assistent accountants (111/v) k»Hlen >v korthofah gBl_ VEKEMANS BERK PERSONEEL r Dialyse - verpleegkundige (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp OPTICIEN tekenaar-constructeur mts werktuigbouw JiaXiAflAJi soneel PERSONEEL personeelled PERSONEEL™30^3: ,nflTi ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN chauffeurs mv ■v randstad uitzendbureau ^117 ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: (A) Mercedes-Benz MONTEUR BEDRIJFSWAGENS DOORSMEERDER BEDRIJFSWAGENS MONTEUR PERSONENWAGENS SCFJADEMONTEUR mm. jersone P**00**'PERSONEEL personeel Neurologie Ten behoeve van deze afdeling wordt per 1 oktober a.s. gevraagd een medewerker secretariaat m/v voor 32 uur per week vac.nr. 500.D.10.37.LD Het secretariaat bestaat uit een team van 6 medewerkers. De kandidaat zal speciaal belast worden met administra tieve en secretariële werkzaamheden t.b.v. de chefs de clinique zoals: - verzorging van de correspondentie; - het maken van afspraken en bijhouden van de agenda; - typen van wetenschappelijke manus cripten (veelal in het Engels); - het verrichten van reproduktie-werk- zaamheden. Vereist: - minimaal HAVO-opleiding; - ruime type-ervaring, bij voorkeur ook met tekstverwerkende apparatuur; - bekend zijn met het werken met een dictafoon; - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris: max. 2477 bruto per maand op full-time basis. Reacties gaarne uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van deze adverten- Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor de standplaats Leiden vragen wij enkele voor 4 uur per dag Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het rijbewijs B.C.D.E. Leeftijd 21-35 jaar. De werkzaamheden worden van maandag t/m vrijdag, tussen ca. 06.00 en 10.00 uur en tussen 15.00 en 19.00 uur, verricht. In verband hiermee dient men in Leiden of onmiddellijke omgeving woonachtig te zijn. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie rich ten aan de personeelfunctionaris district Zuid van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N.V., Stationsplein 5,2312 AJ Leiden. (tijdelijk dienstverband) Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen zie kenhuis met 389 bedden. Op de modern geoutilleerde dialyse-af deling is gekozen voor een "ac tieve" dialyse om de patiënt in zo'n prettig mogelijke sfeer zijn/ haar behandeling te geven. De afdeling is erop ingesteld dat een gedeelte van het patiënten aantal na training in staat is zich zelf te dialyseren. Wegens langdurig ziekteverlof bestaat een vacature voor be paalde tijd. Wij vragen: Een gediplomeerd dialyse-ver pleegkundige, zo mogelijk met enige jaren ervaring. Wij bieden: Een salaris, afhankelijk van erva ring maximaal f 3253,10 bruto per maand. Nadere informatie over deze functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd mevr. A. Dolfing, tel.: 071-899250 tst. 482. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 49/84. o:on.1«nn 1 _:J1 Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Montagemedewerkers Wij zoeken montagemedewerkers voor hele dagen bij een bedrijf in Roelofarendsveen. Het is eenvoudig, doch secuur werk. Lopende band medewerkers Het is werk in dagdienst bij een bedrijf even buiten Leiden. Je moet minimaal 1 maand beschikbaar zijn. Inpaksters Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij inpaksters. Werk tijden: 8.00-17.00 uur 13.00-17.00 uur Deze banen gaan 3 maanden duren. Produktiemedewerkers Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij gemoti veerde knapen om dag- of ploegendiensten te lopen. Ook wanneer je maar enkele dagen per week kan werken, ben je welkom. Dal wil zeggen wel enkele weken aaneengesloten. MTS'ers Electro Voor een relatie in Zoeterwoude zoeken wij Electro- technlsche tekenaars. Als je nog geen ervaring