Geel, clubblad van Sassenheimse voetbalvereniging Ter Leede: "Wist u dat... de wissel Rijvers- Michels de vereniging f216 zou kosten. Dit toch niet doorgaat dankzij de samenzweringen van de Afdelingen". Uit de Haagsche Courant van afgelopen maandag. Ruud de Groot, Leidenaar en trainer van hoofdklasser Wilhelmus, over de ontwikkeling van doelman Cor van der Holst: "Ik heb veel extra met hem ge traind, het hem tenslotte, met de keepershandschoenen aan zelf maar eens voorgedaan en nu gaat hij stompen en leiding ge- Waren het toevallig geen boks- handschoenen, Ruud? tijdens de wedstrijd hun benen zullen sparen. En bij de eerste se rieuze gelegenheid volgt er een doodschop...ja". In de 'gewone maatschappij' zou een fatsoenlijke werkgever Pattinama natuurlijk de toegang tot die tunnel verbieden en deze werknemer op staande voet ont slaan. Maar dat zal er niet van ko men helaas, want in de voetbal jungle gelden andere wetten. Mandekking Naar aanleiding van het gerucht "dat een van de dames uit het veldteam zwanger geworden zou zijn van een heer uit een ander twaalftal", besloot het bestuur van de korfbalvereniging Fides Pacta een onderzoekscommissie in het leven te roepen. Het or gaan moest uitsluitsel geven of er binnen de Leidse vereniging sexuele relaties bestonden. Het verslag van ene Hans in het club blad: "Deze commissie is na een grondig onderzoek van drie da gen tot de conclusie gekomen dat het genoemde gerucht onjuist is. Omdat: 1. Bij Fides Pacta weinig met liefde gespeeld is. 2. Vruchtbare samenwerking tussen de teams nooit heeft plaatsgevonden. 3. Binnen onze vereniging de dames niet ondergeschikt zijn. 4. De publieke belangstelling tijdens wedstrijden het onmoge lijk maakt, zoiets klaar te spelen. 5. Korfbalregel één nog altijd is; heren mogen geen dames dek ken (andersom ook niet). 6. Ieder onnodig lichamelijk contact altijd wordt afgesloten. We zijn van mening dat hier mede het gerucht... voldoende ontzenuwd is". Het 'grondige' onderzoek heeft de bij ons heersende gedachte dat er bij korfbal net zoveel ge bald als, eh, wordt gekoppeld evenwel niet kunnen wegnemen. Treurwilg Bij GWS is 1984 ter ere van een, halve eeuw voetbal tot jubileum jaar uitgeroepen. In dat kader or ganiseerde de Sassenheimse af delingstweedeklasser een feest avond voor de leden. Het feit dat Hans van Willigenburg, bekend van radio en tv, als presentator was ingehuurd, kon Piet Onder water matig waarderen, zoals hij in De Veldpost zwart op wit laat blijken: "De jubileumcommissie was volgens mij niet gelukkig met het uitnodigen resp. contracteren van ene Hans van Willigenburg als presentator van de GWS- feestavond, die alle andere feest avonden overbodig schijnt te zul len maken. Ooit werd deze Hans door een bekend schrijver als volgt gekwalificeerd: Omroeper, presentator, rochelende ratels lang, eeuwige gebedsmolen, uit zinnige menageklep, kale snap per, euvele lulhannes, funeste kletsmeier, klonterige kwijlebab- bel, kokette keffer, zelfgenoegza me zwamneus, reutelende ram- melzak. U kunt deze karakeris- tiek en die van vele andere om hooggevallen tv-figuren aantref fen in het boek van Gerrit Kom- rij. Horen, zien en zwijgen. Eer lijk gezegd vind ik deze karakte ristiek van HvW nog iets te mild". Liever had de auteur Sjef van Oekel, in duet met de als spre kende bisonkit afgeschilderde Maartje van Weegen, 'Zuurkool met vette jus' horen zingen. Ove Kom gezellig kijken, keuren, kiezen, kopen en besparen ZEIST (ANP) - De scheidsrech- terscommissie van