onroerendgoed flRflF LEIDEN makelaardij bv MENS KANTOORRUIMTE TE HUUR IN ^EGON Michel verheij b.v. ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed m ah mnmrii inAAF onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL IL uUUUL C. J. de Boer brreestraat 106 leiden tel. 071-121645 (m buiten kantooruren tel. 071-891447 ÜM (Qii'iormtl goed bmtldéim dvd JffiKBSDE VERHUIZERS schilderwerk MAKELAARDIJ B.V. TE KOOP onroerendgoed Zeer representatief kantoor gebouw gelegen tegenover station, hoek Schuttersveld. Treinverbindingen in alle rich tingen waaronder de Schip- hollijn Voorzien van centrale verwar ming, mechanische ventilatie, thermisch isolerende en zon werende beglazing, ingebouw de verlichtingsarmaturen in plafonds, lift en afgewerkte wanden. ISOLATIE PROBLEMEN? Wij maken in iedere gewenste maat: kozijnen, ramen, binnen- en buiten deuren, schuifpuien en trappen van diverse houtsoorten in onze eigen timmerfabriek. Wij leveren ook kunststof en alumi nium ramen, kozijnen en schuif puien Wij leveren en zetten zelf isolerend glas met komokeur en garantiebe wijs, ook spouwmuurisolatie Wij verzorgen ook uw verbouwing. AANNEMERSBEDRIJF/TIMMERFABRIEK data Nog te huur: 780 m2. In units vanaf390 m2 voor de aantrekke lijke huurprijs van f 210,— per m2. Voor inlichtingen: Romeyn Makelaardij, 02521 -19120. Jones Lang Wootton, 070-245080. AGO EN ENNIA SAMEN Haarlemmerweg 5a Ruime bovenwoning met groot balkon en fraai uitzicht op singel. Ind.: 1e etage: fraaie ruime woonkamer van ca. 40m2, toilet, royale moder ne keuken. 2e etage: overloop, badkamer met ligbad en douche, 2 slaapkamers met berg- kast, zolderverdieping. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud. Eventueel direct opleverbaar. 110.000,- k.k. Ruime bovenwoning Haarlemmerweg 6a Met groot balkon en fraai uitzicht op de singel. Ind.: overloop, L-vormige woonkamer met er ker en parketvloer, achterkamer met opens laande deuren naar terras, toilet, keuken. 2e etage: overloop badkamer met ligbad, voorka mer met 2 kast, achterkamer, zolderberging. Het geheel verkeert in goede staat van onder houd. Snel opleverbaar. 110.000,- k.k. Haarlemmerweg 6 Royaal herenhuis met diepe achtertuin nabij uitvalswegen gesitueerd. Ind.: hal, ruime woonkamer ca. 45m2, ruime keuken met bij keuken. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad. 2e etage: grote zolderruimte en 2 slaapkamers. Het ge heel verkeert in goede staat van onderhoud. 175.000,- k.k. Royaal herenhuls De May van Streefkerkstraat 53 Met voor- en achtertuin in de Professorenwijk gelegen. Indeling: hal, toilet, woonkamer en- suite, keuken. 1e etage, 3 slaapkamers, bad kamer met douche, 2e toilet. 2e etage via vaste trap, 2 slaapkamers met dakkapel. De woning Hoekherenhuls Hoge Rijndijk 128 Met diepe achtertuin ca. 23 meter met carport en vrijstaande stenen schuur. Ind.: beg. gr.: hal, diepe kelder, toilet met extra douche, schit terende woonkamer ensuite met serre ca. 60- m2, fraaie keuken. 1e etage: overloop, 2 ruime slaapkamers, kabinet, zeer luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e douche. 2e etage: grote overloop, 3 slaapkamers. Het huis verkeert in leistenen bar. Voor vele doeleinden geschikt. Beslist het bezichtigen waard. 