Akkoord EG is onuitvoerbaar Bemiddeling gevraagd voor Cambodja Poolse kerk helpt boeren mnm Felle kritiek Andriessen en 1) ankert In Peru afstammelingen gevonden van Amazones Nog meer mafia-leden worden nu spraakzaam Britse socialisten: eenzijdig ontwapenen GOEIE TIP: HAAL NUKOERSINFO* W5-WEDKAART! DONDERDAG 4 OKTOBER 1984 DEN HAAG/BREDA/LUXEMBURG (GPD/ANP) De begrotingen voor 1984 en 1985 zoals de EG-ministerraad die dinsdag heeft vastgesteld zijn van felle kritiek voorzien door zowel ex-parlementsvoorzitter Piet Dankert, als van Frans Andriessen, lid van de Europese Commissie, het dagelijks bestuur van de gemeenschap. LIMA (IPS) - In het oerwoud in het noordoosten van Peru zijn drie Amazones gesignaleerd. De drie vrouwen zijn volgens de corres pondent van het Peruaanse dag blad „El Comercio" die de ontdek king deed, waarschijnlijk afstam melingen van deze matriarchale in dianenstam, genoemd naar de ri vier de Amazone. De eerste beschrijvingen van Amazones dateert uit de zestiende eeuw, toen de Spaanse veroveraars Zuid-Amerika verkenden. Zij ver telden thuis over „zelfverzekerde indiaanse vrouwen" die gewapend waren met pijl en boog. De Amazo nes trokken ten strijde om hun grondgebied in het oerwoud te ver dedigen, maar verdwenen daarna in het niets. De vrouwen werden al snel tot mythische figuren. Begin september ontmoette Vic tor Rodriguez Olaecha. correspon dent van El Comercio, de drie vrouwen voor het eerst aan de oe ver van de rivier de Manu in de provincie Madre de Dios. Het drie tal leek grootmoeder, moeder en dochter te zijn. De journalist had contact met de jongste vrouw, die haar pijl en boog naast de rivier neerlegde en met keelklanken en gebaren hem iets duidelijk wilde maken over de andere twee, die in het oerwoud waren achtergeble ven. De journalist fotografeerde de jonge vrouw. Volgens de correspondent zijn de drie vrouwen mogelijk overle venden van de legendarische Ama- zonestam, waaronder naar verluidt malaria en andere tropische ziek ten in de loop der eeuwen veel slachtoffers hebben gemaakt. Hij acht het waarschijnlijk, dat de drie geheel op zichzelf leven in het oer woud zonder enige hulp van of contact met anderen. Waar ze pre cies vandaan komen, is niet duide lijk. Ook is de taal of het dialect dat de vrouwen spreken, tot nu toe niet gcidentificeerd. Deskundigen op het gebied van indanencultuur in Lima noemen het zeer opmerkelijk en tamelijk uniek, dat de vrouwen van drie verschillende generaties zijn en klaarblijkelijk zonder contact met andere mensen, zelfs niet met le den van hun eigen etnische groep, in het oerwoud zwerven. Sommige antropologen den dat de oudste vrouw lang gele den gedwongen is haar stam te ver laten met haar vrouwelijke afstam melingen omdat zij een taboe zou hebben doorbroken. Een veerman in de regio heeft naar aanleiding van de berichten van de verslagge ver verteld, dat hij tien jaar geleden twee vrouwen met een klein kind is tegengekomen in het oerwoud, die heel goed dezelfden kunnen zijn geweest. Luis Yallico Madge, sinds drie maanden directeur van het natuur park Manu, heeft verklaard dat hij zeer bezorgd is over de toestand van de drie indiaanse vrouwen., Volgens de journalist was de jonge vrouw duidelijk ziek. Haar gehele lichaam was bedekt met korsten van insektenbeten en andere won den veroorzaakt door dieren. „Directe bemiddeling zonder het advies van deskundigen, kan ge vaarlijk zijn," aldus Yallico. „Maar het staat vast dat de vrouwen om te overleven dringend hulp nodig hebben". Maar functionarissen van het natuurpark hebben ook laten weten dat zij niet op eigen gezag de vrouwen overheidssteun in de vorm van voedsel, medicijnen en een dak boven het hoofd kunnen verstrekken. Dankert en Woltjer, de twee begro tingsdeskundigen van de PvdA in het Europese Parlement achten „de beslissing van de Europese mi nisterraad