ssm calculator verpleegkundige Dialyse-verpleegkundige (m/v) PERSOA/fÉt'™®™ personeelI erso ANWd Zmjdtwtjcli dëWilbert St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp teHk» soneel Pi persone hoofd technische dienst medewerker m/v (m/v) DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt tb.v: EEN DOCENT(E) j PERSODE}. .PERSONEEL™30^ #1 -■ pfsoneelpERsoffEL personeel Menken-Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor ons zuivelbedrijf Menken-Landbouw RV. te Wassenaar waar in totaal 270 medewerk(st)ers werkzaam zijn, zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie (m/v) In deze funktie heeft u de verantwoordelijkheid voor het gehele management van de sektor technische dienst en rapporteert u direkt aan de plant manager. Ons bedrijf voert een toekomstgericht innovatief beleid, waarin ook de technische dienst een vooruitstrevende rol vervult. De technische dienst bestaat uit een drietal afdelingen t.w. een mechanische, elektro technische- en automatiseringsgroep en een technisch bureau, samen 25 medewerkers. Daarnaast verzorgt u zelf een groot deel van de exteme kontakten en koördineert u de grotere projekten (laatste kan ook plaats vinden in interdisciplinair verband). Voor deze funktie voldoet u aan het volgende profiel: leeftijd tot maximaal 40 jaar opleiding hts-wtb en aangevuld met applikatie- kursussen op het gebied van m+r-, proces- en automatiseringstechniek ervaring binnen de voedingsmiddelenbranche is een pré tenminste 5 jaar vak-ervaring leidinggevende kwaliteiten of ervaring, flexibiliteit en goede kontaktuele eigenschappen. Wij bieden u naast deze uitdagende funktie, uitstekende primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektie-procedure. Indien u interesse heeft, kunt u voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer C. Menken, direktie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer B.A. Sinnige, hoofd personeelszaken, Menken-Landbouw RV., Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar, (tel.: 01751 - 19325). MENKENLANDBOUW MENKEN-LANDBOUW B.V. Sancta Maria te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandachtsgebieden: psychiatrie, psycho-qeriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerdop het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. Het totale personeelsbestand omvat ca. 700 medewerk(st)ers. ten behoeve van de afdeling financiële en bedrijfsadministratie. De te verrichten werkzaamheden bestaan onder meer uit: - het tellen en vastleggen van voorloopgegevens ten behoeve van geautomatiseerde gegevensverwerking - het verwerken van invoergegevens via een terminal -assisteren bij de subadministratie debiteuren en krediteuren -archivering van verwerkte gegevens. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan iemand die: -in het bezit is van een havo-diploma -akkuraat kan werken -zo mogelijk enige administratieve ervaring heeft - minimaal 18 jaar is. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor het ziekenhuis wezen, waarbij het salaris afhankelijk zal zijn van opleiding en ervaring, met een maximum van f 2.351.72 bij 25 jaar en ouder in een full-time dienstverband. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Schraa, hoofd financiële en bedrijfsadministratie, toestel 399. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd dienst personeelszaken, onder no. FB 1909. psycr™ sancta maria Langevelderlaan 1, 2204 BA Noordwiik (2 H| Tel 02523-8244 Vakaturenummer 4-408-31 Op onze Huisdrukkerij is voor de tijdsduur van één jaar plaats voor een part-time (20 uur per week) De werkzaamheden bestaan uit: het optellen van de voorcalculaties het opmaken van nacalculaties het bijhouden van een beperkte administratie De man of vrouw die we zoeken moet zich binnen korte tijd kunnen inwerken. Men dient daarom te beschikken over een basisopleiding op MAVO-niveau, aangevuld met de opleiding voor grafisch calculator (of in een vergevorderd stadium met deze opleiding zijn). Praktijkervaring: minimaal 1 jaar als calculator, of als drukker of werkvoorbereider werkzaam zijn geweest. Het salaris - volgens de arbeidsvoorwaarden van de ANWB - ligt tussen f 1200 - en f 1675-, afhankelijk van ervaring (bedragen op 20 uursbasis). Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vakaturenummer op de envelop, richten aan de ANWB, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 93200,2509 BA 's-Gravenhage. ZUYDTWIJCK is een verpleeghuis en reakti- veringscentrum voor 156 somatisch zieke patiënten en een daar aan verbonden dag hospitaal voor 20 pa tiënten. Men voert een aktief opnamebeleid, wat resulteert in een hoog doorstromings- cijfer per bed per jaar. In samenwerking met een ander huis verzorgt ZUYDTWIJCK een eigen in- service opleiding voor leerling-zieken verzorgenden. In verband met zwangerschap van de huidige medewerkster bestaat een plaat singsmogelijkheid voor een: Verpleegkundig afdelingshoofd (m/v), die belast zal worden met de dagelijkse leiding van een verpleegafdeling met 26 bedden. De taak zal o.a. bestaan uit: het zorgdragen voor een goede orga nisatie op de afdeling het, in goede samenwerking met zie kenverzorgenden en praktijkbegelei ding, zorgdragen voor een goede be geleiding van leerling-ziekenverzor genden en van stagiaires van verschil lende disciplines het mede dragen van verantwoorde lijkheid voor het scheppen van een goede sfeer, voor zowel patiënten als medewerkers, zodat allen zich opti maal kunnen ontplooien het onderhouden van goede kontak ten met andere disciplines in huis, waartoe o.a. worden gerekend: Fysi otherapie, Logopedie, Bezigheidsthe rapie en Maatschappelijk Werk. Wij vragen: het bezit van het diploma Verpleeg kundige A enige jaren ervaring in een leidingge vende funktie, waarbij het gevolgd hebben van een kader- of relevante opleiding als een pré geldt leeftijd vanaf 25 jaar. Wij bieden: een salaris volgens de NZR-richtlij- nen, waarbij inschaling afhankelijk is van leeftijd en ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaar den, waartoe o.a. kunnen behoren: opneming in het pensioenfonds PGGM en een kollektieve ziekte kostenregeling. Van toepassing zal zijn de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitaties: Schriftelijk, met bijgesloten kurriku- lum vitae te richten aan Dhr. M.J.M. Kok, Verpleegkundig Adjunkt- Direkteur, Postbus 1212, 2302 BE Leiden Informaties: Deze worden gaarne verstrekt door de heer N. Breedijk die bereikbaar is onder telefoonnummer (071) -769300, toestel 215. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorde wier laan 50 te Leiden In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum DE WILBERT zijn enige vakatures voor (m/v) op full-time basis. Wij zoeken medewerkers die inzetbaar zijn op afdelingen voor somatisch zieke bewoners, alsook op afdelingen voor psycho-geriatrische bewoners. Naast verzorging, verpleging en behandeling wordt sterk de nadruk gelegd op begeleiding van de bejaarde mens en het verschaffen van een optimaal woon- en leefklimaat. Taken: zorgdragen voor een goede behandeling en verzorging van de bewoners, bevorderen en ontwikkelen van team- verpleging, begeleiden van leerling-zieken verzorgenden. Vereislen: diploma Ziekenverpleging A en/of B, HBO-V of MBO-V, goede kontaktuele eigenschappen, ervaring in het verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer G.E.A. Linssen, hoofd Personeelszaken, door wie ook nadere informatie kan worden verstrekt VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK (Z.H.) - TEL. (01718) 7.29.51. (full-time dienstverband) Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Op de modern geoutilleerde dialyse-af deling is gekozen voor een "ac tieve" dialyse om de patiënt in zo'n prettig mogelijke sfeer zijn haar behandeling te geven. De afdeling is erop ingesteld dat een gedeelte van het patiënten aantal na training in staat is zich zelf te dialyssren. Wij vragen: Een gediplomeerd dialyse-ver pleegkundige, zo mogelijk met enige jaren ervaring. Wij bieden: Een salaris, afhankelijk van erva ring maximaal f 3253,10 bruto per m&and. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd mevr. A. Dolfing, tel.: 071-899250 tst. 482. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 49a/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Vakgroep Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde biochemisch analist (v/m) vacaturenummer. 