im LEIDEN Brikkenwal 1. Zeer luxe afgewerkte 100 geïsoleerde hoek- schakelvilla (2 onder 1 kap) met garage, cv, voor- zij- en achtertuin zw, 2 dakterrassen, gele gen nabij de Zijl. Totaal 323m2 grond. Ind.: living 11x6,5/3,5 mtr. met open haard, bruine plavuizen- vloer met vloerverwar ming. Luxe open inbouw- keuken. 1e en 2e et.: 4 grote kamers. Badka mers. Verkeert in staat Pieterskerkwijk. Groot antiek 6 kamer-, waarvan één kamer vroeger een winkelruimte was, zeer goed onder houden hoekmonument met kelder, veel antiek, o.a. antieke blauwe te- Atlasvlinder 1. De in zeer goede staat verkerende goed geïso leerde en vergrote patio bungalow (patio op z) met garage. Totaal 237- m2 groodoppervlakte. Royale woonkamer met open haard, parketvloer en aluminium schuifpui naar patio-terras. Semi- open keuken. Badkamer met ligbad en wastafels. 4 slaapkamers Bijz. goed geïsoleerd VRAAGPRIJS 237.000,- k.k. Tiboel Siegenbeek- straat 11. Zeer groot luxe afge werkt woonhuis op 1e klasse stand in Burge- meesterswijk met cv-gas, achterom, voor- en ach tertuin op het westen. tuurstenen vloer. Woon kamer v.z.v. kostbare leistenen vloer Open haardpartij, aluminium schuifpui naar tuin. Ge hele parterre heeft vloer verwarming. Bijzonder mooie Format keuken af gescheiden door een bar. Keramische kook plaat met electr. oven, af zuigkap, koelkast. Ruime bijkeuken. 1e eL: 2 grote slaapkamers en een kin derkamer Badkamer met ligbad. 2e et.: grote zolder 8x6 mtr. VRAAGPRIJS 219.000,- k.k. Wasstraat 34. Groot herenhuis met cv, zeer zonnig tuintje ter grootte van plm. 7x6 mtr. Part.: grote kamer met 13- x3,65 mtr. Bruynzeel keuken. Ie et.: 2 slaap kamers, 2e keuken, prachtige badkamer met ligbad 2e et.: 4 slaapka mers. Bijz woonkamer v.z.v. nieuwe houten vloeren, electra-, gas-, riolering- en waterleidin gen vernieuwd, binnen zijde serre geïsoleerd Voorzijde nieuwe hard houten ramen en div nieuwe hardhouten kozij- Zijlslngel 73a. In staat van nieuw verke rende 100% geïsoleer de hoekwoning, onder architectuur geheel ver bouwd in 1978, met een groot zonnig balkon. Woonkamer plm. 12- x6mtr. Plafond met ni veau verschillen, geïso leerde massieve parket vloer. Luxe inbouwkeu- ken merk Nolthe, incl. div. apparatuur. 1e et 2 ruime slaapkamers, fraai afgewerkte ouderslaap kamer, zeer luxe badka mer met ligbad 2e et via vaste trap ruime open zolderkamer 8x4 mtr met geïsoleerd houten plafond. VRAAGPRIJS 169.000,- k.k. Morsweg 318. In rustige wijk gelegen goed onderhouden tus sen herenhuis met zonni ge tuin 15 mtr. diep cv- gas en achterom. Ind entree, fraai toilet en kel derberging. Ruime mo derne woonkamer v.z.v. open haard. ged. parket en plavuizenvloer. Mo derne keuken met bijkeu ken v.z.v. aansl. wasma chine. 1e et.: overloop met 2e toilet, 3 slaapka mers, keurige badkamer met douche. 2e et.: ver bouwd tot een prachtig appartement met woon kamer, slaapkamer en ei gen keuken VRAAGPRIJS f 145.000,- k.k. Morsweg 9. In staat van nieuw verke rende geheel gerestau reerd groot woonhuis met plaats en cv-gas. Mooie hal met plavuizen- vloer, bijzonder fijne rui me woonkamer met open keuken met als afschei ding een bar 11,5- x5,3mtr Mooie betegel de keuken met verlaagd houten plafond incl. af zuigkap en ruime berg- kast. 1e et.: ruime over loop. 3 slaapkamers, gro te badkamer met dou che, dubbele wastafel, apart toilet. 