Unitas heeft de smaak te pakken Oranje Groen binnen een kwartier op rozen Dames Alkmama boeken kostbare zege op rivaal Hockeyploeg Roomburg g -[] if wilskrachtig LMHC nestelt zich aan kop LDWS haalt koploper Foreholte op eigen veld onderuit Verdienstelijke deling dames Noordwijk fj0rSt© Z6^6 VOOF PAGINA 16 DO/ST SPORT MAANDAG 8 OKTOBER 1984 LEIDEN - De schoonheidsprijs op de vierde speeldag van de zon dagsafdeling ging gisteren naar het duel Warmunda- Oranje Groen. Er vielen maar liefst acht doelpunten in deze opwindende wedstrijd, die Oranje Groen uiteindelijk met 3-5 won. ASC kreeg het tegen Bernar- dus na een 4-0 voorsprong nog knap moeilijk, maar de roodzwar ten bleven op de been: 4-2. De Oegstgeestse formatie wordt op de hielen gezeten door een sterk acte rend ZLC (0-1 winst bij Stomp- wijkse Boys) en door Kickers, dat bij VN A met 3-1 won. MMO bleef ook in zijn tweede wedstrijd onge slagen: 0-1 bij VNL. Warmunda - Oranje Groen 3-5 "Dit was de raarste wedstrijd die ik ooit heb gezien", vertelde trainer Rutte van Warmunda na afloop van de ontmoeting met een ontke tend Oranje Groen. "Onze verdedi ging leek wel een zeefi'.aldqs de oe- fenmeester. Oranje Groen, dat al eerder in het seizoen de weg naar het vijandelijke doel goed wist te vinden, sprong alert met de kansen om. Bert de Ridder opende al in de vijftiende minuut de score en bin nen het kwartier zaten de Leide- naars op rozen. Mat Sjardijn en Jo- han de Ridder (twee maal) zorgden voor een riante 0-4 voorsprong. Warmunda zocht naar het juiste antwoord en vond dat pas op slag van rust middels Rob Fengler (1-4). Die tegentreffer gaf de thuisploeg weer enige moed en na twintig mi nuten spelen in de tweede helft was het 3-4 door doelpunten van Gerard van Tongeren en Jan War merdam. Oranje Groen zette zich schrap en liet de op alles of niets spelende Warmonders niet verder komen. Het werd niets voor War munda en alles voor Oranje Groen, want Johan de Ridder maakte vlak voor tijd de hattrick vol: 3-5. doelpuntenfestijn al vroeg los. Ber- nardus werd overdonderd en kreeg in de openingfase geen kans om in het spel te komen. Erik Spruit bracht ASC in de zevende minuut op 1-0, even later was het opnieuw raak dankzij Benno Schoonwater. De Oegstgeester fans hoefden niet lang te wachten voor de derde tref fer (Evert Brouwer) en de strijd leek gestreden. Bernardus zag door acties van Vincent Beuke- boom en Toon de Boer toch nog kansen en kwam prompt na rust door diezelfde De Boer terug: 3-1. De ploeg uit Hazerswoude moest met tien man verder nadat Schake- bosch uit het veld werd gestuurd. Benno Schoonwater profiteerde van de extra ruimte (4-1), waarna Wim de Roo twee minuten voor tijd de eindstand op 4-2 bepaalde. Stompwijkse Boys - ZLC 0-1 Het technisch beter onderlegde ZLC haalde in Stompwijk een ver diende zege binnen. SB had in de eerste helft de beste scoringskans toen Theo van den Bosch alleen op het doel afging. Arbiter Jongeneel floot hem echter terug en daarmee was het gevaar voor ZLC geweken. Bij een scrimmage in de 25ste mi nuut van de tweede helft kwam Henk Mink als matchwinnaar naar voren: 0-1. ZLC gebruikte de reste rende tijd om de voorsprong te ver dedigen, terwijl SB niet verder kwam dan een schot op de paal van Van den Bosch. VNA - Kickers 1-3 Een goed uitgevoerde combina tie van Ronald Wallet en Peter van der Hoek, die de Leidse keeper met een boogbal buiten spel zette, bracht Kickers aan de leiding. Het taai verdedigende VNA sloeg di rect terug en Cor Zandvliet maakte met een briljante treffer maximaal gebruik van het muurtje bij een vrije trap voor het doel van de Lei- muidenaren: 1-1. ie stand bleef niet lang staan. Wallet zette Kic kers nog voor rust op winst. In de tweede helft bleef VNA aandrin gen, maar het was Anton Boers