10 VOORZITTER ASSISTENT-ACCOUNTANT PERS0NEEË;^Z^ipE.FI3Oi^£BB? personeels perso soneel Sneell J PERSONEEL#n ziekenverzorgende m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout A-verpleegkundigen SUB-H00FD ADMINISTRATIEVE DIENST M/V MEDEWERKSTER Chr. Mavoschool DOCENT DUITS BEGELEIDER/-STER NEDERLANDS VOOR BUITENLANDERS SECRETARESSE DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: accountantskantoor J. van wezel PERSOE£tPe,lcrBd 1 J persooetlpERSOfsEEi personeel I PERSONEEL (WSOM! ^Kescwn ^EEL - STREEKSCHOOL VOOR 1 BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS =r IN DE REG/0 LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Aan onze streekschool zijn de volgende cursussen verbon den: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingenwezen; bijzondere cursussen zoals Cursus Jeugdige Werkzoe kenden; - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan overleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen als mede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Aan onze dag-avondschool vragen wij met SPOED bevoeg de leerkrachten M/V voor de volgende vakrichtingen: li motorvoertuigentechniek 4 lessen bedrijfsorganisatie bij de voortgezette (avond)oplei- ding monteurs. Bevoegdheid: acte/diploma MVT voor de 3° of 2° sector met recente bedrijfservaring. Ook zij die op een andere manier hun bekwaamheden verwor ven hebben worden verzocht te solliciteren. Lesavond: maandag 2i metaalbewerken Ca. 6 lessen vakleer voor de primaire opleiding constructie bankwerken. Bevoegdheid: acte/diploma voor de 3° of 2° sector. Het verder ontwikkelen van lesprogramma's voor deze vakrich ting maakt deel uit van de taak. Lesdag: in overleg vast te stellen. 3i ehbo 6 lessen voor groepen chauffeurs en een groep uit het project CJW. Bevoegdheid: arts. De lessen zijn een voorbereiding op het ehbo-examen dat wordt afgenomen door het Oranje Kruis. Lesdag: dinsdag en donderdag. 4) horeca Ca. 16 lessen vakleer koken/serveren voor leerlingen primaire en voortgezette opleiding koken/serveren en instellingskeu ken. Bevoegdheid: diploma voor de 3 of 2 sector. Lesdagen: in overleg vast te stellen. Deze vacature is ter vervanging van een langdurig zieke collega. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie in te zenden aan de directeur van de schooi, de heer W! de Rooij, Postbus 9030, 2300 PA Lei den. Indien gewenst, worden nadere inlichtingen verstrekt door de ad junct-directeur, de heer W. Tiemes. Tijdens schooluren bereik baar onder nr. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij zonodig gebruik ma ken van de diensten van het Psychologies Adviesbureau Slikboer, Ten Hagen en Co. te Haarlem. Afdeling SPROKLENBURG is een vervolgafdeling van de sektor öeriatrie. Op deze afdeling wonen 19 mannelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid. Voor sommige bewoners vormt Sproklenburg een blijvende leefsituatie. Voor anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaats buiten ons Centrum. Wij vragen een parttime (voor 32 uur per week) In deze funktie ligt het aksent van de werkzaamheden niet zozeer op het verzorgen als wel op het begeleiden van bewoners; ervaring opgedaan in een begeleidings afdeling strekt den ook tot aanbeveling. Van de toekomstige kollega verwachten wij dat hij/zij o.a.: enkele bewoners individueel begeleidt bewoners stimuleert in zelfstandig handelen zorg draagt voor het behoud of het weer aanleren van levensfunkties van de bewoners kan werken in teamverband de afdeling verder mee helpt ontwikkelen kritisch is t.o.v. werk, kollega's en zichzelf. Salarisgrenzen: f 1.617,26 - f 1.970,86 bruto per maand, bij een 32-urige werkweek, exkl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door Jan Bruines of Matthijs van As, toestel 2030. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vakaturenummer 84.202.36. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout 0* Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtgebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein. plaatsen als 2e jaars leerling B-verpleegkundige. Gedurende de opleiding geschiedt salariëring volgens de NZR-schalen voor leerling verpleegkundigen. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en werkervaring gelieve u te richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken. psychi; sancta maria Lange velderlaan 1, 2204 BA NoordwiiMZ.H Tel. 02523-8244 Hel Verpleeghuis Oudshoom te Alphen aan den Rijn telt 196 bedden, waarvan één derde bestemd is voor somatische en tweederde voor pycho-gerialrische patiënten. Het ver pleeghuis werkt nauw samen met het basiszie kenhuis Rijnoord met 154 bedden, dat er te genover ligt. In verband met de uitbreiding van 138 naar 196 bedden zoeken wij voor de admini- stratieve dienst in een nieuw gecreërde functie een De administratie is een voor beide huizen gemeenschappelijk werkende dienst, met 11 medewerkers, die rechtstreeks ressorteert onder de algemeen direkteur. De functionaris zal onder verantwoordelijkheid van het hoofd administratieve dienst worden belast met zaken die voornamelijk verpleeghuis Oudshoorn betreffen waaron der: - het assisteren bij het opstellen van de begroting en jaarrekening Oudshoorn - leidinggeven aan en coördineren van de medewerkers Oudshoorn voor het dage lijks werk - het meewerken aan de totstandkoming van een intern budgetteringssysteem me bijbehorende rapportages - het assisteren bij het verzamelen van gegevens voor externe doeleinden (COTG financiers) - het waarnemen voor het hoofd administratieve dienst tijdens zijn afwezigheid Voor deze functie wordt gevraagd: - een afgeronde opleiding Heao-BE of MBA/SPD I - enkele jaren praktische administratieve ervaring - bekendheid met automatische informatieverwerking - goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt min. 3.095,63 bruto per maand (inp. tabelnr. 21) en max. 3.989,41 bruto per maand (inp. tabel nr. 32). Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. DE SOLLICITATIE: Kandidaten die belangstelling hebben en menen te voldoen aan de functie-eisen nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren vóór 15 oktober a.s. U kunt uw sollicitatie richten aan mevrouw J. van den Doel, personeelszaken Stichting Verpleeghuis Ouds hoorn, Delftzichtweg 1, 2402 NB Alphen aan den Rijn. M.i.v. december gevraagd voor postagentschap in Leiden. (Werktijd ma.-vr. van 09.00 U.-17.00 u.) Wij zoeken: een betrouwbare vrouw van 23 jaar of ouder, die zeer accuraat en geconcentreerd kan werken. Min. Mavo- of gelijkwaardige vooropleiding. 2353 KD Leiderdorp tel. 071-891300 Muzenlaan 155 Het Bestuur van de Prot. Chr. zet onderwijs te Leiderdorp 2e of 3e gr. voor 9 lesuren Sollicitaties kunnen tot wo. 10 okt. a.s. worden ingezonden. Graag zien wij dat de sollicitant de grondslag van de school van harte onderschrijft. Inlichtingen bij dhr. Th. v.d. Giessen, directeur, tel. 071 -891300 (school) 071 -895780 (thuis) of bij dhr. J. A. Schippers, adj. directeur, tel. Otl- 890641. K&O KATWIJK zoekt voor de Open School een Wij eisen: - een opleiding waarmee u in de basisedukatie Neder lands mag geven ervaring met ervarend leren of de bereidheid om zich daarin te verdiepen - zin en tijd om meer dan de betaalde tijd in de ontwikke ling van het werk te steken Wij bieden: - een free-lance beloning van 31,50 per uitgevoerd uur - ruimte om je eigen ideeën in en met het team te ont wikkelen - veel leuk werk met enthousiaste deelnemers. Tevens zoeken wij iemand, die de kursus wil gaan begeleiden. Dit gaat, afhankelijk van het aantal aanmeldingen, om 1 of 2 groepen VA uur per groep) op de dinsdagavond. Eisen: - een opleiding waarmee u Nederlands mag geven - tijd om dit specifieke werk goed uit te kunnen voeren Wij bieden: - een free-lance betaling van 31,50 - kontaktmogelijkheden met andere docenten - zeer gemotiveerde deelnemers