2e et., via vaste trap naar een zeer grote zolder 11,5- x3,8 mtr. met mogelijk heid voor 2 extra kamers. Bijz.: gehele huis v.z.v. nieuwe hardhouten kozij- I. gas. licht riolering geheel nieuw VRAAGPRIJS 135.000,- k.k. De Wetstraat 30. Geheel gerenoveerde hoekwoning met garage en diepe (15x6 mtr.) ach- Prachtige woonkamer 10x4,25/3,2 mtr. met pla vuizenvloer v.z.v. RVS- aanrecht. 1e et.: 3 royale slaapkamers allen v.z.v. 2 kasten. Blauwe badka mer met douche. 2e et kamer 5x2,3 mtr. met 2 kasten. Bijz.: het huis is kort geleden geheel in- en extern gerenoveerd Grote garage 7,4- x5,5mtr. Ie et.: v.z.v. Thermopane beglazing, het geheel is 100 geï soleerd. VRAAGPRIJS 137.000,- k.k. Apotlolaan. Keurig onderhouden stijl volle 3/4 kmr. flat met cv en lift op 3e etage met ruim betegeld balkon op zw met bijzonder leuk uit zicht. VRAAGPRIJS 125.000,- k.k. ■Ki^ Burggravenlaan 82. Op zeer goede stand ge legen. nabij het Room burgerpark. ruime goed onderhouden 4/5 kmr flat op 3e woonlaag, met grote zolder en cv-gas, 2 balkons en ruime berging in onderbouw. Ind.: ruime entree, woonkamer 8x3,6 mtr met 2 vaste kasten. Keuken v.z.v kunststolaanrecht, RVS- spoelbak, provisiekast en geyser. Bijkeuken voor berging met cv-ketel, 3 slaapkamers Douche met wastafel. Bijz.: grote hoge zolderruimte via vli- sotrap te bereiken, waar gemakkelijk nog extra kamers gemaakt kunnen worden. Zonnig batkon 4x3 mtr. In nabijheid van scholen en station VRAAGPRIJS 118.500,- k.k. Schubertlaan 251. Goed onderhouden 3/4 kamer flat gelegen op 6e etage met cv, groot bal kon op z en berging in kelder. Ind.: grote woon kamer met prachtig uit zicht over Voorschoten, 8x4 mtr. met aangren zende zijkamer 4x2 mtr Ruime woon- eetkeuken v.z.v houten plafond. 2 slaapkamers v.z.v. kas- tenwand Grote badka mer met ligbad. Bijz.: de flat is 1 jaar geleden ge heel gerenoveerd, op nieuw geschilderd en be hangen. Servicekosten ind. cv 110,-) 265,- per maand. VRAAGPRIJS ƒ110.000,- k.k. Kortenaerstraat 46. In zeer goede staat en geheel gemoderniseerd woonhuis met zonnige tuin plm. 10 mtr. diep op w met nieuwe houten schuur en achterom. Ind.: keurige entree, mo derne woonkamer 8x3,3 mtr., moderne keu ken met RVS-aanrecht, geheel opnieuw betegeld en afgewerkt met schrootjes. 1e et.: over loop met aansl. wasma chine. 3 slaapkamers. 2e et grote met glaswol geïsoleerde zolder afge werkt met platen. Bijz alle plafonds vernieuwd, diverse nieuwe deuren en kozijnzen van hard- VRAAGPRIJS 107.500,- k.k. Hogewoerd 165a. Grote goed onderhouden 5 kmr. bovenwoning in centrum Leiden. 2 et.: voorkamer, slaapka- tueel eenvoudig bij woohkamer te trekken Achterkamer, keuken. 2e et: 2 kamers 5,5- x4,3 mtr. en 5,5x5,2 mtr Tussenkamer in gebruik als keuken. Bijz.: de thans verhuurde 3 kamer schuur en tuin kan even eens erbij gekocht wor den. Huuropbrengst van Nieuwe Waardstraat 6. Fantastisch ruime dicht bij centrum gelegen bo venwoning met groot dakterras en schuur Lichte modem afgewerk te woonkamer met Mer- bau schrootjes plafond 9x6/4,5 mtr. (39m2) met deur naar groot dakter ras. Bruynzeel keuken met RVS-aanrecht. 