van Kickers die de wedstrijd definitief buiten bereik van VNA bracht: 1-3. VNL - MMO 0-1 Het zware veld maakte van dit treffen een wat gezapig duel. Jan van Leeuwen had zijn handen vol aan het offensief van VNL, dat na het doelpunt van Kees van Rijn (0- 1) in alle hevigheid losbarstte. De Hoogmadese doelman hield op het zwaar bespeelbare veld zijn gebied schoon zodat MMO ook uit het tweede competitietreffen de volle winst haalde. LEIDEN Het damesteam van Alkmania versloeg zondag in Delft KFC '71 met 1-4. Ieder jaar gaat de strijd om de titel in de interregio nale klasse tussen Alkmania en KFC. De ploeg uit Oude Wetering kan dus het verdere verloop van de competitie met vertrouwen tege moet zien. Een agressief spelend Alkmania stond al na een kwartier spelen met 0-2 voor. Stefanie Kalker open de de score voor de ploeg van Al- bert van den Berg en de weer her- LEIDEN - In de zondagvierdeklasse A zorgde LDWS voor de meest opmerkelijke uitslag door koploper Foreholte op eigen veld met 0-1 te verslaan. De streekderby tussen Hil- legom en Van Nispen eindigde in 1-1. In 4B heeft Unitas de smaak nu duidelijk te pakken. Lijstaanvoerder Vreden- burch werd op een 4-2 nederlaag getrakteerd. Randstad Sport-Teijlingen 1-1 Een hard werkend Teylingen be werkstelligde voor de rust een licht overwicht. Keeper Arend van de Oever was echter in uitstekende doen en hield zijn doel lange tijd schoon. Tegen de inzet van Paul Roozen was echter ook de Rand stad-goalie in de 37ste minuut kansloos: 0-1. Gedurende de twee de helft ontspon zich een levendig duel, waarin nu ook Teijlingen- doelman Erik Postma de kans kreeg om naar grote hoogte te groeien. Wel slaagde Mark Drees er in de 57ste minuut op aangeven van De Korte in, om de uitgelopen Postma met een kopbal te klop pen: 1-1. De slotfase leverde goede mogelijkheden op voor Paul Poli tiek en Cees Zuyderduin, terwijl twee minuten voor tijd Puck van der Voort aan de andere zijde nog gevaarlijk doorbrak. De beide goa lies gaven echter geen krimp. Foreholte-LDWS 0-1 Ondanks een grote dosis inzet, liep de voorhoede van Foreholte zich stuk op de defensie van LDWS met Frans Stouten als een goede sluitpost. In de 30ste minuut plaatste LDWS een gevaarlijke te genstoot. Dick Maré zag de door hem ingeschoten bal van richting worden veranderd, waarna keeper Paul van der Zwaan pardoes over het kleinood heendook: 0-1. Na de hervatting zocht de thuisclub nog nadrukkelijker de aanval, maar het was juist LDWS dat zich via de counter de beste kansen verschaf te. Toch was Foreholte nog het dichtst bij de gelijkmaker, toen Chris Brouwer in het strafschopge bied gevaarlijk spel beging. De toe gekende penalty werd echter door Cees van de Lans gemist. VTL-Alphen 1-1 Een matig duel, waarin het ge handicapte Alphen weinig had in te brengen. VTL begon goed, met kansen voor Ted van Berkel en Marco Ouwerkerk. Beiden treuzel den echter te lang voor het Alphen- doel. In de tweede helft was het alsnog Alphen dat toesloeg. Een slecht weggewerkte bal belandde voor de voeten van Mart van Elk, die beheerst scoorde: 0-1. Kort daarop ging de nog maar net inge vallen Jan ten Bosch binnen het strafschopgebied onderuit. Fred van Haarlem benutte de toegeken de strafschop: 1-1. In de slotfase werd het duel nog onverwachts boeiend, maar geen van beide teams wist zich raad met de kan- Altior-SVLV 2-0 SVLV kwam geen moment in zijn spel en keek bovendien na 10 minuten al tegen een achterstand aan. Een afgeweerde bal belandde voor de voeten van Frans de Boer, die de verraste goalie Marco Ger- rits het nakijken gaf: 1-0. De Voor schotenaren poogden wat terug te doen, hetgeen in de 20ste minuut tot een uitstekende mogelijkheid voor Rob Lamboo leidde. Deze faalde evenwel in de afwerking. Na een op en neer golvend