'Oermodel van alle mechanica' te kijk 'Maak winkels van woonhuizen in de Schoolstraat' Oegstgeest knabbelt niet aan subsidie verenigingen Molen in hart Wassenaar blijft draaien Evenwichtig spel trio in Voorschotens kasteel 00011001 Man bekneld in auto PAGINA 2 REGIO LEIDEN VRIJDAG 5 OKTOBER 198< Advies van politiek in Voorschoten edische Dienster VOORSCHOTEN - Winkeliers en gemeente moeten samen een goed winkelklimaat scheppen in de Voorschotense Schoolstraa. Dat kan door zoveel mogelijk panden, die nu nog als woonhuis fungeren, te veranderen in winkels. De klant kan dan gezellig boodschappen doen in een echte winkelstraat zon der 'gaten'. Maar voorlopig is het nog niet zo ver: zo lang moet de au to door de Schoolstraat kunnen blijven rijden. De gemeente moet maar afstappen van het voorne- i om de Schoolstraat autovrij te kwam de raadscommissie openba re werken gisteravond in een eer ste bespreking van het CIMK-rap- port over de Schoolstraat. Zoals bekend heeft dit Centraal Instituut voor Midden- en Kleinbedrijf on langs geadviseerd de Schoolstraat niet autovrij te maken. Een auto vrije straat zou vooral een dode straat worden, zo meent het CIMK, dat het wel een goede zaak vindt om de rijrichting om te draaien in het gedeelte tussen het Treubplein en de kruising met de Wijngaar denlaan. Met dat advies kon de commissie gisteravond niet instemmen. De gemeente Voorschoten vindt het zelf ook niet zo'n goed idee. Tech nisch is het volgens haar heel moeilijk te realiseren. Bovendien zou bij het omdraaien van de rij richting de Schoolstraat blijven kampen met flink wat verkeer. En dat verkeer moet allemaal via het kruispunt Julianalaan afvloeien. Dit kruispunt kan zo'n groot ver keersaanbod niet verwerken, zo oordeelden de commissieleden. Parkeermeters Meer bleken de politieke partijen gisteravond te zien in de komst van parkeermeters. De klant die snel een boodschap wil doen kan de au to dan even laten staan. De klant wordt dan tenminste niet het dorp uitgejaagd tijdens een vergeefse zoekactie naar een parkeerplaatsje. Veel heil verwacht men ook van de pogingen om van de School straat een aaneengesloten winkel front te vormen. Als de straat van begin tot eind uit winkels bestaat is de kans dat een autovrije School straat een succes wordt een stuk groter. De commissie vergeleek zo'n situatie met die van de Wasse- naarse Langstraat, waar men wel plezierig winkelt in plaats van 'even snel' een boodschap te halen. Maar dan moeten eerst alle woonhuizen worden aangekocht en veranderd in winkels. De ge meente Voorschoten zelf is dat niet van plan: potentiële ondernemers zouden dat zelf moeten doen. De raadscommissie wil die aankopen wel graag stimuleren. Positief stond ze ook tegenover de wens van de Algemene verla ders- en Eigen Vervoer Organisatie (EVO) om ook in de toekomst vol doende ruimte te houden voor het laden en lossen. Eventueel wilden de commissieleden er wat parkeer plaatsen aan opofferen. Een plan van de PvdA/PPR-frac tie om alleen een kort gedeelte van de Schoolstraat van auto's te ont doen werd door andere fracties verworpen. Men zag er niets in om het rijden vanaf de Erasmusstraat tot het Treubplein te verbieden. Het CIMK-rapport over de toe komst van de Schoolstraat zal eerst nog in enkele andere raadscom missies worden besproken. Intus sen zal de gemeente weer een nota met daarin een bestuurlijke visie uitbrengen. Ook de gisteravond ge dane suggesties zullen daarin wor den verwerkt. Kortom: het laatste woord is nog niet gesproken over de Schoolstraat. WASSENAAR - Diep in zijn hart houdt