2e et.: 3 slaapkamers Rui me badkamer met dou che en aansl. wasmachi ne. Grote vliering 9x6 mtr. Bijz.: diverse ko zijnen hardhout. VRAAGPRIJS 99.000,- k.k. Sieboldstraat 4. Bijzonder leuk en goed gerenoveerd woonhuis met cv en vrij diepe zon nige achtertuin met hou ten schuurtje. Ind.: ruime gang n> plavuizenvloer, grote woonkamer 9,5x4/ 3 mtr. met open haard v.z.v. vonkenopvanger, mooie houten vloer en ruime trapkast. Royale keuken 5x2 mtr v.z.v. plavuizenvloer, houten plafond, kunststofaan- recht met ronde spoel bak, incl. badgeyser. Mo dem toilet. Aparte ruimte met ligbad 1e et.: over loop, zonnig balkon plm 6x4 mtr. 3 slaapkamers Bijz in 1978 gereno- riolering-, gas- en elec- Zeemanlaan 4a. (Prof. wijk). Goed onderhouden dub bele bovenwoning met fietsenberging Ind. 1e etroyale woonkamer 10,4x3,2 mtrzijkamer Moderne keuken met RVS-aanrecht Toilet in gang. 2e et4 slaapka mers. Fraaie douche met donker groene tegels. 3e etroyale vliering. Werkelijk iets moois. VRAAGPRIJS 97.500,- k.k. Oranjestraat 29. Keurig verzorgd in goede staat verkerend woon huis met cv. Ind woon kamer 7,5x3,3 mtr. v.z.v. latten plafond met kope ren inbouwspots. Keuken met mozaikaanrecht en netjes betegelde wan den. Douche annex toi let 1e et.: ruime over loop. 2 blauw/witte slaap kamers. Groot zonneter ras van 4,5x2,3 mtr v.z.v. drainagetegels. Bijz dak keuken geiso- VRAAGPRIJS 95.000,- k.k. Oosterdwarsstraat 26. Gezellig en rustig gele gen achter Zijlsingel, zeer goed gerenoveerd woonhuis met cv, tuin grenzend aan gemeente parkje, achterom en ste nen schuur. Entree, mo dem toilet, royale woon kamer 8,5x3,6 mtr., hou ten vloer. Het geïsoleer de heraklyth plafond is afgewerkt met balkjes Keurig betegelde keuken v.z.v. RVS-aanrecht en plavuizenvloer, afge werkt met houten pla fond, incl. afzuigkap. Bij keuken voor div. opslag en aansl. wasmachine. 1e et 2 slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel. 2e et.: ruime vliering. VRAAGPRIJS 94.000,- k.k. Kolfmakerssteeg 5/5a. Ludiek in de Academie- wijk gelegen dubbele stadswoning nabij de Hortus Botanicus Ind voorkamer, achterkamer, keuken met buffet en RVS-aanrecht Toilet, toegang tot beknopt plaatsje Ie verd 2/3 slaapkamers, bergruim te, (oorspronkelijk bed stee), open werkkamer, badkamer met ligbad, toi let en wastafel. 2e verd via vaste trap naar zolder 8x3,5 mtr met gedeelte lijk beschoten kap VRAAGPRIJS 90.000,- k.k. Hermanstraat 9. Bijzonder gezellig ver zorgde woning met tuin tje in zeer goede staat van onderhoud. Plm. 4 jaar geleden geheel ge restaureerd. Ind.: gang, L-vormige woonkamer 8x4/3 mtr met gaska chel, v.z.v plavuizen vloer Diverse wanden afgewerkt met granol en schrootjes. Moderne se- plavuizenvloer met hoe- kaanrecht. veel kasten, incl. keukenmeubel en afzuigkap. Keurig bete gelde douche annex toi let. 1e et.: ruime over loop, 3 slaapkamers. 2e et: bergzolder. Bijz.: achterzijde opgetrokken houten dakkapel VRAAGPRIJS 87.500,- k.k. Vijf Meiplein 168. Zeer goed onderhouden 3 kamer topfla^ gelegen op de 3e woonlaag met ken plafond en geïsoleer de houten vloer, 2e ka mer 4x3,5/2,80 mtr. Mo derne nieuwe mosgroe ne keuken met lichtkoe pel. Ingebouwd schuurtje 3,5x2 mtr. Mosgroene douchekamer. 