spelbeeld had Altior het fortuin in de 60ste minuut aan zijn zijde. De buiten spel staande Cees Baader mocht doorgaan en scoorde bekeken: 0-2. Korte tijd leek SVLV nog terug in de wedstrijd te komen, maar na en kele gemiste SVLV-kansen bleef de Altior-defensie tot het einde van de wedstrijd hermetisch gesloten. Hillegom-Van Nispen 1-1 Beide teams spaarden elkaar tij dens dit duel niet, waardoor het een rommelig en hard treffen werd met een juiste uitslag. Reeds bin nen vijf minuten dienden Rob van Saasse (Van Nispen) en Boudewijn Paul Roozen van Teijlingen heeft de bal uit een corner van Puck van der Voort rechtstreeks op de slof genomen. Mede dankzij het overstapje van Peter van Rijn (7), zal Randstad-keeper Arend van de Oever kansloos zijn op de inzet van Roozen. Gerrit Baardwijk (l) en Jules Perel hebben het nakijken. Pijpers (Hillegom) het veld gebles seerd te verlaten. Het voor de rust sterkere Hillegom opende in de 15-, de minuut de score, via een goed geplaatste vrije schop van Aad van Rooden waarop goalie Ed Smit zich verkeek: 1-0. Na de hervatting ging Van Nispen met de wind in de rug op zoek naar de gelijkmaker. Die ontstond in de 65ste minuut, toen Ronald de Jong een door Dick Vermin voorgegeven bal op fraaie wijze vallend inkopte: 1-1. De Zil- kers roken daarop hun kans, maar strandden telkens weer op de uit stekend keepende Roy Keur. Duindorp-SJZ 1-1 In de eerste helft kwam SJZ er tegen een superieur Duindorp niet aan te pas. Ron van Deth wist zijn doel echter op eclatante wijze tot vlak voor de pauze schoon te hou den. De SJZ-doelman diende pas in de 43ste minuut tegen een snoei harde inzet van Verbaan te capitu- leren: 1-0. De tweede helft gaf een veel beter spelend SJZ te zien. Harry Berg betoonde zich een plaag voor de Haagse defensie, maar kende weinig geluk in de' af ronding. In de 75ste minuut had Gerard Bos met een afstandsschot wel succes: 1-1. Met laatste-man Dick Advocaat in een aanvallende rol poogde Duindorp wat terug te doen, maar Gerard Bos was met een inzet tegen de paal nog het dichtst bij een doelpunt. Meerburg-BMT 1-0 Op het moeilijk bespeelbare veld zorgde BMT voor de eerste gevaar lijke acties. Na het eerste kwartier kreeg Meerburg echter het meeste grip op het spel. Vijf minuten voor de rust werkte keeper Bleijs een door Werner vaivPilanen ingescho ten bal in eigen doel: 1-0. In de tweede helft veroverde BMT weer enig overwicht. De gasten konden daarmee in het rommelige treffen echter geen potten breken. De bes te mogelijkheden gingen nog naar Meerburgers Hans Boom en Wer ner van Pilanen, die te weinig pre cisie betoonden in de afronding. Unitas-Vredenburch Een goed combinerend Unitas gaf de Rijswijkse opponent weinig kans in zijn spel te komen. In de 25ste minuut ging Wally Gallert in het strafschopgebied onderuit. Gallert ontfermde zich zelf over de toegekende strafschop en scoorde 1-0. De Boshuizerkade-club kwam ondanks een overwicht in eerste instantie niet verder. In de 65ste minuut brak Hans Oostdam echter het ijs, door op aangeven van Ri- nus van Es de 2-0 voor, zijn reke ning te nemen. Drie minuten later verschalkte de doorgebroken Ri- nus van Es de Rijswijkse-defensie, om ditmaal Richard Klein op maat te bedienen: 3-0. In de 78ste mi nuut was het de beurt aan Richard Klein om fraai voorbereidend werk af te leveren, met Hans Oostdam als goaltjesdief: 4-0. In de slotfase nam de Boshuizerkade-equipe gas terug. Prompt toonde Vreden- burch de onmiskenbaar aanwezige kwaliteiten, via treffers van Post ma en Brok: 4-2. stellende Ria de Jong maakte er middels een mooie lob 0-2 van. Via een doelpunt waar een buitenspel luchtje aanzat kwam KFC nog in de eerste helft terug tot 1-2. Na rust moest de thuisclub komen om al thans nog een puntendeling te be werkstelligen. Dat