EÏFT NAC biedt PSV de helpende hand Maradona maakt faam bij Napels niet waar I fill Volgend jaar EC-finale in Rotterdam Scores in profvoetbal Eindho venaren winnen met 4-1 Buitenlands voetbaloverzicht Sparta niet zonder geluk f P» s.;ts Gelijkspel Panathinaïkos, verlies voor Vorwarts VS niet verder dan 0—0 tegen Antillen Junioren uit Drente sterk én gelukkig PAGINA 14 MAANDAG 1 OKTOBEt 1984 ZURICH (SIZ) - Het bestuur van de Europese voetbalunie (UEFA) heelt zaterdag in Zürich definitie ve toewijzingen gedaan voor de Europa-Cupfinales van dit seizoen. De finale van het toernooi der landskampioenen wordt op 29 mei in het Hey zei-stad ion in Brussel gespeeld. De eindstrijd bij de be kerwinnaars is toegewezen aan het Feyenoord-stadion in Rotterdam. De finalewedstrijden in het UEFA- Cuptoernooi worden op uit- en thuisbasis afgewerkt in de stadions van de finalisten. EREDIVISIE PSV - NAC 4-1 (2-0). 11. Thoresen (strafschop) 1-0, 37. Brylle 2-0, 46. Brylle (straf schop) 3-0, 59. Thoresen 4-0, 76. Futcher 4-1. Scheidsrechter: Mulder, toeschouwers: 16.500. Gele kaart: Sweres (NAC). Go Ahead Eagles - Excel sior 3-2 (1-0). 19. Small 1-0, 56. Veldmate 2-0, 72. Van Goozen 2-1, 83. Brouwer 3-1, 86. Van Goozen 3-2. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: Brouwer (Go Ahead) en Van Goozen (Excel sior). Fortuna S. - AZ'67 0-4 (0-3). 2. Haar 0-1,10. 38. en 46. Tol 0-2, 0-3 en 0-4. Scheidsrechter: Ho- bé. Toeschouwers: 6500. Go Ahead Eagles - Excel sior 3-2 (1-0). 19. Small 1-0, 56. Veldmate 2-0, 72. Van Goozen 2-1, 83. Brouwer 3-1, 86. Van Goozen 3-2. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: Brouwer (Go Ahead) en Van Goozen (Excel sior). FC Groningen - Sparta 0-1 (0-1). 28. Schmidt 0-1. Scheids rechter: Keizer. Toeschouwers: 13.000. Gele kaart: Van de Berg (Sparta). FC Utrecht-MVV 0-1 (0-1). 30. Van Staveren 0-1. Scheids rechter Van der Laar, toeschou wers: 11.000. FC Volendam - FC Haar lem 2-1 (1-0). 39. Blanker (straf schop) 1-0, 51. Liesdek 1-1, 76. Blanker 2-1. Scheidsrechter: Bosman. Toeschouwers: 5500. Feyenoord - FC Twente 5-3 (4-2). 6. Sanchez Torres 0-1, 14. Houtman 1-1, 17. Birkedahl 2-1 (eigen doel), 22. Petursson 3-1, 34. Houtman 4-1 (strafschop), 38. Rutten 4-2, 52. Carbo 4-3, 69. Houtman 5-3. Scheidsrechter: Thomas, toeschouwers: 18.621. DEN HAAG (ANP) - De ver rassingen van de zevende com petitiedag in de eredivisie had den plaats in Groningen en Utrecht, waar de plaatselijke FC's verloren van respectieve lijk Sparta (0-1) en MW (0-1). Sparta, zonder drie vaste ba sisspelers, kreeg de overwin ning met veel fortuin, MW dankzij het goede werk van de verdedigers, van wie Dick Nan- ninga er één was. Vooral de oe- fenmeester van MW, Baipr Hughes, vorig seizoen nog in Utrechtse dienst, was na afloop een blij man. Ook al, omdat hij deze week drie nieuwe spelers, van wie twee buitenlanders, hoopt te contracteren. Het was de eerste nederlaag van FC Utrecht tijdens deze competi tie. Fortuna Sittard, met doel man André van Gerven voor de derde keer dit seizoen in een negatieve hoofdrol, kreeg van het moeizaam aan de competi tie begonnen AZ'67 vier doel punten tegen. Drie daarvan kwamen voor rekening van Pier Tol. De thuisclub zette daar niets tegenover. De wed strijd in Sittard werd een kwar tier uitgesteld wegens onweer. Go Ahead Eagles kwam door een overwinning van 3 2 op Ex celsior op gelijke hoogte met de beter voetballende ploeg uit Rotterdam in de middenmoot. Zowel bij