Kwartier Valke nekt Volendam 5 D T Record voor Bayern Overwinning Panathinaikos Royale zege (5-0) van PSV Buitenlands voetbaloverzicht Thoresen in Noors team MVV nog^ dieper 1T in de putjj Britten boos op - AC Milan PAGINA 14 SPORT MAANDAG 24 SEPTEMBER li ATHENE (SID) Panathinaikos, tegenstander van Feyenoord in de eerste ronde van het Europa Cup I toernooi, heeft gisteren, op de eer ste dag van de Griekse voetbal competitie, met 2-0 gewonnen van OFI Kreta. Olympiakos Pireaus, die ploeg van trainer Georg Kess- ler, startte ook met winst: 0-1 tegen Heraklis Saloniki. Red Boys Differdingen, dat vori ge week Ajax in de eerste ronde van de UEFA Cup op 0-0 hield, klopte gisteren in de Luxemburgse competitie in een uitwedstrijd FC Wilz met 4-2. Op de ranglijst neemt Red Boys nu de tweede plaats in. EREDIVISIE PEC Zwolle - Feyenoord 1-5 (0-2), 14. Petursson 0-1, 22. Rep 0-2, 71. Petursson 0-3, 73. Been 0- 4, 83. Duut 0-5, 86. Van Kooten 1-5. Scheidsrechter: Geurds. Toe schouwers: 11.000. Haarlem - Roda JC 1-2 (1-0), 38. Liesdek 1-0, 52. Hanssen 1-1, 79. Van Geel 1-2. Scheidsrechter: Bosman. Toeschouwers: 3500. PEC Zwolle - Feyenoord 1-5 (0-2), 14. Petursson 0-1, 22. Rep 0-2, 71. Petursson 0-3, 73. Been 0- 4, 83. Duut 0-5, 86. Van Kooten 1-5. Scheidsrechter: Geurds. Toeschouwers: 11.000. MVV - FC Groningen 0-3 (0- 2), 26. Koeman 0-1, 45. Van Dijk 0-2, 57. McDonald 0-3. Scheids rechter: Thomas. Toeschouwers: 3000. NAC - AZ '67 0-0. Scheids rechter: Keizer. Toeschouwers: 6500. PSV - Volendam 5-0 (2-0). 34. Hysén 1-0, 36. Brylle 2-0 (straf schop), 53. Brylle 3-0, 56. Hysén 4-0, 65. Valke 5-0. Scheidsrechter Bakker, toeschouwers 15.500. MVV - FC Groningen 0-3 (0- 2). 26. Koeman 0-1, 45. Van Dijk 0-2, 57. McDonald 0-3. Scheids rechter: Thomas, toeschouwers: 3000. Ajax - Fortuna Sittard 0-0, gestaakt na 17 minuten en 39 se conden wegens onbespeelbaar heid van het veld. Scheidsrech ter: Mulder. Toeschouwers: 9500. Excelsior - FC Den Bosch 1-1 (0-0) 64. Van der Waart 0-1, 86. Van Goozen 1-1. Scheidsrechter: Van der Laar, toeschouwers: 3.500. Sparta - Go Ahead Eagles 2- 1 (2-1). 7. Van de Berg 1-0, 23. Brouwer 1-1 (strafschop), 32. Ol- de Riekerink 2-1. Scheidsrech ter: Van Ettekoven; toeschou wers: 3.000. Gele kaarten: Back en Jongbloed (beiden GA Eagles). FC Twente - FC Utrecht 0-2 (0-1) 43. Beukers 0-1, 53. Van der Linden 0-2. Scheidsrechter: Van Swieten. Toeschouwers. 10.200. Gele kaarten: Koopman (FC Twente) en Rijsbergen (FC Utrecht) EERSTE DIVISIE NEC - SC Cambuur 1-1 (0-1), 12. Iedema 0-1,,76. Mommertz 1- 1. Scheidsrechter: De Munnik. Toeschouwers: 2500. Gele kaar ten: Janssen (NEC), Schouwe- naar, Boere en Cantello (Cam buur) Heerenveen - Willem 2 3-3 (0- 0), 53. Bakker 0-1, 56. Van Gils 0-2, 73. Bijl 1-2, 78. Van Gils 1-3, 88. Kist (strafschop) 2-3, 90. Van de Wildenberg 3-3. Scheidsrech ter: Hobé. Toeschouwers: 10.500. Gele kaart: Dijkstra (Willem 2) Helmond Sport - Telstar 3-1 (1-1), 1. Keizers 1-0, 35. Niesten 1-1, 81. en 85. Van Breemen 2-1 en 3-1. Scheidsrechter: Verhoef. Toeschouwers: 2000. Gele kaar ten: Buma en Schoo (Telstar) Veendam - Eindhoven 5-1 (2- 1), 8. en 21. Wiebing 1-0 en 2-0,23. Peitsman 2-1, 68. Gall 3-1, 74. Dijkstra 4-1, 86. Dieterman 5-1. Scheidsrechter: Van de Vliet. Toeschouwers: 2500. Gele kaart: Lemmens (Eindhoven) De Graafschap - FC VW 2-3 (0-3). 7. Taihuttu 0-1,12. Verbeek 0-2, 39. Nijssen 0-3, 75. Leeuwe rik 1-3, 78. Booy 2-3. Scheids rechter: Blankenstein, toeschou wers 5500. Gele kaarten: Rutten (VW), Trentelman, Kelderman en Roosendaal (De Graafschap). Vitesse - RBC 2-0 (1-0). 