hij zijn hart vast. Molenaar Jan van der Veek hoopt vurig dat de belangstelling voor de open dag, morgen in de Wassenaarse molen 'De Windlust', niet zo gigantisch zal zijn als 'ie ooit tijdens een dergelijke dag is geweest. "Op een nationale molendag hebben we hier eens 7000 bezoekers gehad. Het heeft hier de hele dag volkomen vastgezeten", herinnert de molenaar zich nog levendig. Anderzijds beseft hij dat het ope nen van de deuren in het kader van de korenmolendag voor velen een unieke gelegenheid is om te zien hoe het daarbinnen werkt. "Tegen woordig kun je dat haaast niet meer zien. Een molen is eigenlijk het oermodel van alle mechanica. Het is juist daarom zo interessant dat ólles te bekijken is". Vandaar zijn ruimhartige uitno diging richting iedereen die eens een molen van binnen wil bekij ken. Men kan morgen tussen tien en vijf terecht aan het Molenplein 10 in het oude centrum van Wasse naar. Tijdens deze open dag zal de molen draaien en, indien mogelijk, koren worden gemalen. Bovendien zal in een kleine broodshow de ei gen eindprodukten worden ten toongesteld en wordt er zelf gema len meel verkocht. Overigens mag Van der Veek op een gewone doordeweekse dag ook niet klagen over gebrek aan belangstelling. Hoewel de molen eigenlijk niet open is voor publiek, komen tijdens het gesprek toch een aantal belangstellenden vra gen of ze eens mogen rondkijken. Nadat hij de molen heeft laten zien en het hele indrukwekkende systeem heeft uitgelegd, vertelt amateur-molenaar Jan van der Veek dat hij in het dagelijks leven een bouwkundige is van het minis terie van volkshuisvesting. Samen met nog vier vrijwilligers onder houdt hij de molen en zorgt ervoor dat het monument blijft draaien. Van der Veek: "Het is een fascine rende hobby. Je wordt er volledig door gegrepen of je haakt af. Het molenaar zijn heeft veel leuke ele menten. Zo moet je een grote ken nis van het weer hebben. Het me chanische binnenwerk van de mo len zelf is ook heel interessant. Bo vendien is het vak van korenmole- door Rob Schleiffert naar heel boeiend". De molenaar zegt zelfs wel beroeps te willen worden. "Maar dat is bijna niet mo gelijk. Er zijn maar zo'n zestig be roepsmolenaars in Nederland". Van der Veek maakte kennis met deze hobby tijdens een informatie dag van het gilde van vrijwillige molenaars. Hij werd in 1972 voor het eerst actief in de molens. Vanaf 1980 onderhoudt hij samen met de andere vrijwilligers de 'De Wind lust' in Wassenaar. De molen, een stellingmolen om precies te zijn, werd in 1668 door Jan Gerbrantsz. van Wouw ge bouwd. De molen werd neergezet op de plek waar tot die tijd een an dere windkorcnmolen stond. Deze standerd molen werd al in 1406 ge bouwd. Van 1826 tot 1961 is de mo len in eigendom geweest van de fa milie Mansveld. De molen heette toen ook 'De molen van Mansveld'. Sinds 1961 is 'De Windlust' eigen dom van de gemeente Wassenaar. De gemeente wilde hem draai end houden en deed een beroep op vrijwilligers. Over de noodzaak van het draaiend houden van de molen zegt Van der Veek: "Vijftien jaar geleden werden de molens nog alleen gerestaureerd, maar niet draaiend gehouden. Vooral de hou- waren er tijdens de molendag nog zes bakker die interesse hadden in het meel van 'De Windlust'. Nu zijn het alleen de bakkers Kaptein en Van de Krogt die nog wekelijks langs komen om een zak meel i zo'n tweehonderd kilo op te halen. Zo'n meelzak is goed voor ne gentig broden. Van der Veek: "De bakkers staan volledig achter ons initiatief. Het brood is gezonder dan dat van de broodfabriek. Bij het proces in de fabriek