Paiijse primeurs AUTO Brits verkoop systeem waait Het Kanaal over UW MITSUBISHI-DEALER OUDSHOORN B.V. Tweede Renault 5 Diesel van Visa Nu ook Audi 90 Portsmouth klopt Forest in bekerduel Lazio Roma ontslaat trainer; standbeeld voor Zweed Skoglund WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1984 PAGINA 23 Samengesteld door Koos Post De Parijse 'Autosalon', die vol gende week de poorten open zet voor (naar verwachting) een klei ne miljoen bezoekers, heeft en kele leuke primeurs. Auto's dus, die nooit eerder op een autoten toonstelling te zien waren. Zo staan er drie nieuwelingen in de (populairste) klasse van de klei nere wagens, die meer dan dertig procent van de verkoop uitma ken. Het zijn de eerste echte Seat (Ibiza), de tweede Renault 5 en alweer de vijfde Opel Kadett. Overigens hoeft niemand naar de Franse hoofdstad te reizen om deze en andere nieuwe verschij ningen in de autowereld te zien. De meeste staan allang in de showrooms van de Nederlandse dealers. Ze zijn immers ruim te voren geintroduceerd. OPEL KADETT Zo kon ik enkele weken gele den al de meeste bijzonderheden geven van de vooral uiterlijk in grijpende vernieuwde Opel Ka dett. Het is een beetje futuris tisch aandoend, sterk gerond model geworden ('druppelvor mig', zeggen ze bij Opel), dat in feite een onbedoeld eerbetoon is aan de Ford-ontwerpers, die het aandurfden het zo sterk van het gewone patroon afwijkende Sier- ra-model op de weg te zetten. De nieuwe (vijfde) Opel-Kadett doet er sterk aan denken. Maar aan onze gegevens van enkele weken terug ontbrak de wellicht belangrijkste bijzonder heden: de prijs. Die is nu bekend geworden. Ze zijn er bij Opel dik tevreden mee, dat de nieuwe Ka dett niet duurder is geworden dan de vergelijkbare oude. Het feit, dat de Ford Escort nu num mer één staat op de verkooplijst zal daar niet vreemd aan zijn. Overigens zijn ze er bij Opel van overtuigd dat de Kadett ook dit jaar weer als nummer één zal gaan eindigen. "Het is niet de vraag óf we de Escort zullen in halen, het gaat er alleen om wan neer", lachte de altijd optimisti sche directeur Ger van Welsenes. Maar ze hebben in de reeks nieuwe Kadetts wel de vroeger verkrijgbare goedkopere L-uit- voering laten vallen. De prijslijst begint nu bij 18,5 mille voor de driedeurs LS met een 1,2 liter motor van 55 pk. Daarboven kan men uit een le ger uitvoeringen kiezen, tot en met de zeer venijnige vijfdeurs GSi met een 1,8 liter inspuitmo- tor, die 115 paardekrachten op de been kan brengen. Maar voor de ze massale mobilisatie moet men wel iets meer dan 32 mille neer tellen. Alle Kadett-diesels zijn uitgerust met een 1,5 liter motor De 'druppel' van Opel van 55 pk. De eenvoudigste die seluitvoering kost op een haar na 22,5 mille. VISA DIESEL De Fransen zullen in Parijs on getwijfeld ook veel belangstel ling hebben voor de nieuwe Visa-diesel. Citroen koestert in elk geval hoge verwachtingen. Nu kan het merk best een fiks ruggesteuntje gebruiken. Het gaat immers verre van goed in het PSA-concern, dat nog steeds diep in het rood opereert en waarin de banen van vele duizen den werknemers danig op de tocht staan. Ze hebben bij het componeren van de Visa-diesel een mijns in ziens erg gelukkige formule ge bruikt, die binnen het