CHRIST Hans gaat iets anders doen... Part-time praktijkbegeleidende (m/v) VERTEGENWOORDIGER Redacteur/ tekstschrijver Leidse Onderwijsinstellingen ADMINISTRATEUR ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN veipleegkundige Academisch ziekbmjis leiden St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp leraar/lerares ST. JOSEPH Bezigheidstherapeut B leerling-ziekenverzorgenden NELSON- Filiaalbeheerder (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER PIJPFITTER/BANKWERKER LAMAN - LEIDEN B.V. a) LEIDINGGEVENDE BEJAARDENVERZORGING (24 uur per week) b) LEIDINGGEVENDE LANGDURIGE GEZINSVERZORGING (24 uur per week) I SCHOLENGEMEENSCHAP - 'v;;' z°#* Gevraagd (wegens langdurig ziekteverlof) een De verantwoordelijkheid voorde uitvoering van al le taken binnen de administratie, die 6 personen omvat. Een specificatie van deze taken kan door belang stellenden worden opgevraagd. Vereisten: - prot. chr. levensovertuiging - bij voorkeur SPD-diploma, maar tenminste diploma MBA. Salaris: athankelijk van leeftijd, ervaring en diplo- mabezit, overeenkomstig de in het RPB W.V.O. vastgelegde normen (max. schaal 89). Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties te richten aan de heer M. Wielinga. direkteur van de scholengemeenschap, bij wie ook informatie gevraagd kan worden. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Klinische Oncologie/Ambulatorium Op deze afdeling, die 3Qbedden omvat, kan geplaatst worden een (full-time) vac.nr. 789.A.53.37.LD Plaatsing zal hoofdzakelijk geschieden in het Oncologisch team. Verlangd: diploma A-verpleegkundige of H.B.O.-V. met ruime praktijkervaring. Op de afdeling worden patiënten ver pleegd met een maligniteit. Zij worden opgenomen voor: a. analyse en/of b. behandeling. De frequente en intensieve wijze van behandeling vraagt veel inzet en inzicht van de verpleegkundige en stelt hoge eisen aan de verpleegkundige vaardig heden. Salaris: max. f 2834 bruto per maand bij een volledige dagtaak. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R. Box- hoorn, coördinerend verpleegkundig hoofd (071-262249) of door de heer M. Bakker, personeelsconsulent (071- 262720). Reacties gaarne uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden, waar leerling verpleegkundigen de in- service-A-opleiding volgen. Bij de dienst Opleiding, waarvan de praktijkbegeleiding een onder deel is, bestaat een plaats voor een praktijkbegeleidende voor 20 uur per week. De begeleiding zal voornamelijk in de ochtenduren (van maandag Gevraagd wordt: - bezit van het diploma A-ver pleegkundige; - verpleegkundige ervaring van minstens 5 jaar; - diploma stagebegeleiding. Geboden wordt: - het, vanuit een klein team, werkzaam zijn in een zelfstandi ge functie; - een aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. in de rang van 1e verpik.; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaar ne verstrekt door mevrouw C.Th. Laarhoven, praktijkcoördinatrice, tel.: 071-899250 tst. 586. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 39/84. CImnn Cm!«...nw A TIP OOCrt TT I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Aan de Louise de Coligny-scholengemeenschap voor Atheneum, H.A.V.O. en M.A.V.O., Kager- straat 7, wordt, ter vervanging wegens ziekte, voor zo spoedig mogelijk gevraagd: Wiskunde 10 lesuren in de 2e en 3e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel. 071 -153647 (school) en 020 -644135 (huis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kan sen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrou wen in functies zoals deze getalsmatig onder vertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 811 binnen een week na ver schijnen van dit blad te zen den aan de Directie Onder wijs der gemeente, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. STICHTING BEJ. HUIS Het verzorgingshuis biedt huisvesting en verzorging aan 105 bewoners. Wegens uitbreiding van het ontspan- nings- en aktiviteitenprogramma gaan wij over tot aan stelling van een Het betreft een p-time functie t.w. 5 dgn. per week x 3 uur. Naast de vereiste opleiding ven/vachten wij, dat u beschikt over een gedegen ervaring om dit onderdeel met succes verder uit te bouwen. U draagt de verant woordelijkheid voor de bezigheidstherapie in liet huis, het zelfstandig ontwikkelen van dit werk, de recreatie en de aan dit werk verbonden administratie. Hij/zij geeft leiding aan stagiaires en/of vrijwilligers en coördineert het totaal aan ontspannings- en andere akti- viteiten. Het bevorderen en/of in stand houden van de zelfstandigheid en mobiliteit van de bewoners en het aktiveren van nog aanwezige mogelijkheden dient alle aandacht te krijgen. Een warme belangstelling voor de oudere mede mens, goede kontaktuele en organisatorische eigen schappen, alsmede respekt voor de overtuiging van onze bewoners, zijn voor een goede uitoefening van deze funktle van wezenlijk belang. Binnen de organisatie valt u direkt onder verantwoorde lijkheid van het hoofd verpleging/verzorging. Salaris en secundaire voorwaarden volgens de CAO voor bejaar dentehuizen. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2200,- tot 2800,- per maand op basis f-time. Medische keuring en doorlichting vereist. Bij gebleken geschiktheid is het mogelijk na 12 maanden in vaste dienst te komen. Schriftelijke sollicitaties, zo mogelijk onder opgaaf van referenties, aan ons adres "Hoflaan 3, 2405 BS Alphen aan den Rijn". Tel. inlichtingen vooraf - hoofden verple ging 01720-93341 toestel 21. Het Sint Elisabeth Gasthuishof is een verpleeghuis, beho rend tot de "Stichting R.K. Verpleeghuizen Leiden en om streken", voor 73 somatisch zieken, gelegen in het hart van Leiden. Op 25 februari 1985 start er een opleiding tot Ziekenver zorgenden in ons huis. Voor deze opleiding zoeken wij De opleiding duurt 2 jaar en 12 weken, waarvan het theo retische gedeelte gevolgd wordt aan de Centrale Opleiding voor Ziekenverzorgenden aan de Vestestraat 15 te Leiden. Toelatingseisen zijn: - leeftijd minimaal 17 jaar; - MAVO, INTAS, LHNO met tenminste 2 onderdelen op C-niveau en 4 onderdelen op B-niveau of een diploma daaraan gelijkgesteld. Inlichtingen kunnen door de praktijk-koördinator, mevrouw LH. von Bannisseht worden verstrekt, tel. 071-12 23 46, toestel 30. Schriftelijke sollicitaties kun je vóór 29 september a.s. richten aan de heer P.C.C. Ras (hoofd verplegingsdienst), Caeclllastraat 16, 2312 XB Leiden. Sint Elisabeth Gasthuishof Schoenen Voor een binnenkort nieuw te openen filiaal, omgeving Leiden, zoeken wij een Gevraagd wordt een jonge (25-30 jaar) enthousiaste medewerker, die in staat en bereid is een filiaal met grote mate van zelfstandigheid te beheren. Hij of zij moet leiding kunnen geven aan een verkoopteam en zich wil len inzetten voor optimale verkoopresultaten. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan: SCHOENHANDEL Nelson, Herensingel 73, 2032 RT Haarlem, t.a.v. Hr. H. Neelissen. TEAM COMBI SERVICE MERCHANDISIK6 B.V. Zoekt op korte termijn een accurate, praktische vrouw ir de functie van: - organisatie en uitvoering van type- en telexwerk - aannemen van de telefoon - beheer/planning van agenda, kas etc. Wat vragen wij? - een havo, mavo of meao-opleiding en type-diploma - goede contactuele eigenschappen - leeftijd: minstens 25 jaar. Sollicitaties met de hand geschreven, inclusief pasfoto, zien wij gaarne binnen 7 dagen tegemoet aan onder staand adres: "T.S.C.M." TEAM COMBI SERVICE MERCHANDISING B.V. Energieweg 43a, 2352 NC Zoeterwoude/Rijndljk t.a.v. dhr. J. F. Buurman Heibedrijf Koppelman b.v. MEDEWERKER die in de toekomst zelfstandig kan werken. In het bezit moet zijn van groot rijbewijs (met ervaring). Hij moet genegen zijn om te worden opgeleid tot hei-er (baas). Kennis van lassen en sleutelen verdient de aan beveling. Stuurt uw brief met volledige informatie over o.a. opleiding en ervaring op aan: Heibedrijf Koppelman b.v. Christ Holland b.v., dochteronderneming van het gerenommeerde bedrijf Christ A.G. te Aesch, Zwitserland, ontwerpt en produceert waterbehandelingsinstallaties voorde industrie en instellingen. Haar afzetgebied koncentreert zich op de Benelux en het Verre Oosten. In het nog jonge bedrijf wordt in teamverband hard gewerkt, hetgeen tot een snelle groei heeft geleid, waardoor thans dringend behoefte is aan een voor de bouw van onze installaties in onze fabriek en bij de klanten. Deze man moet ervaring hebben in het voorbewerken, lassen en fitten van staal, koper, p.v.c., polypropyleen en polythëen. Indien de man die hieraan voldoet tevens goed met de draaibank overweg kan, dan heeft deze onze voorkeur. De juiste man bieden wij naast een funktie met goede groeimogelijkheden, een aantrekkelijk salaris, goede sekundaire arbeidsvoorwaarden en een prettig werkklimaat. Zij die belangstelling hebben voor de funktie, kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 1 week richten aan: CHRIST HOLLAND B.V. Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon 071-899218 zoekt op korte termijn een die kontakten legt en onderhoudt met onze afnemers in de industrië le en onderhoudssektor, waarbij deskundigheid en inventiviteit een eerste vereiste zijn Leeftijd tot 30 jaar Ervaring in onze branche is gewenst! Wij zouden graag de man ontmoeten, die prettig en flexibel in de omgang is, een doorzetter met ruime algemene ontwikkeling. Sollicitatie schriftelijk oi na telefonische afspraak met hr. H. P. Weijma, Zijlsingel 2, 2315 KB Leiden, lel. 071-143741. CALLAOWEG 1, 2223 AS KATWIJK ZH stichting voor maatschappelijke dienstverlening De interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" is werkzaam op het gebied van Gezins- en Bejaardenverzorging en Algemeen Maat schappelijk Werk. .De regio omvat de plaatsen Katwijk, Rijnsburg/Valkenburg, Noordwijk, Noordwijker- houtAToorhout/De Zilk. In Rijnsburg/Vaikenburg ontstaat per 1 december 1984 een vakature voor Korte funktie-omschrljvlng: De aan te stellen funktionarissen zijn verantwoordelijk voor een goed verloop van de hulpverlening binnen de belreffende afdeling. Zij geven daaraan onder meer gestalte door: - het geven van leiding aan en het begeleiden van een groep helpsters en verzorg sters - zorg te dragen voor een goede beoordeling van de hulpvraag - regelmatig te onderhouden kontakten met kliênten - het verrichten van administratieve handelingen de hulpverlening betreffend. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - In het bezit zijn van een diploma H.B.O.-m.w., S.A., H.B.O.-J of T.H.W. - beschikken over goede communicatieve eigenschappen - beschikken over goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - administratief inzicht hebben - deelnemen aan de regelmatig te houden vergaderingen - meedenken in beleidszaken - bereid zijn in de toekomst daadwerkelijk werkzaamheden te verrichten buiten kan tooruren i.v.m. te ontwikkelen bereikbaarheidsdienst - de 24-urige werkweek verdelen in 5 ochtenden donderdagmiddag. Geboden kan worden: - een rechtspositie op basis van de C.A.O.-W. - salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen 2608,- en 3259,20 bruto per 4 weken (excl. 71/,% vakantietoeslag) - autokostenvergoeding voor dienstreizen ingevolge de C.A.O.-W. Telefonisch is informatie te verkrijgen bij mevrouw H. Smit, hoofdleidinggevende on der nummer 01718-30011 of tussen 8.30 uur en 9.30 uur bij de leidinggevenden van het kantoor te Rijnsburg, tel. 01718-21501 U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschl|nen van deze adver tentie richten aan de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duin streek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk, t.a.v. P. van Teesellng, direkteur. Een tijdschrift redigeren is altijd al z'n ideaal gewéest. En nu krijgt-ie z'n kans. LOI-voorlichter Hans de Vries wordt hoofdredacteur. Hij blijft gewoon bij de baas, maar gaat ander werk doen. Hans blij, maar wij in de problemen. Want wie redigeert vanaf nu het LOI-cur- sistenblad en het LOI-docentenblad? Wie schrijft in de toekomst de folders, de persberichten, de studiegidsen, de informatiekranten, de brochures? Wie schrijft de artikelen over het LOI-önderwijs en gaat de perscontacten onderhouden? Wie schrijft teksten voor diaseries of videobanden? Waar is die altijd-aanspreekbare. altijd-meedenkende, voortdurend creatieve tekstuele manus-van-alies? We zijn dus op zoek naar een nieuwe Hans. Een soort met de nadruk op het eerste deel van deze omschrijving. Van hem of haar verwachten we een vooropleiding op HBO -niveau prima contactuele eigenschappen een commerciële inslag affiniteit tot onderwijs voor volwassenen een levendige, creatieve geestbereidheid om samA met de vormgevers na te denken over con cept en vorm en vóór alles: een vlotte, begrijpelijke pen en het vermogen om onder grote tijdsdruk tóch verantwoorde teksten af te leveren. Ervaring in een vergelijkbare functie is onontbeerlijk. Zin om Hans z'n plaats in te nemen? Dan willen we u graag leren kennen. Schrijf een sollicitatiebrief met een goed verhaal over uw vooropleiding en ervaring en stuur 't naar: Hoofd Personeelszaken LOI, dhr. A. Faasse, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp. Voor een nadere telefonische toelichting bent u bij hem ook welkom: (071)—45 12 16.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22