34. Lubse 1-0, 76. Thijssen 2-0. Scheidsrechter: Bannet, toe schouwers 2000. RKC - SVV 3-2 (2-1). 24. Hee- ren 1-0, 36. Van Velzen 1-1, 45. Van der Wiel 2-1, 75. Brands 3-1, 81. Van Velzen 3-2. Scheidsrech ter De Vrieze, toeschouwers 2500. Gele kaarten Neeskens en Derven (SW). Den Haag - Wageningen 2-1 (0-0). 59. Bouwens 1-0,68. Nijhuis 1-1, 81. Smeets 2-1. Scheidsrech ter Dé Schepper, toeschouwers 2000. Gele kaarten Bouwens (Den Haag) en Nijhuis (Wagenin gen). DS '79 - SC Heracles 0-2 (0-0). 54. R. Metz 0-1, 71. Ter Mors 0-2. Scheidsrechter De Wit, toe schouwers 1500. Gele kaart Poell (Heracles). EINDHOVEN (GPD) PSV-FC Volendam was zaterdagavond in feite maar één kwartier als kijkspel acceptabel. In die periode (tussen de 55ste en de 70ste minuut) werd Volen dam door de Eindhovenaren wel volkomen zoek gespeeld en de gelukkig tot stand geko men 2—0 ruststand uitgebouwd tot een 5—0-zege. Aan de basis van die royale overwin ning stond eens te meer Michel Valke, die weliswaar van de produktie slechts één treffer (de vijfde) voor zijn rekening nam, maar steeds de juiste openingen wist te vinden om „aangever" Ton Lokhoff te bereiken. Uit die passes van Lokhoff scoorden Hysén twee keer en Brylle, die bovendien ook nog een strafschop verzilverde, eenmaal. Jaren achtereen was PSV afhanke lijk van Willy van der Kuylen. Zijn vorm van de dag was vrijwel altijd LEIDEN - Excelsior en Den Bosch gaan in de eredivisie on verdroten voort met het sprok kelen van punten. De twee middenmoters, als degradatie kandidaten begonnen aan het seizoen, bewezen elkaar onop zettelijk een goede dienst met een gelijkspel (1-1). Tot vier mi nuten voor tijd leek Den Bosch de volle buit te krijgen, maar met een laatste krachtsinspan ning sleepte Excelsior nog een remise uit het vuur. FC Den Bosch trainer Rinus Israel, nog steeds zonder diplo ma, zei na afloop: "Voor een de gradatie-kandidaat doen we het redelijk". Haarlem en Roda JC, de laat ste jaren de zogenaamde sub toppers van de eredivisie, voet balden zaterdag tegen elkaar met het doel zich uit de onder ste regionen te verwijderen. Roda speelde zeer defensief tot Liesdek Haarlem aan de lei ding hielp. Toen gingen de Limburgers vrijer spelen en in de tweede helft grepen zij de niet verwachte winst (1-2). Balm miste voor Haarlem een strafschop. NAC en AZ'67 speelden in Breda een zuurstofarme wed strijd: 0-0. Arbiter Keizer, in het buitenland hoog gewaardeerd, liet toe dat Smits Poppe in het gezicht sloeg, dat Sweres tot twee keer toe natrapte en dat De Schepper Castelijn naar de grond trok toen die op het punt stond AZ aan de openingstref fer te helpen. Sparta en Go Ahead speelden geèn temporijke en oogstrelen de partij voetbal, maar verve lend was het allerminst wat zij de slechts 3000 toeschouwers op Spangen boden. Sparta, dat Lengkeek al moest missen, ver loor na twintig minuten Van Gaal en later ook nog Olde Rie kerink, nadat de laatste Sparta wel op 2-1 had gezet. Eerder had Van de Berg de Rotterdam mers op 1-0 gezet en Brouwer via een strafschop voor de ge lijkmaker gezorgd. Jan Jong bloed, nog onkundig van het ongeluk van zijn zoon, kreeg een gele kaart toen hij de door gebroken Van der Weel met een rugbytackle het scoren be lette. bepalend voor het uiteindelijke re sultaat van de Eindhovense forma tie. Van der Kuylen dirigeerde PSV vaak naar forse overwinnin gen. Wanneer diezelfde Van der Kuylen een minder goede dag had was PSV onherkenbaar, verviel in hersenloos gedraaf dat zo voorspel baar was dat elke opponent met een beetje georganiseerde verdedi ging erg