CHRIST Li PERSONEEL' O HOOFD VAN DE ADMINISTRATIE /Z 1 SCHAKENBOSCH tekenaar/ontwerper m/v IHWIIAXIS pënsonêeFüi" PErsoi\IEELpersoneel -- administrateur m/v A-Verpleegkundige TECHNISCH WERKVOORBEREIDER AMBITIEUS KOMMERCIEEL- TECHNISCH MEDEWERKER VOOR DE BINNENDIENST jongen of meisje Volder co PEfgOfetP.rsonwt P*fson*é| PERSONEEL personeel De Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland is de overkoepelende organisatie van 170 locale/regionale kruisverenigingen en 15 kraamcentra. Wij vragen ten behoeve van de Stichting Opleidingen van Kraamverzorgsters in Zuid-Holland en Zeeland een in een tijdelijk dienstverband van twee jaar, bij aanvang een parttime dienstverband van 80%, doch later teruglopend naar een lager dienstpercentage. Funcfie-informatie De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het voeren van de geautomatiseerde financiële administratie; - het voeren van de geautomatiseerde loonadministratie van ±10 personeelsleden; - het opstellen van begrotingen, jaarrekeningen en rapporten; - het geven van uitleg en toepassen van arbeidsvoorwaarden en sociale verzekeringsvoorwaarden; - het verrichten van beleidsvoorbereidend werk met betrekking tot de bedrijfsvoering en te zijner tijd liquidatie van de opleidings internaten; - het voeren van correspondentie; - onderhouden van contacten met de subsidiërende instantie; - meedenken en meewerken aan de afwikkeling van de werkzaam heden van de stichting. Functie-eisen - opleiding op M.B.A.-niveau; - ruime ervaring op financieel economisch gebied bij voorkeur met kennis van toepassing van subsidie-voorwaarden; - kennis van automatisering. De c.a.o. voor kruiswerk en tuberculosebestrijding is van toepassing. Salariëring tussen f 3.144,46 en f 4.031,24 bruto per maand op fulltime basis. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer O. Wursten, hoofd afdeling kraamzorg, telefoon 079-514021, toestel 154. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Provinciale Kruisvereniging Zuid-Holland, Postbus 274, 2700 AG Zoetermeer. KRUISWERK PROVINCIALE KRUISVERENIGING ZUID-HOLLAND Bredewater 18, Zoetermeer, Telefoon 079 - 51 40 21. Het Sint Elisabeth Gasthuishof is een verpleeghuis, beho rend tot de "Stichting R.K. Verpleeghuizen Leiden en om streken", voor 73 somatisch zieken, gelegen in het hart van Leiden. Het uiterlijk herbergt een modern en kompleet tehuis met zowel een afdeling fysio- als bezigheidstherapie plus logopediste. Wij zoeken een (met leidinggevende kapaciteiten, voor de funktie van SUBHOOFD). Uw enthousiasme en ervaring in de verpleegkunde zullen binnen ons team, bestaande uit een arts, een maatschap pelijk werkster, verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, uitstekend tot hun recht komen. Ook u stelt, evenals wij, prijs op een prima werk- en leef klimaat in het besef dat dit uiteindelijk aan onze patiën ten ten goede komt. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kunt u kontakt op nemen met de heer P.C.C. Ras (hoofd verplegingsdienst), telefoon 071 -12 23 46, Caeciliastraat 16,2312 XB Leiden. Sint Elisabeth Gasthuishof Christ Holland b.v., dochteronderneming van het gerenommeerde bedrijf Christ A.G. te Aesch, Zwitserland, ontwerpt en produceert waterbehandelingsinstallaties voor de industrie en instellingen. Haar afzetgebied koncentreerf zich op de Benelux en het Verre Oosten In het nog jonge bedrijf wordt in teamverband hard gewerkt, hetgeen tot een snelle groei heeft geleid, waardoor thans dringend behoefte is aan de vervulling van de volgende vakatures: voor ons bedrijfsburo. Deze man wordt eerste medewerker van onze bedrijfsleider voor de volgende werkzaamheden: - koördinatie van de orders - planning van de orders - bijhouden van orderstanden - materiaalverzorging t.b.v. de fabriek en de montage - bijhouden van de magazijnvoorraden - aanvragen doen bij toeleveranciers - aankoop van materialen aan de hand van tekeningen en appendagelijsten - uitbesteden van werkzaamheden aan onderaannemers - dagelijkse rapportering aan de bedrijfsleider Gedacht wordt aan een HTS-er of MTS-er werktuigbouw, die een redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal bezit en gevoel heeft voor systematisch werken. In deze funktie zal de toekomstige werkvoorbereider nauw samenwerken met onze afdelingen verkoop, engineering en de fabriek. Leeftijd: 25-35 jaar. Furrktie-inhoud: - het onderhouden van telefonische en schriftelijke kontakten met kliënten en leveranciers - het uitwerken van aanvragen en samenstellen van offertes - het in teamverband uitweken van opdrachten Gedacht wordt aan een HTS-er of MTS-er werktuigbouw met belangstelling voor chemie, of een HTS-er of MTS-er chemie met belangstelling voor werktuigbouw, welke redelijke kennis van de Duitse en Engelse taal bezit, alsmede een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Ervaring op het gebied van waterbehandeling en/of' procestechniek strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot ca. 30 jaar Algemeen kunnen we stellen, dat we aan pittige medewerkers denken, die een overuurtje niet schuwen. Wij bieden een prettige werkkring, goede salariëring, gunstige arbeidsvoorwaarden en goede vooruitzichten. Zij die belangstelling hebben voor één van de funkties, kunnen hun schriftelijk^ sollicitatie binnen 1 week richten aan: Christ Holland b.v. Energieweg 5,2382 NA Zoeterwoude-Rijndijk Telefoon 071-899218 21 jaar voor zowel keuken als barwerk. Als je denkt dat je in aanmerking komt, schrijf dan naar: HET HUIS DE