Rijksmusea twee dagen gratis Kunst te kijk Uit in de Randstad 'Boek Sonja Barend moet uit de handel' Bezuinigingsmaatregel minister intrekken Haags Filmhuis blijft dicht NOT wipt Berdien HOT HOUSE Museumjaarkaart viert eerste lustrum POPAGENDA AVRO stuurt Diligence orkest de laan uit VRIJDAG 16 NOVEMBER 1984 PAGINA 27 Kort geding tegen uitgeverij: DEN HAAG (GPD) - Fred van Zijl, die ruim een jaar geleden in de praatshow van Sonja Barend optrad als Aids-patiënt maar toch niet aan die ziekte bleek te lijden, gaat een kort geding aan spannen tegen uitgeverij De Haan in Weesp. Hij eist dat het door De Haan uitgegeven boek 'Gezond weer op', geschreven door Sonja Barend en Ellen Bla zer, uit de handel wordt geno men. Het geding dient vermoe delijk volgende week donderdag voor de president van de Amster damse rechtbank. Van Zijl vindt dat de uitgeverij onrechtmatig heeft gehandeld door zonder zijn toestemming het vraaggesprek („Vijfentwintig keer in de week") dat hij met Sonja Barend voerde en een foto (met onderschift „Fred van Zijl - doodvonnis") die tijdens de uit zending van hem werd gemaakt, in het boek af te drukken. Hij voelt zich door het boek aange tast in zijn persoonlijke levens- 1 sfeer. Ook wil hij d^ uitgeverij aan klagen wegens belediging en dis criminatie op grond van de pas sage die op de publikatie van het interview in het boek volgt onder de kop „Kijkcijfers". Daarin is de volgende tekst opgenomen: Het programma waarin de Aids-pa tiënt zijn verhaal vertelt, blijkt door 4,5 miljoen mensen beke ken te zijn. De waardering was vrij laag: 6,7 (evenals een school rapport kan het tot 10 gaan). El len Blazer is teleurgesteld. Sonja tegen Ellen: „Wat wil je nou, El len? Wil je een waardering 7,4 als iemand vertelt dat hij vijfentwin tig keer per week wipt in een ho mofielentent?". De 33-jarige Van Zijl die in Zeist woont: „Ik heb toen met mijn optreden voor de televisie een taboe willen doorbreken door over de ziekte te spreken, hoewel ik even tevoren van mijn arts had gehoord dat ik er geluk kig niet aan bleek te lijden. Ik had in het begin ook het idee dat me dat gelukt was. Maar ik heb alleen maar zeer negatieve reac ties gekregen. Het enige wat de mensen bleken te hebben ont houden was dat ik 25 keer per week seksuele contacten had". Bij het leggen van homofiele contacten zegt Van Zijl nu nog steeds grote hinder te ondervin den van de tv-uitzending. „Nog steeds wordt me in al of niet be dekte termen de vraag gesteld: heb je het nu wel of niet?". Daarom heeft hij er geen enke le behoefte aan of belang bij dat het gewraakte interview op nieuw in de openbaarheid wordt gebracht. Hij eist via zijn advo caat, mr. W. F. R. Rinzema, dat uitgeverij De Haan met onmid dellijke ingang de verspreiding van het boek stopzet en dat alle exemplaren in Nederland en Bel gië uit de handel worden geno men op straffe van een dwang som van 10.000 gulden per dag. Directeur Jan Geurt Gaarland van uitgeverij De Haan: „Ik moet de klacht van de heer Van Zijl nog eens rustig bekijken. Ik ben er niet ondersteboven van. Het is nogal merkwaardig dat zo ie mand, die nadat hij zijn verhaal aan miljoenen televisiekijkers heeft verteld, ineens dat zelfde interview in boekvorm wil tegen houden". Een redacteur van de produk- tiestaf van de Sonja-show: „Het enige wat we weten is dat de uit geverij uitzoekt wat er met de eis gebeurt". Raad voor de Kunst DEN HAAG (GPD) De Raad voor de Kunst wil dat minister Brinkman (WVC) zijn plan om 10 procent te bezuinigen op alle landelijke kunstin stellingen intrekt. De raad vindt deze .herschikkingsoperatie' een „grof werkende" maatregel, die het beoogde doel voorbij schiet. Dat schrijft de raad in een advies aan de bewindsman. Het wordt teleur stellend gevonden dat de minister tot bezuinigingen wil overgaan, omdat hij meermalen heeft gezegd juist de kunstsector te ontzien. Bovendien vindt de raad de kortingsmethodiek die de bewindsman toepast niet passend voor de kunstensector. De maatregel is bedoeld om de bureaucratie bij landelijke instellingen te doen afnemen. Maar de maatregel treft in de eerste plaats instellingen die van vermeende verspil ling weinig blijk geven. De helft van de in totaal 2,5 miljoen gulden die er op de instellingen bezuinigd wordt, moet komen van de amateuristische kunstbeoefening en kunstzinnige vorming (1,2 miljoen). De kleine organisaties op dit ge bied kunnen de maatregel nauwelijks overleven. De grote instellingen in deze sector hebben de laatste jaren al flink gereorganiseerd. Moeilijk te verteren is volgens de Raad voor de Kunst vooral dat organi saties waarmee de minister financiële afspraken op termijn heeft ge maakt en zo van enige groei verzekerd konden zijn, eveneens moeten inleveren. Het Nederlands Theater Instituut en de Stichting Popmuziek Nederland bijvoorbeeld dreigen de dupe te worden. Amsterdams Bimhuis heropend AMSTERDAM (ANP) - Na een ingrijpende verbouwing van een halfjaar gaat het vernieuwde Bimhuis aan de Oude Schans in Amsterdam van avond zijn plaats weer innemen als centrum voor jazz en geïmproviseer de muziek» Dat zal gebeuren met toespraken en een feestconcert waaraan onder meer meewerken het Guus Janssen Trio, Barry Altschul Quartet, Willem Breuker Kollektief, Gitaarduo Jan Kuiper/Piet Hoeksma en Oli ver Lake Jump up. De verbouwing heeft het Bimhuis ook van buiten een ander aanzien gegeven. De wat sombere gevel heeft plaats gemaakt voor een gevel van glas en baksteen. Maar belangrijk is vooral dat er meer ruimte is gekomen in dit centrum voor jazz en geïmproviseerde muziek. De bezoekerscapa citeit is uitgebreid van 300 naar 500 plaatsen. DEN HAAG (ANP) - Het Haags Filmhuis blijft voorlopig gesloten. De tien ontslagen medewerkers van de door de gemeente gesubsi dieerde bioscoop hebben de' presi dent van de Haagse rechtbank niet kunnen vermurwen. Hij bepaalde gisteren in kort geding dat er on voldoende redenen zijii de mede werkers weer tot het gebouw aan de Denneweg toe te laten. Het personeel werd op 13 okto ber op staande voet ontslagen, na een hoog opgelopen conflict met het bestuur van de stichting die het Filmhuis exploiteert. Tien dagen later werd de bioscoop gesloten. Nader overleg over een door het bestuur opgesteld reorganisatie plan, waar alles om begonnen was, leidde niet tot overeenstemming. HILVERSUM (GPD) - De Nederlandse Onderwijs Televisie (NOT) heeft de samenwerking met Berdien Stenberg stopgezet. De fluitiste, die als presentatrice optrad in educatieve programma's over bijvoorbeeld wo nen en verkeer, blijkt voor de derde reeks programma's niet aan haar verplichtingen te kunnen voldoen. Berdien Stenberg maakt op het ogenblik een tournee door Japan, die langer gaat duren dan aanvankelijk was voorzien. Piet Barens, de maker van de NOT-serie,. is daardoor genoodzaakt voor de opnamen van de derde reeks naar een andere presentatrice om te zien. AMSTERDAM - Tessa de Loo ontving gisteravond in de Nieuwe Kerk in Amsterdam het Gouden Ezelsoor voor haar verhalenbundel 'De meisjes van de suikerwerkfabriek'. De 38-jarige schrijfster ontving de prijs uit handen van René Stoute, een van de twee auteurs, die er vorig jaar mee werd verrast. (foto anp> Bram Vermeulen (links) en Edward Wahr, volgende week donderdag ir de Stadsgehoorzaal. (fotop.r. Onder de noemer Psychobilly Revue treden vanavond twee jonge Neder landse groepen op in het Leids Vrijetijdscentrum. Psychobilly is rocka billy in de ovoltooid tegenwoordige tijd: country en rhythm blues in een snel en smerig jasje. De teksten gaan over zaken als holenmensen, het oerwoud, dood en verschrikking. 