255.000,- k.k. (Vrije vestiging) Luxe geschakelde villa met dubbele garage en schitterend uitzicht op Oude Rijn. Ind.: hal, ruime living met fraaie open haard, luxe keu ken met diverse inbouwapparatuur en extra bergkasten, bijkeuken, extra kamer in garage. 1e etage: overloop, entresol, ouderslaapka mer, badkamer met ligbad, aparte 2e toilet, 2 slaapkamers waarvan 1 met balkon, 2e badka mer met douche. Het geheel verkeert in perfec te staat van onderhoud, is hoogwaardig afge werkt, voorzien van c.v.-gas en optimaal geïso leerd. Uitermate geschikt voor diegenen die van privacy houden. Hoekherenhuls Regentesselaan 18 Met voor-, zij- en achtertuin, in een rustige buurt gelegen. Ind.: tochtportaal, hal, woonka mer ensuite met parketvloer en openslaande deuren naar terras^ Ruime keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en veel bergruimte." De woning verkeert in goede staat van onder- houd. Thans verhuurd doch komt eventueel voor latere zelfbewoning beschikbaar. 125.000,- k.k. Exclusieve halfvrljstaande villa Prins Bernhardlaan 41 Op uitstekende stand gelegen met voor- en diepe achtertuin en garage. Ind.: tochtportaal met plavuizen, hal met toilet en diepe kelder kast, royale woonkamer met massief parket en open haard, keuken met bijkeuken. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad+2e toilet. 2e etaqe: ruime over- Zoeterwoude tertuin in een rustige woonwijk gesitueerd. Ind.: hal, ruime woonkamer met open haard, moder ne keuken. 1e etage: overloop, 2e toilet, 3 slaapkamers waarvan 2 met kastenwand, bad kamer met douche. Zolderetage: zolderkamer met dakkapel. De woning verkeert in uitsteken de staat van onderhoud, voorzien van c.v.-gas. f 179.000,- k.k. Zoeterwoude-Dorp Grutto 14 Halfvrijstaande villa, rustiek gesitueerd met ga rage en grote zonnige tuin met terras. Ind.: hal met plavuizen, ruime woonkeuken met diverse luxe inbouwapparatuur, schitterende living met plavuizen, open haard en aluminium schuifpui. 1e etage: overloop, 4 royale slaapkmrs., bad- xamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche kamer met 3e toilet. Het geheel is hoogwaardig afgewerkt, optimaal geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas. 550.000,- k.k. (Vrije vestiging) TE HUUR: Hazerswoude achtertuin. Ind.: hal, ruime woonkamer met open haard en parket, luxe woonkeuken met bijkeuken. 1e etage: overloop, 3 ruime slaap kamers waarvan 1 met groot dakterras, luxe badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toi let. 2e etage: via vlisotrap te bereiken 2 slaap kamers, veel bergruimte.De woning wordt ge heel gemeubileerd aangeboden. Aanvaarding terstond. Huurprijs 2.500,- Moderne eengezinswoning Boekweitkamp 37 In een rustige wijk gelegen met voor- en achtertuin+groot zonnig balkon. Ind.: hal, fraaie woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, luxe open keuken. 1e etage: over loop, 2 ruime slaapkamers, zeer luxe badka mer met ligbad en aparte douche. 2e etage: 2 slaapkamers en 2e toilet. De woning verkeert in perfecte staat van onderhoud. Voorzien van c.v.-gas. 185.000,-k.k. (Vrije vestiging) Te koop Breestraat 56a Groot woonappartement midden in Leiden. Staat op de monumentenlijst en moet gemoderniseerd worden. 