met zeer wisselende achtergronden. Sollicitaties vóór 18 oktober naar K&O Katwijk, t a v. Ida Siers, Postbus 234, 2220 AE Katwijk. Nadere inlichtin gen kunt u inwinnen bij Ida Siers - tel. 01718-16400 (tijdens kantooruren). De Stichting Interkruis Leiden houdt zich - binnen de eerstelijnszorg bezig met aktiviteiten op het gebied van wijkverpleging, moeder- en kindzorg en voorlichting overvoeding, gezondheid en opvoeding. Ongeveer vijftig medewerkers zijn met de uitvoering van deze werkzaamheden belast. Het bestuur van de Stichting Interkruis Leiden is, in verband met het vertrek van haar voorzitter, op zoek naar een vrijwilliger, die na een inwerkperiode bereid is de onbezoldigde functie te aanvaarden van Van een voorzitter wordt verwacht: - belangstelling voor de eerstelijnsgezondheidszorg - enthousiasme, tijd en inzet - goede contactuele en representatieve eigenschappen Kandidaten die woonachtig zijn in Leiden genieten de voorkeur. Geïnteresseerden kunnen na 20.00 uur contact opnemen met de heer M. W. L. Hoppenbrouwers waarnemend voorzitter) tel. 212545 of met de heer G. Broesterhuizen (penningmeester) tel. 211294. Schriftelijjke reacties kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de secretaris van het bestuur, mevrouw A. Broesterhuizen-Janssen, Dotterbloem 6,2317 LT Leiden. De Vereniging van Accountanoy-Studenten is een be- langenbehartigende organisatie voor Registeraccoun tants in opleiding. De Vereniging telt ruim 1600 leden. Functie vereisten: - opleiding minimaal Havo, aangevuld met secretares se opleiding - leeftijd 18-23 jaar - hoge mate van zelfstandigheid - goede contactuele eigenschappen - beheersing van de Engelse taal - boekhoudkundige capaciteiten strekken tot aanbeve ling Schriftelijke sollicitaties, zo spoedig mogelijk te richten aan Vereniging van Accountancy Studenten t.a.v. het bestuur, Dorpsstraat 2, 2361 BB Warmond. Eventuele nadere informatie kan worden ingewonnen onder telefoonnummer 01711-10770 (secretariaat, mej. G. van Dam). Vakgroep Politicologie van de Faculteit der Sociale Wetenschappen vakgroeps secretaresse (v/m) (3 dagen p/w; maandag, woensdag en vrijdag) vacaturenummer: 4-173/1158 Taak: - typen van velerlei materiaal voor onderwijs en onderzoek; - het verzorgen van correspondentie (beide vaak in het Engels); - het verzorgen van de studie-admihistratie; - het verlenen van informatie aan studenten. Vereisten: - HAVO; - scretaresse-opleiding; - goede beheersing van de Engelse taal; - vaardigheid in het typen van manuscripten; - enige ervaring met het hanteren van tekstverwerkings- apparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2477,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. Schriftelijke sollicitaties worden binnen één week na verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vac. nr. op brief en envelop. Op ons kantoor worden voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf alle voorkomende administratieve- en belastlngad- vieswerkzaamheden verricht. Wij hebben thans plaats voor een (M/V) De werkzaamheden bestaan uit het in teamverband bijhouden van fi nanciële administraties voor een gevarieerde reeks van bedrijven, als mede het, na een gedegen inwerkperiode, samenstellen van jaarstuk ken. Onze gedachten gaan uit naar iemand van ongeveer 21 tot 25 jaar met middelbare opleiding, die in het bezit is van het diploma MBA, studen- rend voor SPD. Een ambitieuze kracht met goede contactuele eigenschappen kan bij gebleken geschiktheid rekenen op een uitstekende honorering met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden en goede toekomstmo gelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet op onder staand adres t.a.v. dhr. J. van Wezel (A.A.). Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder nummer 01718-22100 (1st. 53). Rijnsburgerweg 100, 2231 AG Rijnsburg. Telefoon: 01718-22100.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20