de Europe se Voetbal Unie heeft Jan Kei zer aangewezen als arbiter voor de eerste wedstrijd tussen Tot tenham Hotspur en Bohemians Praag in de derde ronde van het toernooi om de UEFA-be ker. De KNVB zhl voor de wed- i strijd te Londen op 28 novem ber Arie de Munnik en Martin Bannet meesturen als grens rechter. maar vooral nieuwe ideeën opdoen 1 i ZÜRICH (SID) - Celtic Glasgow - Rapid Wien wordt niet overge speeld. De tuchtcommissie van de UEFA is van oordeel dat niet be wezen is dat Rudi Weinhofer van Rapid door een uit het publiek ge worpen whiskyfles werd gewond. De op 7 november voor de Europe se beker voor bekerhouders ge speelde wedstrijd,, gewonnen door Celtic (3-0), eindigde in een com plete chaos. Rapid wilde de wed strijd opnieuw spelen. De UEFA deelde wel straffen uit. Celtic moet een boete van 16.000 gulden betalen, Rapid Wien zelfs 20.000 gulden. De Joegoslavische trainer van Rapid, Otto Baric, die onder geleide van de politie uit het stadion moest worden vervoerd, mag gedurende drie Europese be kerwedstrijden niet op de bank zit ten. Reinhard Kienast, die een rode kaart kreeg, is vier duels geschorst. Rapid heeft aangekondigd tegen de beslissing van de commissie in beroep te gaan. De club wijst op een wedstrijd uit 1970, Borussia Mönchengladbach - Inter (7-1). Na het geruchtmakende „blikjesinci dent" besloot de UEFA tot over spelen van de ontmoeting. De tuchtcommissie van de UE FA hield zich ook bezig met de voorvallen tijdens Real Madrid - FC Rijeka, de return in de tweede ronde van het UEFA-bekertoer- nooi. Over de arbitrage van de Belg Schoeters, die in de ogen van de Joegoslaven en Madrileense kran ten de Spanjaarden twee handjes hielp, sprak de commissie geen oordeel uit. Wel over het onwel voeglijke gedrag van beide clubs. Real Madrid werd veroordeeld tot •en boete van 21.000 gulden, ter wijl Rijeka voor eenderde van dat bedrag werd aangeslagen. De trainer van Rijeka, Josip Sko- blar, werd voor een Europese be kerwedstrijd uitgesloten en be straft met een geldboete van 2800 gulden, omdat hij zich ongeoor loofd op het veld had begeven. In het duel tegen Real werden drie spelers van Rijeka uit het veld ge stuurd. Twee van hen, Desnica en Ticic, werden voor twee wedstrij den geschorst, de derde, Milenko- vic, voor één duel. fiorentina ging op de bon voor ruim 11.000 gulden wegens incor rect optreden in de uitwedstrijd te gen Anderlecht. Het vuurwerk tij dens de Inter Milan - Glasgow Ran gers op 24 oktober leverde de UE FA een aardig zakcentje op in de vorm van een boete voor Inter van 7000 gulden. Een identiek bedrag mag Servette overmaken wegens het gooien van een fles op het veld in het duel tegen Larissa. Liver pool, tenslotte, moet 3200 gulden overmaken voor het feit, dat een toeschouwer in het duel tegen Benfica in staat was het veld op te Turkse coach Na de nederlaag met 0-8 tegen Engeland hebben, volgens berich ten uit Ankara-, coach en manager van de nationale Turkse voetbal ploeg hun ontslag aangeboden. Be halve trainer Candan Tarhan en manager Erdogan Senay zou ook Jupp Derwall, adviseur van het Turkse duo, het plan hebben op te stappen. De Turkse media hebben na de nederlaag nauwelijks geklaagd over de voor de hand liggende uit schakeling voor de eindronde van het wereldkampioenschap van 1986. Het verlies wordt beschouwd als een ernstige beschadiging van de nationale trots. De nederlaag wordt tevens gebruikt voor een aanval op de buitenlanders die in het Turkse voetbal werkzaam zijn. Turkse kranten vroegen