BIJLEN Morsstraat 60, 2312 BN Lelden. M De W Inoi Onze cliënt is een middelgrote bloembollenexporteur in de Bollenstreek. De afzet geschiedt overwegend binnen Europa. In opdracht van de directie zoeken wij een De functie: Rechtstreeks onder de 2-hoofdige directie heeft de aan te trekken functionaris de leiding over de administratie. Als specifieke eigen taken kunnen met name worden genoemd - de voorbereiding van het financieel-economisch beleid; - het verzorgen van de financiële administratie en de daaruit resulterende periodieke financiële analyses en rapportering aan de directie: - het richting geven aan de (verdere) opbouw van de administratieve organisatie en de automatisering. Verder wordt van hem vernacht, dat hij de directie commerciële ondersteuning kan verlenen, onder meer door het flexibel hanteren van de begrotingen en de calculaties per afzetland en afnemerstype. organisatie-adviseurs lid ROA en lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OAWS Rijswijk-Zwolle De persoon: Gezien de aard van de functie denken wij aan iemand van 30-40 jaar met een opleiding op SPD-II niveau. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is vereist, bij voorkeur in een internationaal handelsbedrijf. Het optreden zowel binnen als buiten het bedrijf vraagt goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling. Een goede beheersing van de engelse taal is vereist. De gedachten gaan uit naar iemand, die een actief lid wil zijn van een klein managementteam. Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Volder Co.. Organisatie-Adviseurs, Postbus 586, 2280AN Ri/swijk, t a v. drs. J. W Bordewr/k, onder nummer JW 04 De sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. Inlichtingen worden eerst ingewonnen na verkregen toestemming Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. u "Schakenbosch" is een psychiatrisch cen- I trum in Leidschendam. Het omvat 6 pavil- I joenen die plaats bieden aan 485 patiënten. Per direct zoeken wij een secretaresse m/v voor het paviljoen Olmhoeve/Lindenhof. De volledige administratie van het paviljoen Olmhoeve/Lindenhof wordt verzorgd door twee afdelingssecretaressen. De aan te stellen secretaresse zal voorname lijk worden belast met het verzorgen van alle administratieve werkzaamheden die betrekking hebben op een groep van 96 resocialisatiepatiënten en de dienstlijsten van het daar werkzame personeel. De werkzaamheden bestaan uit: - het samenstellen en bijhouden van de pa tiëntendossiers, - het maken van verslagen van de door de staf gevoerde gesprekken, - het bijstaan van de patiënten bij hun bank zaken, - distributie van de post van de patiënten, - het bijhouden van agenda's, het verzorgen van telefoongesprekken en het afdoen van de correspondentie. Er zijn contacten met patiënten, hun fami lie en de medische en verpleegkundige staf. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: - een HAVO-diploma, - een type-diploma, - ervaring ais secretaresse bij voorkeur in de gezondheidszorg, - een leeftijd van 20 tot 25 jaar. Voor een goede taakverdeling is zowel zake lijk en efficiënt werken als vriendelijk en be hulpzaam zijn een voorwaarde. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.30 uur en van 13.00 -17.00 uur. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke signatuur van het ziekenhuis respecteren. Alle gewenste inlichtingen over de functie zijn tijdens kantooruren verkrijgbaar bij de heer H. Schouwink (tst. 422). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer W.J. de Haan, hoofd personeels zaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185. 2264 EG Leidschendam. Tel. 070-209252 PRAXIS INSTRUMENTS B. V. te Leiden is een snel groeiende onderneming op het gebied van micro-computers. Het bedrijf ontwerpt, produceert, en implementeert micro-compu ters voor de verwerking van procesgegevens met name in de petro-chemische industrie. De kracht van het bedrijf is gelegen in de mogelijkheid om in overleg met de opdracht gevers maatwerksystemen te ontwerpen aangepast aan het proces, de instrumentatie en de hoofdcomputer. De tekenkamer is verantwoordelijk voor de dokumentatie van onze systemen en is alszodanig een belangrijke schakel in de engineering van onze produkten. Binnen afzienbare tijd zal deze afdeling tevens gebruik gaan maken van een CAD systeem. In verband met de uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een uw taak zal o.a. bestaan uit: het voorbereiden en mede ontwerpen van de meer complexe systemen. het samenstellen van de benodigde materiaallijsten. het voorbereiden, controleren en registreren van assemblies en printed circuit boards. het registreren, tekenen en uitgeven van de benodigde documentatie. het technisch begeleiden van het tekenkamerpersoneel. na de inwerkperiode zal hij in staat moeten zijn de chef tekenkamer bij afwezigheid te vervangen. herkent u zich in deze funktie-eisen? leeftijd vanaf 25 jaar. een voltooide MTS-E opleiding. de voorkeur geniet diegene die de nodige applicatiecursussen heeft gevolgd, alsmede vertrouwd is met het ontwerpen van printed circuit boards. behoorlijke beheersing van de engelse taal in woord en geschrift. zelfstandig en akkuraat kunnen werken. De Heer P. de Jong ziet uw schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, met belangstelling tegemoet. U kunt ook bellen voor nadere informatie (toestel 23). PRAXIS INSTRUMENTS B.V. Willem Barentszstraat 1 2315TZ Leiden Tel.071-217014

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 18