1e et.: bij zonder mooi afgewerkte ouderslaapkamer met in bouw kasten. 2e slaap kamer VRAAGPRIJS 82.500,- k.k. Piet Heinstraat 17. (Hofjesstraat). In rustige autoloze straat Plant fjnstraat 19. Zeer fraai onderhouden en gunstig gelegen par terre service-apparte ment met cv en blijvend vrij uitzicht over kanaal en polderlandschap. Ind.: ruime hall, kleine keuken met zeer veel kastruimte Ruime woonkamer 7x4 mtr. met magnifiek uitzicht op kanaal en pol derlandschap. Flinke slaapkamer met 2 vaste LEIDERDORP V.D. VALK BOUMANWEG 67. Zoals u op de foto ziet is de parterre zeer luxe afgewerkt. De woonkamer met z'n marmeren open keuken is ruim 50m2, afgewerkt met een mooie lichte plavuizenvloer en koperen open haard. De 1e en 2e etage zijn minder luxe. doch keurig verzorgd met z'n 4 ruime slaapkamers en de .blauw/witte badkamer. Als u geinteresseerd bent in zo'n herenhuis van plm. 65m2 op zw wees er dan snel bij, want de eerste kijker wordt koper, aangezien deze woning tegen taxatiewaarde gekocht kan worden. VRAAGPRIJS 210.000,- k.k. LEIDEN Kernstraat 21a. Mooi gelegen royale bovenwoning in de Burgemees- terswijk. Uitstekend verbouwd o a. luxe keuken, cv-gas en open haard. Ind overloop met toilet Grote woonkamer met spe ciaal plafond 10x4 mtr Moderne nieuwe inbouw keuken incl. koel/vrieskast, electrische oven, afwasmachine en af zuigkap. Balkon. 2e verd. grote overloop, 3 flinke slaapka mers. Douchekamer Aparte ruimte voor wasmachine VRAAGPRIJS 97.000,- k.k. gelegen tussenwoning (plm. 2 minuten van sta tion). Ind.: gang v.z.v. an tieke zwarte plavuizen. Grote kamer en-suite 9x4 mtr. en gedeeltelijk 3 meter. Ruime keuken 3x1,75 mtr. met granito aanrecht. 1e et.: royale zolder 9x4,1 mtr met be schoten kap waar even tueel 2 slaapkamers ge maakt kunnen worden. VRAAGPRIJS 74.500,- k.k. kasten met bovenkast- jes. Grote L-vormige badkamer met ligbad en apart toilet met fontein. Bijz.: zeer groot balkon over gehele breedte van het appartement. VRAAGPRIJS 70.000,- k.k. Plantljnstraat. (Serviceflat Crone- steln). Enkele ruime 2 kamer flats met balkon, cv er>» Consclentlepleln (achter Bolsotkade, nabij De Vliet). In een te verbouwen groot gebouw zullen binnenkort als nieuwbouw opgeleverd worden: drie 2 en 3 kame rappartementen nabij het centrum van Leiden. Deze appartementen worden afgewerkt met een luxe keu ken en een ruime douche. Eigen fietsenberging. Even tuele inspraak omtrent de bouw thans nog mogelijk 100 hypotheek mogelijk. Netto hypotheek maand- lanst slechts plm. 500,-. De 1e en 2e et appartementen worden uitgevoerd met balkon op het zuiden Ind.: entree, gang, toilet met fontein, woonkamer 6x3,5 mtr., keuken v.z.v. RVS-aanrecht, incl. gey ser, vaste kast, balkon. 2 slaapkamers, balkon op z. Douche met wastafel VRAAGPRIJS 85.000,- k.k. Hasebroekstraat 21. Keurig onderhouden mo dem 2 kamer apparte ment met cv op de 2e etage gelegen aan de rand van het centrum met eigen parkeergele genheid en berging op de parterre. Bj. 1978. Ind entree met kast, woonka mer met open keuken en flink balkon. 