de thuisclub als bij de bezoekers ontbrak de vaste doelverdediger. Jongbloed we gens familie-omstandigheden, Stroomberg in afwachting van een knie-operatie. De jonge Pe ter Brouwer maakte zijn zo langzamerhand traditionele doelpunt voor Go Ahead Eagles. Ook Roda JC zette, voor slechts 3500 toeschouwers, een goede traditie voort door voor de ze vende achtereenvolgende keer de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle te winnen. Dit keer werd het 2-0. De acht duels in de eredivisie werden bezocht door 79.500 personen. Jan Reker dicht zijn ploeg iets minder dan 50 procent kans toe om zich ten koste van de Oostduitsers voor de tweede ronde te plaatsen. „Alles zal ervan afhangen of wij er woensdagavond in slagen een snel le treffer te produceren. En met een snelle treffer bedoel ik dan een doelpunt in de eerste 45 minuten". Voor alles zal PSV derhalve woensdagavond vanuit een geslo ten verdediging spelen. Zoals ook werd gedaan tegen Volendam en NAC. „Na het debacle 14 dagen ge leden tegen Vorwarts heb ik ge zegd dat er achterin nooit risico's meer genomen mogen worden", al dus Reker, die ook zaterdagavond weer kon constateren dat PSV met het accepteren van die opdracht de amusementswaarde niet langer centraal stelt. Reker: „Ik zal de laatste zijn om te zeggen dat PSV- NAC een sprankelende pot was". Maar de cijfers waarmee de winst werd gepakt, zijn volgens Rekers sprekend genoeg. "Geloof me, de 5-1 tegen Feye noord, de 5-0 tegen Volendam en nu weer de 4-1 tegen NAC zijn toch uitslagen die voor Vorwarts te den ken zullen geven. Gerust zullen zij zeker niet aan de return in Eindho ven beginnen". De vraag is of Vorwarts met zijn DDR-mentaliteit er echt wakker van ligt. Bovendien zeggen de ningen van de laatste weken niet bijster veel. NAC had een neder laag tegen PSV bij voorbaat zonder meer ingecalculeerd. „Voor ons be gint de competitie pas komende zaterdag, wanneer wij thuis tegen Fortuna spelen. Achtereenvolgens Feyenoord, Ajax en PSV waren voor ons nuttige testcases, zeker geen wedstrijden waarin verwacht mocht worden dat wij punten zou den pakken' aldus de technisch manager van NAC, Bob Maaskant. De tegenstand van NAC was dan ook niet van dien aard om PSV een pittige generale repetitie te laten afwerken. Gele kaart: Wijnstekers (Feye noord). Roda JC-PEC Zwolle 2-0 (1-0). 32. Hofman 1-0. 70. Van Geel 2-0. Scheidsrechter: Blan- kenstein. Toeschouwers 3500. Gele kaarten: Hofman (Roda JC), Willems en Van Moorst (PEC Zwolle). Den Bosch-Ajax afgelast. EERSTE DIVISIE FC VW - NEC 4-1 (2-0). 3. Janssen 1-0, 44. Valckx 2-0, 57. Grim 2-1,72. Van Rosmalen 3-1, 79. Aerts 4-1. Scheidsrechter Bannet. Toeschouwers 7500. Geel: Aalbers (NEC). Cambuur RKC 0-3 (0-1). 38. Van Gelder 0-1, 46. Lam- mers 0-2, 84. Lammers 0-3. Scheidsrechter Luinge. Toe schouwers 6000. Geel: Groote (Cambuur). Willem II - Helmond Sport 1-0 (0-0). 63. Feskens 1-0. Scheidsrechter Hartland. Toe schouwers 4900. Geel: Van Gils (Willem II). De Graafschap - Veendam 2-2 (1-0). 45. Booy 1-0. 53. Schokker 2-0 (eigen doel). 55. Wiebing 2-1. 63. Klompstra 2-2. Scheidsrechter: Van der Niet. Toeschouwers: 4500. Geel Mc Nulty (De Graafschap) SW - Vitesse 3-0 (2-0). 11. Van Velzen 1-0. 37. Gules 2-0. 81. Van Velzen 3-0. Scheids rechter: Van Leek. Toeschou wers: 1000. Geel: Van Kapel (SW), Nijenhuis (Vitesse). RBC - FC Den Haag 1-2 (1- 1). 21. Austermann 1-0. 38. Bou- wens 2-0 (strafschop). 