concern ook bij de Peugeot 205 diesel is gehanteerd. Dezelfde sterke mo tor die ook in dit Peugeotje en in de Horizon van Talbot is te vin den is benut voor de lichte Visa. Deze combinatie bleek goed voor een zeer felle, maar toch op vallend rustige wagen. Blijkens de door Citroen ver sterkte vergelijkende cijfers is deze Visa-diesel in de groep van zijn concurrenten niet de snelste, niet de lichtste, niet de zuinigste, niet de grootste en niet de klein ste, al scheelt dat allemaal maar weinig. Maar de Visa is wel een van de prettigste en zeker de goedkoopste. De prijslijst begint beduidend beneden de 20 mille. Voor 19.250,- gulden staat er al een Visa-diesel voor de deur. Overigens zal op de Salon in Pa rijs ook de supersnelle Visa GTI te zien zijn: van 0 naar 100 km. per uur in amper 9 seconden en een maximum snelheid van bij na 190 km. per uur. De wagen komt begin volgend jaar op de markt. Dan zal er ook wat over de prijs te zeggen zijn. RENAULT 5(11) De vernieuwing van de Re nault 5 (na 12 jaar) is voor de Re gie - zoals het bedrijf in Frankrijk wordt genoemd - meer dan nor maal belangrijk, het is een zaak van leven en dood. Want het Franse staatsbedrijf kan zich op dit moment ook geen echec ver oorloven. Daarvoor is de situatie in de Franse auto-industrie (en dus ook voor Renault) te belab berd. Daarom is ditmaal niet - zo als zo vaak in het verleden - voor een geheel nieuw en origineel concept gekozen, maar is de voorkeur gegeven aan een ingrij pende reconstructie van de suc cesvolle oude Renault 5. Zoals ook Volkswagen eens deed met de Golf. Bij Renault zeggen ze dat nage noeg geen onderdeel hetzelfde is gebleven. Op een foto is dat nau welijks te zien. Men moet de ou de en het nieuwe model naast el kaar zien staan om de verschillen goed te kunnen onderscheiden. Renault had de twee vorige week opgesteld in een kolossale tent in Chantilly nabij Parijs, waar maar liefst zo'n 600 journalisten uit ve le Europese landen achter elkaar in de gelegenheid werden ge steld de bewering van Renault op hun waarde te toetsen. Ze konden zien dat de Renault 5 zes centimeter langer en wat breder is geworden, 20 procent meer glasoppervlak heeft gekre gen, van binnen aanzienlijk meer ruimte heeft te bieden, betere stoelen en een ander dashboard heeft gekregen, enfin alles bij el kaar veel moderner is gaan ogen. De vergroting van de binnen ruimte werd verkregen door de Renault slaagde er in ook president Mitterrand voor het slecht lopende) karretje van het Franse staatsbedrijf te spannen. Onder het oog van de fotografen was hij bereid in de tuin van het Elysee de vernieuwde Renault 5 te proberen. (foto ap> vroeger in de lengte-as geplaat ste motor nu dwars in het voor onder te hangen. Door diverse modificaties en verbeteringen aan de aërodynamica (o.a. door alle uitstekende delen weg te werken) is niet alleen een verla ging van de cw-waarde tot 0,35 bereikt maar ook een bezuini ging van het brandstofverbruik. Bij een korte en vlotte testrit kwam ik met de relatief 'dorsti ge' GTS-versie tot een verbruik van 1 op 14,5. En daar was niet één echt rustige kilometer bij... Door de bredere spoorbreedte is de besturing ook strakker ge worden. 