VERHOEVEN MAKELAARDIJ in onroerende goederen bv. m 'weet van wonen Verhoeven weet van wonen V.d. Werfstraat 26. Te huur winkel mei dagverblijf e 175m2 opslagruimte. Huurprijs n.o.t.k. Schubertlaan 114. Brahmslaan 279, 283, 301. In zuidwest (componistenbuurt) gesi tueerde 3/4 kamerappartementen met centrale verwarming op diverse etages. Balkons zowel aa als achterzijde, dus ruime zonmoge- lijkheden. Berging onder in het ge bouw. Serv. en verwarm, kosten f 225,- p.m. Indeling: woonkamer. 2/ 3 slaapkamers, keuken, douche, toi let en hal. Vraagprijs: 85.000,- k.k. Schubertlaan 57. Uitstekend onderhouden 3/4" kamer- appartement met lift op de 5e etage. Voorzien van centrale verwarming. Prachtig uitzicht over de Korte Vliet en de omgeving van Leiden. Balkon op het westen. Maandelijkse bijdrage aan service- en verwarmingskosten 235,-. Ind. woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad, gang en toilet. Vraagprijs: 115.000,- k.k. Galgewater 9. Studentenhuis In het centTum van Leiden met leuk uitzicht. De parterre komt leeg. Inhoud: 6 kamers, 2 keu kens, 1 kookgelegenheid. 2 douches en 3 toiletten. Bruto jaarhuur 21.000,-. V.v. c.v.-en gasboiler. Vraagprijs: 167.000,- k.k. onderhoud t.a.v. houtwerk, elektra, schilderwerk en sanitair. Ind.: beg. gr.: 2 kamers, keuken, gang en toilet. Etage: 1 kamer en berging. Vraagprijs: f 38.000,- k.k. Bachstraat 60. In de Rijnlandflat gesitueerd 1-kame- rappartement op de 2e etage. Voor zien van royaal dakterras voor zonaanbidders. Netto maandlast bij volledige financiering 250,-. Ber ging onder in het gebouw. Service- en verwarmingskosten 275,- p.m. Indeling: woorvslaapkamer, keuken, douche, toilet en hal. Vraagprijs: 42.000,- k.k. Joseph Haydnlaan 64. In de componistenbuurt gesitueerd 2-kamer appartement op de begane grond. Rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Service- en verwarmingskosten 145,- per maand. Indeling: woonkamer, keu ken, slaapkamer, douche, toilet en berging. Vraagprijs: 65.000,- k.k. Koddesteeg 40. Gunstig in het centrum van Leiden gelegen knus huisje in rustige steeg. Ideaal voor 1 óf 2 pers. Bijlevering van een tuin is in een vergevorderd stadium. Indeling: beg. gr.: woonka mer met keukenblok, douche, toilet en trapopgang. Etage: ruime slaap/ werkkamer. Vraagprijs: 65.000.- k.k. OEGSTGEEST Ridderspoorlaan 59. Lellelaan 15, 51, 53. Diverse 4-kamerappartementen op verschillende etages. In rustige om geving, in directe nabijheid van het winkelcentrum. Voorzien van centra le verwarming. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten f 127,-. Berging onder in het gebouw Ind.: woonka mer. 3 slaapkamers, keuken, dou che, toilet en hal. Vraagprijs: 92.000.- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonver gunning voorrang worden verleend boven andere gegadigden. Modern, keurig onderhouden 2-ka- merappartement op de 3e etage. Balkon op het westen (middagzon). Voorzien van lift en centrale verwar ming. Berging onder in het gebouw. Royale parkeergelegenheid Terras met vis/bootsteiger aan het water. In deling: woonkamer met open keu ken. slaapkamer, badkamer met douche en toilet, hal. Service- en stookkosten f 165,- p. maand. Vraagprijs: f 72.000.- k.k. Zijlsingel 32. Aan de singel gelegen hoekwoning met tuin. Achterstallig onderhoud t.a.v. elektra, houtwerk, schilderwerk en sanitair. Leuk aanbod voor doe- het-zelver. Ind.: beg. gr.: voor- tus sen- en achterkamer, keuken, gang en toilet. Etage. 