3 4 kamers, keuken, douche en toilet. Vraagprijs 135.000,- k.k. Drs. H.W. van Ark, makelaar o.g. [Wj] Tel. 071 -767060. Postbus 1092 Bil 2302 BB Leiden (udNVMj LEIDEN Joseph Hoydnloon 18 Goed onderhouden flot. Indel.: 1 grote en 1 kleine slaapkamer, bodkamer met douche, open keuken, L-vormige woonka- Serv. kosten 225,- p.m. ind. Vroagprijs: 82.000,- k.k. Brahmslaon 105 Goed onderhouden flat met berging in de onderbouw, en twee bolkons. Indeling: hal, toi let, keuken met aansl. wasma chine, douche met wastafel, woonkamer met 2 slaapka mers. C.v.-gas en boiler. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Frans van Mierisstraat 2 Geheel verbouwde woning, ge legen op een hoek, voorzien van zij-ingang, diepe tuin en schuur. Indeling: hal, toilet, grote woonkomer met schuif pui noor de tuin, luxe eiken keuken met diverse appara tuur. Ie etage: overloop, 3 fijne slaapkamers, zeer luxe badka mer met ligbad, wostafels en 2e toilet. Aon dit huis hoeft u niets te doen en de oplevering is in overleg. Vroogprijs: 119.000,- k.k. Rijndijksfraot 7 Goed onderhouden tussenwo ning met balkon/serre. Ind.: hal, toilet, woonkamer met par ket, keuken. Ie verd.: 2 slaap- komers, badkamer met dou che, toilet, voste wastafel, err oansl. wasm. 2e verd.: 1 slaap kamer, berging, c.v.-gas. Vroogprijs: 99.000,- k.k. Coornhertdreef 10 Goed onderhouden woning met zonnige achtertuin. Ind.: hol, toilet, ruime woonkamer met luxe keuken en div. opp. 1 e verd.: 3 slaopkamers, badka mer met ligbod, wastafel, toilet en wasm. aansl. 2e verd.: c.v.- ruimte, 2 slaapkomers, ber ging, vliering. Dubbel begloasd en geïsoleerd. Vraagprijs: 259.000,- k.k. LEIDERDORP Obool 22 2-komer appartement, met berging in de onderbouw, en een terras op de zuidzijde. Ind hol, toilet, woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbod, wasta fel, aansl. wasm., c.v.-gas, pre mie overdraagbaar. Vraagprijs: 87.500,- k.k. Obool 1 Goed onderhouden hoekwo ning met carport en berging, tuin gunstig t.o.v. de zon. Ind.: hol, toilet, woonkamer met par ket, open keuken. Ie verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer rpet douche, toilet en wastafel. 2e verd.: 2 ruime slaapkamers, berging, c.v.-ruimte. Geheel dubbel begloasd. Vroogprijs: 189.000,- k.k. Vossiuslaan 32 Goed onderhouden woning met voor- en achtertuin, stenen schuur en grote garage. Ind.: hol, toilet, Z-vormige woonko mer met open haard, luxe keu ken. Overloop, 4 sloopkomers, luxe badkomer met 2e toilet. Overloop met berging en werk kamertje, grote zolderkamer. Vliering. C.v.-gas Vraagprijs: 229.000,- k.k. excl. garage Dragontuin 4 Uitstekend onderhouden wo ning, gunstig gelegen t.o.v. de scholen, winkels en snelwegen. Ind.: hal, toilet, berging, woon kamer, open keuken met opp. Ie verd.: 3 slaapkamers, bod kamer met ligbad, douche, toi let, 2 wastafels. 2e verd.: 1 slaapkamer met berging, over loop, berging voor c.v.-ketel en boiler. Vraagprijs: 182.500,- k.k. Dotterbloemkreeek 46 Goed onderhouden hoekwo ning met carport en berging. Ind.: hal, toilet, woonkomer met plavuizen, half open keu ken. Ie verd.: 3 slaapkamers, luxe badkomer met ligbad, toi let en wastafel. 2e verd.: grote zolder, aansl. wasm. en c.v.