'Eerlijker', zou ik haast zeggen. Het gedrag blijft voor spelbaar ook bij stevig gooi- en smijtwerk. Deze vernieuwde Renault 5 gaat met een keus uit drie moto ren (956, 1108 of 1397 cc) op de autotentoonstelling van Parijs in wereldpremière. Het zal tot de cember duren voor de verschil lende versies naar ons land ko men. De goedkoopste, de 5 C (om en nabij de 14,5 mille) komt pas in januari. Te zijner tijd zullen ook een diesel en een turbo vol gen. AUDI 90 Ook Audi heeft ruim tevoren laten weten wat het voor de Pa rijse Salon in petto heeft: een nieuw model tussen de 80 en de 100, dat logischerwijs Audi 90 gaat heten. Er komen drie ver sies, twee met voorwielaandrij ving en een vierwielaangedreven Audi 90 quattro. In alle gevallen zit er een vijfci linder motor onder de kap. De 2 liter motor (115 pk-topsnelheid 187 km./uur) was al in het Audi- pakket voorradig, de 2,2 liter mo tor (ook met inspuiting, 136 pk., topsnelheid meer dan 200 km. per uur) is grondig gewijzigd uit de handen van de Audi-inge- nieurs gekomen. Deze 'kracht patser' kan men ook vinden in de vooral aan de buitenkant wat veranderde Audi Coupé GT, die men - zoals ik op de Westduitse snelwegen kon ervaren - ook heel gladjes op een snelheid van ruim 200 km. per uur kan krij gen. De nieuwe Audi 90 - die in de komende maanden in de show rooms zal verschijnen - zal zeker geen goedkope wagen worden. Hij is standaard uitgerust met ve le aantrekkelijke zaken (zoals ve- loursbekleding, centrale ver grendeling, vijf gordels e.d.). Ex tra is van alles te bestellen, zoals airconditioning, antiblokkeer- systeem, boordcomputer en nog meer. Audi profileert zich meer en meer als het luxueuze parade paardje uit de VAG-stal. De quattro-tak van de dure Au- di-familie breidt zich ook gestaag uit. Niet alleen is er nu een 90 quattro bijgekomen, ook het top model (de 200) is compleet met turbomotor en antiblokkeersys- teem leverbaar met vier aange dreven wielen. Die 2,2 liter vijfci linder krachtbron kan 182 paar dekrachten in het geweer bren gen, die tezamen goed zijn voor een topsnelheid van 230 km. per uur. Om zulke krachten in toom te kunnen houden moest uiteraard het onderstel worden aangepast. Er zit dan ook een totaal nieuwe achteras onder de wagen. Na tuurlijk zijn alle vier de wielen onafhankelijk opgehangen. En zitten er de nodige extra's in de stand aard uitvoering van de 200 quattro, zoals extra verstralers en mistlampen, lichtmetalen vel gen, elektrisch te bedienen ra men en centrale vergrendeling. Maar ja, dat mag ook wel voor een auto, waarvan de prijs zeker met zes cijfers zal worden aange geven. Hoeveel het precies zal worden horen we volgende maand. Een verkoopsysteem, dat in Engeland met succes door het bedrijf 'Express Factors' wordt gehanteerd, zal binnen afzien bare tijd ook in Nederland wor den geïntroduceerd. Simpel gezegd komt het er op neer dat de firma zich in of nabij een flinke stad vestigt en garandeert dat binnen een straal van tien kilometer elk ge wenst auto-onderdeel binnen een uur bij een garagebedrijf wordt bezorgd. Helemaal nieuw is het niet. Er bevinden zich in sommige steden al zulke bedrijven. Maar zo'n keten is wel nieuw. Het gaat om Unipart-produkten. Shell-dochter Shop Service Center in Alphen aan den Rijn heeft de organisatie van het