'Flesh Bones' komt uit Rotterdam en 'Caveman' uit Eindhoven. The Dutch had vorig jaar met 'This is welfare' een onverwachte en grote hit. De opvolger 'Video' is net uit. The Dutch speelt vanavond in O.J.C. Magnifiosi in Lisse. The Dutch bestaat uit Hans Croon (zang, gi taar, sax), Bert Croon (toetsen en zang), Jan de Kruyf (bas) en Klaas Jonkmans (drums). Aanvang 22.00 uur. G.T. Moore had een aantal jaren geleden redelijk wat succes in ons land met Engelse reggae. In 1980 trof hij in het Leids Vrijetijdscentrum een enthousiast publiek. Morgenavond keert hij daar terug, na een verblijf op Jamaica. G.T. Moore wordt begeleid door zijn groep TTie Unknown. Tineke Schoemaker was jarenlang de zangeres van de binnenblues- groep Barrelhouse. Sinds kort vormt ze samen met Rob van Donselaar een duo: 'One Two'. De gelijknamige debuutelpee is onlangs uitgebracht. One Two speelt morgenavond in Het Kasteel in Alphen aan den Rijn. De groep bestaat verder uit Peter van Straten (bas), Leon Klaasse (drums) en (Marc van der Geer (toetsen). Aanvang 20.30 uur. The Fuse is een jonge Leidse band met professionele aspiraties. De groep is door uiteenlopende muziekstijlen beïnvloed - vandaar de naam - en schaart zichzelf in het rijtje van Mo, Gruppo Sportivo en Mare Foggo. Aan een eerste elpee wordt inmiddels gewerkt. De groep bestaat uit Ed win van de Schrier (zang en gitaar), Pieter van de Drift (toetsen), Rico Göbel (drums), Ron Hoenson (bas), Anne-Marleen (achtergrondzang) en Arnoud van de Schrier (techniek). Zondagavond speelt The Fuse in de Music Club in de Hans Menken Bowling. Aanvang 20.30 uur. Het jaarlijkse CJP-promotieconcert wordt volgende week donderdag gegeven in de Stadsgehoorzaal in Leiden. Dit keer door Fay Lovsky en Bram Vermeulen. De uit Leiden afkomstige Fay Lovsky speelt samen met haar band vooral nummers van haar drie elpees. Bram Vermeulen brengt samen met slagwerker Edward Wahr (van Hauser Orkater) zijn nieuwste programma 'Het Leven'. Aanvang 20.30 uur. Maar liefst vijftig jaarzegels in een lijstje kreeg minister Brinkman gistermiddag uit handen van Frans Verbaas, directeur van de Stichting Museumjaarkaart. (foto Holvast) LEIDEN - In het weekeinde van 24 en 25 november zijn alle rijksmu sea gratis toegankelijk. Dat is het cadeautje van minister L.C. Brink man van cultuur aan de Stichting Museumjaarkaart, die haar eerste lustrum viert. Die in Leiden geves-' tigde Stichting geeft jaarlijks de museumkaart uit en verzorgt de public relations voor de gezamen lijke musea in ons land. De uitgifte van de vijfde jaargang van de museumjaarkaart werd gis termiddag gevierd in de expositie ruimte van de Stichting Burcht in Leiden. Minister Brinkman ont ving daar het eerste exemplaar van de kaart, die geldig is van 24 no vember van dit jaar tot en met 31 december van het volgend iaar. Wie voor 7,50 (t/m 25 jaar), 20,- (van 26 t/m 65 jaar) of 12,50 (ouder dan 65 jaar) zo'n kaart koopt, mag in die periode in elk museum gratis naar binnen. Tijdens het nationale weekeinde van 24 en 25 november worden door een aantal musea ex tra activiteiten opgezet. Ook Leid se musea doen daaraan mee. Op die dagen is de gerestaureerde mo lenmakerij in molenmuseum De