gaan de vi taminen eruit omdat de zemelen eruit worden gezeefd. Volgens Van der Veek kan er een grotere markt worden veroverd, maar de tijd daarvoor ontbreekt. "Als je optimaal zou gaan draaien, zou je zo'n 2000 kilo op een dag kunnen leveren. Maar dan blijkt dat je niet genoeg ervaring hebt. We kunnen wèl veel meer soorten graan draaien. We gaan nu als ex periment ook rogge gebruiken". Heel wat tijd steken de vrijwilli ge molenaars ook in de restauratie van 'De Windlust'. Onderdeel voor onderdeel wordt, zodra dat nodig is, vernieuwd. Volgens Van der Veek heeft de molen sinds 1960 niet meer stilgestaan. "Toen we gingen opknappen, was het bin nenwerk niet meer te gebruiken. De molen zelf was nog wèl in goe de staat. De opbrengst van het ma len gaat in een pot. Het geld is voor de aankoop van nog meer graan en de winst is voor de reparaties". ten molens vervallen dan snel. Een molen moet af en toe draaien om Qp zoek De gemeente helpt de molenaars hem na te kunnen lopen' Gezond brood Sinds de nationale molendag van vorig jaar maalt de korenmolen door een initiatief van de amateur- molenaars ook werkelijk koren. Het meel wordt geleverd aan twee bakkers in Wassenaar. Vorig jaar Amati-trio, bestaande uit Jacques Holtman viool, Gerrit Oldeman alt viool, en Marien van Staalen cello. Werken van Escher, von Dahnanyi, Schubert en van Beethoven. Ge hoord op 4 oktober in kasteel Dui venvoorde in Voorschoten. VOORSCHOTEN - Het Duiven voorde-seizoen werd gisteravond besloten met een concert dat ge heel beantwoordde aan de hoge kwaliteitsnormen van deze ka mermuziekserie. Het Amati-trio, bestaande uit doorgewinterde maar allerminst routineus spe lende musici, had zijn program ma in een omgekeerde chronolo gie samengesteld: begonnen werd met een eigentijds werk van Rudolf Escher, en via de ro manticus von Dohnanyi ging de weg terug naar Schubert en Beethoven. Voor een dergelijke opzet is veel te zeggen: de oren zijn nog niet vermoeid, de aandacht nog niet verslapt, en wie met de mo- derne-muziektaal weinig aan kan vangen weet dat zijn oren straks door een vertrouwder klankwe reld gestreeld zullen worden. De klankwereld van Rudolf Escher's tweedelige Trio cor- des bleek trouwens een intrige rende, met zeer afgewogen par tijen voor de drie spelers - het is altijd jammer dat een dergelijk werk niet tweemaal achter elkaar uitgevoerd kan worden, zodat de kennismakig minder opervlak- kig zou zijn. De perfecte eensgezindheid die het Amati-trio in Escher ten toon spreidde bleef de hele avond doorklinken. De spelers zijn allen uitgesproken persoon lijkheden die qua temperament volkomen aan elkaar gewaagd zijn. Het evenwicht wordt be reikt door het perfect aanvoelen van eikaars mogelijkheden en het scheppen van ruimte die ie der op zijn beurt muzikaal kan invullen. In de warmbloedige Serenade voor strijktrio op. 10 van von Dohnanyi was dat temperament en het evenwicht duidelijk aan wezig. In Schubert's Triosatz in Bes en Beethoven's Trio in c op. 9 no 3. zorgden deze eigenschap pen voor een levendige en spran kelende uitvoering die van de eerste tot de laatste noot bleef boeien. MIES ALBERDA 'De Windlust' financieel niet. Toen het opknappen begon, ver strekte Wassenaar alleen een le ning van 1500 gulden. Van der Veek zegt niet om extra geld verle gen te zitten. Volgens hem moet het zo ook kunnen. "De kopers van het molenbrood betalen indirect mee aan de restauratie van de mo len", aldus de amateur-molenaar. Hij is nu naarstig doende om on derdelen voor de molen te vinden. "Ik ben op zoek naar een pletterij om tarwekorrels