VERTEGENWOORDIGER =ar^TCl ervaren secretaresse wola bv groningen wola b.v., PEi )NEEmm> personeel erso P^rt-time Docent verpleegkunde (m/v) u St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp Technisch bedrijf zoekt vaklieden sorieel PERSOI\EELPERSONEEL twee praktijkbegeleid(st)ers een verpleegkundig docent(e) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN VlfOOPWAR11 produktiedraaier all-round produktieslijper metaalbewerker ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN dactylo uitzendburos -N.A.K.B.- BOEKHOUDER personeel PERSONER personeel persone 1EEL „Het Diaconessenhuis" Leiden Hel Diaconessenhuis le Leiden met 314 bedden en ruim 630 medewerkers, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie. Vrijwel alle specialismen zijn aanwezig. Het Ziekenhuis ligt op een afstand van 10 minuten lopen van het Centraal Station. Het team van de afdeling opleiding bestaat uit 9 personen, die (in samenwerking met het ziekenhuis Rijnoord in Alphen a/d Rijn) de inservice opleiding voor 120 leerling A-verpleegkundigen verzorgt. Binnen dit team zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden voor (vakaturenummer P 38-4) beiden voor minimaal 32 uur per week. en (vakaturenummer P 1-4) voor minimaal 32 uur per week. Funktie-inhoud Voor de twee praktijkbegeleid(st)ers: Afhankelijk van uw kapaciteiten en voorkeur, bent u óf verant woordelijk voor de begeleiding van leerlingen op de kinder- en jongerenafdeling en de afdeling neurologie, óf voor leerlingen die werkzaam zijn op de afdelingen interne geneeskunde De begeleiding die vooral in de praktijksituatie wordt gegeven, doet u in samenwerking met de verpleegkundigen van de betref fende afdelingen. U geeft bovendien verpleegkundige praktijkles sen aan (pré)klinische groepen. Voor de verpleegkundig docent(e): Deze funktie omvat naast het lesgeven o.a. het begeleiden van 3 a 4 groepen als groepsdocent(e). Funktie-eisen Het diploma ziekenverplèging-A (of H.B.O.-V) met het getuig schrift stagebegeleiding of het diploma verpleegkundig docent is vereist voor de funktie praktijkbegeleid(st)er. Voor deze funktie op de kinder- en jongerenafdeling gaat de voorkeur uit naar kan didaten die in het bezit zijn van de kinderaantekening. Voor de verpleegkundig docent(e) wordt het diploma ziekenverpleging-A (of H.B.O.-V) met het diploma verpleegkundig docent gevraagd. Arbeidsvoorwaarden een salarisregeling volgens de normen van de NZR; de rang is afhankelijk van de funktie. een aantrekkelijke verhuiskostenregeling als u naar Leiden of omgeving moet verhuizen. Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door mw. H.C Jongsma, hoofd opleidingen, telefoon 071 - 155960, toestel 285. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken van het Diaconessenhuis, Houtlaan 55,2334 CK Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer. Gastro Enterologie/Hepatologie Ten behoeve van het secretariaat van deze vakgroep/afdeling wordt gevraagd een secretaresse vac.nr. 344.A.10.41.LD Taak: - verzorgen van wetenschappelijke arti kelen t.b.v. de staf, meestal in het Engels en daarnaast het verzorgen van de correspondentie van de medewer kers van het laboratorium; - zorgdragen voor het uitschrijven en het uitwerken van de notulen van de vergaderingen; - mede organiseren van (internationale workshops en cursussen; - verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaamheden de vakgroep/afdeling betreffende. Locatie: de vakgroep/afdeling hoopt medio 1985 te verhuizen naar de nieuw bouw. Tot die tijd zal betrokkene gesta tioneerd zijn op het laboratorium, waar zij de enige administratieve kracht is. In de nieuwbouw zal betrokkene werk zaam zijn op het centraal vakgroeps/ afdelingssecretariaat met een aantal administratieve medewerkers om deel te nemen aan de totale taak van het vak- groeps/afdelingssecretariaat. Opleiding/ervaringen: - HAVO/MEAO/secretaresse-opleiding; - goede typevaardigheid; - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van de medische terminologie; - ervaring in het werken met een tekst verwerker strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal f 2691 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen bij de heer A A. Vos, manager Gastro Entero- logie (071-263438). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermeiden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN (tijdelijk dienstverband) Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 389 bedden, waar circa 100 leerling ver pleegkundigen de in-service A-opleiding volgen. Vanwege de ontwikkeling naar een regionale school zal de 50% vacature kunnen worden vervuld tot de regionalisering, naar ver wacht in sept. '85. De invulling van de uren zal in overleg kunnen geschieden. Wij vragen: Naast het dipl. A-verpleegkunde een voltooide docenten-oplei ding; ervaring als docent bij een in service opleiding is gewenst. Zo spoedig mogelijke indiensttre ding. Wij bieden: Een zelfstandige functie binnen een klein team; aanstelling, afhankelijk van oplei ding en ervaring maximaal in de schaal voor 1e verpik. A (max. sal. f 1792,17 bruto per maand bij 50%); toepassing van de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw B. Stulemeijer, hoofd Opleiding tel.: 071-899250 tst. 584. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 53/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Woodward Governor Company is het grootste en oudste bedrijf ter wereld van hydraulische en elektronische regelapparatuur voor dieselmotoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales. Vestigingen in Amerika. Engeland, Japan, Australië. Brazilië en Nederland. Vanuit het produktiebedrijf in Hoofddorp wordt een groot deel van de Europese markt bediend. Het bedrijf wordt gekenmerkt door dezelfde filosofie van openheid en beloning-naar-inzet die de hele groep typeert. Op de machinale afdeling van onze fabriek worden op moderne, middelgrote machines kleine partijen stalen precisie-onderdelen gemaakt. Binnen deze afdeling hebben wij in verschillende verspanings- technieken vacatures met ontplooiingsmogelijkheden. Het gaat om de volgende funkties: voor precisie-draaiwerk in kleine series. Vereisten: enige bekendheid met Engelse maatvoering; leeftijd ca. 30 jaar. Ervaring met C.N.C. machines en draaiautomaten strekt tot aanbeveling. voor produktiewerk in kleine series. Vereisten: ervaring met rond- en vlakslijpmachines; enige bekendheid met Engelse maatvoering; leetijd ca. 30 jaar. voor het afbramen van machinaal geproduceerde stalen precisie-onderdelen. Vereisten: ervaring met metaalbewerking; grote accuratesse; bij voorkeur bekendheid met boormachines; leeftijd ca. 40 jaar. Als u belangstelling hebt voor één van deze veeleisende maar ook afwisselende functies, kunt u contact opnemen met de heer A.A. van Esch van de afdeling Personeelszaken. Vermeld bij schriftelijke sollicitaties duidelijk de functie waarvoor u in aanmerking wilt komen. Ook gekwalificeerde vrouwen kunnen reageren. Woodward Governor Nederland B.V. is gevestigd aan de Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. Telefoon (02503) 1 32 41. Ons bedrijf is per bus gemakkelijk te bereiken. Apotheek Ten behoeve van het beheer van de centrale ziekenhuisafdeling Apotheek zoeken wij een administrateur m/v vac.nr. 080.R.12.41.LD Het betreft een nieuwe functie, voortge vloeid uit een organisatie onderzoek. Hij/zij zal rechtstreeks aan het hoofd van de Apotheek rapporteren. Het werkterrein omvat: - beleidsvoorbereidende werkzaamhe den, gericht op een budgettair verant woord beheer van het geneesmidde lenbudget; - deelname aan en het leveren van een inbreng met betrekking tot automati seringsaangelegenheden; - de administratieve verwerking van omzetgegevens, waaronder verzor ging van overzichten ten behoeve van verslaglegging en beleidsvoering; - het leveren van declaratiegegevens voor de ziekenhuisadministratie; - beheersadministratie van de afdeling. De farmaceutische inbreng m.b.t. de inkoop en- administratie wordt verzorgd door een goed ingewerkte apothekers assistente. Functie-eisen: - voltooide opleiding M.B.A./S.P.D. 1; - enige jaren ervaring in een zelfstandige administratief-commerciële functie; - ervaring met automatiseringsaangele genheden; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: maximaal f3726 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Dr. P. Vermeij, hoofd van de Apotheek (071-262790). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Voor onze afdeling (para)-medisch hebben wij regelmatig vakatures voor: A-VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGSTERS ERVAREN VERPLEEGHULPEN ARTSEN J Wilt u méér informatie over bovenstaande II funktie(s), neem dan even-kontakt op met: De Nederlandse Algemene Keuringsdienst voor Boomkwekerijgewassen roept sollicitanten op voor de vervulling van de functie van Taak: De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de hoofdboekhouder bij de verzor ging van de financiële administratie; salarisadministratie; technische bedrijfsadmini stratie enz. Opleiding: Middelbaar niveau (M.E.A.O./H.A.V.O.) Praktijkdiploma Boekhouden/M.B.A. Leeftijd: Tot 30 jaar. Dienstplicht: Eerste oefening moet vervuld zijn. In diensttredlng: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd Schriftelijke sollicitaties (handgeschreven) met volledige inlichtingen te richten aan de Secretaris van de N.A.K.B., Laan van Meerdervoort 144, 2517 BE 's-Gravenhage. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer 070-643853 toestel 92. Koninklijke Sanders Fabrieken - Leiden zoeken ter assistentie van de export-manager overzee een Schrijf- en zo mogelijk ook spreekvaardigheid in de 3 moderne talen en steno Nederlands gewenst. Wij bieden een job, die volop gelegenheid geeft tot ontplooien van eigen aktiviteit. In dienst treding: zo spoedig mogelijk. Uw sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij: Koninklijke Senders Febrieken zoeterwoudseweg 3,2321 jl leiden t.a.v. de heer'C.P. Buys, telefoon 071-311121 toest. 36. leverancier van relnlgings-, desinfectie- en wasmiddelen in grootverpakking voor de agrarische sector, bedrijven, instellingen enz. Wij zoeken een ervaren, actieve, representatieve functie-eisen: akkuraat en zelfstandig kunnen werken; gevoel voor service en goede omgangsvormen; pioniersgeest en doorzettingsvermogen; rijbewijs B-E en woonachtig in het rayon; leeftijd tussen 25 en 40 jaar; bekendheid in de agrarische sector. wij bieden; een beschermd rayon nml. Haarlemmermeer, Z-Holland; een job met toekomst, salaris met provisie; onkostenvergoeding, bedrijfsauto; opname bedrijfspensioenfonds functieomschrijving: het bezoeken van onze vaste afnemers, tevens directe aflevering, en het werven van nieuwe relatie's Sollicitanten wordt verzocht een handgeschreven brief te richten a^n Rouaanstraat 18, 9723 CD Groningen

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 12