zich ook af of het salaris van Derwall, 450.000 gulden plus onkosten, niet buiten iedere verhouding- is. De dagbladen roepen op het voetbal weer te „nationaliseren" omdat buitenlanders, ook zij die de Turk se nationaliteit bezitten, maar in den vreemde zijn opgegroeid, het voetbal meer schade hebben toege bracht dan vooruit geholpen. De nederlaag heeft zelfs een reactie in de ministerraad veroor zaakt. Veysel Atasoy, minister van transport, vroeg zich af of het geen league-club. Naast Segers speelt ook Johnny Metgod bij Notting ham Forest. Coventry City zal het zaterdag zonder middenvelder Kevin McDonald moeten stellen. Niet al leen is McDonald voor drie wed strijden geschorst, bovendien werd hij vrijdag verkocht aan Li verpool. De landskampioen zoekt nog altijd naar versterking op het middenveld na het vertrek van Graeme Souness naar het Italiaan se Sampdoria. McDonald werd voor ongeveer 1,65 miljoen gulden, aangetrokken. Besmet Het bestuur van de Vereniging van Voetbal Oefenmeesters Neder land heeft de trainerspositie bij de Utrechtsé tweede klasser Holland besmet verklaard. Tot het einde van de overeenkomst met de door de club op non-actief gestelde trai ner H.J. Oerlemans, in mei 1985, zal ieder WON-lid dat optreedt als hoofdtrainer bij Holland door het hoofdbestuur worden geschorst en aan de ledenvergadering worden voorgedragen voor royement. Edwin Moses: tegen dubbele moraal in atletiekwereld. (archie MALMÖ (DPA) - Uit ergernis over zijn niet aanwijzen voor de Olym pische Spelen in Los Angeles heeft de Zweedse discuswerper Ricky Bruch zijn jacht op het wereldre cord voortgezet. De 38-jarige Zweed kwam gisteren bij een atle tiekwedstrijd in Malmö met de twee kilogram wegende discus tot een afstand van 71,26 meter. Bruch evenaarde daarmee de beste we- reldseizoenprestatie, die sedert ju ni op naam staat van de Amerikaan John Powell. LOS ANGELES (DPA) - Edwin Moses zal zich over enige dagen duidelijk uitspreken tegen de dubbele moraal in de atletiekwereld. In een vrijdag te Los Angeles gepubliceerd plan van zeven punten keert de Amerikaan se atleet zich tegen betalingen onder de tafel. Moses is er een voorstander van alle honoraria van atleten openbaar te maken. De contracten zouden schriftelijk en ten minste vijf dagen voor de wedstrijden moeten zijn gesloten. Verder moeten de onderhandelin gen over de hoogte van de startgelden op basis van vraag en aanbod plaatsvinden en mag de kleedkamer niet fungeren als „uitbetaalcen- trum". Daarnaast meent Moses dat de atleten aan de onderhandelingen over de prijzen moeten deelnemen en die controleren. De tweevoudige Olympische kampioen en werelrecordhouder op de 400 meter horden, die in de na-Olympische wedstrijdencyclus 100.000 dollar (ruim drie ton) aan startgeld inde, zegt zijn voorstellen te doen „in het belang van de sport en de atleten". De weg naar soberheid en geloof waardigheid, zo stelt Moses, is voor de atletiek noodzakelijk. tijd zou worden het functioneren van de nationale sportbonden en hun leiders aan een onderzoek te onderwerpen. Voetbaloorlog Opnieuw heeft de Argentijnse voetbalcompetitie aanleiding gege ven tot ernstige vormen van ge weldpleging. Elkaar vijandig ge zinde benden supporters hielden woensdagavond huis in een trein. Gewapend met geweren, messen en stenen zorgden ze voor een ver volg op de al weken woedende voetbaloorlog. De gevechten bra ken uit in de trein van La Plata naar Buenos Aires tussen suppor ters, die terugkeerden na een com petitieduel, waarin