Bewakingsdienst voor ijsbaan Voorschoten Eerste paal meubelboulevard Leiderdorp Aloysiusschool dicht door toedoen Sjaloom Bibliotheek bijna uit ruimteprobleem Clubbestuur ziet zonnige toekomst CD JA oneens met Bultman üSfflgBHa Fascisme PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 16 NOVEMBER 1984 LEIDERDORP - De eerste paal voor de Leiderdorpse meubelbou levard is vanmiddag de grond in gegaan, op het terrein tussen het St. Elisabethziekenhuis en het IBIS-hotel. De wethouders A. Meerburg en J. Bezemer hielden zich bezig met de plechtigheid, die een definitief einde maakte aan drie jaar praten. In 1981 ging de gemeente name lijk voor het eerst rond de tafel zit ten met initiatiefnemer Elisabeth- hof bv. Na deze gesprekken brak heus gevecht los met de ge meenten Leiden en Zoeterwoude. Beide gemeenten wilden een eigen meubelboulevard, bang als ze wa ren clandizie te verliezen. Zoeterwoude maakte zich sterk voor een uitbreiding van de twee aanwezige meubelbedrijven Casba en Liski. Leiden voelde veel voor de plannen van de Beverwijkse meubelhandelaar Stoutenbeek, de man achter Elisbethof bv. Hij wil de een boulevard bouwen aan de Plesmanlaan. Ook Den Haag mengde zich op het laatste mo ment in de strijd om de meubels. Zeer slepende procedures vol gen. Maar op 23 oktober lijkt een groot moment aangebroken: de provincie gaf haar goedkeuring aan de verkoop van de bouwgrond voor zo'n vijf miljoen gulden. Het grondoppervlak van de boulevard bedraagt 27.000 vierkante meter. Veertig procent van het gebeuren krijgt twee bouwlagen, rond de ge bouwen komt veel groen. De totale bedrijfsoppervlakte bedraagt 22.000 vierkante meter. Een kleine tien procent hiervan (1.850 vier kante meter) is nog niet verhuurd. De gemeente is hierover nog in on derhandeling met verschillende gegadigden. In de wél verhuurde ruimte komen de volgende bedrij ven: Mijnders Meubelen (5.500 vierkante meter), Stoutenbeek Wooncentrum (5.000 m2), Leder- land (1.300 m2), Baalbergen (3.550 m2), Slaapkamercentrum voor de Randstad b.v. (1.550 m2), Koore man (2.250 m2) en Manouspecialist De Rietboetiek (1.000 m2). VOORSCHOTEN - De Voorschotense ijsbaan krijgt waarschijnlijk haar eigen bewa kingsdienst. Omwonenden en jongeren van buurthuis Vlietwijk, dat sinds kort is gehuis vest in het ijsclubgebouwtje, hebben aangeboden de baan in de gaten te houden op dagen dat het ijs nog niet dik genoeg is om op te schaatsen. Zodra een onverlaat het zwakke ijs betreedt, worden de luidsprekers van de ijsclub ingezet en belt men onmiddelijk de politie. VOORSCHOTEN - De Voor schotense CDA-jongeren ver schillen sterk van mening met hun leider Bukman. Terwijl de landelijke CDA-voorzitter on langs het woonrecht voor 18-jari- gen "een gril" noemde, die nog dateert uit een tijd dat "men nog dacht dat de bomen tot in de he mel groeien", legde het bestuur van de Voorschotense CDJA een totaal andere visie op tafel. Jongeren van achttien jaar moeten reeds punten kunnen verzamelen voor een huurwo ning, schrijft de organisatie in een brief aan de gemeenteraad. Momenteel is de minimumleef tijd om in aanmerking te komen voor een Voorschotense huurwo ning nog 21 jaar. Naast deze verlaging van minimumleeftijd stelt het CDJA ook voor om de inschrijvings duur van de woningzoekende een zwaarder accent te geven. Ook moet de gemeente de bouw van goedkope koopwoningen meer stimuleren. De bestuursleden, die na een zware crises vorig jaar 'voorlopig' voor hun titel zetten, hebben door deze "schitterende" plannen weer zo veel vertrouwen