l«Mhm groepsleider(ster) PERSONEEL' person perso y personeel ^personeel****** DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt tb.v: academisch ziekenhuis leiden ontwerper/werktekenaar m/v HOOFD ADMINISTRATIE (M/V) ONDERNEMEND BEDRIJFSLEID(ST)ER academisch ziekenhuis leiden p£HJ0NEElp«rsonMl ll J personeel personeel personeel Ieel.0 In opdracht van één van onze relaties in de bouwsector zoeken wij op korte termijn een BEDRIJFSLEIDER deze jonge en dynamische man, heeft als kenmerken: - zelfstandig kunnen opereren, bij klein schalige opdrachten inzake aanneming en begeleiding. - goede contactuele eigenschappen. - technische en commerciële aanleg. - een opleidings niveau van HTS of gelijkwaardig. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar: JUNIOR NOORDWIJK Postbus 93 2200 AB Noordwijk aan Zee Het Huygens Laboratorium van de Fac. W. N. 1e medewerker electrotechniek (v/m) vacaturenummer. 4-303/1156 Taak: - het systematisch onderhouden van electrotechnische installaties en apparatuur; - het wijzigen en uitbreiden van electrotechnische installaties en apparatuur; - het zelfstandig opheffen van storingen binnen en buiten de normale werktijden; - is mede verantwoordelijk voor het actueel houden van het tekeningenbestand van deelectrische installaties; - het verrichten van andere werkzaamheden, zoals het toezicht houden op door derden te verrichten werkzaamheden en het geven van adviezen aan derden. Vereist - MTS-E en VEV-opzichter; - kennis van werktuigbouwkundige installaties strekt tot aanbeveling; - ervaring met meet- en regeltechniek is gewenst. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2974,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Radiodiagnostiek Op deze afdeling ontstaat de vacature van archief medewerker m/v vac.nr. 111.F.98.45.LD Taak: - archiveren en uitlenen van röntgen foto's, röntgenfilms en diagnosemap pen; - beantwoorden van telefonische aan vragen; - controleren op volledigheid van de terugontvangen röntgenfoto's; - verzenden van de aangevraagde röntgenfoto's; -uitdunnen van de archieven; - registreren van alle archiefhande lingen. Vereist: - M.A.V.O. of gelijkwaardige opleiding; - grote nauwkeurigheid; - goede contactuele eigenschappen en in teamverband kunnen werken; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar. Salaris: afhankelijk van opleiding en er varing, maximaal 2334 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer J.Th. van de Linden van Sprankhuizen (071 -262284). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag dp de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden m ATTRAKTIEPARK CAMPING DUINRELL B.V. zoekt voor spoedige in diensttreding BEDRIJFSLEIDER voor het attraktiepark. De bedrijfsleider is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in het attraktiepark, waarin 50 personen 's winters tot 200 personen 's zomers werkzaam zijn. Tot zijn taken behoort tevens het plannen van onderhoud van zowel het machinepark, de attrakties, de groenvoorziening en de personeelsinzet als mede de begeleiding hiervan. Gezien bovenstaande taken dient betrokkene in het bezit te zijn van het diploma middelbare land- en tuinbouwschool of een gelijkwaardige opleiding, b.v. MTS. Daarnaast moet hij beschikken over een ruime ervaring op leidinggevend niveau. Kennis van de duitse en engelse taal strekt tot aanbeveling. De leeftijdsgrens stellen wij tot 40 jaar. De honorering is in overeenstemming met het belang van de functie. Sollicitanten kunnen schriftelijk reageren. Adres: Duinrell 1,2242 JP Wassenaar, t.a.v. de heerC.J. Schoenmakers. De afdeling Publiciteitsvormgeving van de Leidse Onder wijsinstellingen ontwerpt velerlei soorten drukwerk. Zij be paalt het gezicht van de LOI-studiegidsen, brochures, mai- lings, advertenties. Op deze dynamische afdeling is op kor te termijn plaats voor een (leeftijd 23 jaar) Zijn/haar taak zal bestaan uit: - het ontwerpen van gevarieerd reclame- en publiciteits- drukwerk - het maken van werktekeningen - het verzorgen van de lay-out van periodieke uitgaven. De functie verlangt nauwkeurigheid en het vermogen om zelfstandig te werken. Grafische kennis is gewenst, zodat een opleiding aan b.v. een academie voor beeldende kunsten, afdeling grafische en typografische vormgeving, tot aanbeveling strekt. Enkele jaren ervaring 'als ontwerper/werktekenaar is gewenst. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicita tie te richten aan afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs vr instellingen Bidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp Telefoon: 0/1 -45 12- Rik Serrebouw is een onderneming die zich specialiseert in het ontwerpen en bouwen van serres. De groeiiftde kring van afnemers bestaat hoofd zakelijk JiT partikuliere huiseigenaren. De aantrekkelijkheid, sfeer en verhoogd woonkomfort dat met de aanschaf van een serre binnen bereik komt, zijn de overwegende faktoren die tot aankoop leiden. De vaak zeer persoonlijke wensen van de opdrachtgevers worden in een op de bouwaard en ligging aangepast ontwerp vertaald. Ter versterking van de verkoopstaf zoekt Rik Serrebouw een ®<DUWC€UM ADWISEOR met commercieel talent Hij moet in staat zijn op grond van zijn opleiding en ervaring onze cliënten te adviseren en daarnaast zelfstandig projekten begeleiden van offerte stadium tot de uiteindelijke oplevering. Smaak en inzicht op het gebied van architectuur zijn noodzakelijk om zowel esthetisch als bij de keuze van materialen tot een verantwoord resultaat te komen. Commercieel inzicht en een representatief voorkomen zijn eveneens van doorslaggevend belang. Na een korte inwerkperiode zult u zelfstandig cliënten gaan bezoeken in Zuid- en Noord-Holland. Qua leeftijd wordt de voorkeur gegeven aan een medewerker van 30 tot 35 jaar. Als u zich in het bovenstaande profiel meent te herkennen, kunt u zich uitsluitend schriftelijk en met volledige informatie omtrent ervaring en overige relevante informatie richten tot de direktie van Oude Kerkweg 8 5076 TB Haaren (N.B.) SERREBOUUU HRRRED (n.B.) LID SIERSEMA GROEP SIERSEMA Wassenaar B.V. is een veelzijdige onder neming met plm. 60 medewerkers, gespecialiseerd in de engineering, fabrikage en installatie van leiding- en pro cessystemen in de zuivel- en frisdrankenindustrie. Naast het bedrijf in Wassenaar heeft men vestigingen in 's-Hertogenbosch en Sneek met gelijksoortige aktivitei- ten. Voor het bedrijf te Wassenaar zoeken wij op korte ter mijn een welke direkt ressorteert onder de direkteur. Taken het aktief leiding geven en meewerken aan de uitvoe ring van de financiële, bedrijfs- en salarisadministratie; het verzorgen van de periodieke overzichten, jaarver slagen, begrotingen en verdere managementinforma tie; het bepalen van kostprijsnormen alsmede het bewa ken van projektgerichte voor- en nakalkulaties; het toezien op de handhaving van administratieve pro cedures; het aanpassen van de administratie aan de voortgaan de automatisering en ontplooiing van het bedrijf. Vereisten opleiding SPD I II of gelijkwaardig; ervaring met de geautomatiseerde administratie in een (projektmatig) fabricerend en installerend bedrijf;' een dynamische persoonlijkheid, die in hoge mate zelfstandig kan werken; belangstelling voor de organisatorische en commer ciële kanten van een middelgroot produktiebedrijf is wenselijk; op een doelmatig en eigentijdse wijze leiding kunnen geven aan het administratieve team; leeftijd bij voorkeur 30 tot 40 jaar. Honorering Het geboden salaris en overige emolumenten zijn even redig aan de zwaarte van deze funktie. Sollicitatieprocedure Geïnteresseerden worden verzocht hun persoonlijke ge gevens onder code HA. 1184 te zenden aan: Produktlvlteltscentrum Metaalnijverheid t.a.v. De Heer G.J. Laros Postbus 140 3730 AC De Bilt STICHTING GEZAMENLIJKE GLASSPOELERIJEN ZUID-HOLLAND, die zich ten doel stelt het hergebruik v grondstoffen te bevorderen, zoekt op korte termijn e die samen met diverse betrokkenen de vergevorderde plannen voor een op te richten spoelerlj in de Bollen streek wil helpen realiseren. Wij denken aan een man of vrouw met eigen initiatief en zowel commerciëel inzicht als organisatorische capaciteiten, die dit - voorlopig on betaald, al dan niet met behoud van uitkering - op zich wil nemen. Na de startperiode 1 jaar) zal hij/zij bij gebleken geschiktheid in vaste dienst de verantwoording dragen voor de dagelijkse gang van zaken in de regiona le spoelerij en samen met het bestuur het beleid bepa len. Door de centrale positie zal hij/zij voortdurend con tact hebben met mensen, o.a. leveranciers en afnemers, bestuur, medewerkers. Hij/zij dient derhalve over stand vastigheid en