57. De Vroet 1-2. Rood: Nederburg (FC Den Haag). Geel: Kuijt (FC Den Haag). Wageningen - DS '70 1-1 (0- 0). 56. Goossens 1-0.58. De Bak ker 1-1. Scheidsrechter: Ver hoef. Toeschouwers: 1500. Geel: Stout en Steeve (beiden DS70). Heracles - Heerenveen 0-1 (0-1). 38. De Jonge 0-1. Scheids rechter: De Munnik. Toe schouwers: 3350. Geel: Poell (Heracles), Elzinga en Schuur man (beiden Heerenveen). Telstar - Eindhoven 0-0. Scheidsrechter: De Wit. Toe schouwers: 1200. Geel: Van Tongeren en Van der Vleut (beiden Eindhoven). EINDHOVEN (GPD) PSV wordt duidelijk alle goeds toegewenst in de UEFA-Cup. Nadat eerder Volendam de Eindhovenaren al bereidwillig de helpende hand had toege stoken om de in Oost-Duitsland opgelopen kater weg te spoelen, liet het Bredase NAC zich zaterdagavond gewillig als sparringpartner gebruiken (4-1). PSV speelt nog altijd geen sprankelend voetbal, maar de royale overwinningen op Volendam en NAC hebben de Oostbrabanders inmiddels toch weer zoveel zelfvertrou wen gegeven dat het karwei tegen Vorwarts Frankfurt niet langer als onuitvoerbaar wordt ervaren. PSV-trainer Jan Reker: „Die Oostduitsers zitten nog niet in de tweede ronde, al zijn ze er na 2-0 in Frankfurt natuurlijk wel heel erg dicht bij". Bovendien de helft van de PSV- produktie kwam tot stand uit straf schoppen: via Thoresen in de 12de en door Brylle in de 46ste minuut. Daarenboven liet De Schepper zich tien minuten voor de rust erg simpel door Van Rooy uitspelen, waarna Brylle alleen maar een knikbeweging met het hoofd be hoefde te maken om de ruststand, op 2-0 te brengen. De vierde treffer van PSV was al evenmin het ge volg van creatief Eindhovens voet bal. Thoresen lobte in de 58ste mi nuut de bal over NAC-doelman Van Eenennaam, nadat De Kort en Schrijvers elkaar geen voorrang verleenden bij het uitverdedigen. En daarna hield PSV het voor ge zien. Reker mopperde achteraf nog wel dat PSV de resterende minu ten door had moeten gaan om een nog hogere score te bereiken, maar in feite moet de PSV-oefenmeester de oorzaak van het minder gemoti veerde spel van de Eindhovenaren bij zichzelf zoeken. Hij wisselde bij een 4-0-stand achtereenvolgens Van Rooy voor Wildschut en Cor- bijn voor Thoresen uit, wat voor PSV het sein was om de zaken wat minder energiek aan te pakken en zich verder te sparen. Die totale PSV-verslapping had tot gevolg dat NAC via een gerich te kopbal van de recentelijk inge lijfde Engelsman Ron Futcher de eindstand op 4-1 kon bepalen. De Bredanaars misten nog een riante mogelijkheid om op 4-2 te komen: Smits zag geen kans een penalty langs Van Breukelen te schieten. LONDEN - Tony Galvin van Tottenham Hotspur (op de grond) brengt Mitchell Thomas van Luton Town 'vakkundig' ten val tijdens het duel tusen beide ploegen in het stadion van White Hart Lane. Luton Town nam tot twee keer toe verrassend een voorsprong, maar verloor ten slotte toch met 4-2. Tottenham behield de leiding van de eerste divisie door een beter doelgemiddelde dan Nottingham Forest en Arsenal. (foto ANP) ROME (Reuter) - In de Italiaanse eerste divisie zijn de doelpunten wel bijzonder schaars. Op de derde wedstrijddag werd in acht wed strijden elf maal gescoord. Twee daarvan nam de Brit Mark Hately van AC Milan voor zijn rekening. Verona bleef aan kop door een overwinning (1-0) op Udinese. Landskampioen Juventus deelde voor de tweede keer de punten. Bij het laag geklasseerde Avellino bleef het 0-0. Verona handhaafde zich als eni ge ploeg met een honderd procent score. De door de