[F® Opleiding tot A-verpleegkundige. personeel personeel enso ASSISTENTE soneel PI ^EEL verpleegkundige- koördinator m/v m t boerhaave haarlem xVv£M VAN DEN BERGH-STICHTING MONDHYGIËNIST(E) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleegkundige de rijksoverheid vraagt VWO-ers e„ HEAO-ers adjunct-accountant 1e klasse AFDELINGS SECRETARESSE m/v RUDOLF VELDHOVEN, Rudolf Veldhoven B.V. PERSON^ ppp<^Qj^|[pp| PEreONEEL P«<™1 personeel perso^EL personeel Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over 3 aandachtsgebieden: psychiatrie, psycho- geriatrie en zwakzinnigenzorg. De sektor zwakzinnigenzorg Norseduin is een woon/werkgemeenschap van een 90-tal bewoonsters (gemiddeld 58 jaar oud) en een 60- tal werkers. Zij vormen 9 leefgroepen. Familie en kennissen zijn nauw betrokken bij deze woon/werkgemeenschap. De aan te stellen funktionaris heeft de koördinatie van een 3-tal leef groepen met in totaal 25 bewoonsters, die in één gebouw gehuisvest zijn. De funktie omvat een aantal uitvoerende taken, waarvan de volgende specifiek genoemd kunnen worden: - het geven van leiding/begeleiding aan de groepsleiding; - het koördineren van werkzaamheden in en tussen leefgroepen; - het bewaken van de zorgverlening; - eventueel participeren in projekten t.b.v. Norseduin. De funktie vraagt een kandidaat die: - in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging-Z, aangevuld met kaderopleiding of H.B.O.-i.w.; - ervaring heeft in de genoemde uitvoerende taken; - ervaring heeft in het zorgveld van de ouder wordende zwakzinnige. Gezien de aan de funktie te stellen eisen denken wij bij de invulling aan een minimum leeftijd van 25 jaar. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e-verpleegkundige. De overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer H.A.E. Ferket, paviljoenshoofd, toestel 317. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder no. VC-0310. sancta maria 2204 BA Noordwi|k (Z.H.) Tel. 02523-8244 Ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum biedt plaats aan 100 somatische en 200 psycho-geriatrische patiënten, ver deeld over 10 afdelingen. Per 20 februari 1985 start de OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE (M/V) Deze praktijkgerichte opleiding bestaat, na de introduktie- periode van 12 weken, uit een kombinatie van werken en leren en duurt 2 jaar. Het praktische gedeelte van de opleiding wordt gevolgd in ons verpleeghuis en het theoretische gedeelte aan de cen trale opleidingsschool te Haarlem. Na de introduktieperiode (waarover je geen salaris ont vangt) zul je 2 jaar werkzaam zijn op basis van een leer/- arbeidsovereenkomst met een aanvangssalaris van f. 1.408,- bruto per maand (wijzigingen voorbehouden). De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld konform de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Huisvestingsproblemen? Intern wonen is mogelijk in een personeelsflat, die in de buurt van ons verpleeghuis staat. Om toegelaten te worden tot de opleiding moet je vol doen aan de volgende eisen: Je dient in het bezit te zijn van het diploma L.B.O., waarvan alle vakken op C-nivo, gekombineerd met het I.N.T.A.S.- diploma of M.A.V.0.-4. Je moet bij aanvang van de opleiding een leeftijd heb ben tussen 17 jaar en 9 maanden en 20 jaar en 9 maanden. Heb je belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief aan Mevrouw S. Kraan-de Kroon, hoofd opleiding, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem, tel.: 023 - 33 91 55. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Bij de Van den Bergh-Stichting wonen circa 1000 geestelijk gehandicapten. In het team van drie tandartsen en twee mondhygiënistes ontstaat per 1 november 1984 een vacature voor een voor 8 uur per week De werkzaamheden omvatten met name: het behandelen van bewoners het geven van voorlichting en begeleiding binnen de paviljoenen het lesgeven aan de opleiding voor Z-verpleegkundige. Voor deze functie zoeken wij bij voorkeur een mondhygiëniste) met ervaring in de zwakzinnigenzorg. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 476,86 bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. De werktijden worden in nader overleg overeengekomen. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de mondhygiënistes, mevrouw M. Jonker en mevrouw N. Duijndam (toestel 528) of bij de heer J. den Ouden, arts (toestel 8110). Schriftelijke sollicitatie kunt u, tot 14 dagen na het verschijnen v dit blad, richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Opname Afdeling Psychiatrie Op deze afdeling zoeken wij een (part-time, 32 uur per week) vaste nachtdiensten (week op- week af) vac.nr. 543.B.53.41.LD Op de afdeling worden patiënten opge nomen voor een kortdurende crisisin terventie. Het betreft voornamelijk patiënten die door de diverse afdelingen van het AZL worden doorverwezen. Aanvankelijk is gestart met een opna mecapaciteit van 4 bedden, dit aantal wordt gefaseerd uitgebreid. Vereisten: - B-diploma, bij voorkeur tevens in het bezit van het A-diploma; - ervaring in het omgaan met patiënten, die in een crisissituatie verkeren; - in staat zijn zelfstandig te kunnen werken (de nachtdienst wordt door één verpleegkundige verricht). Salaris: max. f 2236 bruto per maand op basis van vaste nachtdiensten, 1 week op, 1 week af. In de sollicitatieprocedure zijn de mede werkers van de afdeling betrokken. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. K. van Brussel, verpleegkundig hoofd (071 - 263706) of door de heer R. Emous, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-263351). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. chef (mnl./vrl.) bureau van uitvoering vac.nr. 4-3494/1158 Ministerie van Landbouw en Visserij Landinrichtingsdienst Functie-informatie: naast het dagelijks leiding geven aan de administratief medewerkers, leveren van een bijdrage aan de coördinatie tussen technische en administratieve activiteiten; (doen) verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. de secretariaten van de ruilverkavelingen; (doen) verrichten van administratieve werkzaamheden t.b.v. de ambtelijke apparaten die de projecten begeleiden. Vereist: HAVO/MEAO en MBA; leidinggevende en redactionele ervaring, alsmede ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: Bodegraven. Salaris: max. f2974,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.J. Kramers, hoofd Algemeen Beheer in de provincie Zuid-Holland, onder nr. (070) 92 44 81. Sollicitaties inzenden voor 3 november 1984. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7V2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. kunnen zich nu opgeven voor de opleiding tot bij de rijksaccountantsdienst studeren met een salaris Het Ministerie van Financiën biedt de mogelijkheid om opgeleid te worden tot adjunct-accountant 1e klas se bij de rijksaccountantsdienst. Deze dienst vormt een onderdeel van de rijksbelastingdienst. De rijksaccountant heeft de taak zelfstandig of in teamverband boekenonderzoeken in te stellen bij middelgrote en grote ondernemers om te komen tot een oordeel over de kwaliteit van de boekhouding en over de aanvaardbaarheid van de belastingaangiften die de ondernemer aan de hand van die boekhouding heeft gedaan. Gedurende hun studie (ongeveer 3 jaar) ontvangen de studenten het minimum (jeugd)loon. Bij de benoe ming in ambtelijke dienst (aan het einde van het derde studiejaar maar voor HEAO-ers-accountancy eerder) wordt dit salaris aanzienlijk verhoogd. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens via de rang van adjunct-accountant tot adjunct-accountant 1e klasse met een salaris tussen f 3802,- en f 5534,- per maand. Na voltooiing van de gehele NIVRA-studie (naast het werk als rijksaccountant) kan benoeming tot accoun tant volgen, met een salaris tussen f 5218,- en f 6958,- per maand; verdere promotie is mogelijk. Om voor de opleiding in aanme. king te komen dient u in het bezit te zijn - of in 1985 te komen - van het eind diploma VWO, HEAO of HBS (met enkele eisen voor het vakkenpakket). Voorts bent u op 1 september 1985 niet ouder dan 24 jaar (in geval van reeds vervulde militaire dienst wordt deze grens op 26 jaar gesteld). Over de opleiding en de functie van adjunct accountant is een brochure verschenen. In de brochure Is een formulier opgenomen dat bij aan melding moet worden gebruikt. Belangstellenden kunnen de brochure schriftelijk aanvragen bij het Ministerie van Financiën, bureau organisatie selectie en opleidingen van de directie Personeel van de Belastingdienst, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage, onder vermelding van het vacaturenummer 4-3432/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe). Het zich in de brochure bevinden de aanmeldingsformulier moet 1 november 