in de toekomst ge kregen dat zij hebben besloten weer een écht een bestuur te gaan vormen. Er zijn zelfs enkele specia le commissies gevormd, die zich sterk moeten maken voor zaken als schaatssport en kasaangelegenhe- den. Ook houden enige bestuursleden zich bezig met de mogelijkheden van een anderhalf meter hoog hek rond de ijsbaan. Dit hek zou alleen alleen tijdens het ijsseizoen rond de baan moeten komen te staan en Een dergelijk hek moet voorko men dat mensen, zoals in voor gaande jaren, de ijsvloer betreden voordat het ijs dik genoeg is. Dit seizoen zal een dergelijk hek er niet meer komen. Weliswaar lijken omwonenden, die eerst bezwaren hadden gemaakt tegen een hek, be hoorlijk bij te draaien. Maar de zaak is nog geenszins opgelost. De partijen moeten nog enkele malen rond de tafel gaan zitten. En de ge meente wacht met het afgeven van de bouwvergunning op de (goede) afloop van deze gesprekken. Onder water De tijd dringt echter: binnenkort moet de ijsbaan onder water wor den gezet en wordt het in één klap onmogelijk een hek te plaatsen. Wanneer de baan precies wordt natgemaakt, is niet duidelijk. De SCHOMMELROOF - Uit een schuurtje bij de Leiderdorpse school 'De Schakel' zijn twee schommels gestolen met een totale waarde van 85 gulden. De dieven zijn het onderkomen aan de Van Alphenplein vermoe delijk binnengekomen met een valse sleutel. Er zijn namelijk geen braaksporen gevonden. Lezers schrijven Ijsclub heeft nog geen niet kan indenken dat dat pachtcontract afgesloten met de niet de instemming zou hebben gemeente, nadat het oude contract van het gemeentebestuur", zegt vorig jaar -verrassend- werd opge- hij. zegd. De ijsclub-voorzitter en de Ook een woordvoerder van de directeur van de afdeling welzijn politie ziet geen problemen. Hij Verlooij verwachten echter dat het juicht het initiatief zelfs toe. "Je afsluiten van het contract geen kunt het vergelijken met een ter- probleem zal oproepen. "De ge- reinchef van een sportpark, die let meente kan goed uit de voeten met ook op zijn eigen zaken. Prima de aanpak van de ijsclub", aldus de toch", oppert hij. "Als ze nou zou- ambtenaar. den gaan patrouilleren op de open- Hij verwacht dat gemeenteraad bare weg en zouden letten op an- en B en W geen bezwaren zullen dermans spullen, zou ik er wél pro hebben tegen de bewakingsdienst, blemen mee hebben". Zodra de be- Volgens hem is de dienst niet te wakingsdienst de politie belt, zul- vergelijken met een burgerwacht, len agenten komen, verzekert de "Bovendien, het doel is zo goed dat woordvoerder. VRIJDAG Leiden Caeciliastraat 18 - disco-avond Lesbiese Vrouwen Leiden, 21-2 uur. Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film 'Die flambierte Frau' van Robert van Ackeren, 20 en 22.15 uur. Repelsteel - Breestraat 19, Chinees ve getarisch eten, 17.30-19.30 uur. Breehuys - Breestraat 19, disco, 21 uur. Vijfhovenhuis - Hoflaan 169, tentoon stelling vogelvereniging De Vogelvrien den, 19.30-22 uur. Zuydtwijck - Aaltje Noorderwierlaan 1, rommelmarkt, 19-21 uur. Clubhuis De Mirt/Honken - bingo-dan- kerk. 20 i Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, vrouwenavond, 21-1 ZATERDAG Leiden Schoolcomplex Stevenshof - open huis, Clubgebouw De Vriendenclub - Anna Paulownastraat, tentoonstelling LPC, 16-22 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Speeltuingebouw Oosterkwartier - Bor- neostraat, rommelmarkt vrouwenbond FNV, 10-16 uur. Gebouw De Linde - Herenstraat 65, rommelmarkt Tuinstad-Staalwijk, 10-17 't Parlement - Nieuwstraat 