over de EG-begroting zeker niet de enorme stap voor waarts, zoals staatssecretaris Van Eekelen in een eerste commentaar meldde, maar veeleer een afgang". Dankert en Woltjer vinden dat de ministers een strikt formeel besluit hebben genomen, omdat dat nu eenmaal in de juridisch omschre ven tijdslimiet is vastgelegd. Beide heren vinden dat vooral de begroting 1985 aan alle kanten rammelt. Dankert: „In feite krijgt het Europees Parlement, dat hier over op korte termijn een besluit moet nemen, een nep-begroting voorgelegd met maar liefst een gat van tenminste 6 miljard gulden". Bovendien vinden Woltjer en Dan kert dat het ontbreken van een be sluit over de verhoging van de ei gen middelen van de EG, een zwa re hypotheek legt op de onderhan delingen over de toetreding van Spanje en Portugal. In tegenstelling tot de Neder landse regering zijn Dankert en Woltjer van mening dat het bereik te akkoord wel degelijk de be voegdheden van het Europees Par lement aantast. Zij vinden dat de tussen de EG-ministers gemaakte afspraken over het maximale stij gingspercentage van de begroting, een „farce" maken van het in het verdrag vastgelegde recht van het Europees Parlement tot inhoude lijk overleg hierover met de minis ters. Volgens Andriessen zijn "de ont- werp-aanvullende begroting voor 1984 en de ontwerp-begroting voor 1985 wangedrochten. Ze kunnen met elkaar wedijveren om de Euro pese struisvogelprijs". Als oud-mi nister van financiën wijst hij het ROME (DPA/AFP) Acht leden van de mafia die al gevangen zit ten, hebben het voorbeeld van „Godfather" Tomasso Buscetta ge volgd en zijn aan het praten gesla gen. Dit hebben Italiaanse kranten gemeld. Ondertussen vragen de Bestand nabij in Mozambique PRETORIA (Rtr/AFP) - De linkse Mozambikaanse regering en het nationale verzet zijn 'in beginsel' een bestand overeengekomen na bemiddeling door Zuid-Afrika. Op een persconferentie zei presi dent Botha van Zuid-Afrika, dat de Mozambikaanse regering en het verzet hebben ingestemd met een staken van de vijandelijkheden. De mededeling van het Zuidafri- kaanse staatshoofd kwam na be sprekingen over beëindiging van de acht jaar durende burgeroorlog in Mozambique, sinds het Oostafri- kaanse land in 1975 onafhankelijk werd van Portugal. De overeenkomst zou inhouden dat alle gewapende acties worden gestaakt en dat het verzet Samora Machel erkent als staatshoofd. De verzetsbeweging liet echter weten dat er slechts sprake is van een be ginsel-akkoord. Een topman van het verzet zei: "Wanneer en hoe het bestand tot stand komt staat nog niet vast, dus de oorlog gaat door. Alles gaat nu afhangen van het werk van de drie- partijen commissie, die de datum en de voorwaarden van het be stand moet bepalen". autoriteiten zich af wie de zoge naamde „onaantastbaren" zijn, die het politieke brein bezuinigingstreven in de EG niet af, maar vindt hij wel dat de natio nale bewindslieden op een aantal punten zijn doorgeslagen. „De re geringen hebben kennelijk zo wei nig vertrouwen in hun eigen sa menhang en interne coördinatie dat zij tegen zich zelf in bescher ming moeten worden genomen". De Nederlandse Europees com missaris heeft vooral moeite met de absolute normering van de niet- landbouwuitgaven en het feitelijk buiten spel zetten van het Euro pees Parlement in de begrotings procedure. Ook komen volgens hem de bevoegdheden van de Eu ropese Commissie op onaanvaard bare wijze in het gedrang. Andries sen stelt dat over de begrotingsdis cipline niet eenzijdig door de Raad, de nationale bewindslieden, had mogen worden beslist maar onder werp had moeten uitmaken van onderhandeling tussen Raad, Commissie en Parlement, (w.v.) Spanje/Portugal De hoop die vorige week werd gewekt in verband met de onder handelingen over de toetreding van Spanje en Portugal tot de Eu ropese Gemeenschap, is woensdag ijdel gebleken. Een woordvoerder