2 kamers en berging. Vraagprijs: 72.000,- k.k. Gezellig boven winkels gelegen 3/4- kamertopappartement. In goede staat van onderhoud. Balkon zowel aan de voor- als achterzijde. Verwar ming heeft plaats d.m.v. gashaard en gevelkachel. Servicekosten 74,- per maand. Gedeeltelijk voorzien van dubb. beglazing. Indeling: woonka mer (9,50x3,65 mtr.), 2 slaapkamers, keuken, douche, gang en toilet. Ber ging op de begane grond. Vraagpnjs: 84.000,- k.k. Brahmslaan 46. Gezelig gelegen 4-kamermaisonnet- te op de 2e en 3e etage in goede staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming. Scholen, win kels en groenvoorzieningen in direk- te nabijheid. Gunstige ligging t.a.v. de uitvalsweg Amsterdam - Den Haag. Ind.: woonkamer, keuken, hal en toilet. Etage: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en zonnig balkon. Aantrekkelijke bijdrage aan de ver. van eigenaars: 228,- incl. verwar ming p/mnd. 90.000.- k.k. Hoek Pelikaanstr. 2/Oude Vest 205. Centraal gelegen bovenwoning met garage/opslagruimte op de parterre Enig achterstallig onderhoud t.a.v het schilderwerk Verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Aantrekke lijk aanbod Indeling: beg. gr.: gara ge/opslagruimte, entree. 1e etage kamer en-suite (7,00x4,00), keuken en toilet 2e etage 2 kamers, badka mer met zitbad en douche. Vraagprijs: 98.000,- k.k. Tesselschadestraat 3a. Royale bovenwoning op prettige stand. Goede staat van onderhoud. Voorzien van centrale verwarming. Balkon op z. Voorzien van dakisola tie. Ind.: 1e etage. L-vormige woon kamer (9,00x3,00/5,00 mtr.) met open haard en half open keuken. 2e etage: 3 kamers, badkamer met lig bad e* De Goejestraat 45. In de burgemeesterswijk gelegen eengezinswoning. Tuin op het wes ten met achterom. Gering achterstal lig onderhoud. Leuk aanbod. Ind. beg gr.: woonkamer, keuken, gang en toilet. 1e et 3 slaapkamers, dou che, overloop. 2e et.: vlienng. Vraagprijs: 103.000.- k.k. Mi Morssingel 255. In directe nabijheid van het station en centrum gelegen 3-kamerapparte- ment op de 4e etage. Balkon op het westen. Voorzien van eigen cv-in- stallatie. Lift aanwezig. Maandelijkse bijdrage aan servicekosten 110,-. Ind.: woonkamer (6,75x3,70 mtr.) met parketvloer, 2 slaapkamers, keu ken, badkamer met douche en aansl. wasm., hal, toilet en bergkast. Ber ging op de beg. grond. Vraagprijs: 105.000,- k.k. Meloenstraat 25. Op rustige stand gelegen woning In direkte nabijheid van de uitvalsweg (m Pfa; kachels. Indeling: l mer, keuken, entree en toilet. 1e dieping: 2 kamers, douche. 2e v dieping: zolderkamer met dakkap Vraagprijs: 112.000,- k.k. Schelpenkade 49. Uitzonderlijk gebouwd royaal heren huis (over de lengte langs de straat) op aantrekkelijke stand Met besloten plaats. Voorzien van cv, klein terras aan de voorzijde op de begane grond en op de 2e etage Ged. voorzien van voorzetramen. Indeling: beg.gr.: woonkamer (9,00x4,00 mtr.) keuken, gang en toilet. 1e etage: 2 kamers, berging, overloop en 2e toilet. 2e eta- 3 kamers, badkamer met ligbad Op rustige stand gelegen eengezins woning in goede staat van onder houd. Voorzien van diepe tuin op het zuiden met achterom. Bj. 1934. Ver warming heeft plaats d.m.v. gaska chels. Ind. beg. gr.: woonkamer (9,20x3,50 mtr.), slaapkamer, keu ken. douche, gang en toilet. 