simpel overeind kon blij- En in wezen is er na al die jaren bij PSV nog niet zo gek veel veran derd, hoewel de capaciteiten van Thoresen, Hysén en Lokhoff toch hoger aangeslagen mogen worden dan die van Krijgh, Poortvliet of Gerrie Deijkers. Nog altijd legt het PSV-collectief te veel de verant woordelijkheid op de schouders van één man, Michel Valke, hoewel PSV-oefenmeester Jan Reker er wekelijks op hamert dat ook Hy sén, Lokhoff en Thoresen een ge deelte van die verantwoordelijk heid voor zich moeten opeisen. Voorlopig evenwel is het nog altijd zo dat alle ballen plichtsgetrouw bij Valke ingeleverd worden en dat hij dan maar moet zien de juiste voortzetting van het spel te vinden. In het UEFA-Cuptreffen met het Oostduitse Vorwarts Frankfurt raakte Valke het spoor bijster en prompt werden de Eindhovenaren met een 2-0 nederlaag huiswaarts gezonden. Problemen Jan Reker onderkent als geen ander dat manco in de PSV-ploeg. Na de nederlaag tegen Vorwarts heeft de Eindhovense oefenmees- ter maar weer eens een gesprek met zijn spelersgroep gearran geerd om PSV op die storende te kortkoming te wijzen. „Wanneer achterin niet georganiseerd in de verdediging wordt gespeeld, komt automatisch het middenveld, dus Valke, in de problemen omdat er veel te veel moet worden gecorri geerd. Daarom had ik als opdracht voor deze wedstrijd tegen Volen dam meegegeven: achterin de or ganisatie vasthouden en zorgen dat de tegenstander niet aan voetbal len toekomt, zoals dat woensdag in Oost-Duitsland wel het geval was geweest". Die organisatie bij PSV houdt in dat er tegen ploegen met twee spit sen, zoals Volendam, met twee mandekkers (Van Aerle en Brandts) wordt gespeeld. Huub Stevens is dan laatste man is ter wijl Glenn Hysén doorschuift naar het middenveld. Hoewel PSV al bij herhaling dat concept heeft gehan teerd, verloopt de coördinatie nog allerminst vlekkeloos. Zoals ook weer tegen Volendam bleek. De Noordhollandse semiprofs hadden aanvankelijk niet eens zo erg veel problemen met hun Eindhovense full-professionele collega's van zich af te houden. Pas in het laatste kwartier voor rust kreeg PSV Volendam onder de duim. Hysén rondde met een fraaie kopstoot een voorzet van Van de Kerkhof doeltreffend af en de uit buitenspelpositie vertrok ken Brylle liet zich vervolgens te gen en over Volendam-doelman Klouwer vallen. Arbiter Bakker vond het een penalty waard en daaruit schoot Brylle zelf PSV naar 2-0. En zo kwamen de Eindhovena ren nog goed weg na die matige eerste helft. Volendam was in die tweede speelperiode niet langer in staat voetballend onder de druk uit te komen. Leo Beenhakker: „In feite hebben we onszelf na de rust uit de wedstrijd gespeeld. Er werd maar wat heen en weer ghold en de kop pies gingen hangen". Volendam reikte PSV inderdaad de helpende hand om de Oostduit se kater van enkele dagen tevoren weg te spoelen. Maar evenals aan de 5-1-zege tegen Feyenoord mo gen aan de 5-0 overwinning tegen Volendam vooralsnog conclusies noch consequenties worden ge trokken of verbonden, omdat met uitzondering van het kwartiertje- Valke PSV toch ook weer niet echt kon imponeren. Guyt van Volendam probeert het nog wel te verhinderen, maar de PSV'er Hysén is op weg om zijn ploeg met een fraaie kopbal de leiding te geven. De Eindhovenaren zouden voornamelijk dank zij een sterk kwartiertje van Michel Valke met 5-0 zegevieren. <Foto ANP> BONN (DPA/SID) - Ook Toni Schumacher heeft zaterdag de ze gereeks van Bayern München in de Bundesliga niet kunnen stoppen. De doelman van 1. FC Köln en het Westduitse nationale elftal was 