van de Europese Commissie had vrijdag nog de verwachting uitge sproken dat de onderhandelaars de georganiseerde misdaad. Bus cetta heeft gezegd dat hij niet be langrijk genoeg was om iets te zeg gen over het „derde niveau" van de mafia. De tijd dringt voor de rechters van het park&t in Palermo die op 29 september 366 aanhoudingsbeve len hebben doen uitgaan tegen de belangrijkste clans op Sicilië: krachtens de nieuwe wet op de voorlopige hechtenis resten hun nog maar elf dagen om de verdach ten voor de rechter te krijgen. Maar toch hebben ze goede hoop dat ze dit karwei op tijd kunnen klaren. De Italiaanse kranten meldden verder dat Tomasso Buscetta aan de Amerikaanse justitie zal worden „uitgeleend". Hierover zijn de mi nisters van justitie van Italië en de Verenigde Staten, Oscar Luigi Scalfaro en William French Smith, het dinsdag in Washington eens ge worden. Scalfaro heeft al om de uitlevering verzocht van 28 men sen die door de Amerikaanse poli tie gearresteerd zijn nadat Buscet ta hun namen had genoemd. De bewindslieden hebben gister avond twee dagen van besprekin gen afgerond met plannen om de bestrijding van de georganiseerde misdaad meer te coördineren. Zo zal er een „hot line" worden geïn stalleerd voor sneller het uitwisse len van informatie. Smith en Scalfaro toonden zich na afloop van het overleg binnen de „Italiaans/Amerikaanse samen- werkingscommissie tegen drugs handel en georganiseerde mis daad" verheugd over de bereikte resultaten, die „indrukwekkend" werden genoemd. achter van de Europese Gemeenschap c Portugal woensdag een verkla ring zouden kunnen uitgeven dat een akkoord over de toetreding was bereikt. Men is daar nog een heel eind van verwijderd. Staatssecretaris Van Eekelen (Europese zaken) zei dat de ministerraad na een hele dag voorbereidende besprekingen gisteren in de vooravond de Portu gezen slechts een paar snippers had aan te bieden. Die hadden be trekking op minder belangrijke be lasting- en invoerkwesties. Van Eekelen zei dat de Gemeen schap wel bereid is op een bepaald moment een gezamenlijke verkla ring van akkoord uit te geven, maar dat dit ogenblik nog niet is gekomen. In het ontwerp voor een verklaring die de Portugezen had den voorgelegd, werd namelijk en oproep gericht tot de nationale par lementen om het toetredingsver drag zo snel mogelijk te ratificeren. Een dergelijke oproep bleek al te voorbarig op een ogenblik dat be langrijke geschilpunten, zoals de visserijpolitiek en de overschotten in de sectoren van olijfolie en wijn, nog helemaal niet aan een oplos sing toe zijn. Met de Spanjaarden vlot het nog minder. Van Eekelen zei dat men Spanje gisteravond eigenlijk niets te bieden had. De problemen van de visserij, wijn en olijfolie zijn voor Spanje nog veel belangrijker dan voor Portugal. Over drie we ken gaan de ministers opnieuw proberen-uit de impasse te komen. VALETTA - Een politieagent op het eiland Malta bewaakt de poort van een katholieke school, na de door de socialistische regering opgelegde sluiting. Zeven andere scholen zijn eveneens gesloten, als onderdeel van een overheidscampagne om een einde te maken aan niet-openbaar onderunjs. De Italiaanse regering heeft inmid dels aangeboden te bemiddelen in het hoog opgelopen con/lict tussen regering en kerk op Malta. (foto api FBI-agent bleek spion WASHINGTON (Rtr./AFP) - De Amerikaanse federale re cherche FBI heeft voor het eerst in haar geschiedenis be kendgemaakt dat zij één van haar eigen agenten heeft gear resteerd wegens spionage voor de Sowjet-Unie. Het betreft de 47-jarige Richard Miller die al 20 jaar voor de FBI werkte. Hij zou vertrouwelijke docu menten aan de Sowjet-Unie hebben doorgespeeld. Ook twee personen van Sowjet-af- komst zijn opgepakt, Nikolai Ogorodnikov, ook bekend on der de naam Nikolai Wolfson, en Svetlana Ogorodnikov. Bei den zijn geboren in de Sowjet- Unie