Britse model op zich genomen. Een andere methode is het inrichten van tachtig keurings stations, die straks kunnen worden benut voor de verplich te periodieke autokeuring. In Hilversum wordt een proefsta tion klaar gemaakt. Begin vol gendjaar moeten alle inspectie- plaatsen operationeel zijn en kunnen functioneren volgens de door het rijk te stellen eisen. De verplichte autokeuringen gaan volgend jaar beginnen. Shop Service Center gaat zich met de verkoop van Uni- part-onderdelen vooral richten op de eigen verkooppunten (servicestations) en op de niet- merkgebonden auto-reparatie- werkplaatsen. De kleinere ga rages zonder dealerschap der halve. Onderzoeken hebben aange toond dat de helft van alle au to's na driejaar niet meer bij de dealers terugkomt voor onder houd en reparatie. Soms krij gen ze helemaal geen onder houd meer of men doet het zelf. Of ze gaan naar de kleinere werkplaatsen. Shop Service Center ver wacht een pittige opleving in de reparatiesector als de ver plichte autokeuring is begon nen. Dat is in Engeland ook zo geweest. Het Unipart-concern heeft in Engeland een grote organisatie opgebouwd van grote pakhui zen vol onderdelen, die worden verkocht in speciale winkels. Vergelijkbaar met Halfords. Er wordt vooral geleverd aan klei ne reparatiebedrijven, vaak ge vestigd op morsige achterafter- reintjes in griebusachtige om standigheden. 'Een klant is een klant', zeggen ze bij Unipart in Cowley. Unipart-woordvoerder Fred Jenns onderstreept wel: 'We kunnen en willen niet concur reren met de goedkoopste en inferieure kwaliteiten. Die zijn er volop. Want de overheid stelt bijvoorbeeld wel allerlei eisen over de remkracht van een au to, maar niet over de duurzaam heid van de remblokjes. Uni part stelt echte hoge kwaliteits eisen aan de onderdelen'. Unipart is geen fabriek. Het is een verzamelplaats van aller lei auto-onderdelen, gebracht onder één merknaam. Dat is ook het voordeel, dat Shop Ser vice Center ziet met de verbin tenis met Unipart die een klei ne twee jaar geleden is aange gaan. Het Alphense bedrijf zit nu nog met allerlei merken on derdelen. Bijvoorbeeld Dodu- co-contactpunten, Textar-rem- blokken, Dayco-V-Snaren. Eén merknaam, één merkkleur, één presentatie vergemakkelijkt het verkoopsysteem. Daar gaat het naar toe. In principe zullen de nieuwe bedrijven elk auto-onderdeel leveren. Binnen een uur. Maar het kan gebeuren dat het ge vraagde ontbreekt, dat het moet worden opgezocht. Dan zal dat wellicht niet binnen het uur kunnen gebeuren, maar de zelfde dag lukt in 99 procent van de gevallen. Wat niet voorhanden is wordt gerapporteerd aan Unipart, die dan zorgt dat het onderdeel aan het assortiment wordt toege voegd. Want dat is de ijzeren verplichting die de onderne ming zichzelf heeft opgelegd. Als je doet zoals Mitsubishi begin van dit jaar deed, namelijk twee vernieuwde modellen introduce ren gelijktijdig met een splinter nieuw, nogal uitspringend model, dan is het gevolg voorspelbaar. Dan raakt het bericht van de komst van het vernieuwde duo wat on dergesneeuwd. Hetgeen prompt gebeurde. Alle publicitaire schijnwerpers werden op de Spacewagon gericht, de grondige restauratie van de Colt en de Lancer werd voorlopig naar de achtergrond geschoven. Dus is