1 slaapka mer 5x3 mtrruime bad kamer met douche, was tafel en toilet. Bijz. goed geïsoleerd door voor zetramen, kan gestof feerd worden opgele verd. VRAAGPRIJS 85.000,- k.k. Mauritsstraat 28. T/o nieuwe wijk gelegen zeer goed onderhouden en gerestaureerde hoe kwoning met schuurtje. Ind 2 in elkaar lopende mer 4,75x4 r Oosterstraat 8a. De intern geheel gereno veerde ruime bovenwo ning met douche, 2 toilet ten en 2 keukens, even tueel voor 2 gezinnen 1e etoverloop, woonkamer 5x4,3 mtr. met netjes be tegelde open keuken v.z.v. RVS-aanrecht. Bij keuken voor div app. Toilet. 2 slaapkamers. 2e et overloop met keurig betegelde douche annex toilet. 1 slaapkamer 5x4 mtr. met balken pla fond. 2e keuken met RVS-aanrecht. Bijz.: incl. 2 gaskachels, gas- en electra-leidingen ver nieuwd. VRAAGPRIJS 72.500,- k.k. Paramaribostraat 61. Gunstig gelegen 4 ka merflat met prachtig uit zicht over de Zijl en Lei derdorp, berging in kel der en lage servicekos ten 85,-. Ind.: entree, ruime woonkamer met deur naar balkon. 3 slaapkamers, doucheka mer. keuken met RVS- aanrecht en werkbalkon. Bijz.het grote raam in de pane en afgewerkt met fraai uitzicht over kanaal en prachtig polderland schap. o.a. ook een par terre flat. Indeling der flat: hall met toilet en wasta fel. Grote woonkamer 7x4 mtr keurig afge werkt. Keuken, slaapka mer met 2 vaste kasten en balkon. Badkamer met ligbad, wastafel Bijz.. 1 of 2 personen, re creatiezalen, eerste hulp alarm in iedere flat. Lo geerkamers, boodschap pen etc. aan huis. Biljart club. Herensociëteit. VRAAGPRIJS v.a. 52.000,- k.k. Cronjestraat 1/1a. Groot keurig op te leve ren 6 kmr hoekwoning zeer geschikt voor dub bele bewoning. Ind. par terre entree en 2 grote kamers totaal 35m2, keu ken met douche en toilet 1e et.: grote kamer 12- x3 mtr. met keuken, dou che en toilet. 2e et grote overloop 3x3 mtr. en 3 slaapkamers van elk 3x3 mtr. Bachstraat 248. Keurig onderhouden 1- kamer appartement met cv. Ind.: royale woon- slaapkamer 7x4 mtr., douche annex toilet. Keukentje met RVS-aan recht v.z.v. div. kastjes. Bijz.: zeer degelijk ge bouwd door Bouwfonds Ned Gem. die ook be reid is hoge hypotheek te verstrekken. Bij eigen geld plm. 5000,- netto maandlast ongeveer 250,- exclusief service kosten. VRAAGPRIJS 45.000,- k.k. Uiterstegracht 12. Nog in oude staat verke rend woonhuis in renova- tiewijk. Ind. part.: woon kamer, keuken. 1e et1 slaapkamer met zolder Bijz.. leuk woonhuisje om zelf op te knappen. Hoge subsidie mogelijkheid VRAAGPRIJS 40.000,- k.k. LISSE Poelwaal 19. Werkelijk schitterend en vrij gelegen 100 geï soleerde geschakelde bungalow, met open pa tio op 486m2 grond en in pandige garage, uitzicht op de molen van Lisse. Ind.: entree met grote hall en garderoberuimte. Fantastische, zonnig ge legen woonkamer 10- x5 mtr. met open haard en plavuizenvloer. luxe keuken. Badkamer met ligbad, aparte douche, dubbele wastafel en toi let. KOUDEKERK A/D RIJN Hondsdijk 28. Halfvrijstaand zeer luxe woonhuis aan de Rijn zij- en achtertuin, grote parkeerplaats en wei landje met div. schuren. Totale opp. plm. 1600m2. Ind.: mooie hal, modern toilet, woonkamer met mooie open haard partij. Luxe woon- eetkeuken 5x3,5 mtr. serre. 