1984 t Ministerie van Financiën i verband met het 3 december 1984 te houden schriftelijk gedeelte van rijksoverheid het toelatingsonderzoek. de aanmeldings I uiterlijk op 12 nc I O |*1 J door het Ministe I zijn ontvangen ii V op7,12en 19de hnnHon crhriftol Gevraagd op hef VORMINGSCENTRUM VOOR JONGEREN DOCENTE TYPEN op donderdagmiddag vanaf 13.10-15.00 uur. Telefonische informatie: 071-769213, vragen naar Petra Otten. Lammenschanspark 2, Postbus 9031,2300 PA LEIDEN De Coöp. bloemenveilingvereniging "Flora" vraagt ten behoeve van het bedrijfs- en ontwikkelingsbureau een Functie informatie: zorg dragen voor notulering en verslaglegging van diverse vergaderingen; bijhouden van het archief; verrichten van administratieve taken, o.m. verzamelen en rubriceren van bedrijfsgegevens; het verrichten van typewerkzaamheden. Functie eisen: HAVO-diploma; voltooide Schoevers opleiding; belangstelling voor bedrijfsorganisatorische en techni sche zaken; bij voorkeur enige jaren ervaring in een dergelijke functie. Procedure: schriftelijke reacties, met vermelding van op leiding en ervaring te richten aan de Coöp. bloemenvei lingvereniging "Flora", Laan van Verhof 3, 2231 BZ Rijnsburg, t.a.v. hoofd personeelszaken. ZOEKT: Sandwich, Under-cover en Easy Pieces zijn de huismerken van Rudolf Veldhoven B. V. en onder hand een begrip in het jonge, trendy modegebeu- ren in Nederland (en zelfs daarbuiten). In ons jonge, dynamische en enthousiaste team hebben wij op korte termijn een nét zo jonge, dy namische en enthousiaste kracht nodig. De gezochte "duizendpoot" zal, als assistente van de inkoop, o.a. de volgende verantwoordelijkhe den krijgen: kontrole van binnenkomende monsters t.b.v. nieuwe kollekties, zoals het opmeten van maten, e.d. hot verzorgen en administreren van nieuwe kol lekties en het maken van kleurkaarten voor de kollektieboeken informatie naar onze vertegenwoordigers het doorpassen van nieuwe modellen verrichten van kleine administratieve werkzaam heden van velerlei aard Een veelomvattende taak, dat is zeker. Denk je dat je geknipt bent voor deze funktie en heb je bovendien: - goede kennis van de Engelse taal en Duitse taal? - enige type- en telexervaring (bij voorkeur)? - èn ben je tussen de 20 en (maximaal) 25 jaar?? Schrijf ons dan snel een brief met korte persoons beschrijving en wat je tot nu toe gedaan hebt. t.a.v. Karin Moll Energieweg-50 2382 NN Zoeter- woude-Rijndijk In het Academisch Ziekenhuis te Leiden wordt in het opleidingscentrum Nieuweroord o.a. opgeleid tot A-ver pleegkundige. De opleiding begint jaarlijks op 1 maart en 1 september en duurt 31/2 jaar. Thans zijn er nog plaatsen beschikbaar voor de opleiding die 1 maart 1985 aan vangt. De opleiding start met een introductie periode van 3 maanden, waarvan onge veer 11 weken theorie en 1 week stage op een verpleegafdeling. Hierna wordt de theorie in studieblokken gegeven. De practische opleiding vindt plaats op een groot aantal afdelingen van het zie kenhuis, teneinde een ruime ervaring te verkrijgen. Vooropleidingseisen: - MAVO-IV-diploma met alle vakken op D-niveau en met tenminste één van de volgende vakken in het eindexamen pakket: biologie, wis-, schei- of natuurkunde. Het diploma dient in 4 jaar behaald te zijn, en de cijfers op de eindlijst moeten gemiddeld tenminste een 7 zijn; - HAVO-diploma met tenminste één van de volgende vakken in het eindexa menpakket: biologie, wis-, schei- of natuurkunde. Het diploma dient bin nen 6 jaar behaald te zijn; - bij een gymnasium- of atheneumoplei ding tenminste een bewijs van over gang van het vijfde - naar het zesde leerjaar; - een aan één van bovengenoemde opleidingen gelijkwaardige opleiding zal individueel worden bezien. Leeftijd: de minimumleeftijd is 17 jaar en 7 maanden bij het begin van de oplei ding. Salaris: de eerste drie maanden ont vangt de leerling-verpleegkundige geen salaris. Na beëindiging van de introductiepe riode met goed resultaat vindt aanstel ling in de ambtelijke dienst plaats met een bruto salaris van f 1438 per maand (23 jarigen en ouder ontvangen het mini mumloon). Huisvesting: indien gewenst is huis vesting mogelijk in het wooncentrum. Informatie: nadere inlichtingen als mede een brochure is te verkrijgen bij mevr. A.A.H. Hoogwerff Kroon, perso- neelsconsulente, dienst Personeelsza ken (071-262544). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20