het tijd daar eens iets meer over te vertellen. Ik heb daar voor de Colt diesel gekozen. Die is in feite ook helemaal nieuw. Het oude, vertrouwde, wat eigen zinnige bolvormige model, dat de Colt was, is nu niet meer althans, vrijwel niet meer. Het ronde model is maar in één uitvoering gehand haafd gebleven en die heet nu Colt Eterna. Met de lichtste motor (1200 cc - 55 pk) onder de kap. Dat 'oude' model is met zijn 15.5 mille de goedkoopst verkrijgbare Colt. Alle overige Colts hebben een andere carrosserie gekregen. Het woord 'nieuw' komt mij in deze wat moeilijk over de lippen, want wie de vele kleine Japanse auto's van nu kent (en wie kent die tegen woordig niet?), kent ook de tweede editie van de Colt. Computer en windtunnel heb ben hun dictaat afgegeven. Dat heeft vo'gens de fabriek geleid tot 'een zeer aërodynamisch gevorm de auto met een gunstige cw-waar de van 0,39 met een goede weglig- ging en grote stabiliteit'. Zeker waar, maar door dat dic taat zit Mitsubishi ook vast aan de overbekende, weliswaar niet lelij ke, maar door zijn algemeenheid nog maar weinig aantrekkelijke vormgeving. Dit ondanks het ver grote ruitoppervlak, ondanks de weggewerkte deurstijlen, de ver dwenen regengoten en de inge bouwde deurhendels. Het is alle maal zo overbekend. Er zijn weer diverse motoren mo gelijk. Van 1200 cc (55 pk) tot de bij Mitsubishi onvermijdelijke turbo: 1600 cc (125 pk). Met topsnelheden van 150 km tot bijna 200 km per uur. Met prijskaartjes van bijna 17 tot bijna 32 mille. En de Lancers zou men wat populair de Colts met-kofferbak kunnen noemen, maar die vormen toch een hoofd stuk apart. Terug naar de Colt en dan naar de dieselversies: de EL van 201/2 mille en de luxueuzere GL van 21.795 gulden. In beide auto's zit een pittige 1800 cc motor, die een vermogen van 58 paardekrachten kan produceren wat goed is voor een topsnelheid van om en nabij de 145 kilometer per uur. De dieselmotor is niet opvallend stil, maar de brom die men voort durend hoort en die bij het toene men van de snelheid ook aan inten siteit wint, is goed te harden. Mo torgeluid en trillingen worden trouwens danig gereduceerd door de bij Mitsubishi zo bekende ba lansassen. Een van de meest opvallende za ken aan deze diesels is het ontbre ken van een voorgloeilichtje, het bekende lichtende slangetje op het dashboard. Net als vrijwel ieder een zocht ik er in het begin ver geefs naar. De voorgloeitijd is na melijk zo verrassend kort dat de fa brikant heeft gemeend het te kun nen weglaten. Al na enkele secon den - in de praktijk direct - kan men starten en door toepassing van een nagloei-element loopt de motor meteen prettig soepel. Een wervel-voorbrandingska- mer zorgt voor een groot zo moge lijk rendement van de brandstof. Met succes, want een verbruik van om en nabij de één op vijftien is gemakkelijk te halen. Mede na tuurlijk dankzij de vijfde versnel ling. De fabriek schermt wel met getallen van één op meer dan twin tig, maar ik heb al vaker betoogd dat zoiets alleen onder extreem gunstige omstandigheden bereik baar zou kunnen zijn. De wagen doet van binnen een beetje kaal aan. Maar het moderne dashboard ziet er bijzonder leuk uit. Een aantal vaak gebruikte hen dels is samengebracht op twee 'sa tellietjes' vlak