was een kolfje naar de hand van Alkmania, dat zeeën van ruimte kreeg. De snelle Stefanie Kalker gebruikte tot twee keer toe die ruimte en bracht de eindstand daarmee op 1-4. In ver dedigend opzicht kwam Alkmania nimmer in de problemen. In de eerste klasse van de zon dagsectie klopte FC Lisse Kickers '69 met 0-3. In de eerste helft was de ploeg uit Leimuiden meer in de aanval. Carla van der Hoorn en An- nelies van de Voort misten echter goede kansen. Aan de andere kant deed Marjon Twigt voor hoe het wel moet: 0-1. In de tweede rond gang was FC Lisse de betere ploeg. Het drukte het veldoverwicht toen ook uit in twee doelpunten, die El len van Oosten en Ria Groeneweg %(penalty) achter hun naam schre- %ven. Eveneens in deze afdeling ver sloeg Sleutels verrassend het ster ke UDO (2-1). De Leidse formatie was voor de pauze wat meer in het offensief. Een goal van Petra Aandewiel (strafschop) was het gevolg van de ze ontwikkelingen. Na de hervat ting werd UDO sterker. Ook de Oegstgeester club mocht van de ar biter eveneens een strafschop ne men, die Helene Zandbergen in schoot: 1-1. Hierna was het steeds UDO dat aandrong en Sleutels dat via counters trachtte enig weer werk te bieden. Dat laatste lukte. Simona van Heeden schoot haar ploeg uit een onmogelijke hoek naar de zege. Docos had op eigen veld weinig in te brengen tegen lijstaanvoerder Iduna. De ploeg uit Ter Aar won zonder al te veel moei te met 0-7 na een 0-3 ruststand. Voor rust scoorden Marleen Trouw en Angela Hoekstra (2x) voor Iduna. Na de pauze moest keepster Tineke Sierat zwichten voor inzetten van opnieuw twee speelsters, Hennie Verzaal en Wil- ma Wildenburg. Iduna dicteerde de strijd van begin tot einde. In de tweede klasse van de zondagsectie (zaterdag waren alle wedstrijden afgelast) bleef SVLV op kop dank zij een 1-3 overwinning op Stomp wijkse Boys. Jaqueline Schrade zette Stompwijkse Boys op voor sprong, maar in de tweede helft veranderden Carla Pieterse, Ingrid van den Berg en Maijolein die voor SVLV ongunstig scoorde in 1-3. Eveneens in deze afdeling deel den Iduna 2 en LFC de punten. Na een 0-0 ruststand zette Diny te Hennepe LFC op voorsprong en wós het Fennie de Geus die weer voor evenwicht in de score zorgde: 1-1. Bernardus-Foreholte ten slotte eindigde in 0-4. Hoewel het aan de stand niet te merken is gaf Bernar dus de ploeg uit Voorhout goed partij. Het ontbrak de Hazers- woudse formatie echter aan schut ters. Foreholte had die wel. Maria Kersten (2x), Yvonne Sekreve en Josephine van Kampen doelpunt ten voor hun team, dat door deze winst opklom' naar de tweede plaats van de ranglijst. LEIDEN De hockeyers van Roomburg hebben de leiding genomen in de twee de klasse B door de 1—0 overwinning op Zoeter- meer. Eersteklasser Fores- cate behaalde gistermiddag een gelijkspel (2-2) bij Push. In de derde klasse B blijven Noordwijk en Hisa- lis het goed doen. Bij de da mes kwam Noordwijk in de eerste klasse A goed voor de dag met 1-1 tegen koploper Zandvoort en verdiende Fo- rescate de eerste punten door Qui Vive te verslaan. Push - Forescate 2-2. De start was voortvarend voor Forescate dat na vier minuten opende met een doelpunt van Bernhard Mulder op aangeven vaq Marc van 't Noordende. Push be nutte in de 26ste minuut zijn vierde strafcomer en kwam daarmee op 1-1. De Voorschotense ploeg van Rob Seelen trok in de tweede helft hevig in de aanval maar moest toe staan dat door een dubieuze goal (shoot) de Bredanaars de leiding namen. Forescate gooide er nog een schepje boven op en zagen dat beloond met de gelijkmaker van Derk-Jan Brandt die vijf minuten Roomburg - Zoetermeer 1-0. Koploper Zoetermeer blonk uit in het korte combinatiespel en bleef voorts ongevaarlijk door nau welijks in de Leidse slagcirkel te komen. Slechts tweemaal