ervaren secretaresse assistent regio-leider ziekenverzorgende m/v PER stichting centrum stbavo noordwijkerhout DIRECTEUR (M/V) O v ALGEMEEN KOÖRDINATOR (M/V) sonsel personeel hoofd van de dienst medische administratie m/v HERAS HEKWERK LEIDEN Groeifunctie voor HEAO'er CE m/v in onze commerciële binnendienst SPOED: Een dag zonder krant is een slag zonder stoot. ir randstad uitzendbureau r randstad uitzendbureau De afdeling PI ETER heeft, binnen de sektor Beschut Wonen, de funktie van verzorgingsafdeling. De afdeling biedt opvang aan 40 bewoners (nu nog alleen mannen), verdeeld over 2 units, die zowel psychische als somatische verpleging en verzorging behoeven. Het betreft hier mensen die reeds lang opgenomen zijn en waarvan het verblijf meestal definitief is. Het verzoreingsaspekt neemt een belangrijke plaats in binnen de werkzaamheden alsmede het kreëren van een aangenaam leefklimaat voor de bewoners. Wij hebben een vakature voor een Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zii: sekuur e is in het omgaan met bejaarden met toegewijd is t.a het somatisch verzorgend werk geïnteresseerd psychiatrische problematiek kan werken in teamverband •'kritisch is t.ó.v. het eigen funktioneren en dat van kollega') J-l onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J. de Groen, koördinator (toestel 2064). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 84.003.47 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27- tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout R.K. Stichting „Huize Emmaus" Zoeterwoude Hel bestuur van de Stichting Huize Emmaus te Zoeterwoude zoekt in verband met pensionering van de huidige funktionaris per 1 juni 1985 contact met geqadiqden voor de lunktie van De Stichting beheert een bejaardencentrum met 89 verzorgingsplaatsen en een aan tal aanleunwoningen en flats, waarvan beperkte service wordt geboden. Het meren deel van de bewoners heeft een katholieke geloofsovertuiging. Het centrum is sinds 1968 in gebruik. Renovatie binnen afzienbare tijd ligt in het voornemen. Het bestuur verwacht van de directeur dat hij/zij: - onder verantwoordelijkheid en in samenwerking met het bestuur de algehele en dagelijkse leiding van een bejaardencentrum kan voeren; - wezenlijke belangstelling heeft voor en inzicht in de omgang met oudere mensen; - over duidelijke managerkwaliteiten beschikt; - op basis hiervan een goed leefklimaat voor de bewoners en een goed werkklimaat voor de medewerkers weet te scheppen; - visie heeft op de zorg van de bejaarden; - enig inzicht heeft in financieel en technisch beheer; - extern het centrum weet te vertegenwoordigen; - een HBO-opleiding heeft of ervaring op vergelijkbaar niveau; - bereid is zich te blijven bekwamen in de ontwikkelingen in de bejaardenzorg (b.v. door het volgen van de LSOB-directiecursus); - een leeftijd van rond de 45 jaar heeft; - vanuit een R.K.-geloofsovertuiging werkt; - bereid is in Zoeterwoude of naaste omgeving te wonen. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Bij de selectieprocedure worden bewoners en medewerkers betrokken. Een psychologisch onderzoek kan hiervan deel uitmaken. Sollicitaties worden binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie ingewacht bij de heer C.A.M. Kempen, Burg. van Gilsstraat 13, 2381 XK Zoeterwoude, secretaris van het bestuur. J.A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij de afdeling Immunohaematologie en Bloedbank op het terrein van het Academisch Ziekenhuis te Leiden kan geplaatst worden een SECRETARIAATS MEDEWERKER M/V op het secretariaat van het hoofd, tevens hoogleraar, van bovengenoemde afdeling. Taak: Het verrichten van alle voorkomen administratieve werkzaamheden. In hoofdzaak bestaande uit; typen van brieven, verslagen en manuscripten, onder supervisie van het hoofd van het secretariaat. Gedacht wordt aan een kandidaat met: - HAVO-opleiding; - Typediploma, bij voorkeur ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van de medische terminologie en het kunnen omgaan met dicteerapparatuur strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst voor 1 jaar. Salaris volgens rijksregeling naar opleiding en ervaring tot een max. van 2.550,- Inlichtingen bij Mw. C.S.L. Mackenzie, hoofd secretariaat, tel. 071-263803 of de heer J. Boers, manager van de afdeling tel. 071-263845. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administratief directeur van het J.A. Cohen Instituut, I.R.S., J.A.L. van Leeuwen, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden, onder vermelding van vac. nr. IRS/84/V/005. Q VORMINGS 0 CENTRUM CO °^OsTG^ Vormingscentrum Oud-Poelgeest Poelgeesterweg l - Oegstgeest arbeid - niet arbeid emancipatie r 20 24 uur per week De kandidaat dient de volgende kwaliteiten te bezitten: - affiniteit met en ervaring in het vormingswerk - aantoonbare ervaring in een leidinggevende positie - fmancieel-ekonomisch inzicht - ingevoerd in subsidiëringsmogelijkheden en andere fondsen - deskundigheid in organisatie-opbouw - leiding kunnen geven in een demokratische struktuur - in staat mensen te stimuleren De gedachten gaan uit naar iemand op akademisch- of HBO-niveau in de leeftijd van 35 tot 45 jaar. Salariëring vindt plaats volgens de CAO voor het Welzijnswerk. Sollicitaties - binnen 14 dagen - te richten aan het Bestuur van Vormingscen trum Oud-Poelgeest, Postbus 1145 - 2340 BC Oegstgeest. Inlichtingen: tel. 071-174224 r ASA als er écht gewerkt moet worden Door uitbreiding van de ASA activiteiten hebben wij op korte termijn plaats voor een de eerste 1 2 jaar zal deze functie 20 uur per week bedragen. Van kandidaten verwachten wij: - een middelbare schoolopleiding, aangevuld met een secretaresse opleiding op Schoevers-niveau - goede contactuele eigenschappen - accuratesse - bereidheid om - indien noodzakelijk - na kantooruren over te werken - bereidheid een opleiding te volgen ten behoeve van de automati sche tekstverwerking Wij bieden: - een goed salaris - 8% vakantiegeld - gratificatie, tot maximaal 8% per jaar - vakantiedagen naar rato, op basis van 25 dagen De werktijden zullen in overleg vastgesteld kunnen worden. Hebt u belangstelling? Schrijf dan een sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae aan: A O A 'Ctntnnk#.*' Reaal 2- 2353 TL Leiderdorp. AöA, oiaicnnoi T.a.v. de heer A. Scheltema Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden, psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. Het hoofd van de medische administratie zal binnenkort gebruik maken van de regeling inzake vervroegde pensionering. In verband hiermede ontstaat de vakature van De dienst medische administratie omvat de afdeling patiënten administratie en -registratie, een aantal sekretariaten, de patiënten- gelden-administratie en het budgetbeheer van de medische bibliotheek. Van de funktionaris wordt, naast het leiding geven aan genoemde afdelingen en aktiviteiten met in totaal 27 medewerkenden, verwacht dat hij zorgdraagt voor de korrespondentie, relevante rapportages en statistische overzichten. Hij is tevens verantwoordelijk voor de samenstelling van het jaarverslag. Kandidaten dienen te beschikken over: - een gerichte opleiding en ruime ervaring op medisch administratief gebied - kennis op het gebied van de automatisering - kennis van de sociale verzekeringswetgeving - leidinggevende kapaciteiten. Gezien de zwaarte van de funktie denken wij aan een minimumleeftijd van 30 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen, waarbij de salariëring afhankelijk wordt gesteld van opleiding en ervaring. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige funktionaris, de heer P. Klompmaker, danwel bij de direkteur-geneesheer, de heer J.J. Verhaegen. Schriftelijke sollicitaties, onder bijvoeging van een curnculum vitae, dienen te worden gericht aan het hoofd van de dienst personeelszaken, de heer J.A. Swaalf. sancta maria Langeveldertaan 1, 2204 BA Noordwijk (Z H.) Heras Hekwerk is als leverancier en montage organisatie het toonaangevende bedrijf in binnen- en buitenland op het gebied van afraste ringen, poorten en beveiliging voor elk denkbaar projekt. In Nederland opereert zij mede met een unieke franchise-organisatie die op de regionale markt gericht is. In de