aanpassingsvermogen te beschikken, een open instelling te hebben en goed met mensen om te kunnen gaan, zowel op zakelijke als persoonlijke basis. ledereen, die meent de juiste man of vrouw voor deze plaats te zijn, wordt van harte uitgenodigd te reageren. Uw brief kunt u (liefst voor 31 november) zenden naar: St. Gezamenlijke Glasspoelerijen ZH, p/a Fed. Ver. Vrij- baan, Benoordenhoutseweg 23, 2596 BA Den Haag, t.a.v. dhr. A. Jansen. Tel: 070 - 24.45.95 Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. De advertentieafdeling van de Leidsch-Alphens Dag bladcombinatie verkoopt en verwerkt alle advertenties voor het Leidsch Dagblad, het Alphens Dagblad en de Weekbladen die verschijnen in groot-Alphen en 's zon dags in het gehele gebied. De afdeling bestaat uit c.a. 27 medewerkers, waarvan vijf in de buitendienst. Voor de buitendienst zoeken wij op korte termijn een ervaren advertentie verkoper/verkoopster Met aantoonbare verkoopervaring in dit vak; kennis van zaken; een goede opleiding en een rijbewijs. Wij bieden een zelfstandige, goede functie met een vast salaris en aantrekkelijke sociale- en secundaire voorzie ningen. De functionaris dient bereid te zijn zich (mettertijd) te vestigen binnen ons verspreidingsgebied. (Cebuco 31). Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan ver zoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae te richten aan de heer A. v.d. Spek (coördinator personeelszaken). Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Witte Singel 1, 2311 BG Leiden telefoon 071-144941 Een werkmaatschappij van Damiate Holding B.V A Vrouwenkliniek Ten behoeve van de polinkliniek is een vacature ontstaan van administratief medewerker m/v (part-time voor 20 of 24 uur per week) vac.nr. 641.M.07.45.LD Taak: - administratieve werkzaamheden met behulp van tekstverwerking; - typewerk voor, verschillende polikli niekartsen; - assisteren op de polikliniek fertiliteits- stoornissen. Vereist: - M.A.V.O-diploma; - typediploma; - een cursus medische registratie assi stent is gewenst. Bij verdere ontwikkeling van de functie kunnen de werkzaamheden via de tekstverwerkingsapparatuur een groot deel van de taak gaan vormen. Salaris: op basis van een full-time func tie max. 2477 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer N. Houwer, admi nistrateur (071-262873) of de heer L. van de Meulen, personeelsconsulent (071-262544). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5*yo. U kunt solliciteren door een briefte zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden Vast staat dat deze vakature voor het eerste jaar full-time is en daarna 60%. Van haar/hem verwachten wij dat zij/hij een ruime levenservaring heeft, goed kan samenwerken, zelfstandig kan werken en zich voor een langere tijd aan De Hafakker durft te binden. Ervaring in de zwakzinnigenzorg en het omgaan met agressie strekt tot aanbeveling. Onze opleiding is afgestemd op onze manier van werken en is niet erkend. Desondanks is een Mavo-IV diploma vereist. Minimum leeftijd 25 jaar. De Hafakker, onderdeel van de stichting centrum St. Bavo is een woon/werk- en leefgemeenschap voor zwakzinnigen in Noordwijkerhout. De woonomstandigheden van onze 99 bewoners is verre van ideaal. Er zijn 7 leefgroepen met te veel bewoners in te kleine behuizing. In zo'n situatie kan het gedrag van een bewoner voor zichzelf, zijn medebewoners en de groeps leiding zo'n probleem worden, dat hij/zij niet meer op zijn/haar eigen groep kan blijven. Daarom bestaat er sinds vijf jaar een kleine achtste leefgroep, die nu bestaat uit 4 bewoners en 1 bewoonster en 7 groepsleidsters/ders. In deze leefgroep willen we onze bewoners meer aandacht geven in een huiselijke sfeer. Voor vervanging van de groepsleiding van onze groep zoeken wij een Het salaris bij indiensttreding bedraagt op het niveau van 1-1-84 f 1.987,70 bruto per maand, volgens het minimum loon, 23 jaar en ouder, excl. onregelmatigheidstoeslag. Verdere informatie kun je telefo nisch krijgen bij 'Franka of Pieter van groep acht, tel. 02523-8141, toestel 2358. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 De Hafakker", dagen na het verschijnen van deze advertentie kun je richten Langevelderweg 27, aan Hans Hoogeveen, personeels- tel. 02523-8141, werker van De Hafakker. 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20