Valk voor het eerst te bezichtigen. In het Rijksmuseum voor Volken kunde worden films over Japan vertoond en geeft directeur Van Gulik een rondleiding in de Boeddhazaal. Bij het Pijpenkabi- net krijgt iedere vijfentwintigste bezoeker een pijp. Ook kan men dan meegebrachte eigen pijpen door deskundigen laten beoorde len. Minister Brinkman voelt overi gens niets voor het gratis openstel len van de rijksmusea in de kerst vakantie. Een verzoek daartoe van het PPR-kamerlid Lankhorst heeft hij afgewezen. In antwoord op schriftelijke vra gen wijst de minister erop, dat een gratis openstelling van de rijksmu sea in deze periode tot een belang rijke derving van inkomsten zou leiden. De negatieve opstelling van de minister geldt ook de periode van de herfstvakantie. HILVERSUM (GPD) - De AVRO heeft besloten dat het Diligence-or kest, onder leiding van Pierre Biersma, per 1 januari moet ver dwenen. In een brief zegt de om roep dat het orkest zwaar op het budget drukt en dat er bezuini gingsmaatregelen nodig zijn in de directe programmakosten. Sinds de komst van Wibo van de Linde als directeur van de AVRO is dit het tweede orkest waarvan het voortbestaan op de tocht is ko men te staan. Eerder kregen de Skymasters het bericht dat zij niet meer in het programmaconcept van de nieuwe AVRO-directie pas sen. Er worden thans pogingen on dernomen om dit orkest te laten voortbestaan, zij het met minder werk voor de AVRO. De leider en arrangeur van het Diligence-orkest, Pierre Biersma, heeft verontwaardigd gereageerd op de brief van de AVRO. „Het Di ligence-orkest heeft elke week een miljoen luisteraars. Het is onbegrij pelijk dat de AVRO zo'n pouplair orkest aan de dijk zet. Ons pro gramma wordt elke week ergens in het land opgenomen. Ook daar door is het erg bekend. We hopen dat de luisteraars deze maatregelen niet zullen accepteren". Piere Biersma vindt dat de AVRO-leiding zijn boekje te buiten is gegaan door het ontslag per 1 ja nuari in te laten gaan. „Wij staan tot juni 1985 in het programma schema gepland. Daar hebben we op gerekend. We hebben allemaal de woensdagen vrijgehouden voor de AVRO. Daar is ander werk voor afgezegd. Weliswaar krijgen we per week een contract, maar dat neemt niet weg dat we de afspraak heb ben gemaakt dat we tot het eind van het seizoen zijn ingehuurd. Dat gaat al tien jaar zo. Dit is geen be hoorlijke manier van doen". Biersma is van plan de rechter in te schakelen. Verder zal de kwestie aanhangig worden gemaakt bij de Nederlandse Toonkunstenaars Bond en de FNV. Er is volgens Biersma sprake van woordbreuk. Hij vindt dat de AVRO in ieder ge val verplicht is het orkest het sei zoen uit te laten spelen. Het Dili gence-orkest b.estaat uit zeven man; een van de bekendste orkest leden is de violist Frans Poptie. LEIDEN - Jasper van 't Hof en Pierre Courbois zijn kind aan huis in Hot House. Zowat elk jaar doen ze wel een keer Leiden aan. Jasper van 't Hof bespeelt toetseninstrumenten, maakte rond 1970 naam met zijn groep Pork Pie en beheerst een scala van stijlen, dat van neo-bop tot fusion loopt. Pierre Courbois geldt als één van de belangrijkste slagwerkers van ons land. Hij maakt bij zijn slagwerk veelvuldig gebruik van elektronica en heeft een aantal soloplaten op zijn naam staan. Van 't Hof en Courbois spelen zaterdag bij Hot House op de zolder van het LVC-gebouw aan de Breestraat 66, Leiden. Aanvang 22.00 uur. LEIDEN - Etsen, tekeningen en schilderijen van E. Cammenga zijn tot en met 29 december te zien in de LAK-galerie. Het gaat volgens de LAK- galerie om eigenzinnig werk van een nog zeer jonge