en in 1973 naar de Ver enigde Staten geëmigreerd. Volgens de FBI heeft onder zoek "bewijzen opgeleverd dat Miller samenzweerde met de Ogorodnikovs om geheime do cumenten van de FBI over haar inlichtingendiensten, aan de Sowjet-regering door te spe len". Miller kan tot levenslang worden veroordeeld als hij schuldig wordt bevonden. BLACKPOOL - De Britse La- bourpartij heeft zich gisteren tij dens haar jaarcongres in Blackpool met een overweldigende meerder heid uitgesproken voor een totale, eenzijdige kernontwapening. De Britse socialisten willen af van hun onafhankelijke kern macht, die bestaat uit Polaris-ra- ketten, zullen de door de huidige k)k over de vraag wat er met de ei gen kernmacht moet gebeuren. staat het partijbestuur vrijwel ge heel achter het overboord zetten van de kernwapens. Dat betekent dat unilaterale ontwapening zeker in het verkiezingsmanifest van de socialisten zal terechtkomen. door Henk Dam regering in gang gezette ging van die Polaris-raketten door de peperdure Trident-raketten stoppen, en willen alle Amerikaan se nucleaire bases in het land, in clusief die waar kruisraketten staan opgesteld, sluiten. Labour-congressen hebben zich sinds 1980 ieder jaar opnieuw voor eenzijdige kernontwapening uitge sproken, maar de uitspraak van gisteren gaat het verst. Bovendien Die onduidelijkheid is nu van de baan: de Polaris-raketten zullen onder een Labour-regering ver dwijnen, ook als de Sowjet-Unie daar niets tegenover stelt. Slechts enkele Labour-politici waren het daarmee niet eens. On der hen bevonden zich Dennis Healey, schaduwminister van bui tenlandse zaken, en Jim Callaghan, oud-premier. Callaghan hield het congres onder meer voor dat een zijdige ontwapening het toch al wankele machtsevenwicht tussen Oost en West verstoort. „U opent er een doos van Pandora mee", zo waarschuwde hij. Ook Bush heeft belastingschuld LITTLE ROCK (AP) - De Ameri kaanse belastingdienst heeft vice- president Bush gelast over 1981 nog 198.000 dollar aan achterstalli ge inkomstenbelasting te betalen. De accountants van Bush hebben dit bekendgemaakt. De belastingdienst is het niet eens met een aftrekpost die Bush heeft opgevoerd in verband met de verkoop van zijn huis in Houston en vindt dat het bedrag van ruim 91.000 dollar dat Bush heeft over gehouden uit zijn verkiezingscam pagne deels bij zijn inkomen over 1981 moet worden geteld. Bush en zijn vrouw hebben over 1981 al een som van 245.000 dollar aan inkom stenbelasting betaald en zijn het niet eens met de naheffing. Vietnam zoekt steun Japan in slepend conflict TOKIO - De Vietnamese minister als de zoveelste zet in het lang- door Ruud Kreutzer buitenlandse zaken Nguyen durig diplomatieke steekspel, dat Co Thach, heeft Japan gevraagd jaarlijks opleeft rond de algemene een neutrale bemiddelingsrol te vergadering van de Verenigde Na spelen in de kwestie Cambodja, ties. De Vietnamese bewindsman hij de Verenigde Naties zal toespreken en in de marge van de Algemene Vergadering besprekin gen zal voeren over de kwestie Cambodja. Alle betrokken partijen zijn het erover eens dat er geen vooruitzicht is op een snelle oplos sing van het zes jaar oude geschil. De Asean-landen waartoe onder meer Indonesië en Thailand beho ren zullen in de VN wederom een motie indienen die Vietnam op roept zijn legermacht van naar schatting 150.000 manschappen uit Cambodja terug te trekken, ge- Shintaro Abe, de eerste ontmoe ting op dit niveau sinds zes jaar. Een woordvoerder van het minis terie van buitenlandse zaken noemde het „uitgesloten" dat Ja pan een neutrale positie in zou ne men in het conflict, en zei dat Ja pan de Asean-landen blijft steu nen. Het voorstel van Tach wordt ge volgd door vrije verkiezingen on der VN-toezicht. Vietnam, dat Cambodja sedert 1979 bezet houdt weigert de VN- motie uit te voeren, zolang er geen zekerheid is dat het