achter het stuur, wat in de praktijk erg handig blijkt te zijn. De vijf-versnellingsbak wordt bereikt via een uiterst lange pook. Niet het gelukkigste onderdeel van deze overigens leuke diesel, men heeft het gevoel met een lange roerspaan bezig te zijn in een bak met niet al te exact geplaatste ver snellingen. Maar alles went, ook de wat kor te stoelen. Wie dergelijke kleine onvolmaaktheden voor lief wil ne men houdt een goedmoedig diesel tje over waarmee men stevig uit de voeten kan, want aan fut is geen gebrek. In de hogere regionen is er wat minder pit voorhanden, maar dat is bij de meeste diesels het ge val. Wat dat betreft springt deze Mitsubishi er niet slecht of goed uit. Een handige, goed bruikbare en prettig zuinige auto. ADVERTENTIE Deze unieke auto is te koop bij Touwbaan 5 Levendaal 136-138 Leiderdorp Tel. 071-410141 Leiden Tel. 071-149341 LONDEN (Rtr) - De enige verras sing uit de tweede ronde van de strijd om de League Cup kan in Engeland komen van Portsmouth. De tweede-divisieclub uit Zuid- Engeland klopte dinsdag in de eer ste wedstrijd uit de tweede ronde het gereputeerde Nottingham Fo rest met 1-0. De top twee van de eerste divisie van de Franse voetbalcompetitie, Bordeaux en Nantes, hebben giste- •ren op de negende speeldag beide één punt verspeeld. Bordeaux kwam op Corsica niet tot scoren te gen Bastia: 0-0. Het was het tweede punt, dat Bordeaux in deze compe titie liet liggen. Nantes speelde in de uitwedstrijd tegen Metz 1-1. Au- xerre versterkte zijn positie in de top-drie door Brest met 3-1 te ver slaan. ROME (SID) - Na twee speelda gen heeft de Italiaanse eredivi sieclub Lazio Rome trainer Pao lo Carosi ontslagen. Hij werd ver antwoordelijk geacht voor de ne derlagen tegen Fiorentina (1-0) en Udinese (5-0). Lazio is hier door hekkesluiter in de hoogste Italiaanse voetbaldivisie. Giorgio Chinaglia, voorzitter van Lazio Rome en tevens de grote man bij New York Cosmos, heeft inmiddels de Italiaanse-Ar- gentijn Juan Carlos Lorenzo aan gewezen als opvolger van Carosi. De ex-trainer van het Argentijn se elftal was al eens trainer van de Romeinse club en heeft bo vendien het benodigde Italiaan se staatsburgerschap. Dirceu Guimaraes Jose Dirceu, aan valler in het Braziliaans voetbal elftal, komt dit seizoen uit voor de Italiaanse eredivisieclub As- coli. Hij speelde vorig seizoen bij Napoli. Hij verdween daar met een gouden handdruk van ander half miljoen gulden. Dirceu heeft een contract voor één jaar getekend, met de moge lijkheid tot verlenging. Met de transfer is 1.750.000 gulden ge moeid. Hij neemt in Ascoli het appartement en de auto van Lu- do Coeck over. De Braziliaan begint deze week aan de training met zijn nieuwe club en zal komende zon dag met Ascoli aantreden tegen Sampdoria, dat de Britten Tre vor Francis en Graeme Souness in de gelederen heeft. Standbeeld In Stockholm is, in aanwezig heid van 2000 belangstellenden, een standbeeld onthuld van Len- nart Skoglund. Het twee ton we gende gevaarte van roestvrij staal is een postuum eerbetoon aan de vroegere voetbalheld van Zweden. De populaire Skoglund, gebo ren in 1929, deed een geruchtma kende intrede in het Zweedse voetbal. Al na vier wedstrijden in de hoogste divisie werd hij uitge nodigd