moest doelman Ronald Cijs handelend optreden bij Zoetermeerse acties uit het veld. Ook de vijf gevarieer de strafcorners konden de Leide- naren niet verontrusten. Uit de laatste van een serie strafcorners scoorde Peter Verheggen op slag van rust 1—0. Na de hervatting wa ren er meer kansen op 2-0 voor de thuisploeg dan op 1-1 zodat de ze ge op de kampioensconcurrent te recht was. Haarlem - Noordwijk 3-4. Noordwijk stond binnen een kwartier met 2—0 achter door twee strafballen. De kustbewoners kwa men door centrumspits Michiel Ar- noldi nog voor rust iets terug: 2—1. Haarlem liep toch weer uit naar 3—1 uit een afgeschoven strafcor- ner en zag daarna zijn keepersfou- ten afgestraft door Erik Verdoorn en Arnoldi: 3-3. Het betere Noord wijk pakte door Rick Moerman de verdiende 3-4 zege. Hisalis - AMVJ 2-1. In een gelijkopgaande wedstrijd bleef het eerste part doelpuntloos. De Lisser ploeg nam uit een straf- cornersituatie door Mare Kaptein de 1-0 leiding. Met nog vijf minu ten te spelen benutte de Amster damse ploeg een strafbal en kwam daarmee op 1-1. Het door scheids rechterlijke dwalingen ontsierde spel werd beslist in het voordeel van Hisalis door een treffer van Hendrik-Jan Kaptein. Dames Breda - Leiden 1-0. De hockeysters van LMHC kwa men in aanvallend opzicht tekort tegen Breda dat na een kwartier dekkingsfouten van Leiden uit buitte en het enige doelpunt maak te. Breda speelde het spel op eigen kunstgras wat geraffineerder, maar kon niet verder uitlopen door goed doelverdedigen van Ingrid Kaste lein en uitstekend werk van Kiki Tesselaar. Karin Boef had voor Leiden enkele mogelijkheden die door de Bredase afweer teniet wer den gedaan. Noordwijk - Zandvoort 1-1. Zandvoort kwam er het grootste deel van de eerste helft in aanval lend opzicht niet aan te pas, maar nam uit de rebound van een straf comer toch het eerste doelpunt voor zijn rekening. Na de doelwis- seling opereerde koploper Zand voort sterker. Bij een Noordwijkse uitval werd een strafbal verdiend die werd verzilverd door Alexand ra van Kan: 1—1. De beide defen sies lieten geen steken meer vallen. Forescate - Qui Vive 3-0. Tegen het fysiek sterke Qui Vive plaatste de ploeg van Bob Reidsma sterker combinatiespel. In een ge- lijkopgaand duel besliste Jasmijn Noordberg met fraaie acties de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg. Na twee solo's stelde zij Erica Jansen even veel keren in staat te scoren. Na tien minuten in de tweede helft maakte Noordberg er zelf 3-0 van. De goed sluitende Forescate-defensie zorgde dat Qui Vive op nul bleef staan. Cartouche - Alecto 2-2. Alecto-coach Ruud Hartman Kok noemde het drie-oktoberfeest en de slechte trainingsfaciliteiten (soppig veld) de oorzaak van het matige hockey van de Leiderdorp- se ploeg. De 1-0 achterstand werd teniet gedaan door Marjolein van Alderwerelt en Ninette Kokke, die scoorde: 1-1. Alecto herstelde zich van de matige start door in de tweede helft de leiding te nemen door Corrlien van Buren 1—2. Hier na vergat Alecto door te drukken en moest nog een gelijkspel toe staan na de benutte Voorburgse strafpush: 2—2. Pijnacker - Roomburg 1-1. Na vier minuten spelen was de defensieve organisatie zoek bij Roomburg en moest ook doel- vrouw Loes de Vries buigen voor Pijnacker, wat 1-0 voor de thuis ploeg betekende. Het duurde tot de 22ste minuut in de tweede helft voordat Roomburg door Ingrid Oudkerk Pool iets terug deed en op 1—1 kwam. De vele Leidse straf corners leverden geen winst op omdat de bal niet stil lag voordat op het doel werd geschoten. OEGSTGEEST De hoofdklasse- hockeyers van LMHC pakten gis termiddag met zeer wilskrachtig spel hun eerste zege van'dit sei zoen. Slachtoffer was debutant Den Bosch dat, in verband met handhaving in de hoogste klasse, het grote belang