kunstenares, die vorig jaar afstudeerde aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rot terdam. Al haar werken hebben een gemeenschappelijke wereld. Rond en over een groot centraal figuur vormen een wirwar van lijnen in rood, geel en blauw een 'vrolijk uitziende chaos'. Rennende konijnen, strijden de ridders en vliegende engelen vullen haar werk van boven tot onder. Cammenga's wereld wordt beschouwd als een 'barbaarse realiteit': het dagelijks gevecht om te overleven. De expositie is dagelijks, behalve op zaterdag en zondag, van 10 tot 22 uur te bezichtigen. Vijf kunstenaressen exposeren tot het eind van het jaar in het pand Caeciliastraat 18. Het zijn Marijke van Dorth (wandkleden), Jopie Müller (aquarellen), Lydia Mercedes Luyten (aquarellen), Gertrud Mandelbaum (o.a. tekeningen) en Hetty Geursen (aquarel-portret). De expositie is ge opend op vrijdag- en zaterdagmiddagen van 12 tot 16 uur, behalve op 30 november, 7, 28 en 29 december. Twee Italiaanse kunstenaars exposeren van zaterdag a.s. af in galerie Henk de Greef in Wassenaar. Het zijn Ulisse Melegari en Sandro Soravia, die zich al een internationale reputatie hebben verworven. Melegari woont en werkt in Normandië, waar de natuur de inspiratiebron vormt voor de met zand geschilderde duinlandschappen, die zullen worden geëxposeerd naast de in vereenvoudigde vorm geschilderde mensfigu- Van de in Milaan geboren Sandro Soravia zal er beeldhouwwerk te kijk worden gezet. Soravia's sculpturen zijn veelal miniaturen, mensfiguren tegen een achtergrond die duidelijk op de natuur is geïnspireerd. De expositie, die tot 14 december duurt, zal zaterdagmiddag worden geopend door prof. Vito Grasso, directeur van het Italiaans Cultureel Instituut in Nederland. De zondag daarop is de galerie geopend van 14 tot Foto's van Leo Vogelenzang hangen tot en met 28 november in de Leidse Holiday Inn. Natuur en landschap vormen de onderwerpen van deze foto's. Bloemen, vogels en insekten zijn door de exposerende docent biologie in fotografische beelden gevangen. In galerie Le Pigeon (Scheepmakerssteeg) zijn kleurenfoto's van Frans Rombout te zien. De foto's hebben betrekking op de stad Leiden. Andere exposanten zijn Wim v.d. Mey (etsen), Gerda Boersma (etsen), Liesbeth de Reiger (keramiek) en Cor Slooff (keramiek). Geopend woensdag tot en met zaterdag van 11 tot 17 uur. OPERA PEKING - De Opera van Peking geeft va 18 tot 27 november voorstellingen in het Congresge bouw in Den Haag en in de RAI in Amsterdam. Na een aantal jaren van het toneel te zijn verdwenen komt het gezelschap uit de Volks republiek China opnieuw zijn ver sie brengen van een mengeling van dans, acrobatiek, mime, zang en muziek. Het is een nieuwe voor stelling in een literaire traditie die uit de achtste eeuw, de Tang- .dynastie, dateert. LEIDEN Schouwburg vr 16, 20.15 uur, 'De dolste dag' van Peter Turrini, vrij naar 'De bruiloft van Figaro' gespeeld door het Toneel gezelschap Ivonne Lex. za 17, 20.15 uur, 'Memoires van een benjamin' van Neil Simon, bijspel met o.a. Ina van Faassen, Marijke Merckens, Dolf de Vries en Paul Rött- ger. woe 21,20.15 uur, Cabaret Purper met een nieuw verrassend programma 'Purper 3'. Lak-theater vr 16, za 17, 20.30 uur, Toneelgroep Baal speelt 'Kwelling' van Herman Heijermans. zo 18, 15 uur, kindercircus Elleboog, 4-12 jaar. K&O-gebouw vr 16, kapelgebouw, 20.15 uur, Beet hoven-cyclus, Herre-Jan Stegenga, cello en Toos Onderdenwijngaard, piano. ma 19, kapelzaal, 20.15 uur, Interna tionale Pianistenserie, Steven Mayer, piano. woe 21, kapelzaal, 20.15 uur, Kapel- concert, Robert Szreder, viool en Pe ter Zimmerman, piano. Stadsgehoorzaal za 17, 20.15 uur, Het Residentie-Or kest o.l.v. Lucas Vis, Steven Mayer, piano. Micro-theater Imperium vr 16, za 17, 20.30 uur, Imperium speelt Tartuffe' van Molière. DEN HAAG Comedie met 'Romeo en Julia' William Shakespeare, ma 19, di 20. 