1e et.: slaapkamer, 2e et.: slaapkamer, vlie ring. Vraagprijs: 119.000,- k.k. Apollolaan 476. Rustig gelegen, van oorsprong 4-ka- merappartement, op de 7e etage. In uitstekende staat van onderhoud. Riant uitzicht over Leiden en omge ving. Het complex is gesitueerd te midden van goed onderhouden groenvoorzieningen. Royaal balkon op het zuidwesten Service- en ver- warmingskst. f 300,- p.m. Ind.: woon-/ eetkamer (36m2), 2 slaapka mers, keuken, badkamer met ligbad, hal en toilet. Veel ingebouwde kast- ruimte en een berging onder in het gebouw. Vrije vestiging. Vraagprijs: 120.000,- k.k. Papiermolen 40. Royaal 3-kamerhoekappartement met centrale verwarming. Gelegen op de 1e woonlaag. Uiteraard met lift. In prima staat van onderhoud. Ruime balkons aan de zonzijde. Voorzien van dubbele beglazing Maandelijkse bijdrage aan service-/ verwarmings kosten en kosten van warm en koud water 287,-. Ind.. woonkamer, 2 slaapkamers, luxe keuken, badka mer met douche en toilet, apart toilet en hal Berging. Vraagprijs: 128.000,- k.k. Zaanstraat 56. Op rustige stand gelegen eengezins woning in uitstekende staat van on derhoud. Voorzien van royale tuin en cv. In directe nabijheid van de uit valsweg naar de rijksweg Amster dam - Den Haag. Ind. beg. gr.: woon kamer, keuken, gang en toilet. 1e et.: 3 slaapkamers, doucheruimte en overloop. 2e et.: 1 grote en 1 kleine kamer met dakkapel, zolderberging. Vraagprijs: 153.000,- k.k. deeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Aan de voorzijde prak tisch verkeersvrij. Plavuizenvloer met vloerverwarming op de parterre. Ind. hal en toilet. De patio ligt tussen de woonkamer en de eetruimte. Et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. Vraagprijs: 210.000,- k.k. staat van onderhoud. Tuinligging op het zuiden. Voorzien van centrale verwarming en eigen parkeerplaats. Ind.: beg. gr.: woonkamer met open haard, keuken, hal en toilet. 1e eta ge: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e eta ge: royale zolderkamer en zolderber ging met cv-ww app.aansl. wasm. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Dotterbloem 2. Goed onderhouden hoekherenhuis met centrale verwarming. Tuinligging op het westen. Aangebouwde ber ging aan de voorzijde met eigen par keerplaats. Indeling: beg. grroyale keuken, hal en toilet. 1i etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. 2e etage: slaap- zolderber- Vraagprijs: 175.000,- k.k. Bruggestraat 26. In verkeersarme straat gelegen mo derne woning in directe nabijheid van de Oude Rijn. Voorzien van cv-gas en tuin op het zuid-oosten. Gunstig gesitueerd t.o.v. rijksweg A'dam-Den Haag Ind. beg. gr woonkamer, keu ken, hal, toilet en inpandige berging. 1e et 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. 2e et.: kamer en zolderberging. Vraagprijs: 139.000,- k.k. cv-gas in uit stekende staat van onderhoud. Voor zien van berging, zowel aan de voor als achterzijde. Gewijzigde uitvoering van de parterre zoals: plavuizen, bal ken plafond en open haard. Tevens voorzien van dak- en muurisolatie. Ind. geb. gr.: woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, 2e toilet en aansl. wasm. overloop. 2e etage: slaapkamer en voorzolder met cv-ww apparatuur. Vraagprijs: 143.000,- k.k. De Sitterlaan 101. Goed onderhouden herenhuis op aantrekkelijke stand in de professo- renwijk. Tevens goed gelegen nabij station Lammenschans. Voorzien van tuin op het zuiden en centrale verwarming (nieuwe ketel) Indeling: beg. gr.: woonkamer met schuifpui en voorzet- open haard, keuken, gang en tpilet. 1e etage: 3 kamers, douche. 2e etage: zolderruimte (mo gelijkheid voor kamer met dakkapel). Vraagprijs: 180.000,- k.k. Rapenburg 46. Op één van de mooiste plekjes van Leiden gelegen gezellig grachten huis. In perfekte staat van onder houd. Voorzien van centrale verwar ming. Zeer geschikt voor 2-per- soonshuishouden, die prijs stellen op komfort. Indeling: beg. gr.: eetkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: L-vor mige woonkamer, badkamer met lig bad en 2e toilet. 