1e et. 3 slaapkamers, aparte wasruimte, luxe badka mer met ligbad. VRAAGPRIJS 350.000,- k.k. De vraagprijs evt. zonder bouwgrond 300.000,- k.k. WOUBRUGGE Vrouwgeestweg 69. Fantastisch halfvrij staand woonhuis (ver bouwde ex-boerderij) op plm. 880m2 grond en tuin op z Ind.: entree met natuurstenen vloer, grote L-vormige woonkamer met mooie open haard partij,, mar meren vloer en houten plafonds. Royale inbouw woon-eetkeuken. Bijkeu ken, 1 slaapkamer, grote badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 1e et., grote overloop, 3 slaapkamers. Grote zol der een stuk toekom stige zolder Bijz het ge heel v z.v Thermopane, dak geïsoleerd, spouw muren, hardhouten kozij nen. Biedingen boven 250.000,- worden in overweging genomen. OEGSTGEEST Warmonderweg 24. Zeer groot vrijstaand herenhuis met cv, 8 grote- en 8 kleinere kamers.-Bouwjaar 1910. Begrensd door 3 zijden tuin, met schuur. Ind. parterre: 5 kamers w v. 2 met eigen keuken 2 toi letten, wv 1 met dou che Aparte werkruimte Berging met nieuwe cv- ketel. 1e et.: overloop, 6 kamers waarvan 1 met balkon. Gemeensch. keuken met nood-uit gang. 2e et.: overloop met keukenblok. 5 ka mers. Bijz.: de meeste kamers grotendeels ge- stofferingen Alle leidin gen vernieuwd Uitste kend beleggingspand te gebruiken voor pension- of kamerverhuurbedrijf of voor toekomstige zelfbe- woning. VRAAGPRIJS 270.000,- k.k. President Kennedy- laan 152. Z.g.o.h. rustig gelegen groot 5/6 kmr herenhuis met cv., voor- en achter tuin op w plm. 18 mtr. diep met 2 terrassen. In pandige garage 2 ruime betegelde balkons. Bouwjaar 1973. Ind hall met kast, gang met toilet en fontein, aparte ruimte cv-ketel, bijzonder sfeer volle tuinkamer ingericht als woon- eetkeuken. 1e et.: royale U-vormige sa lonkamer met open haard. 2e et ruime over loop met lichtkoepel en 2e toilet. Grote badkamer met ligbad. 3 slaapka mers. Nu zeer scherpe VRAAGPRIJS 249.000,- k.k. leder bod wordt In overweging genomen. Greet Koemanplein 8. (Haaswijk). Zeer rustig aan plein gelegen premie A-wo ning met cv, eigen par- keer-opstelplaats, ber ging, achtertuin op zw en achterom Overdraagba re subsidie totaal 27.600.-. Ind hal. toilet met fontein. Woonkamer met semi open keuken. Kostbare marmeren vloer over gehele parter re. 1e et.: 3 slaapkamers resp. 8,10 en 13m2. Bad kamer met douche, was tafel en wasmachine- aansl. via vaste trap naar grote zolder, waar mak kelijk 1 grote of 2 kleine extra kamers gemaakt kunnen worden. Cv-com- biketel. Centrale afzuigu- nit. Bijz.: degelijke goed geïsoleerde bouwfonds woning. Subsidie na 1e jaar bewoning 5000,-, daarna met 500,- per jaar afnemend, incl. di verse roerende goede- VOORHOUT Beukenrode 250. Z.g.o.h. 4/5 kmr. hoekhe- renhuis met garage en tuin op zw en cv-gas. Ind.: hall, toilet met fon tein, ruime woonkamer met open zeer complete keuken, afgescheiden door eetbar. De woonka mer heeft een fraaie open haard partij en is af gewerkt met beige steen- - strips en hardhouten pla fonds. 1e et.: overloop, 2 kamers nl. 6x2,8 mtr en 6x3,2 mtr. oorspronkelijk 3 kamers, met prachtige inbouw - louvre kasten- wand. Plafond mahonie houten strips, ruime keu rig afgewerkte badkamer v.z.v. ligbad, douche en 2e toilet. 