te pletten. Ze be staan nog wel, maar het is speur werk. Soms hebben mensen er nog een in een oude schuur staan. Ik ben ook op zoek naar een buil, een zogenaamde windbuil. Dat is een zeshoekige zeef van zijde met een breedte van vier meter. Die onder delen zijn moeilijk te krijgen. Een periode was het van 'gooi maar weg', maar nu wordt er druk naar gezocht. Je moet het hebben van de oude schuurtjes, want op de markt worden ze verkocht als an tiek". Van der Veek over 'zijn' molen in het hartje van Wassenaar: 'We hebben hier eens 7000 man gehad..' (Foto Holva Meeste geld naar jeugd- en jongerenwerk OEGSTGEEST - Het sociaal-cul tureel programma voor 1985 zal in Oegstgeest vrijwel identiek zijn aan dat voor dit jaar. Het totale be drag dat de gemeente uittrekt voor subsidiëring van het sociaal-cultu reel werk is gelijk aan dat van 1984 en bedraagt meer dan zeven ton. In het plan voor 1985 is ruimte voor Peter Faber Het NUT Voorschoten heeft morgen een voorstelling georga niseerd met Peter Faber in zijn programma 'Een Optimist'. Peter Faber gebruikt in zijn nieuwe programma alleen zijn stem, zijn lichaam en zijn mimisch vermo gen om zijn zelfgeschreven tek sten tot leven te brengen, zo meldt het programma. Naast kolder zit er ook wat morbide humor in ver pakt. Omdat het Cultureel Centrum wordt verbouwd wijkt het NUT uit naar de Vlietschans-school aan de Apollolaan in Leiden (zuid west). Voor kaartverkoop: Mar- nixstraat 14, Zeemanplantsoen 13 en De Hooghkamer 49 in Voor schoten. Ruilbeurs 'Ons Huis' aan het Kosterspad in Zoeterwoude-dorp is morgen het décor van een grote ruilbeurs. Verzamelaars kunnen daar hun hart ophalen, want er kunnen on der meer postzegels, munten, sui kerzakjes, ansichtkaarten, boe ken, grammofoonplaten en derge lijke aan bod komen. Mensen die iets aan te bieden hebben als ruil waar kunnen voor vijf gulden een tafel huren. Organisator de Her vormde Jeugdraad heeft dergelij- WASSENAAR - Een 24-jarige automobilist uit Den Haag is gisteravond ernstig gewond geraakt bij een botsing op de Wassenaarse Rijksstraat weg. De man reed even over tienen ter hoogte van de Raadhuislaan rich ting Den Haag, toen hij door nog onbekende oorzaak ineens naar links uitweek. Hij kwam op de tegenoverliggende rijstrook terecht, stuurde onmiddellijk scherp naar rechts. Daarbij raakte hij of de macht over het stuur kwijt, of hij raakte in een slip. Over de afscheiding van de Rijks straatweg heen kwam de automobilist op het fietspad terecht, waar zijn wagen tegen een lichtmast aanknalde. Doordat de motor bij deze botsing naar achteren schoof raakte de Ha genaar bekneld. De Wassenaarse brandweer moest hem uiteindelijk uit zagen om hem uit zijn benarde positie te bevrijden. De man moest met inwendige kneuzingen naar een ziekenhuis worden overgebracht. Zijn mede-passagiere, een 19-jarig meisje uit Den Haag, werd bij de botsing uit de auto geslingerd. Zij liep een shock en schaafwonden op. ke ruilbeurzen ook in petto voor 'de volgende data: 24 november, 26 januari en 30 maart. Morgen is de beurs geopend van tien tot vier uur. Vrouwentrefpunt Komende maandag opent het Vrouwentrefpunt Zoeterwoude het nieuwe seizoen met een film en informatie over de Islam. Bo vendien is er een spreekster, die zal ingaan op de positie vaan de vrouw in de Islam. Is de Moslim vrouw achtergesteld? Waarom draagt zij een hoofddoek? Wat zegt de Islam over de vrouw? Der gelijke vragen zullen aan de orde komen. Aanvang maandagavond acht uur in 'Ons Huis' aan het Kosterspad. Entree twee gulden vijftig. initiatieven zoals in Haas- wijk