- gos. Vraagprijs: f 179.000,- k.k. Lisdoddekreek 28 Uitstekend onderhouden hoe kwoning met berging en tuin op het zuiden. Indeling: hol, toilet, woonkomer met plavui- zenvloer, mooie open hoard. Dichte keuken met uitzicht op de voorkant. Ie etage: 3 ruime slaapkamers met berging, bad komer met ligbad, 2e toilet en wastafel. Aansluiting wasauto- moat. 2e etage: grote zolder kamer, met berging. Opleve ring in overleg. Vroagprijs: 189.000,- k.k. Nijenrode 12 uitstekend onderhouden heren huis, voorzien van een stenen schuur, garage met vliering, een diepe tuin op het zuidwes ten. Indeling: hol, toilet, ruime keuken met grote provisiekast en veel bergruimte. Woonka mer met open haard. Ie etoge: 3 ruime slaapkomers, luxe bod kamer met dubbele wastafel, ligbad en toilet. 2e etage: c.v.- ruimte, bergkamer, grote zol- der/sloapkamer met dokkapel. Vliering. Vroogprijs: 225.000,- k.k. Christinastraat 4 In perfecte staat verkerende woning met diepe achtertuin en berging. Eventueel losse ga- roge te koop. Ind.: entree, hal, woonkomer met open haard, open keuken, toilet, 3 slaopka mers, badkamer met douche, toilet, voste wostofel en wasm. aansl., royale zolder. Vraagprijs: 175.000,- k.k. excl. garoge. ZOETERWOUDE Nassauloan 52 Halfvrijstaande, ruime woning met garoge, 3 zijden tuin en berging. Ind.: hal met toilet, L- vormige woonkomer, open haord, luxe open keuken met eetbar, plavuizen vloer. Ie verd.: 3 slaopkamers, groot balkon, badkamer met ligbad, toilet, douche en wastafel. 2e verd.: grote slaapkamer met toilettafel, studie-hoek. C.v.- gas, badgeijser, grote dakka pel, zonnige tuin, in perfecte erende j Doezastraat 15, 2311 GZ Leiden, tel. 071-133222 - Loevestein 11 2352 KMI Leiderdorp, tel. 071-413008 Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. BancKertweg 6 Leiden Tel. 071-143043 Voor al uw binnen- en buiten- luiten OPENBARE VERKOPING Notaris Mr. A. A. C. Verhees te Katwijk, is voornemens op de maandagen 5 en 12 november 1984, respectieve lijk bij opbod en afslag, telkens des avonds om 8 uur in zaal "Orion", Meerburgkade 9a te Katwijk, krachtens ar tikel 1223 van het B.W. in het openbaar te verkopen: de bedrijfsgebouwen met woonhuis, onder grond, erf en verdere aanhorlgheden, plaatse lijk bekend als Smidstraat 1 en 2 te Katwijk, ka dastraal bekend als gemeente Katwijk sectie C nummer 1335, groot 18 are. Zakelijke lasten circa 980,34 per jaar. De koper kan met de grosse van de akte van toewijzing ontruiming van het betreffende onroerende goed door de huidige gebruiker vorderen. De koper dierit zelf voor de vereiste vergunningen zorg te dragen. Betaling der kooppenningen vóór of uiterlijk op 12 de cember 1984. Aanvaarding na betaling der kooppennin gen. Gegadigden dienen op de veiling desgewenst een ver klaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betref fende hun financiële gegoedheid. Bezichtiging vanaf dinsdag 30 oktober 1984, dinsdags en donderdags van T4.00-16.00 uur. Nadere inlichtingen, biljetten en veilingnotities worden verstrek» ten kantore van genoemde Notaris Mr. A. A. C. Verhees, Wyborgstraat 2, 2225 TE KATWIJK ZH. Tel. 01718-71646. Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135*' UNIEKE BOUWKAVELS Aan de Laan van Rljckevorssel te Llsse is thans de goed keuring verkregen tol het bouwen van acht vrijstaande bunga lows c.q. villa's en vier twee onder een kap woningen. Het betreft hier een van de laatste mogelijkheden om op een zeer hoogwaardige lokatie in Lisse naar eigen inzicht te kunnen bouwen. Gaarne worden uitgebreide informaties verstrekt. Kavelprljzen vanaf 135.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 32