2e etage: royale slaapkamer 3e etage: vliering. Vraagprijs: 180.000,- k.k. Warmonderweg 47. Zeer ruim herenhuis op goede stand. In direkte nabijheid van het Leidse Hout. scholengemeenschap en aca demisch ziekenhuis. Voorzien van tuin op het z-o. met achterom. Cv- gas. In goede staat van onderhoud, ook geschikt voor dubbele bewoning. Indeling: beg. gr.: kamer en-suite (13,00x3,80 mtr.), keuken, vestibule, gang en toilet. 1e etage 3 slaapka mers, badkamer met douche en bi det, 2e toilet. Balkons aan voor- en achterzijde. 2e etage, woonkamer (10,00x3,20 mtr.), slaapkamer, keu ken, balkon. Vraagprijs: 240.000,- k.k. OEGSTGEEST Lelielaan 21. Goed onderhouden 4-kamerapparte- ment op rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de 3e woonlaag. In direkte nabijheid van het winkelcentrum. Maandelijkse bij drage aan servicekosten 126,70. Berging onder in het gebouw Balkon zowel aan de voor- als achterzijde. Indeling: woonkamer, 3 slaapka- en toilet. Akeleltaan 65. Goed onderhouden 4-kamerapparte- ment op rustige stand. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de 3e woonlaag. In direkte nabi|heid van het winkelcentrum. Maandelijkse bij drage aan servicekosten 130,- ber ging onder in het gebouw. Balkon zo wel aan de voor- als achterzijde. In deling: woonkamer, 3 slaapkamers, keuken, douche, hal en toilet. Vraagprijs: 96.000,- k.k. Mathenesselaan 6. Op eerste stand in bungalowpark ge legen representatieve vrijstaande bungalow "Berkesteen". Zeer fraai aangelegde zonnige tuin rondom (grondopp. 1488m?) met terras op het zuiden. Royale garage en car port. Practisch geheel voorzien van dubbele beglazing en spouwmuuri solatie. Cv-gas, 1982. Inbraakbeveili ging. Ind.: exclusieve living met ni veauverschil, open haard en studeer- hoek (totaal 70m2). Nieuwe eetkeu- ken met inb. app., bijkeuken, 4 ka mers, badkamer met ligbad, douche en toilet. Hal en toilet. De staat van onderhoud is voortreffelijk. Vraagprijs: 695.000,- k.k. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Hoge Rijndijk 31. Uitstekend onderhouden eengezins woning voorzien van centrale ver warming. Gesitueerd in directe nabij heid van de rijksweg Amsterdam - Den Haag en de Oude Rijn. Royale aangebouwde berging. Ind. beg. gr.: woonkamer (9,00x3,20 mtr.), keu ken, gang en toilet. 1e et 4 kamers, douche. Vraagprijs: 129.000,- k.k. Nassaulaan 72. Perfekt onderhouden bungalow met garage. Aan één zijde geschakeld. Het slaapgedeelte bestaat uit 2 ver diepingen. Geheel voorzien van dub bele beglazing. Prachtig aangelegde tuin (grondopp. 644m2) met 'enkele terrassen. Ind.: woonkamer, keuken, hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte doucheruimte en 2 toi- HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Rijndijk 194. Direct aan de Rijn gelegen royale woning met centrale verwarming. Gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Goede staat van onder houd. Afwijkende plattegrond door 'de grote breedte van de woning. Ind. beg gr.woonkamer (8,00x4,50 mtr.) werk,- studeer- slaapkamer, keuken, badkamer met ligbad, gang en toilet. 1e et.: 4 kamers en berging. 2e et.: vliering. Vraagprijs: 167.000,- k.k. Oostelnde 20. 1060m2 grond met riant uitzicht over de omgeving. Tevens voorzien van Gelegen aan de weg Warmond - Sassenheim. In directe omgeving van rijksweg Amsterdam - Den Haag en de Kagerplassen. Uiteraard een-.; traal verwarmd. Ind.: L-vormige woonkamer, keuken, bijkeuken, 3 slaapkamers en bergkamer, badka- met ligbad, hal en toilet. Vliering. 395.000,- k.k. VERHOEVEN Stationsplein 22, 2312 AK Leiden Telefoon: 071 - 143441 's avonds: 071 - 124510 of 070-251540

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 36