kende om het (on- deraanstaande) Oegstgeester team te verslaan. Het staartploegenduel eindigde in een overtuigende 3-0 overwinning voor de thuisploeg. LMHC-coach Nol Baarschers bracht een alternatieve ploeg tus sen de lijnen, waarin doelman Hei- ko Hulsker de voorkeur kreeg bo ven Tom van der Meer en ausput- zer Paul van der Meer door een jukbeenbreuk plaats moest maken voor Harmen Jansen Schoonho ven. Voorts demonstreerde de blessurevrije Bob-Jan Dietrich zijn technische vaardigheden op het linker-middenveld. In de eerste helft ontspon zich een midden veldgevecht waarin de opponenten elkaar geen duimbreed toegaven. Beide keepers hoefden, op enkele strafcorners na, voor rust dan ook nauwelijk in actie te komen. Strafbal De enige strafhoekslag voor Den Bosch viel na een kwartier en gaf de Brabanders een goede moge lijkheid op een doelpunt nadat Hulsker in eerste instantie de inzet keerde, maar bij het tweede schot kansloos uit positie lag. Aanvoer der Martijn de Kempenaer voor kwam alsnog de Boscher treffer door op de lijn te redden. Voor LMHC liet Boudewijn Mol daarna een pracht kans liggen op de be langrijke eerste treffer. De ex- Daverend HDM'er kreeg voor open doel zijn stick niet goed tegen de bal. Nog net voor de pauze pakte de ploeg-Baarschers alsnog de voor sprong nadat een derde Oegstgees ter strafcomer afstuitte op het li chaam van Boschenaar Chris van der Togt. Scheidsrechter Woqters kon niet anders dan een strafbal aanwijzen die door Bob-Jan Die trich rakelings langs de goede kant van de paal werd geschoven. Mar tin Bennis pushte even daarna on der de Brabantse goalie Ronald Jansen door, maar het was Wou ters niet ontgaan dat daar een shoot aan was voorafgegaan zodat de treffer werd afgekeurd. DEN HAAG (ANP) - Tim Steens zal voor het vierlandentoernooi, dat van 19 tot en met 21 oktober in Londen wordt gespeeld, weer deel uitmaken van de spelersgroep van het nationale herenhockeyteam. Coach Wim van Heumen zal in.de wedstrijden tegen Groot-Brittan- nië, Ierland en de Sovjet-Unie be kijken of de 28-jarige Hagenaar zover van zijn blessure hersteld is, dat hij ook het toernooi om de Champions Trophy, begin decem ber in Karatsji, aankan. Steens, die 155 interlands speelde, liep tijdens een trainingskamp van Oranje in april in Los Angeles zo'n zware knieblessure (gescheurde kruis banden) op, dat hij de Olympische Spelen moest missen. Na rust kwam Leiden echt goed op toeren en wierp de door Baar schers gedicteerde tactiek pas goed vruchten af. Den Bosch werd onmachtig bij de snelle korte com binaties vanuit de LMHC-defensie via middenveld naar de vleugel spitsen. De lange rechtsback Hein Dungelman speelde daarnaast een uitstekende partij door de Bra bantse aanvallen vroegtijdig te on derscheppen en ook in opbouwend opzicht zijn mannetje te staan. Tien minuten na de hervatting dol de de met flair spelende Bennis en kele verdedigers wat een vrije slag opleverde die door Dietrich werd ingepusht en door Jansen eerst werd gekeerd. Op de rebound van Boudewijn van Eyck was h(j kans loos: 2-0. Onno te Rijdt kwam na een kwartier als rechterspits voor Mol in het veld en smaakte het genoe gen dat zijn ploeg het initiatief nog verder naar zich toetrok. Trainer/ coach Hans van Bavel antwoordde daarop met een laatste redmiddel en zette Joop Hoedemaker als ex tra Brabantse aanvaller in, hetgeen de LMHC-goalie een keer noopte tot een redding. De allerte Bennis zorgde voor de derde Oegstgeester treffer nadat Hans Wagener de 'voorzet' via de lat had gegeven. Van Eyck liet nog een daverend schot los op Jansen die niet be zweek. LMHC laat door deze winstpartij de laatste plaats aan Laren en houdt ook Den Bosch door een beter doelsaldo onder zich. NIEK FAAS

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 16