4-239/1158 Taak: Analytische werkzaamheden in het kader van het oncologisch onderzoek van de vakgroep, onder toepassing van voornamelijk immunologische en cloneringstechnieken. Vereist: - HBO-B biochemie: - ervaring op het gebied van genoemde technieken strekt tot aanbeveling. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2974,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. NEDERLANDSE SQUASH RACKETS BOND Op het Bondsbureau van de N.S.R.B. te Den Haag is in verband met een interne promotie de vacature ontstaan voor een MEDEWERKER (M/V) die zal worden belast met administratieve (deel)taken zoals de boekhouding, ledenadministratie, competitie zaken, samenstelling toernooi-agenda's, notuleren van vergaderingen, enzovoort. Wij zoeken een enthousiaste man/vrouw, die belang stelling heeft voor sport in het algemeen, bij voorkeur enige bekendheid heeft met de squashsport en die bereid is zich in een klein team volledig in te zetten voor de Nederlandse Squash Rackets Bond en diens activiteiten. Hem/haar wordt een zeer gevarieerde werkkring geboden. Betrokkene moet bereid zijn in voorkomende gevallen ook in weekenden en op avonden te werken. Functie-eisen: - HAVO-niveau - goede talenkennis Engels en Duits - gevoel voor dienstverlening - administratieve ervaring (boekhouding) - belangstelling voor sport in het algemeen - zelfstandig kunnen werken - beschikken over goede contactuele en redactionele vaardigheden - leeftijd tot25 jaar Betrokkene dient er rekening mee te houden, dat het Bondsbureau met ingang van 1 januari 1985 naar Warmond zal worden verplaatst en na een periode van drie jaar naar een centralere situering in de Randstad. Inlichtingen telefonisch bij het Bondsbureau van de N.S.R.B. (de heerC. N. H. M. van Meurs), 070-545104. DGB Stichting Dienstencentrum voor gecoördineerd bejaardenwerk Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Leiden zoekt voor haar projekt in het Morskwartier die samen met een groep ouderen (60+) twintig lessen ALGEMENE VORMING zal gaan organiseren. Wij denken aan iemand met een onderwijsachtergrond, die ook in staat is gastdocenten aan te trekken en te. instrueren. De lessen zullen worden georganiseerd tussen 1 no-' vember 1984 en 1 juni 1985. Schriftelijke reakties worden tegemoet gezien op het ste delijk bureau, Hooglandsekerkgracht 32. Nadere inlichtingen zijn tè verkrijgen bij dhr. J. Lenselink (projektleider), telefoon 761196, dinsdag t/m vrijdag tus sen 9.00 en 10.00 uur. Het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest vraagt een HOOFDKLEUTERLEID(ST)ER voor de 2-klassige R.K. Kleuterschool De Wigwam, Rhijngeesterstraatweg 51, te Oegstgeest. De Wigwam zat per augustus 1985 samen met de Willibrordschool een R.K. Basis school vormen. Van de kandidaten wordt venwacht dat hij/zij: - een ruime onderwijservaring heeft, - bereid is met grote inzet, betrokkenheid en teamgeest aan de opbouw van de school te werken, - beschikt over goede organisatorische capaciteiten en contactuele eigenschappen, - de katholieke identiteit van de school onderschrijft en er vorm aan wil geven, - openstaat voor .samenwerking met ouders, bestuur en externe relaties. - volledig bevoegd is; A B applicatie. Brieven met opgave van referenties binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie te richten aan de se cretaris van voornoemd bestuur: Mevr. E. van den Bosch-Damen, Florls Versterlaan 23, 2343 RV Oegstgeest. Voor meer informatie omtrent deze funktie kunt u kontakt opnemen met de huidige hoofdkleuterleidster Mevr. L. van Hage-Mesker, telefoonnr. school 071-176983. Anbar International Is een distributie centrum voor pharmaceutische produkten. In ons jonge en snel groeiende bedrijf is er een vacature vrij in de INVENTORY CONTROL DEPT. Wij vereisen: - Schoolverlater 17-18-19 - Havo, VWO-opleiding Goede kennis van de Engelse taal - Computer ervaring en/of type ervaring - Accuraat Ambitieus Schriftelijke reacties kunt u richten tot: K. Prashad, Anbar International b.v., Energieweg 47, 2382 ND Zoeterwoude-RIjndljk.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18