74 minuten niet te passeren. Pas een kwartier voor tijd moest ook hij buigen voor de trotse lijstaanvoer der in de Bundesliga. Michael Rummenigge schoot de bal na een voorzet van Wohlfarth onhoudbaar voor Schumacher hard in. In de laatste minuut passeerde de nieu we spits van Bayern, Wohlfarth, de dag in de eerste ronde van de Euro doelman van Köln andermaal. De pa Cup 1 in Sofia Levski Spartak zege van de Zuidduitse miljoenen- knap werd bedwongen (1-1), ging ploeg betekende een nieuw record de titelhouder zaterdag onderuit i de Bundesliga. Niet eerder was bij Bayer Uerdingen (3-2), nadat de een elftal er in geslaagd uit de ste zes wedstrijden twaalf punten te vergaren. De overwinning van de Beierse vereniging kreeg nog meer reliëf door het verlies van een aantal be langrijke concurrenten. Borussia TPncrolanH Möncheneladbach eine in Lever- ■t'ii&ciciiicx ploeg nog met 2-1 had voorgestaan. Werder Bremen miste de kans al leen op de tweede plaats te komen door een teleurstellend gelijk spel in eigen huis tegen Waldhof Mann heim. Mönchengladbach ging in Lever- kusen met 3-2 onderuit tegen de plaatselijke Bayer '04. Met kampioen VfB Stuttgart blijft het slecht gaan. Nadat woens- EINDHOVEN (GPD) - Hallvar Thoresen, aanvoerder van het Eindhovense PSV, is door de Noorse bondscoach Fossen opgenomen in de Noorse selectie. Het Noorse team speelt woensdag avond in Kopenhagen een WK- kwalificatiewedstrijd tegen Dene marken. Eerder zegde Thoresen, tot woede van Fossen, af voor de wedstrijd van Noorwegen tegen Zwitserland, omdat hij de wed strijd PSV-Feyenoord belangrijker achtte dan de interlandwedstrijd van zijn eigen land in Oslo. Afgelopen dinsdag nog werd in het Oostduitse Frankfurt bij Tho resen een liesblessure geconsta teerd. De kwetsuur liet zich zeer ernstig aanzien. De Noor mocht daarop naar zijn eigen land ver trekken om een specialist te raad plegen. In Noorwegen bleek dat Thoesen niet leed aan een liesbles sure leed, maar aan een virus in het heupgewricht. De verwachting is dat Thoresen de komende wed strijden normaal zal kunnen spe len. Met bondscoach Fossen heeft de PSV'er de problemen inmiddels uitgepraat. De spelers van Bayern München (hier van links naar rechts Michael Rummenigge, Beierlorzer, Martin en Kögl) verlieten zaterdag in zeer opgewekt humeur het speelveld. Door met 2-0 FC Köln te verslaan, boekten zij hun zesde achtereenvolgende zege in dit seizoen. Zes overwinningen op rij - zo goed is in de geschiedenis van de Bundesliga nog nooit een ploeg van start gegaan. <Foto Ap) Tottenham Hotspur is de nieuwe ranglijstaanvoerder in de eerste di visie van de Engelse voetbalcom petitie. De Londense ploeg won bij Aston Villa met 1-0 en klom naar de top van de kopgroep, vóór stad genoot Arsenal en Nottingham Fo rest. Arsenal won met 4-0 van Sto ke City. De leider tot zaterdag, Not tingham Forest, kwam bij West Ham niet verder dan een doelpunt loos gelijkspel. De topwedstrijd van de voetbal zaterdag in Engeland ging tussen titelverdediger Liverpool en Man chester United. Op het met 57.000 kijkers goed bezette Old Trafford, bleef Liverpool overeind. De thuis club nam in de eerste helft een voorsprong, toen Gordon Strachan van elf meter mocht richten. De Schot was neergehaald door Alan Kennedy. Na rust drong Liverpool sterk aan. Zeventien minuten voor tijd belandde een de bal na een ac tie van Nicoll en Whelan via de koelbloedige Paul Walsh tegen de touwen. Voor United betekende dat het vijfde gelijkspel uit zeven wedstrijden. De miljoenenploeg uit Manchester is wel als enige club uit de eerste