komst van Brie gel en Elkjaer-Larsen versterkte thuisploeg had tegen Udinese een strafschop nodig om de winst te behalen. Mark Hateley lijkt zich gemakke lijk aan het Italiaanse voetbal te hebben aangepast. De Engelse in ternational, die in juni door AC Mi lan van tweede divisieclub Ports mouth voor 4,5 miljoen gulden werd overgenomen, nam tegen nieuwkomer Cremonense beide GRONINGEN (ANP) - Vrijwel de gehele wedstrijd heeft FC Gronin gen gisteren een stormloop op het doel van Sparta ondernomen. Tweeëntwintig hoekschoppen daalden op het heiligdom van doel man Van Noortwijk neer. De Gro ningers dreven vaak het complete Rotterdamse elftal naar het eigen strafschopgebied terug. Maar het haalde voor de thuisclub bitter weinig uit. Eén moment van on achtzaamheid brak de ploeg van trainer Han Berger op. In de 28ste minuut van de eerste helft verloor Van Tiggelen wat al te lakoniek een duel met de felle Schmidt, die de bal vervolgens langs de uitlo pende Beuzenberg tikte. Aanvankelijk maakte Groningen zich daarover weinig zorgen. Het overwicht was zo groot, daar moes ten op zeker moment wel doelpun ten uit voortkomen. Maar die kwa men niet, hoewel er wel degelijk kansen ontstonden. McDonald kopte na rust tegen de paal en Koe man trof een keer de binnenkant van de paal. Na afloop zei Sparta's trainer Vonk: "die tweede helft leek wel twee dagen te duren. Het was alsof er geen eind aan kwam. Ik ben rea list genoeg om te erkennen dat we alles mee hebben gehad en dat we deze wedstrijd even goed met gro te cyfers hadden kunnen verlie- -<•«*> s! %'t f^SI* §111* tiiil K treffers voor zijn rekening (2-1). Hateley, die kortgeleden met zijn ploeggenoot Wilkins dreigde terug te keren naar Engeland indien de Milanese club niet voor passende huisvesting zou zorgen, rukte daar door op naar de kop van de topsco- rerslijst. Maakt Hateley bij AC Milan furo re, Diego Maradona doet dat nog bepaald niet bij AC Napoli. De Ar gentijn, die de Napolitaanse club 22,5 miljoen gulden kostte, heeft de hoge verwachtingen nog niet kunnen inlossen. In Turijn kwam hij er tegen Torino niet aan te pas. De thuisclub won zeer gemakke lijk met 3-0. Goed nieuws verder voor buiten landse voetbaltrainers. In de toe komst kunnen zij weer voor Ita liaanse clubs gaan werken. Tot nu toe was Italië verboden gebied voor buitenlandse coaches. West-Duitsland Zonder te spelen is Bayern Mün- chen de grote winnaar geworden van de zesde speeldag in de Bun- desliga. De voorsprong van de kop loper, die al op 5 september met 3-1 van Vfb Stuttgart won, groeide uit tot vier punten. Terwijl de ploeg uit München deelnam aan het ok toberfeest, verloren de naaste bela gers kostbare punten. Bremen ging in Dusseldorf met 2-3 ten on der tegen Fortuna, Borussia Mön- chengladbach liet zich half verras sen door het gepromoveerde Karls- ruher SC: 3-3. Na zaterdag heeft Fortuna geen 'Bremen-complex' meer. Voor het eerst in vijf jaar werd van de Noordduitse ploeg gewonnen. Het tweede doelpunt van de thuisclub was curieus. Doelman Burdenski meende een schot van Fach voor de lijn te hebben ge stopt. Van vijftig meter afstand kende grensrechter Lenart het doelpunt goed. Bij Borussia Mönchengladbach - Karlsruher SC was doelman Fuhr van KSC de held van de dag. Hij stopte twee, overigens omstreden, strafschoppen van de thuisclub. Klaus Allofs, de spits van 1FC Köln, was op schot tegen degrada tiekandidaat Borussia Dortmund. Het werd 6-1. Allofs scoorde vier keer. De