door Vietnam verjaagde bewind van Pol Pot niet zal terugkeren. De Rode Khmers van Pol Pot die een waar terreurbe wind uitoefenden in Cambodja, vormen de grootste groep binnen de anti-Vietnamese coalitie, het door Asean en het Westen gesteun de gewapende verzet. De Vietnamese minister Tach zei gisteren tijdens een ontmoeting met de voorzitter van de Japanse socialistische partij dat Vietnam zijn troepen uit Cambodja binnen vijf tot tien jaar zou kunnen terug trekken, ook als er geen politieke oplossing wordt gevonden voor het geschil rond Cambodja. Viet nam heeft de afgelopen twee jaar al een klein deel van zijn troepen uit Cambodja teruggehaald, maar Westerse waarnemers blijven zeer sceptisch over een stapsgewijze Vietnamese terugtrekking. Minister Abe heeft zijn Vietna mese gesprekspartner gisteren een toelichting gegeven op het Japanse driepuntenvoorstel voor een oplos sing van de kwestie-Cambodja. Dat komt neer op een ondersteu ning van het Asean-voorstel voor terugtrekking van de Vietnamese troepen en verkiezingen onder VN- toezicht, met als extra element Ja panse steun voor het economisch herstel van Indochina. Vermisten scheepsramp opgegeven HAMBURG (DPA) - Bij het ern stigste scheepsongeluk in de ha ven van Hamburg sinds de Tweede Wereldoorlog zijn naar alle waar schijnlijkheid 23 mensen omgeko men. Aan alle openbare gebouwen in de Westduitse stad hingen giste ren de vlaggen halfstok. Gisterochtend is de dinsdag avond gezonken rondvaartboot Martina geborgen. Daarbij zijn nog vier slachtoffers gevonden: een man, een vrouw en twee kinderen. Direct al na het ongeluk was het lichaam van een 65-jarige vrouw aangetroffen. Nog 18 mensen on der wie negen kinderen en de 66- jarige kapitein worden vermist. Er bestaat geen hoop meer dat ze le vend worden gevonden. De kleine boot met een veijaar- dagsgezelschap aan boord zonk na een aanvaring met een vrachtboot. 24 mensen konden direct bij een groots opgezette reddingsactie uit het 11 graden koude water worden gehaald. De scheepvaart werd onmiddel lijk stilgelegd maar ondanks het in zetten van al het beschikbare mate riaal slaagden de waterpolitie, brandweer en andere organisaties er niet in nog meer overlevenden te vinden. Ook toen het zoeken bij zonsopgang werd hervat, bleef suc ces uit. Gisteren konden alle geredden het ziekenhuis verlaten. Onder hen bevond zich ook de meteoroloog Wolfgeorg Rosenhagen die het ge zelschap ter gelegenheid van zijn 40ste verjaardag had uitgenodigd voor een rondvaart. Zowel zijn vrouw als hun twee kinderen beho ren tot de vermisten. Centrum-rechts regeert Marokko RABAT (Rtr.) - Vier centrum rechtse partijen hebben de absolu te meerderheid in het Marokkaan se parlement. Zij bezetten 215 van de 306 zetels, zo is gisteren officieel bekendgemaakt. Bij de algemene verkiezingen van 14 september voor 204 zetels wonnen ze er 141. Bij indirecte ver kiezingen door leden van gemeete- raden, beroepsgroepen en vakbon den veroverden ze dinsdag nog eens 74 zetels. De zetelverdeling in het nieuwe parlement, dat op 12 oktober door koning Hassan II wordt geopend, is als volgt: Constitionele Unie 83, Nationale Verzameling van Onaf- hankelijken 61, Volksbeweging 47 en Nationale Democratische partij 24. De kamer van afgevaardigden telt verder 41 leden van de conser- vatief-islamatische Istiqlal-partij en 36 leden van de Socialistische Unie van Volkskrachten USFP, waaronder drie die de Democrati sche Vaksbondsfederatie, de tradi tionele bondgenoot van de USFP, dinsdag won. In totaal zijn negen partijen en drie vakcentrales in het parlement vertegenwoordigd. ADVERTENTIE WENEN - Michael Gorbatsjov, lid van het Russische Politbureau en de mogelijke opvolger van presi dent Tsjernenko, heeft de Poolse regering gewaarschuwd goed na te denken voordat zij met het kerke lijke landbouwfonds „het paard door Anton Koene van