oor zulke prijzen doorbreekt elke skiër snelheidsrecords. Bewoners van een eigen huis kunnen tegen hoge stookkosten zélfde nodige maatregelen treffen Isolatie: warm aanbevolen! KIJK ZO WEINIG KUNNEN MAGERE VARKENSLAPJES KOSTEN KILO Minder stookkosten - prettiger wonen PERRYDEPROFS DEVLEESCHMEESTERS CHEF SLAGER Wie dit jaar voordelig de piste of de loipe op wil, moet snel zijn. De beste alpine- en langlaufsets zijn nu bij Perry namelijk 10 dagen lang extra voordelig. Dat betekent dat je met behulp van de Perry- adviseurs een keuze kunt maken uit topmerken ski's, dito bindingen en eventueel ook bijpassende schoenen. Helemaal aangepast aan je eigen ski-niveau en -wensea Maarzoals dat voor elke aanbieding geldt: op is op en wie 't eerst komt, heeft de grootste keuze. 'n Paar voorbeelden: Ski: Atomic Daytona__299,- Binding: Tyrolia 280165,- Los gekocht:464,- Ski: Dynamic Pro Binding: Salomon 326 Stok: Gipron Economy. Losgekocht:. .169,-? .19,95 .225,- .277,95 Als set: 250,-. Nu tijdelijk Kombinaties met andere bindingen zijn tegen meer prijs altijd mogelijk. Langlaufski: Polar met Nordic 75 mm. binding 99,- Glasfiber stokken 24,50 Lederen schoenen Montjola Oslo_59- Los gekocht: Als set: 435,-. Nu tijdelijk Ski: Fischer Snowdream. Binding: Tyrolia 180 Los gekocht: 400,- Als set: 395,-. Nu tijdelijk Ski: Blizzard Prof Club. Binding: Tyrolia 280 Los gekocht: 375,- .299- .125,- .424,- Als set nu tijdelijk Skischoen Dachstein Turbo. Skischoen Koflach Turbo 182,50 .150,- 129,- 259- Als set: 495,-. Nu tijdelijk. .475,- .399,- ..165- .564,- Perry v/h Perry Sport windt u in: Amsterdam Kalverstraat - Amsterdam Overtoom - Amstelveen Arnhem - Assen - Eindhoven - Enschede - Groningen - Den Haag - Haarlem - Heerlen - Hilversum Leiden - Nijmegen - Rotterdam Hoogvliet - Rotterdam Lijnbaan - Rotterdam Zuidplein - Rijswijk - Sliedrecht - Tilburg - Utrecht PROEF VAN HUN BEKWAAMHEID MAXIS SUPERMARKT Winkelcentrum 'In de Bogaard' RIJSWIJK de grootste, kompleetste en goedkoopste Supermarkt van Den Haag en omstreken zoekt voor de afdeling slagerij: Organisatie: Onder de verantwoordelijkheid van de bedrijfsleider is deze chef verant woordelijk voor het beheer en organisatie van de slagerij met een bezet ting van 8 10 medewerkers. Funktie: Als chef-slagerij bent u verantwoordelijk voor de omzet-marge-voor- raad-kwaliteitscontrole en personeelsplanning. U maakt zelfstandig calculaties t.a.v. verkoopprijzen en marge. Tevens maakt u dagelijks de produktieplanning en adviseert u inzake de assortimentssamenstelling. Wij verlangen: Voor deze funktie zoeken wij iemand van middelbaar nivo die in het bezit is van het S.V.O.-vakbekwaamheidsdiploma 'patroon'. U dient binnen het vakgebied all-round te zijn en tevens ervaring te hebben met de produktie en verkoop van voorverpakt vlees. Daarnaast beschikt u over leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ipiprovisatiever- mogen en commerciële feéling; leeftijdindicatie 30-40 jaar. Wij bieden: Maxis biedt een modern pakket arbeidsvoorwaarden o.a. een goed salaris, 7'/2% vakantietoeslag, 2% kerstgratificatie, 25 vakantiedagen en een aantrekkelijke kortingsregeling binnen het totale KBB-concern. De sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan: Maxis B.V., t.a.v. personeelszaken, In de Bogaard K10, 2284 KL RIJS WIJK. Voor nadere inlichtingen kan er telefonisch kontakt worden op genomen met dhr. Coffeng, de bedrijfsleider 070-940001. Betaalt u wel erg veel aan stook kosten? Misschien is uw huis dan nog niet geïsoleerd. In dat geval hebt u het zélf in de hand om actie te onder nemen. Want als bewoner van een eigen woning bent u voor isolatie niet van een huisbaas afhankelijk Daarbij hoeft u niet alleen aan dubbèlglas te denken. Want er zijn veel méér isolatiemogelijkheden. En vaak leveren die - tegen aanzienlijk minder kosten - interessante bespa ringen op. Neem bijvoorbeeld spouw muurisolatie. Dat kost u gemiddeld zo'n f 20,- per vierkante meter. Terwijl elke vierkante meter spouwmuurisolatie u jaarlijks tussen de 4 en 6 gulden aan stookkosten bespaart. Zo zijn er vele interessante besparingsmogelijkheden. Alle reden om actie te ondernemen! De kosten zullen u meevallen! Naast dubbelglas en spouwmuur isolatie is er o.a. de mogelijkheid van dakisolatie, vloerisolatie en leiding isolatie. De investeringskosten zullen u reuze meevallen. Enalsusamenmetuw buren tot uitvoering besluit dan bent u vaak nog voordeliger uit. U hoeft niet voor alle isolatie-voor zieningen de vakman in te schakelen. Bent u een handige doe-het-zelver dan kunt u ook zélf het nodige doen. En dan kost het u alleen het materiaal. worden en wat dat aan besparingen oplevert. U kunt ook schriftelijke informatie aanvragen. Bel 070-264201 (toestel 2301 of 2983),, of verstuur de bon. Vraag gratis informatie! Uw gas-en energiebedrijf kan u precies vertellen wat er in uw huis geïsoleerd kan BON Invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Postbus 20951, 2500 EZ Den Haag. Stuur mij gratis de aangekruiste brochure(s): eigen huis isoleren isolatie van muren isolatie van daken isolatie van vloeren isolatie door middel van dubbelglas of voorzetramen isolatie: overige besparings- Is er al eerder geïsoleerd? Zo ja, wilt u dan even aankruisen welke voorzieningen reeds werden getroffen? spouwmuurisolatie dakisolatie dubbelglas/voorzetramen gevelisolatie (binnen) vloerisolatie leidingisolatie Betreft: eigen woning huurwoning isolatie: wat doen we zelf? postcode/plaats:.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 24