20.15 uur, zo 18, 14 uur. Haagse Comedie met 'De ambassa deur' van Mrozek. woe 21, do 22, 20.15 uur. Hoofdstad Operette met 'Die Lustige Witwe'. muziek: Frans Léhar. Circustheater vr 16, za 17, 20.15 uur. Nederlands Dans Theater 'Glagolitische Mis' 'L'Enfant et les Sortilèges', m.m.v. Het Nederlands Ballet Orkest, koor en 4 zangsolisten o.l.v. David Porce- lijn. zo 18, ma 19, di 20, woe 21. 20.15 uur. John Lantingh's Theater van de Lach met 'Hoe versier ik een stuk?', do 22, 20.15 uur. Het Nationale Ballet, nieuwe generatie choreografen. Nederlands Congresgebouw vr 16,20 uur, Residentie Orkest speelt informeel voor jongeren o.l.v. Lucas Vis, Steven Mayer, piano, zo 18, ma 19, 20.15 uur, Opera van Pe king, dans, akrobatiek, mime en zang. Diligentia vr 16, 20.15 uur, Drs. P en het Amster dams Philharmonisch Trio. woe 21, 20.15 uur, Residentie Orkest met kamermuziek, do 22, 20.15 uur, Stichting Reizend Muziekgezelschap i.s.m. Kunstkring Diligentia. Hoftheater vr 16 t/m woe 28, 20.30 uur, Hotdans- festival. Appeltheater vr 16, za 17,20.15 uur, zo 18,14 uur, De Appel met 'De Thuiskomst' van Ha rold Pinter. AMSTERDAM Carré elke di, woe, vr en za, 20.15 uur, Toon Hermans met zijn nieuwe one man show. Concertgebouw vr 16, gr. zaal, 20.15 uur, Concertge bouworkest o.l.v. Vladimir Ashkena- zy/Natalia Troitskaya, sopraan, Rys- zard Karczykowski, tenor, Tom Krau- se, bas, Koor van het Concertgebouw orkest. za 17, gr. zaal, 15 uur, Omroeporkest o.l.v, Okko Kamu/Dmitri Ferscht- mann. cello. za 17, di 20, gr. zaal, 20.15 uur. Amster dams Philharmonisch Orkest o.l.v. Christian Badea/Malcom Frager, pia- zo 18, kl. zaal, 20.15 uur, Nederlands Kamerkoor o.l.v. Reinbert de Leeuw, m.m.v. Schönberg Ensemble, di 20, kl. zaal. 20.15 uur, Hans Roelof- sen en Rudolf Senn, contrabas, Leo van Doeselaar, piano. Stadsschouwburg vr 16, 20.15 uur, za 17. 14 uur, Dans- produktie en Onafhankelijk Toneel presenteren: Maricnbad. zo 18.15 uur. di 20. 20 uur. De Neder landse Operastichting 'Don Giovanni' van Mozart. van Verdi. do 22, 20.15 uu 'Dona Rosita' Lorca. Nieuwe De La Mar Theater vr 16, za 17, zo 18, 20.30 uur, 'Nacht Moeder'van Marsha Norman ge speeld door Linda van Dijck en Ann Hasekamp. ma 19, di 20, 20.15 uur, 'Slippers', blij- spel van Alan Acykbourn. woe 21, do 22. 20.15 uur, Seth Gaaike- ma met z'n nieuwe programma "t Orakel'. ROTTERDAM De Doelen vr 16, kl. zaal, 20.15 uur, Steven de Groote, piano. za 17. 20.15 uur, zo 18. 14.15 uur. gr. .zaal, Rotterdams Philharmonisch Or kest o.l.v. James Conlon/Yong Uck Kim, viool. ma 19, gr. zaal, 19.30 uur, Orkest van het Koninklijk Conservatorium o.l.v. Edo de Waart en Rutger van Leyden, Quartet. do 22, gr. zaal. 20.15 uur, Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart/Radu Lupu, piano. Theater Zuidplein woe 21, gr. zaal, 20.15 uur, Roemeens Staatsballet Fantasio 'De Notenkra ker' van Tsjaikowski. Niet later', blijspel van met André v.d. Heuvel en Alexander van Heteren. di 20. woe 21, 20.15 uur. Dorine van der Klei met 'Ga maar rustig slapen', documentaire in woord en muziek, do 22, 20.15 uur. Youp van 't Hek met zijn nieuwe solo-programma 'Verlo- Luxor Theater vr 16. za 17. 20.15 uur, zo 18.14 uur. 'E is er één jarig', kluchtig blijspel va Mare Camoletti.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 27