Boca Juniors met 1-5 had verloren van lijstaan voerder Argentinos- Juniors. Boca Juniors, een gerenommeer de club die door financiële proble men het eigen stadion en de mees te topspelers dreigt kwijt te raken, werkte in La Plata een thuiswed strijd af, omdat de eigen accommo datie in Buenos Aires is gesloten wegens eerdere gewelddadighe den. Volgens de politie werden woensdagavond zestig mensen gearresteerd. Onlangs keerden Bo- ca-fans zich tegen de politie, toen die probeerde de orde te herstellen tijdens de ontmoeting met Chaca- ri-ta Juniors. Twintig agenten raak ten daarbij gewond. WK-jeugd De Sovjetunie heeft volgens de FIFA erin toegestemd de organisa tie van het jeugdwereldkampioen schap voetbal in 1985 voor zijn re kening te nemen. Volgens een nieuwsbrief van de FIFA is Chili, dat aanvankelijk het evenement zou huisvesten, in gebreke geble ven in zake de organisatie. De in ternationale voetbalbond had daar op voorzitter Joao Havelange ge vraagd naar een andere locatie uit te zien. De FIFA maakte ook be kend, dat het toérnooi in 1987 waarschijnlijk aan Zuid-Amerika zal worden toegewezen in plaats van de Sovjetunie zoals de bedoe ling was. Joseph Blatter zal als FI- FA-afgevaardigde op 19 november naar Moskou reizen om de organi satie voor volgend jaar door te pra ten. Segers Hans Segers zal zaterdag debute ren in het doel van Nottingham Fo rest in de uitwedstrijd tegen Co ventry City. Segers werd in de zo mer voor rond de 200.000 gulden door PSV verkocht aan de Engelse AMSTERDAM (ANP) - De Neder landse basketbalselectie, die op 21 november begint aan de kwalifica tiereeks voor het toernooi om het wereldkampioenschap, zal geen „Amerikanen" tellen. Bondscoach Vladimir Heger koos voor de ont moeting met Hongarije in Amster dam een ploeg, waarin Cock van de Lagemaat (29) als meest ervaren kracht geldt. Heger: „Van Honga rije moet thuis worden gewonnen. In Joegoslavië zal het zwaar wor den maar tegen de Belgen zijn er volop kansen". Eindronde De eindronde om de wereldtitel staat over twee jaar in Spanje de agenda. Een week na het treffen met de Hongaren speelt Nederland in Novi Sad tegen Joegoslavië. Half februari is België tegenstan der. Een tweede plaats in de kwali- ficatiegroep geeft recht aan het eind toernooi deel te nemen. Nieu weling is de selectie is John Fran ken. Na een Amerikaanse omzwer ving, komt de 29-jarige Franken momenteel uit voor Den Bosch. Ook Richard van Poelgeest (Lei den), met achttien de jongste geko zen speler, John Emanuels en Mar tin Esajas (beiden Canadians) de buteren in de groep van Heger. Selectie De selectie bestaat uit negen basis spelers en drie reserves: basisspelers: Ronald Schilp (Weert), Martin de Vries (Haaksbergen), Marco de Waardt (Den Helder), Jellle Esveldt (Den Bosch), John Franken (Den Bosch), Cock van de Lagemaat (Werkendam), Paul van Solm (Canadians). Henk Pieterse (Den Bosch) en Hans Heüdeman (Leiden), re serves. John Emanuels (Canadians), Martin Esajas (Canadians) en Richard van Poelgeest (Leiden). Daar doet U ideeën op en vindt u de laatste nieuwtjes WONINGVERBETERING en verfraaiing KEUKENSHOW DELTA ZELFB0UWW0NING op ware grootte SANITAIR en accessoires DÖE-HET-ZELF-materialen en gereedschappen TUINAANLEG ONDERHOUD van huis, tuin en auto WERVELENDE BREI-M0DE-SH0W/BALLET GROTE POSTZEGELSHOW KAMPIOENSCHAP statische modelbouw HOBBY'S en kreatieve vrijetijdsbesteding 17 en 18 november OPEN DAGEN HOUT met vele demonstraties

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 17