Troje" in huis haalt. Hoewel de ontmoeting tussen de Poolse leider generaal Jaruzelski en de primaat van Polen, kardinaal Josef Glemp, is uitgesteld, gaat het kerkelijke landbouwfonds toch voor het eind van het jaar van start. „De regering heeft ons verzekerd dat wij belastingvrij en zonder hef fing van invoerrechten zouden kunnen opereren, maar totdat wij dat zwart op wit hebben, beweegt er geen dollar en geen zloty", zegt professor Andrej Stelmachowski, professor in de landbouwwetge- ving aan de universiteit van War Regering gedoogt landbouwfonds schau en leider van de onderhan delingscommissie van de zijde van het Poolse episcopaat. De Poolse regering gelooft dat er nauwelijks een dollar of zloty ten behoeve van het fonds zal rollen. Volgens Roman Malinowski, Pool se vice-premier en voorzitter van de Poolse boerenpartij, die binnen de regering verantwoordelijk is voor de landbouw, is het hele fonds slechts een middel dat de kerk wil gebruiken om haar macht op het platteland te versterken. „Toen vanuit het buitenland mil jarden werden beloofd, geloofde de kerk niet dat wij het fonds ooit zouden toelaten. Het Poolse parle ment heeft nu de wettelijke basis gelegd, de onderhandelingen zijn zo goed als rond en waar blijven dt miljarden? Er komt geen dollar binnen". De professor geeft in dit opzicht de vice-premier voor een deel ge lijk. Het geld wordt vooral besteed in het land van oorsprong. De goe deren worden naar Polen geëxpor teerd. Voor het eerste jaar zijn voor proefprojecten 28 miljoen dollar vast,toegezegd, voor de volgende vijfjaar 173 miljoen dollar, voorna melijk uit Amerika, Canada en uit de EG-landen. Als voorbeeld geeft Stelma chowski de aankoop van het nodi ge materiaal voor een groot irriga tieproject in het oosten van Polen en van kleine landbouwmachines voor boeren in het westen. Schroothoop „Die kunnen we meteen op de schroothoop gooien", zegt vice- premier Malinowski. „Het heeft geen enkele zin machines uit het buitenland te importeren als je geen service-net hebt, en die heb ben we niet eens voor onze eigen machines". Malinowski ziet in het fonds de opzet van de kerk de boeren te paaien. Als de kerk een paar kilo meter waterleiding legt en de staat honderd, dan heet dat in de volks mond nog altijd de kerkelijke wa terleiding. Voor vice-premier Malinowski is het heel begrijpelijk dat de kerk het arme bevolkingsdeel wil hel pen en taken wil vervullen, die de regering als hoogst noodzakelijk ziet maar niet kan verwerkelijken als gevolg van de miserabele eco nomische toestand. "Maar ik ge loof dat de kerk het geld, als het al zou komen, beter in structuren dan in eenmalige machines kan inves teren. Waarom bouwen zij niet een kunstmestfabriek, of een fabriek voor verdelgingsmiddelen?" Alle polemiek en Kremlin-poli- tiek ten spijt gaat het fonds voor het einde van het jaar draaien. Dat is noodzakelijk om de gelden, waarin Malinowski niet gelooft, maar die door verschillende lan den op het budget van dit jaar zijn gezet, niet verloren te laten gaan. Dat het landbouwfonds in de toekomst de machtsstrijd tussen kerk en staat zou kunnen verscher pen, is iets waarvan beide kanten zich bewust zijn, maar beide zijn bereid het risico te nemen. Als het erom gaat buitenlandse valuta of een equivalent daarvan het land binnen te krijgen is in Polen plot seling het onmogelijke mogelijk. Elke dinsdagavond worden er 5 W5-koersen gelopen. U streept thuis op een wedkaart de 5 paarden aan, waar van u denkt: die winnen. Méér dan één paard per koers mag ook. Meer streepjes, meer kansen! Vraag om de weekinformatie plus wedkaart bij postkantoor, sigaren winkel of andere inleveradressen met de geelgroene W5- raamstrook. Doen! Voor nadere informatie Stichting Tota- lisatorNederfand, telefoon 070-543600. W5 ELKE WEEK PRIJS! WEDDEN*

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 7