2e et.: ruime overloop met ruimte voor cv-ketel, boiler en was machine. 1 kamer met wastafel. Bijz.: ramen en kozijnen merbau, incl. stoffering LEIDERDORP Anna van Saksenstraat 18. Z.g.o.h. uitgebouwd woonhuis met cv en diepe zonnige tuin, ste nen schuur en achterom, Ind.: entree met gardero beruimte, toilet met fon tein, kamer en-suite met glas in lood schuifdeuren v.z.v. open haard partij met mooie Noorse leiste- nenvloer Bijzonder effi cient ingedeelde keuken v.z.v. RVS-aanrecht met 2 spoelbakken, hangen de koelkast, zeer veel kastruimte, houten pla fond. 1e et. :-o ver loop met kast, 3 slaapkamers, al le v.z.v. een vaste kast Douchekamer met dou che en wastafel. 2e et overloop met wastafel en veel bergruimte 1 ka mer. Bijz voor- en ach terterrassen eveneens van Noorse leistenen, 2 jaar geleden intern ge heel opgeknapt. VRAAGPRIJS 175.000,- k.k. Splinterlaan 12. Keurig verzorgde 4 kmr. topflat op de 2e woon laag met balkon en grote kelderberging. Ind.: prachtige woonkamer 7x3,5 mtr met keurige wanden v.z.v. linnenbe- hang, donkereikenkleuri- ge deuren en schoon- metselwerk muur naar slaapkamer. Moderne keuken 3,8x2 mtr. met ei- kenkleurige deurtjes, incl. geyser, gaskachel en afzuigkap. 3 slaapka mers, badkamer. VRAAGPRIJS 99.000,- k.k. dagelijks geopend van 9.00-18.00 zaterdags van 11.00-16.00 grote fotohal Splinterlaan 18. Op 3e woonlaag gelegen 3/4 kmr. flat met fraai uit zicht over de Oude Rijn met berging. Ind.: ruime hall met modern toilet. Prachtige voorkamer 5x3,75 mtr., achterkamer 5,11x3,06 mtr. met par ketvloer. Moderne keu ken 3,8x2 mtr. 2 slaapka mers nl. 2,75x2,66 mtr., 4,5x2,6 mtr. beide v.z.v. balkon. Ruime badka mer. Bijz 2 bergingen op balkon v.z.v. nieuwe deuren en kozijnen. Alu minium schuifpui naar balkon v.z.v. Thermopa- ne-beglazing. VRAAGPRIJS 99.000,- k.k. Laan van Ouderzorg 161. Prachtig gelegen modern verbouwde 3 kamer top hoekflat op de 3e etage met groot balkon en pro fessionele alarm installa tie ROELOFARENDSVEEN Merelplantsoen 30. Aan plantsoen en woon erf gelegen luxe afge werkt 6 kmr. herenhuis met cv, voor- en achter tuin met schuur en achterom Bouwjaar 1974. Ind entree, hall. toilet, woonkamer v.z.v. mooie open haard partij. Prachtige luxe donker bruine keuken. Bijkeu ken. 1e et.: 3 slaapka mers. Bruin/witte com plete badkamer. Via vas te trap naar 2e et.: 2 ka mers. Bijz.: ramen en ko zijnen van hardhout, dak geïsoleerd. VRAAGPRIJS 185.000,- k.k. VOORSCHOTEN Jan Steenlaan 63. Zeer luxe verbouwd mo dem woonhuis met voor- en achtertuin, achterom en stenen schuur. Bj. plm. 1978. Ind.: entree v.z.v. hardhouten wan den, ruim modern toilet met fontein. Grote woon kamer v.z.v. open haard met luxe eiken keuken v.z.v tegelaanrecht en ronde spoelbakken, incl. afzuigkap, en inbouwo- ven. 1e et.: overloop met bergkast, 3 ruime slaap kamers waarvan 1 met wastafel nl. 4x3,6 mtr 3,6x3,1 mtr. en 2.8- x2 mtr. v.z.v. diverse kasten: Luxe Bahama- beige badkamer v.z.v. ligbad en aparte douche 2e et.: overloop, 1 grote •zolderkamer. Bijz.: zeer rustig gelegen nabij de Vliet in prettige nieuw bouwwijk VRAAGPRIJS 170.000,- k.k. Jan van Goyen- plantsoen 