45, Wandel- sportvereniging Zuid-West houdt Sint Nicolaaswandeltocht, start tussen 10-14 Dienstencentrum Zuid-Oost - Du Rieu- straat 4, viering eerste lustrum., Vyfhdvenhuis - Hoflaan 169, tentoon stelling De Vogelvrienden, 10-18 uur. Breehuys - Breestraat 19, Electric-boog- ieles, 14 uur. Bestuursleden van de ijsclub, in de tijd dat er nog geen bewakingsdienst was. De schaatsers hadden toen nog vrij baan op het zwakke ijs van de gesloten ijsbaan. Links voorziter Lekkerkerker. (archieffoto) ARTSEN De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleen voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Mastenbroek, Tan, v. Tol, Zwynenburg, Meijer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groeneveld, Schonenberg: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166. zo 8 uur tot 24 uur: J. Verhage, Pluim- zeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Pieterse, v. Gent, Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en Lahr: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste- gracht 129, tel. 132500. zo 8 uur tot 24 uur: J. van Gent, Zoeter- ZOETERWOUDE - "Onverwacht snelle daling van het S^pT'pGSj^SSlwen, Smit, aantal leerlingen op de Sjaloomschool en de St. Aloysius- w-de J-de B™w>e. stoik, jur- school heeft het dagelijks bestuur doen besluiten om te ITa'uu? tot zo'8 uur: w. de Bruijne, de komen tot een fusie van de scholen St. Aloysius/Zonne- Laat de Kanterstraat 32, tel. 126866.' gaarde en Sjaloom. Een definitief besluit zal pas worden BrandeiCTkade"^ te]Vi204i2Uwen' V'd" genomen nadat de adviezen zijn ingewonnen van de Groep 4 - v. wingerden, v. Run, Bénit, teams, de medezeggenschapsraden en de oudercomités": ^""dnhuis- R°os' Boer' vd- Waard' za 8 uur tot zo 8' uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123. zo 8 uur tot 24 uur: A. Boer, v.d. Helm laan 5, tel. 310420; spreekuur Haagweg Crul, Zo opent de brief die het bestuur bestuur i i de stichting katholieke scho- meente c isg len Zoeterwoude (SKOZ) vandaag leerlingental. Het bestuur ontken- 60. i de ouders en verzorgers de in alle toonaarden dat er van een leerlingen heeft gestuurd. Afgelo daling sprake was. "Volgens de pen maandag is in een emotioneel meerjarenraming klopte dat ook", verlopen bestuursvergadering de zegt De Jong, "maar je kan nooit knoop doorgehakt en werd beslo- incalculeren dat ouders hun spul ten de fusieschool te huisvesten in het gebouw van de Sjaloomschool. De fusie heeft als gevolg dat het gebouw van de Aloysiusschool leeg komt te staan. De gemeente en de inspectie van het onderwijs wil den niet meewerken om van het gebouw van de Aloysiusschool een volwaardige basisschool te maken, aldus het bestuur van de SKOZ. Sluiting van kleuterschool 'Zon- negaarde' was al zeker omdat de nieuwe wet op het basisonderwijs terklas zal zijn. vereist dat kleuteronderwijs en la ger onderwijs in een gebouw ko len en kindéren pakken en elders gaan wonen". Met name de wankele basis van de Sjaloomschool heeft het verlies van de Aloysiusschool (De Jong: "Die school betekent wat in het dorp") ingeluid. De school aan de Veldzichtstraat heeft momenteel vier klassen in de lagere school en twee kleuterklassen. De verwach ting voor volgend jaar is dat er op de Sjaloom nog maar één kleu- Ruim zestig jaar geleden stond de Aloysiusschool aan de Schenkélweg er zo bij. De toekomst van het gebouw is nu onzekerder dan ooit. Bibliotheek, sloop of tóch onderwijs? De tijd zal het moeten zeggen. (eigen foto) "Het is vreselijk snel gegaan", zegt SKOZ-voorzitter A. de Jong desgevraagd. Vorig jaar nog lag het Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Kooyman, de Jong, Prince, Reine Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: B. Crul, Noord- eindsplein 8a, teL 142888. zo 8 uur tot 24 uur: H.C. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 124961. Leiderdorp za, P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, teL 410070; L. Middendorp, Hoofdstraat 40, tel. 410070; za en zo spreekuur van 12.30- 13 uur op hetzelfde adres. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Orapjelaan 26, tel. 170605. Voor. de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. van der Steenhoven, Querido- laan 2. tel. 176867. Voorschoten za, J. Baars, R. Wagnerlaan 63, tel. 2520; zo, E. Schotanus, Leidseweg 305, tel. 766462. Warmond Churchi hout, tel. 02522-10140. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst v In het Leidsch Dagblad van zater dag 3 november stond een artikel over de oprichting van een anti-fas- cismecomité in Leiderdorp. Een uitstekend initiatief. Toch wil ik enkele zaken, die in het artikel ter sprake kwamen, wat nader toelich ten. De heer Westera (mede-oprichter van het comité) sprak over de Oud Strijders Legioen-stichting als een groepering die racistisch zou zijn, misschien nog wel gevaarlijker is dan de Centrumpartij, dat ze posi tief staat tegenover apartheid en er dubieuze praktijken op na houdt. Een hele aanklacht, kortom. Jammer genoeg voor de heer Westera worden zijn uitspraken niet door feiten ondersteund. Als voorbeeld wil ik de houding van het OSL (de letters OSL betekenen overigens niet meer Oud Strijders Legioen, maar hebben slechts een herkenningsfunctie) inzake Zuid- Afrika aanstippen. Het OSL is niet voor apartheid. Wel zijn wij voor standers een open dialoog met Zuid-Afrika, een land dat nauwe historische banden heeft mét Ne derland. Praten is altijd een betere methode dan het in het verdom* hoekje plaatsen van een land of het steunen van terroristische organi saties op Marxistische grondslag, zoals het ANC. Op de bewering dat het ÖSL "in feite best racistisch is" zou ik wil len reageren met een citaat van Jo ke Kniesmeijer, medewerkster van de Anne Frankstichting, uit het Utrechts Nieuwsblad van 25 au gustus: "Zie het OSL. Dat is ver schrikkelijk rechts. Maar het is niet racistisch". En even verder: "je moet de ideeën van zo'n groep toch respec teren". Daarmee zijn we op het be langrijkste punt beland: respect. Ik hoop dat de heer Westera en de andere leden van het comité evenveel respect kunnen opbren gen voor de standpunten van het OSL, als het OSL voor hun stand punten. F. Kromhout, namens OSL-CJN Leiden Postbus 1133 2340 BC Oegstgeest. Deze situatie en de grote finan ciële lasten die op dit gebouw ru SSS3^3^3532» de onderwijsinspectie om Aloysius waargenomen van vr 16 tot vr 23 door: met te behouden. ZOETERWOUDE - De oplossing voor het al jaren durende ruimteprobleem van de Zoeter- woudse openbare bibliotheek aan de Van Al- kemadelaan is in zicht. De gemeente kiest de finitief voor het behoud van de bibliotheek op de huidige plek. De alternatieve ruimten in een eventueel vrijkomend schoolgebouw of in de voormalige Spar-vestiging aan 't Watertje zijn hiermee van de baan. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude bekijken mo menteel drie mogelijkheden. De eerste moge lijkheid is volledige nieuwbouw aan de Van Alkemadelaan. De prijs hiervan moet echter nog worden onderzocht. Een tweede oplossing is gedeeltelijke nieuwbouw. Een nieuw deel zal dan worden aangebouwd, terwijl in een later stadium het huidige houten onderkomen wordt vervangen voor een stenen gebouw. De kosten hiervan moeten nog worden becijferd. De derde gedachte, die al geruime tijd bij B en W leeft, is plaatsing van een houten noodge bouw aan de huidige bibliotheek. Deze - waar schijnlijk tijdelijke - oplossing kost vijftigdui zend gulden. Het alternatief om de Aloysiusschool, die waarschijnlijk leeg komt te staan, als biblio theek te gebruiken is niet erg populair bij B en W van Zoeterwoude. Het gebouw aan de Schenkelweg is vrij oud en zal mogelijk wor den gesloopt als de sluiting doorgaat. Op deze plek zullen dan woningen kunnen worden neergezet. De gemeente wil echter niet op deze ontwikkelingen vooruitlopen. Ze laten het ka tholieke schoolbestuur eerst een beslissing ne men. Een commissie met ouders, on derwijzers en bestuursleden gaat de overgang begeleiden. Deze commissie moet voor de kerst een advies uitbrengen over een fusie en de wijze waarop dat moet wor den uitgevoerd. In dit advies moe ten de meningen van de medezeg-- genschapsraad, de onderwijzers en de oudercomité's doorklinken. Hierna neemt het bestuur een defi nitief besluit. Half januari 1985 wordt een ou deravond gehouden om hen zo vol ledig mogelijk te informeren over de stand van zaken. 155482. DIERENARTSEN Leiden Voor de praktijk yan Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, Leiden, tel. 125057. H. Vestjens, Rijn en Schiekade 23, Lie den. tel. 144323. Oegstgeest R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten C. Westgeest. Leidseweg 560, tel. 768616. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- Volksdansen Ellen Dekker en Joke Scholma organiseren vanavond wederom een volksdansinstuif in de Leider dorpse 'Muzenhof. Aanvang: 20.15 uur. Fox the Fox De bekende Nederlandse pop band vult vanavond het Voor schotense jongerencentrum 'De Lindehoeve' met dansbare klan ken. Het voorgramma wordt ver zorgd door de Leidse Ram Jam band. Deze band brengt swingen de soul, blues en rock en roll ten gehore. De stal gaat om negen uur open. Cadeautjes In het Zoeterwoude creativi teitscentrum 'Het Ambachtswin keltje' worden zaterdag en zondag originele, handgemaakte ca deautjes verkocht, speciaal ge schikt voor de decemberfeesten. Bovendien verzorgt peuterpeel- zaal 'De Floddertje' een speel goedbeurs. Het centrum Is op bei de dagen geopend van tien uur tot vier uur. Mens-erger-je-niet In gebouw 'De Westender', vlak naast de Zoeterwoudse sporthal wordt vanavond een mens-erger- je-niet-toernooi georganiseerd. Organisator KPJ heeft voor het evenement, dat om acht uur be gint een wisselbeker beschikbaar gesteld. Miss Holland Miss Holland, die het niet zo ver bracht bij de Miss World-verkie- zingen, is vanavond te zien in de Warmondse Dekker-tennishallen aan de Veerpolder. Samen met vijf andere topmannequins loopt zij rond in modieuze ski- en vrije- tijdskleding. Sport-presentator Jack van Gelder praat de show, die om negen uur begint, aan el kaar. Ruilbeurs De kerkelijke jeugdraad organi seert morgen een grote ruilbeurs in het Zoeterwoude centrum 'Ons Huis'. De deuren staan open van tien tot vier uur. Rommelmarkt De vrienden van scouting Willi- brord organiseren vanavond en morgen een rommelmarkt/fancy fair in het groepsonderkomen, bo ven de kleuterschool aan de Was- senaarse Zonneveldweg. Van avond staan de deuren open van zeven uur tot tien uur, morgen kan tussen tien uur en vier uur worden gekeken naar de twee- handsmaterialen, bloembollen en i