hebt, doch wel je diploma, dan kan je opgeleid worden in het bedrijf. Deze banen gaan dan uiteraard langere tijd duren. Ook Electromonteurs en Hulpmonteurs kunnen di rect aan de slag bij diverse projecten In Den Haag en Leiden. Stenotypiste Met spoed zoeken wij een stenotypiste die een goede typevaardigheid heeft en haar steno Engels goed be heerst. Steno Frans is een pré, maar geen vereiste, je moet wel over een goede typevaardigheid in het Frans beschikken. Deze leuke baan Is voor hele dagen en gaat langere tijd duren. Ervaren verpleeghulpen Wij hebben regelmatig werk voor ervaren verpleeghul pen die door de week of in het weekend een aantal verschillende diensten kunnen lopen. Kom snel langs om je in te laten schrijven. Op deze functies kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoor- en gezondheidszorgpersoneel 071-14 95 41 technisch- en industriepersoneel 071-14 65 46 Alphen aid Rijn, Julianastraat 94 01720-914 42 ■V" randstad uitzendbureau Vekemans Berk is een middelgro te landelijk opererende maatschap van registeraccountants en belas tingadviseurs. De praktijk van ons kantoorte's-Gravenhage ontwikkelt zich gestadig. Op deze vestiging heb ben wij plaatsingsmogelijkheden voor assistent-accountants (m/v). Voor deze veelzijdige en interessan te baan denken wij aan kandidaten van circa 22 jaar, met bij voorkeur ervaring in de openbare beroepsuit oefening en die bezig zijn met de Nivra-studie. Er zijn volop door groeimogelijkheden aanwezig. De taken worden verricht met grote mate van zelfstandigheid. Het cliën tenpakket is gevarieerd en de dienst verlening toegesneden op alle facet ten van de accountancy. Ons pakket arbeidsvoorwaarden is dynamisch en flexibel. Informatie over deze functie met perspectief wordt U gaar ne verstrekt door de heer Drs. J.C. Matze r.a., tel. 070 - 469531 ('s avonds 071 -176688). Uw schrif telijke sollicitatie kuntU te zijner at tentie richten aan het adres: Laan Copes van Cattenburch 86,2585 GE 's-G raven hage. Laan Copes van Cattenburch 86, tel. 070 - 469531. gevraagd voor winkel en werkpleets BRIL ERIK B.V. Lisse, tel. 02521-12570 na 18 uur 02521-11189 Centrale Secretariaat van het Bureau van de Universiteit t.b.v. de Griffie van de Universiteitsraad medewerker (v/m) (20 uur per week) vacaturenummer: 4-198/1158 Taak: - Het verrichten van diverse secretariaatswerkzaamhe den t.b.v. de griffie van de Universiteitsraad (UR), zoals het zelfstandig verzorgen van correspondentie, postbehandeling (sorteren, toevoegen stukken, verzenden en verspreiden): - het voorbereiden van de agenda voor de UR-vergade- ringen (te verzenden stukken e.d.); - het verzorgen van de 'follow up' van UR-besluiten en de UR-besluitenlijst; - het voeren van het secretariaat van de UR-commissie voor Algemene zaken (voorbereiden agenda en adviezen, alsmede verslaglegging; - het bijhouden van documentatie en werkdossiers: - het vervangen van de griffier UR bij afwezigheid. De werkzaamheden worden binnen een team met een ruime mate van zelfstandigheid verricht. Vereist: - Secretaresse-opleiding; - nauwkeurigheid: - vermogen om zelfstandig te werken; - discretie en teamgeest. Bekendheid met (het werken in) democratische organen strekt tot aanbeveling. Bij de werktijden ligt het accent op de woensdag en de donderdag, alsmede op de dinsdagmiddag. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2974,bruto per maand bij een volle dagtaak. Inlichtingen worden verstrekt door mw. M. C. Engelsman-Postma, griffier van de Universiteitsraad, tel. 071-148333 toestel 3125 (b.g.g. 3069). Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 4$, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Wij fabriceren coders voor het aanbrengen van inhouds opgave, verzendadres, verschepingsmerk, charge nummer, prijs en datum op verpakkingen. Deze coders worden geplaatst in verpakkings- en transportlijnen, op sluitmachines, bandtransporteurs en rollenbanen als onderdeel van het verpakkingsproces of goederen transport. In verband met versterking van onze organisatie zoeken wij kontakt met een met belangstelling voor elektrotechniek die belast zal worden met het ontwikkelen van nieuwe apparatuur. Tot de werkzaamheden worden o.a. gerekend het uitwerken, tekenen, aanmaken en uit testen van prototypes. Vereisten: ervaring en inventiviteit. Wij bieden alle achtergrond voor uw werk, een goede werksfeer, een vast salaris met periodieke verhogingen en moderne sociale voorzieningen. Eigenhandig geschreven sollicitatie met korte ver melding van levensloop en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan de dtrektie. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Lageweg 39, Postbus 14,2220 AA Katwijk Tel. 01718-29201" BEJAARDENCENTRUM „Hofwjjck" HAZENBOSLAAN 38 - OEGSTGEEST De Stichting is een algemeen Bejaardencentrum met thans 80 bewoners in een tehuis en 46 aanleunwoningen. Door een renovatie en nieuwbouw van het tehuis, welke aan het eind van dit jaar voltooid zal zijn, zal het aantal bewoners toenemen met circa 20 personen en in relatie hiermee zal het huidige personeelsbestand vergroot moeten worden. Het Bestuur zoekt contact met gegadigden voor het vervullen van de volgende func ties. HOOFD ADMINISTRATIE tevens ADJ. DIREKTEUR M/V Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een all-round boekhoudkundige medewerker(ster) met minimaal een M.B.A.-diploma: alsmede met leidinggevende kwaliteiten om met de directeur beheerszaken te behartigen aan de organisatie van het bejaardencentrum. Leeftijd circa 35 jaar. HOOFDVERPLEEGKUNDIGE M/V Hierbij denken wij aan een medewerker(ster) met het diploma A en met goede organi satorische en contactuele eigenschappen. Leeftijd circa 30 jaar. EEN HOOFD HUISHOUDING M/V Gedacht wordt aan een medewerker(ster) met goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Leeftijd circa 35 jaar. ALGEMEEN a. De salariëring zal geschieden volgens de geldende normen van de C.A.O. Bejaardentehuizen. b. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 25 september 1984 richten t.a.v. de !!creI?-s van de Stichting, mevr. N. H. Snellen-Sentel, Hazenboslaan 38, 2341 SC Oegstgeest. B.V. L.I.A.M. is één van de grotere automobielbedrijven in de regio, gespecialiseerd in verkoop, onderhoud en repara tie aan MERCEDES-BENZ personen- en bedrijfswagens en ALFA ROMEO personenwagens. Voor onze hoofdvestiging te Leiden vragen wij gegadigden voor de volgende functies: voor reparatie en onderhoud aan Mercedes-Benz bedrijfs wagens; nadere informatie bij de heer E. Coster. of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Naast doorsmeren omvat het werk het verrichten van on derhoudsbeurten en controle op gebreken aan bedrijfswa gens; nadere informatie bij de heer E. Coster. voor reparatie en onderhoud aan Mercedes-Benz en Alfa Romeo personenwagens; nadere informatie bij de heer C. Mourits. voor schadeherstellingen aan zowel personen- als be drijfswagens; nadere informatie bij de heer J. de Bruyckère. Voor deze functies zoeken wij jonge, dynamische men sen met een flinke dosis enthousiasme, die bij voorkeur over de nodige opleiding en/of ervaring beschikken. De beloning is afhankelijk van de opleiding en ervaring en zal in overleg geregeld worden. Bij Liam heerst een prettige werksfeer en zijn goede secundaire arbeids voorzieningen. Ons telefoonnummer is: 071 - 769303: bij afwezigheid van eén van bovenstaande personen, kunt u vragen naar de heer G.J. Hoogervorst. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directie van B.V. LIAM, Postbus 25, 2300 AA LEIDEN.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20