verrassing van de dag werd in de schaduw van het Heizel-sta- dion opgetekend, waar kampioen Beveren op bezoek was bij Racing Jet. Na een gelijkopgaand begin maakte rechtsachter Geebelen in de 23e minuut de enige treffer. Ter wijl de verdediging van Beveren zich instelde op een voorzet, schoot hij uit een onmogelijke hoek raak. Anderlecht was in de Bosuil van Deurne wel de betere ploeg, maar moest tegen het elftal van Arie Haan toch een punt prijsgeven. Antwerp was vooral bij tegensto ten erg gevaarlijk en uit een ervan bracht Schmidts uit een voorzet van de Joegoslaaf Petrovic de thuisclub in de 30e minuut aan de leiding: 1-0. In de tweede helft kwam Anderlecht na tal van ver geefse pogingen tot de gelijkmaker door toedoen van Scifo in de 66e minuut: 1-1. Engeland Tottenham Hotspur voert welis waar nog steeds de Engelse rang lijst aan, maar de club oogt niet als een topclub. Zonder de geblesseer den Glenn Hoddle en Ossie Ardiles speelden de Londenaren zaterdag thuis zeer nerveus tegenLuton Town. Tot twee keer toe namen de .gasten de leiding. Pas in de slotfase konden de Spurs naar de winst op rukken. Tottenham behield met zestien punten door betere doelcijfers de leiding ten opzichte van Notting ham Forest en Arsenal. Nottngham passeerde Arsenal door thuis met 3-1 te winnen van Norwich, terwijl Arsenal uit met 2-1 won van het laag geklasseerde Coventry. Ook bij de Gunners waren de laatste minuten beslissend met doelpun ten van Tony Woodcock en Paul Mariner. Sheffield Wednesday werkte zich door een verdienstelijke over winning van 2-0 bij Liverpool op tot het trio dat de koplopers op twee punten volgt. De andere twee zijn Manchester United (winst met 2-1 op West Bromwich) en Everton (5-4 in de uit-wedstrijd tegen Wat- ford). Spanje België GRONINGEN - Het lijkt bijna niet mogelijk maar Bud Broeken van FC Groningen heeft op deze afstand van het Sparta-doel toch nog naast geschoten. Geen wonder dat de Groninger de armen getergd ten hemel heft. Doelman Van Noortwijk en Stevens halen opgelucht adem. Hoewel FC Groningen na rust vrijwel voortdurend in de aanval was, gaf Sparta de in de eerste helft verkregen 1-0 voorsprong niet meer uit handen. (foto anpi Op de zevende speeldag in de hoogste afdeling van het Belgische voetbal is AA Gent op gelijke hoogte gekomen met Anderlecht. De Brusselse ploeg moest in Ant werpen genoegen nemen met een puntendeling (1-1), terwijl Gent in eigen huis het duel tegen Beer schot vlot met de zege (3-1) aan de haal ging. Club Brugge, dat won (1- 2) bij nieuwkomer Sint Niklaas, staat derde op één punt van de lei ders. De overschakeling van Barcelo na van Argentijnen op Britten -Me- notti en Maradona vertrokken, Ve- nables en Archibald kwamen- heeft een heilzame uitwerking op de prestaties. Na vier speeldagen gaat de Catalaanse club zonder puntverlies alleen aan de leiding. Real Betis werd op eigen veld ver slagen: 1-2. De Duitser Schuster had een groot aandeel in de zege. Real Madrid behaalde zijn eerste overwinning in dit seizoen. Het versloeg in het Bernabeu-stadion Santander met 3-0. ATHENE (Reuter) Panathinai- kos, komende woeisdag tegen stander van Feyeno(rd in de twee de wedstrijd voor d? eerste ronde van het toernooi on de Europese beker voor lardskampioenen, heeft gisteren vojr de Griekse competitie tegen Fanionios in een uitwedstrijd gelijkgespeeld: 1-1. Op de zesde heeldag van de Oostduitse voetbalcompetitie heeft Vorwarts, de tegenstander van PSV in het