voor het nationale team. De snelle aanvaller en getalen teerde dribbelaar behoorde tot het elftal, dat derde werd in de strijd om het wereldkampioen schap van 1950. Net als zijn land genoten Gren, Nordahl en Lied- holm vertrok "Nacka" daarna naar Italië. Hij speelde voor Inter Milaan en Sampdoria. Op het toppunt van zijn loopbaan be haalde hij met Zweden de zilve ren medaille tijdens het WK-toer- nooi van 1958. In de finale ver loor Zweden van het Brazilië van Pelé. In het begin van de jaren zestig keerde Skoglund terug naar de hoofdstad van zijn vader land. In 1975 stierf hij er, 46 jaar oud. Voor de buitenwereld was hij de laatste jaren van zijn leven een enigszins trieste oud-voet baller, die de sfeer van een opge wonden stadion bleef missen. HILVERSUM (ANP) - De uitslagen van de gisteren op de baan van Hilversum gehouden koersen zijn: EERSTE KOERS, 2440 meter: 1. Yoki Fortuna (A. Suykerbuyk) 3.25,2 - 1.24.1 2. Worthy Hanover. 3. William Damley. Toto: winnend f. 5,90, plaats f. 2,10, f. 1,80. f. 4,60, koppel f. 10,40, trio f. 233,50. Niet gestart: Youngster Space en Wish You Space. TWEEDE KOERS, 2000 meter: 1 Winston Jo (A. Suykerbuyk) 2.47,54 - 1.23,7; 2. Yazoo; 3. Watteau d'Aster. To to: winnend f. 9,60, plaats f. 2,50, f. 3,40, f. 3,20, koppel f. 47,90, trio f. 749,80. Niet gestart: Yko Gold en Wanja ter Lune. DERDE KOERS. 2000 meter: 1. Yniek (A. de Wrede) 2.44,8 - 1.22,4; 2. Vanessa B; 3. Wintie K. Toto: winnend f. 2,00, plaats f. 1,80, f. 6,30, f. 2,60, koppel f. 61,30, trio f. 527,50. Niet gestart: Yous- tar Zinmbri. VIERDE KOERS. 2000 meter: 1. Wi- no Weber (A. de Wrede) 2.41,4 - 1.20,7; 2. Who 's Who; 3. Willie Snel. Toto: win nend f. 2,10, plaats f. 1,30, f 2,50, f. 1,50, koppel f. 14,20, trio f. 69,80. Niet gestart: Walda Rotary. VIJFDE KOERS. 2000 meter: 1. Ylan- do (R. Kromkamp) 2.43,4 - 1.21,7; 2. Yvento de Legume; 3. Wevillon Nora. Toto: winnend f. 1,80, plaats f. 1,20, f. 1,40, f.3,40, koppel f. 2,10, trio f. 56,10. Niet gestart: Winde Uithuizen. ZESDE KOERS, 2000 meter: 1. Vivat Oldeson (G. Gommans) 2.42,4 - 1.21,2; 2. Velino M^jo; 3. Wimbert S. Toto: win nend f. 6,70, plaats f. 2,50, f. 2,40. f. 3,50, koppel f. 37,20, trio f. 554,50. Niet ge start: Vrede Wuiverhof. ZEVENDE KOERS. 2900 meter: 1. Worthy Boy Laren (A. van de Blonk) 3.55,9 - 1.21,3; 2. Terry Buitenzorg; 3. Tim Hanover. Niet gestart: Udit S. Toto: winnend f. 1.50 plaats f. 1,20 f. 1,40 f. 1,50 koppel f. 5,80 trio f. 34,30 ACHTSTE KOERS. 1609 meter: 1. Ymond Boeklte (H. A. van Ooyen) 2.06.2 - 1.18,4; 2. Yzeren Hein; 3. Yellowa. To to: winnend f. 3,60 plaats f. 2,20 f. 5,10 f. 5,50 koppel f. 23,80 trio f. 2.968,40 NEGENDE KOERS, 2440 meter: 1. Whitesummer (R. V. Borghuis) 3 22,0 - 1.22,8; 2. Worthy Arden; 3. Vythilla R. Toto: winnend f. 8,10 plaats f. 1,60 f. 1,80 f. 2,00 koppel f. 21,80 trio f. 784,40 TIENDE KOERS. 1609 meter: 1. Us Rudi (R.L. Pools) 2.06.5 - 1.18,6; 2. Una nieme; 3. Vivianne Star. Niet gestart: Tamina N. Toto: winnend f. 4,00 plaats f. 1,40 f. 1,60 f. 1,10 koppel f. 14,40 trio f. 135,80 TOTALISATOROMZET: f. 309.936,- W-5 spel: juiste volgorde 1-13-13-8-5. Uitkering: le prijs f. 24,70, 2e prijs f. 1,80. Omzet f. 55.317,50

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 23