door: sieraden. De opbrengst wordt ge bruikt voor het financieren van een extra onderkomen van de scouting. Rommelmarkt (2) In het gemeentecentrum aan de Oegstgeester Lijtweg wordt mor gen van tien tot vijf uur een rom melmarkt annex bazar gehouden. De opbrengst gaat naar een ge zondheidsproject in Lesotho. Ruilzegels Het dorpshuis aan de Leider- tel. 071- i Hof, Plantage 10, Leiden, tel. dorpse Hoofdstraat is morgen van opgeven bij Clara Sikking, Dorps-GJ tien tot vijf uur gevuld met post- ?traat 39, tel. 01711-11109. Morgen 141838; spreekuur z zegels, rijp voor de ruil. Voor deze ,s de zaal °Pen van dr,e tot neSen ruilbeurs kunnen tafels worden uur' zondaï van een tot vler uur- WIJKVERPLEGING gereserveerd bij postzegelyereni- Antiekbeurs Intertouis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na 17 uur en in het weekend te In het Ambachts- en Baljuw- bereiken via dokterstelefoon: 122222. huis aan de Voorschotense Voor- Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. straat wordt van vrijdag tot en !c™i|pbouw; Berkenkade met zondag een antiekbeurs ge- 410131' «PrWkuur ma t/m do i Gezondheidscentrum. Florijn 10. tel. Sintermarkt De gymzaal aan de Warmondse Dorpsstraat wordt morgen- en zondagmiddag in beslag genomen door de Stint. Samen met de ver eniging "Het Oude Raadhuis", or ganiseert hij een markt waar mensen hun handgemaakte pro- dukten kunnen verkopen. De ver eniging verzorgt de uitstallingen. Potentiële verkopers kunnen zich k 13-14 hier zaken verkopen als aard- 896193. spreekuur r werk, zilveren gebruiksvoorwer- 13.30 uur. pen en sieraden. Organisator het Oegstgeest NUT steekt tien procent van de Interkruis, Lijtweg 7. tel. 177444. opbrengst in eigen zak. De beuris Voorschoten vanvond open van zeven tot tien gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan. uur, zaterdag en zondag kan van Wassenlar elf tot vijf uur worden geroken „orst en yi.et Hofcampweg 65, tel. aan het antiek. 16275,mat/mvr9-10uurenopafspraak. I DAGRI AD Bij automatische overschrijving Kwartaalabonnement 63.10 Commentaren: 1 V 1 1 =£■—«»-* U U riAPn aHminicttralip. pn Pflf OOSt BS fif) W F .1 Wirlzp HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN PncassoSen.316 Per post 85,50 Maandabonnement 21,21 (Autom betaling) Post uitsluitend aan: Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 2311 BG LEIDEN Een Sleuteltje opgeven: Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tussen 18 00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur): zaterdag van 16 30-10 00 uur Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Restitutie is niet toegestaan Indien één maand verstrijken van de abonnementsperiode geen Directie. G. Koopman opzegging is ontvangen, volgt Adj.dirN. Qüakernaat automatische verlenging. Betaling van abonnementsgelden op giro 32035711 n v Damiate Holding BV te Haarlem. Hoofdredacteur Drs.J W E Metselaar Adj Hoofdredacteur: Commentaren: M. Hoenson-de Graaft W.F. J. Wirtz en (regio Leiden) A. A. van Brussel P. C Rosier (radio, televisie, kunst) Rubriekchefs: S. J. de Groot (geestelijk leven) J. Kroon (stad) B W. T. Jungmann (plv) Redactie H I J. Veldhuizen .regio Leiden (regio) .tel. 071-144941 toestel 219/243 H v d Post (plv) W.F. J. Wirtz Aangesloten bij de (bin. büit./eco) Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a in: P. J. de Tombe (sport) Bonn. Brussel. Londen. A. van Kaam (plv) Parijs. Washington. Cair W. C. H. Schrama Rome, Madrid, Mexico (feature) en Wenen

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2