UEFA-bekertoer- nooi, in een uitwedstrijd tegen Stahl Riesa met 1-2 verloren. Vor- wSrts, dat zeven punten heeft ver gaard, staat vijfde op de ranglijst. Red Boys, voensdag tegenstan der van Ajax in de return van de eerste ronde van het UEFA-be- kertoemooi, heeft gisteren zijn zes de competitiewedstrijd in winst omgezet. Op eigen veld won het met 2-0 van Aris Bonneweg. Door dat resultaat gaat de club met elf punten aan de leiding, samen met Jeunesse d'Esch. KB Kopenhagen heeft een bete re 'generale' achter de rug dan For tuna Sittard. De Deense tegenstan der van de Limburgers in het Euro pese bekertoernooi voor bekerwin naars won zondag op eigen veld met 2-1 van Aarhus FG. WILLEMSTAD (AFP)- Het voet balelftal van de Nederlandse Antil len heeft zaterdag in Willemstad gelijkgespeeld (0-0) tegen de Ver enigde Staten. Dat gebeurde in de openingswedstrijd van groep F van de voorronden van het wereld kampioenschap 1986. In die groep van Noord Amerika, Midden Ame rika en de Caraibische eilanden zijn naast de Verenigde Staten en de Nederlandse Antillen ook Cos- ta-Rica, Trinidad en Tobago onder gebracht. In de tweede helft van de wed strijd, die voor 6000 toeschouwers werd gespeeld, werden twee doel punten afgekeurd. Één voor elk team. Dat van de Amerikanen we gens buitenspel. Dat van St. Jago Errol enkele minuten later wegens inlopen op de doelman. De Amerikaanse team was voor rust wat aggressiever. Bruce Sava ge en Dan Canter raakten de lat Ook de Antillen hadden twee kan sen, maar de Amerikaanse doel man Dubose greep goed in. In de tweede helft ebde het Amerikaan se offensief weg. In de eerste wedstrijd voor groep 4 van de Europese zone in de voor ronden van het WK voetbal zijn Joegoslavië en Bulgarije niet ver der gekomen dan een gelijk spel van 0-0. Paal en lat stonden een Joegoslavisch succes in de weg. Voor slechts 10.000 toeschouwers troffen Gracan (46e minuut) en Vu- joivic (56e) buiten bereik van de Bulgaarse doelman het houtwerk. Het was overigens een zeer matige wedstrijd. Favoriet in groep 4 is Europees kampioen Frankrijk. De overige tegenstanders zijn DDR en Luxemburg. ZEIST (ANP) - Het B-juniorenelf- tal van de afdeling Drente heeft dit weekeinde op het KNVB-sportcen- trum in Zeist het kampioenschap van de afdelingen gewonnen. De Drentse jeugd bleef in de eindron de ongeslagen, net als Amsterdam. Beide ploegen eindigden met ze ven punten uit vier wedstrijden, het doelsaldo was gelijk (12-7) en ook het onderlinge duel, dat met 2-2 eindigde, gaf geen beslissing. Het lot viel daarna ten gunste van de Drenten. Nijmegen werd derde, Limburg vierde en Den Haag vijf de. Zege voor Van Duhnen ASSEN (ANP) - Het slot van de Eu ropese titelstrijd 1984 werd in As sen beheerst door de routiniers uit de Grand-Prixwereld. Boet van Duimen, Henk van Kessel en het wereldkampioensduo Streuer/ Schnieders wonnen, officieel bui ten mededinging, de motorraces in de 500cc, 125cc en zyspancatego- rie. De aanstormende jeugd, waar voor het instituut Europese titel strijd in het motorsportleven is ge roepen, moest met een rol op het eerloze tweede plan genoegen ne men. 500cc: 1. Boet van Duimen (Ned/buiten me dedinging) Suzuki 39.51,10 (138.524 km/ u) 2. Rob Punt (Ned) Suzuki 40.06,40 3. Eero Hyvaerinen (Fin) Suzuki 40.13,78 4. Gary Lingham (Gbr) Suzuki 40.25,01 Snelste ronde: Van Duimen 2.35,63 (141.890 km/u) Eindstand EK: 1. Hyvaerinen 89 pnt; 2. Lingham 52.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14