league nog zon der nederlaag. In het duef tussen het gepromo veerde Newcastle United en Queens Park Rangers ging het sen sationeel toe. Newcastle nam in de eerste helft een 4-0 voorsprong en leidde diep in de tweede helft nog met 5-3, maar de Rangers slaagden er in de slotfase nog in gelijk te ma ken (5-5). België Landskampioen Beveren heeft op de zesde speeldag van de Belgi sche competitie, het eens zo grote Standard Luik op eigen veld met 4-2 verslagen. Het kampioenselftal uit Waas strafte de vele fouten van Standard keihard af. Grote figuur in de ploeg van Beveren was Hans Christiaens, die twee doelpunten maakte. Beveren liep uit tot 4-0, MAASTRICHT (ANP) - Ook hul trainer Jo Bonfrére kon MW 2j-)g terdagavond in het duel tegen P^oe Groningen (0-3) niet uit de put h<staj pen. Op verzoek van trainer Bar Hughes maakte de 38-jarige assi^^ tent-trainer zijn rentree in de Maevan trichtse hoofdmacht. Bonfrévar moest rust, organisatie en creathQV€ teit in de ploeg brengen, luid<we) Hughes' motivatie. tee Het pleit voor Bonfrére dat hij gra in slaagde deze ingrediënten in ^ec brengen in de zouteloze MW-pagj< Maar het was wel tekenend voor <toe situatie, dat hij vele malen snell jja en slagvaardiger optrad dan med me spelers die nog maar half zo oi_;;t zijn. Met de achterstand (0-2) t j rust had het geen zin meer Bonfrsnt re in de ploeg te houden, omdat i wa de hervatting de 'beuk' er in moe scc en daar is Bonfrére niet het tyi^g, speler voor. „e] Om de achterhoede te versterkt yj, had Hughes de achterste lijn heon steld, waarmee MW het vorig se zoen naar de eredivisie promovee n0 de. Het centrale duo Van Marwij Dijkstra werd in ere hersteld er Linders en Delahaye traden al vleugelverdedigers op. Al die ont zettingen konden echter niet voo komen, dat de ploeg van Hughi^- naar een kansloze nederlaag wei T gespeeld en met een zwaar pr gramma in de komende vier wekt ziet de toekomst er voor de Maa trichtse ploeg niet bijzondi^ rooskleurig uit. FC Groningen heeft in Maa^P tricht een simpele overwinning b haald, waarvan de basis al in con eerste helft werd gelegd. In de 21 minuut mocht Koeman een voocr' zet van Bosman aannemen en oi^e gehinderd kon hij de goede hoep uitkiezen: 0-1. Op slag van rust ve gat de MW-defensie bij een vri, trap Van Dijk in de gaten te hoi den en ook hij had geen moeite 1 scoren: 0-2. v Direct na de hervatting had Va P' Staveren de kans de achterstand i halveren, maar toen hij deze oi zeep hielp en McDonald twaalf m s( nuten later voordeed, hoe het w< moest (0-3), was het vonnis defin tief geveld. Achteraf bleef de sch; h: de nog beperkt voor de thuisploe; S( Dijkstra moest een bal van de lij halen en scheidsrechter Thom. toonde clementie met de Maa j* trichtenaren door twee maal ee overtreding binnen het strafschoj v gebied van de thuisclub door c P vingers te zien. voordat Hellers en Thomas het leed konden verzachten tot 4-2. Beveren bleef door de overwin ning ranglijstaanvoerder Ander- lecht op korte afstand (één punt) volgen. De Brusselse ploeg kwam tegen Lierse SK pas in de slotfase goed op toeren. Het inbrengen van topschutter Erwin Vandenbergh zorgde in de 70ste minuut voor de doorbraak in de patstelling, die tot dat moment bestond. Frimann schoot Anderlecht twintig minu ten voor tijd naar de verlossende voorsprong. Vercauteren, Scifo en Czerniatinsky legden de eindstand op 4-0 vast. Club Brugge behield zijn plaats in de kopgroep door Waterschei met 2-1 te verslaan. Frankrijk Van de vijf Franse ploegen die deelnemen aan het Europese be- keravontuur wonnen er vier. De