en Buitenlust. Ook zit er een buffer in om eventuele kortingen van het rijk op te vangen. Het plan werd gisteravond be sproken in de raadscommissie wel zijnsplanning. De bespreking er van was een 'vluggertje' omdat ie dereen zich kon vinden in de opzet. Ook van de kant van verenigingen en instellingen waren er geen klachten. "Dat betekent dat we het goed hebben gedaan, anders zour den er van de kant van de vereni gingen en instellingen wel klach ten zijn gekomen", zegt L. Landes- bergen, secretaris van de welzijns- commissie. Het plan voor 1985 is anders dan dat van voorgaande jaren. Vorig jaar werd een uitgebreide inhoude lijke discussie gevoerd om te ko men tot "een redelijke verdeling van de subsidiegelden". Dit heeft geresulteerd in een basispakket van voorzieningen. Dit pakket be vat de werksoorten kinderopvang, jeugd- en jongerenwerk, kunstzin nige vorming, volwasseneducatie, emancipatie en volkscultuur. Behalve de indeling op 'werk soort' moeten de beschikbare gel den worden verdeeld over de ver schillende leeftijdscategorieën. De ARTSEN De weekenddienst begint zaterdag om I uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12 tot 12.30 uur, (alleet( voor spoedeisen medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Mastenbroek, Tan, v. Tol; Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen; Verhage, Groeneveld en Schonenberg: za 8 uur tot zo 24 uur: R. v. Leeuwen, Fagelstraat 31, tel. 218661; spreekuur Rosmolen 2. Groep 2 - Pieterse, v. Gent. Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en Lahr:( za 8 uur tot zo 8 uur: H. Klaassen, Zwa- nenzijde 27, tel. 213546. zo 8 uur tot 24 uur: J. van Gent, Zoeter- woudsesingel 28, tel. 122538. Groep 3 - Pleiter, J. van Leeuwen, Smit W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur-| gens, Fogelberg: za 8 uur tot zo 8 uur: J. de Bruijne, Kern- straat 11, tel. 141225. zo 8 uur tot 24 uur: E.K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877. Groep 4 - v. Wingerden, v. Rijn, Bénit,| Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waard, Arnou: za 8 uur tot zo 8 uur: E. Nieuwenhuis- Smalbraak, tel. 768918; spreekuur Be vrijdingsplein 60. zo 8 uur tot 24 uur: G. Bénit, Brahms- laan 315, tel. 720404; spreekuur Kenne- dylaan 24. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, de Jong, Prince, Reinders, D. Hammerstein, A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: H.C. Jasperse, Wit te Singel 72, tel. 124961. zo 8 uur tot 24 uur: H. de Jong, Noord- eindsplein 4a, tel. 123752. Leiderdorp za, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; zo, J. v.d. Beek, Baljuwstraat 5, tel. 894539; spreekuur za en zo van 12.30- 13 uur op Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur: J.W. de Haan, Oranjelaan 26, tel. 170605. Voor de praktijk Haaswijk: J.J. Voor- zaat/G.A. v.d. Steenhoven, Queridolaan' 2, tel. 176867, dag en nacht bereikbaar ook in weekend. Voorschoten za, C. Meyer, J.W. Frisolaan 13, tel. 2493; zo, W. van Dam, Palestinalaan 29, tel. 3960. Warmond A. de Gijzel, Orarye Nassaulaan 10, tel. 01711-10834. Wassenaar noord: E.J.J. Op 't Land, Middelweg 21, tel. 13056; zuid: R. van Niekerk, Van Po- lanenpark 92, tel. 19014. Zoeterwoude W. Kortmann, Miening 2, tel. 1219. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 5 tot vr 12 door: Doeza Apotheek, Doezastraat 31, Lei den, tel. 121313. Apotheek v. Breest Smallenburg, Loe- vestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. DIERENARTSEN Voor de praktyk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, Leiden, tel. 125057. H. Vestjens, Rijn en Schiekade 23, Lei den, tel. 144323. Oegstgeest R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten Geen opgave. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno men door: G.W.A. Kleinveld, Zoeterwoudsesingel 56, Leiden, tel. 134433; spreekuur za en zo om 13 uur. tel. 01751-15515. wijkverpleging Interkruis, Middelweg 38, tel. 121753 en 134604, na^l7 uur en in het weekend te bereiken via dokterstelefoon: 122222. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. Kruisgebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13.30 uur. Oegstgeest Interkruis, Lijtweg 7, tel. 177444. Voorschoten gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Wassenaar Horst en Vliet - Hofcampweg 65, tel. 16275, ma t/m vr 9-10 uur en op afspraak. opstellers van het sociaal-cultureel programma maken hierbij de aan tekening dat voor de leeftijdsgroep van nul tot twee jaar geen taak voor de gemeente bestaat om bij voorbeeld te zorgen voor een ande re soort kinderopvang dan het dag- moederproject. Hoge prioriteit geeft de gemeen te aan de algemene muzikale vor ming en de clubactiviteiten voor de groep van 6 tot 12 jaar. Ook het comité kindervakantieweek heeft een hoge prioriteit vanwege de op vang van kinderen in de soms lan ge zomervakantie. Het leeuwedeel van het subsidie bedrag van 730.000 gulden gaat naar de stichting jeugd- en jonge renwerk Oegstgeest (SJJO). 330.000 gulden kosten de activitei ten voor de leeftijdsgroep tussen vier en vijfentwintig jaar. De bijdrage aan de streekmu- ziekschool slokt een dikke twee ton op van het subsidiebedrag. Al gemene muzikale vorming staat echter hoog in het vaandel van de gemeente Oegstgeest. Toch is er op de muzikale vorming bezuinigd. Dit is gebeurd door onder meer het aantal groepslessen uit te breiden, waardoor het totaal aan lesgeld toeneemt. VRIJDAG Leiden Aniba's muziekkamer - Herenstraat, open podium folkclub Horus, 21 uur. Repelsteel - Breestraat, Mexicaans-ve getarisch eten, 17.30-19.30 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht, swing avond, 22 uur. Filmhuis LVC - Breestraat, film The postman always rmgs twice' van Rafeal- dering PvdA afd. Leiden, 20 u Leiderdorp Muzenhof - Gordynsingel, manifestatie 'Leiderdorp Aangenaam', opening 20 uur, met div. optredens muziektheater, dichters en schyvers. Zoeterwoude Bejaardentehuis Emmaus - optreden drumfanfare Vios, 19.30 uur. Voorschoten Engelse School - Van Hooflaan 3, wijn- avond Lions-club L'dam-V'schoten, 20 stichting kadercursussen 'Kreatieve Be zigheidsbegeleiding', 11-15 uur. Ijshal - Vondellaan, Hutspotwandel tocht, vanaf 9 uur. Zoeterwoude Ons Huis - Kosterspad 3, ruilbeurs, 10- 16 uur. Huize Emmaus fancy-fair, 14-18 uur. LEIDSCH DAGBLAD HET GROOTSTE DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Commentaren: W. F. J Wirtz en A. A. van Brussel 2311 BG LEIDEN Een Sleuteltje opgeven: Geen krant ontvangen; tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18.00 uur. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Restitutie is niet toegestaan. Indien één maand voor het verstrijken van de abonnementsperiode geen opzegging is ontvangen, volgt e verlenging. Directie: G. Koopman Adj.dirN. Qüakernaat Hoofdredacteur Drs J. W E Metselaar Ad| Hoofdredacteur (radio, televisie, kunst) S. J de Groot (geestelijk leven) n bij de Gemeenschappelijke >t met eigen P. J. de Tombe (sport) A van Kaam (plv) W. C H Schrama (feature) - Bonn. Brussel. Londen, Parijs. Washington. Cairo, Rome, Madrid. Mexico en Wenen

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 2