\femieuwd,verbeterd,verruimd. De nieuwe Audi 80. ■—t n AudiVoorsprongdoor techniek Het is zover! Na zes jaar en ruim twee miljoen vorige exemplaren, presenteert Audi u nu de nieuwe Audi 80. Vernieuwd en verbeterd op louter essentiële punten. Punten die naar voren kwamen dankzij Audi's non-stop onderzoek en de meest uiteenlopende tests. Aërodynamica en duurzaamheid stonden hierbij voorop. Het resultaat mag er zijn. De nieuwe Audi 80 is een feit. Een feit waar wij in alle bescheidenheid, trots op zijn. De nieuwe Audi 80. Technisch verfijnd en optisch verfraaid. Neemt u die inmiddels terecht vermaarde aërodynamische vorm geving van Audi. Deze is aanzienlijk ver beterd dankzij een gladdere carrosserie, licht achteroverhei lende grille en koplamp units. Een effectieve front spoiler, vanaf de CC, windtunnel beproefde integraal bumpers, alsmede speciale gesloten wielkappen. Zijn ranke taillelijn wordt nog eens geaccentu eerd door stoere beschermlijsten langs de flanken. Belangrijk vernieuwd is ook de kof ferruimte van de nieuwe Audi 80. Vergroot én beter toegankelijk doordat het kofferdek sel nu tot net boven de bumper doorloopt. Ook het interieur is waar nodig vernieuwd. We noemen u hier zijn sportieve vierspakige veiligheidsstuurwiel en de ergonomisch ge vormde bedieningstoetsen. In benzine uit voering kunt u kiezen uit een viertal beproef de, zuinige motoren. Voor ware kilometerver- slinders is er de fluisterstille diesel en de dynamische turbo-diesel. Wilt u meer infor matie over deze vernieuwde, verbeterde en verruimde Audi 80, of hem zelf eens duchtig aan de tand voelen tijdens een proefrit, belt u dan 020-867651Voor het adres van uw dichtstbijzijnde Audi dealer. De nieuwe Audi 80 zal u verbazen.^MP^

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14