vestiging Heras Hekwerk Leiden wordt ter versterking van het team op korte termijn een sterke persoonlijkheid gevraagd in de funktie van: met commerciële inslag. Een veelzijdige funktie, want hij - onderhoudt de kontakten met onze klanten, maakt kalkulaties en verzorgt de offertebehan deling. - bereidt orders voor, trekt materiaal uit en kontroleert zelf de montagewerkzaamheden op de werkplekken. - bestuurt de goederenstroom. - dient goed te kunnen werken met en in een klein team. Hekken maken is Heraswerk De man op deze post (leeftijd 25 - 30 jaar) heeft tenminste MTS/HTS werktuigbouw HEAO voltooid, is dynamisch, consciëntieus en een goed organisator. Voor deze funktie zijn enige jaren ervaring in de uitvoerende bouw/montage sector van essen tieel belang. Bovendien heeft hij kennis van of interesse in de administratieve verwerking d.m.v. computer. Heras Hekwerk Leiden biedt een zelfstandige baan, met een goed inkomen, plezierig en kolle- giaal werkklimaat in een gezond en groeiend bedrijf. Uw geschreven sollicitatie kunt g richten aan: Heras Hekwerk B.V., postbus 30,5688 ZG Oirschot, t.a.v. de heer Ir. R. Doors. 2300 AB Leiden, postbus 67. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de industriële, de professionele en de doe-het-zelf-markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en industriéle lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het centrale researchlaboratorium, commerciéle en administratieve afdelingen en de staf afdelingen. In totaal werken er zO'n 1250 mensen. Voor onze verkooporganisatie autoreparatie lakken zoeken wij een HEAO'er CE. Uw taken: U gaat gedurende een periode van minimaal 2 jaar uw werkzaamheden uitvoeren bij de commerciéle binnendienst. Dit impliceert o.m. het onderhouden van contacten met de districtsverkoopleider, de vertegenwoordigers en relaties. Daarnaast gaat u zelfstandig de correspondentie voeren en bezoeken van relaties aan onze fabriek coördineren. In welke richting uw loopbaan zich uiteindelijk gaat bewegen is in hoge mate afhankelijk van uw eigen belangstelling en capaciteiten. Uw profiel: U bent een pas afgestudeerde HEAO'er CE met goede contactuele eiegnschappen en affiniteit tot techniek. Wij bieden, naast een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologische test kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedure. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u bellen met mevrouw R. Welsink van de afdeling Personeel Organisatie, telefoon (01711) 8 22 59. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Sikkens b.v., Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, eveneens t.a.v. mevrouw R. Welsink. RIFkKN SCHOLENGEMEENSCHAP Vijf Meilaan 137 2324 W Leiden Tel. 760200/760201 gevraagd LERAAR/LERARES machlneschrljven. (Vervanging wegens ziekte, 29 lesuren per week) per 1 januari 1985 LERAAR/LERARES stukadoren (theorie) Voor 3 avondlessen, liefst met ervaring. Inl. kunnen worden ingewonnen bij de directeur, de heer M. Wielinga. Sollicitaties te richten aan het schooladres. Produktiemedewerkers Voor bedrijven in Leiden, Zoeterwoude en Voorschoten zoeken wij gemotiveerde mensen om dag- of ploegendien sten te lopen. Ook wanneer je maar enkele dagen per week kan werken ben je welkom. Dat wil zeggen wel enkele we ken aaneengesloten. Inpaksters Het betreft hier parttime werk bij een modem bedrijf dat zich bezig houdt met de produktie van snacks. U gaat ongeveer drie dagen per week werken, maar het kan voorkomen dat gedurende korte periodes fulltime gewerkt dient te worden. Mensen van 25 jaar of ouder, die in Katwijk of directe omge ving wonen, komen voor deze funktie in aanmerking. Tele fonische bereikbaarheid is vereist. Typistes Wij zoeken op korte termijn voor een internationaal bedrijf dal naar Leiden verhuist geroutineerde typistes die de En gelse taal goed in woord en geschrilt beheersen. Op alle tunkties kunnen zowel Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneet 071-149541 technisch- en industriepersoneel 071-146546 Alphen a/dRijn, Julianaslraat 94 01720-91442

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18