35. Z.g.o.h. 3/4 kmr. apparte ment op de 1e etage, welke plm. 4 jaar geleden geheel is gerestaureerd 2 balkons, 1 voorzijde en 1 achterzijde. Achterzijde magnifiek uitzicht. Ber ging in kelder Service kosten slechts 90,- Gouverneur plantsoen 4. In z.g.st. verkerend ruim woonhuis t/o plantsoen gelegen met cv, voor- en 10 mtr. diepe achtertuin, stenen schuur en achter om. Bouwjaar 1968. Ind entree, hal, toilet met fon- met open haard, afge werkt met natuursteen Semi open keuken met bar. Via open hardhouten trap naar 1e et.: 3 slaap kamers. Badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e et.: overloop, grote 4e slaap kamer. VRAAGPRIJS 157.500,- k.k. Jac. Revlusstraat 46. vol herenhuis met cv, voor- en achtertuin, grote stenen schuur achterom, bouwjr. 1969. Ind.: woon kamer met luxe bruine (Siemens) inbouwkeu- ken 8x6/3,55 mtr., woon kamer deel o.a. afge werkt met houten wand en parketvloer. Keuken- deel afgescheiden door bar, incl. div. alle appara tuur 1e et.: via mooi af gewerkte trap met hou- mer v.z.v. ligbad. 2e et.: zeer grote zolderkamer met grote dakkapel. Bijz.: goed geïsoleerd. VRAAGPRIJS 152.500,- k.k. NOORDWIJK Kruidhof 38. Zeer rustig aan pleintje gelegen, goed onderhou den ruim uitgebouwd he renhuis met cv, v.- en zonnige achtertuin. Ind.: via hardhouten voordeur naar gang met aparte garderobe ruimte. Toilet. Grote uitgebouwde woonkamer met open keuken en open haard. Het keukendeel is afge werkt met een RVS-aan recht v.z.v. 2 spoelbak ken incl. afzuigkap, gas fornuis en koelkast. 1e et.: 3 slaapkamers waar van één met balkon. Rui me camelkleurige badka mer v.z.v. ligbad en apar te douche. Mooi houten plafond v.z.v. indirecte verlichting. 2e et.: grote we cv-ketel incl. heetwa- tervoorziening. Bijz.: fijn rustig gelegen woonhuis, bouwjaar plm. 1960. Heerlijke tuin met stenen schuur. VRAAGPRIJS 157.500,- spoed! ALKEMADE Pleter MaurHsvaart (Voorbl| sociëteit Ven- nemeer) Woonark "Sine Labore Nihil". Idyllisch gelegen met een blijvend vrij uitzicht over de Vrouw Vennepolder, een zeer goed geïsoleer- kerende mooie recreatie woonark met betonnen casco. Veranda met groot zonneterras van 5,5x5 mtr. Ind.: moderne keuken, v.z.v. RVS-aan recht met 2 spoelbakken, houten plafond, incl. koelkast met vriezer en gasstel. Woonkamer met balken plafond en alumi nium schuifpui naar groot zonneterras. Onder de huidige mooie vloerbe dekking ligt een parket vloer. 2 slaapkamers. Modem toilet met dou che, afgewerkt met Ba- hama-beige sanitair. Bijz.: buitenzijde geheel hardhout Hardhouten kozijnen. Dak in 1983 vernieuwd en geïsoleerd Plaats voor 3 bootjes aan te leggen Liggeld 1250,- p-jr VRAAGPRIJS Incl. stoffering en meu bilering 92.500,- VALKENBURG Z.H. Hoofdstraat 17b (Achter nummer 17). Zeer rustig gelegen Rijn n de verkerende grote 3 kmr woonark 15x3 mtr., grote dubbel wandige houten schuur 3,5x3 mtr. Op dit terrein liggen slechts 2 woonarken, diepe kelder onder gehele woonark, ingeschreven in scheepsregister, zodat hypotheek verkregen kan worden. VRAAGPRIJS 60.000,- v.o.n. hoek haarlemmerstraat/havenplein 2 2312 GZ Leiden. Telefoon 071-212141*

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 36