vijfde, Auxerre, verloor de slag om de tweede plaats met Nantes: 1-2. Landskampioen Bordeaux nam pas in de laatste dertien minuten royaal afstand van Marseille. Ber nard Lacombe bracht de thuisclub al na zes minuten op 1-0, maar op slag van rust scoorde Herve Flak de gelijkmaker. In de tweede helft bouwden de Girondins een groot veldoverwicht op, dat pas in de slotfase in doelpunten resulteerde. Leonard Specht, Dieter Müller en Michel Audrain schoten raak: 4-1. Paris Saint-Germain schoot te gen Bastia alle frustraties van de slechte competitiestart van zich af: Italië De meeste aandacht in de Ita liaanse voetbalwereld gaat voorals nog uit naar de Westduitse interna tional Hans Peter Briegel. De vroe gere speler van Kaiserslautern was gisteren de grote man bij zijn ver eniging Verona in het duel tegen Ascoli. Hij maakte het beslissende tweede doelpunt en bereidde de twee andere treffers van zijn club, van Di Gennaro en de Deense in ternational Preben Larsen.voor. Bij Inter Milaan maakte Briegels landgenoot Karl Heinz Rummenig ge zijn debuut in de Italiaanse competitie. De vroegere aanvaller van Bayern München speelde sterk maar kwam niet tot scoren. Voor Napoli deed de duurste voet baller ter wereld, de Argentijn Die- go Maradona, voor het eerste van zich spreken. Hij scoorde uit een strafschop en zorgde ervoor dat zijn ploeg één punt aan het duel te gen Sampdoria over hield. Bij kampioen Juventus was de Frans man Platini de grote uitblinker. De Europese voetballer van het jaar scoorde tegen Atalanta twee tref fers .en was de beste man van het veld. i i MILAAN (AFP) - AC Milan is er dit weekeinde tenauwer- nood in geslaagd de terugkeer van zijn Britse nieuwelingen Mark Hateley en Ray Wilkins naar Engeland te voorkomen. Beide spelers dreigen de club te verlaten als AC Milan niet op korte termijn zijn verplichtin gen nakomt. Twee maanden geleden lie ten beide spelers in het con tract een clausule opnemen, waarin de club op korte termijn voor een geschikte woning en vervoer (auto) zou zorgen. Tot nu toe is AC Milan er niet in ge slaagd aan deze verplichtingen te voldoen. Beide spelers wo nen in een weliswaar uiterst comfortabel hotel, gaan per ta xi op en neer naar de training, maar zijn die situatie beu. „Het hotel is misschien wel het mooiste in Milaan, maar op de ze manier is het onmogelijk een rustig gezinsleven te leiden", luidt het verwijt van beide spe lers. Het humeur van Hateley en Wilkins werd er niet beter op, toen zij eerder deze week geconfronteerd werden met een foto van de nieuwe woning van Karl-Heinz Rummenigge, de nieuwe vedette bij AC's con current Inter Milan. De West duitser poseerde trots voor een antieke villa met immense tuin aan de rand van het Meer van Bergamo. Die foto plus het feit, dat bei de spelers de afgelopen week verzocht werden met hun ge zinnen te verhuizen naar een ander, minder comfortabel ho tel, vormde voor de twee Brit ten de bekende druppel. Eens gezind lieten ze de leiding van AC Milan weten terug te keren naar Engeland en voegden de daad bij het woord door vlieg tickets te reserveren voor afge lopen vrijdag. Clubvoorzitter Giusy Farina, die pas op het laatste moment over de stand van zaken werd ingelicht, greep onmiddellijk in. Hij haalde beide spelers over te blijven door onmiddel lijk voor beiden een Mercedes turbo diesel beschikbaar te stellen. Ook met het huis zou het in orde komen. In afwachting daarvan heb ben Hateley en Wilkins de re servering van de vliegtickets voor alle zekerheid met een week verlengd.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14