Omroep Rijnland breidt zendtijd uit Veel foto's op de televisie ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1984 RADIO-TV PAGINA 35 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slchthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.00 Open Universiteit. Jaap van Meekren en Vio la van Emmenes over de OPen Universiteit. Thema: Hoe moeilyk is een thuis-studie op het niveo van universitair en hoger beroeps onderwijs 18.15 Wolfen in de nacht, Fins jeugddrama. Minna logeert bij haar grootmoeder die in het Noor den van Finland woont. Grootmoeder vertelt dat er in de bossen wolven zijn en waar schuwt haar. Maar samen met haar vriendin netje gaan ze toch in de bossen spelen 18.45 Sesamstraat 19.00 Studio Sport 19.55 Trekking van de lottogetallen 20.00 Journaal HUMANISTISCH VERBOND 20.10 Vijf minuten bedenktijd TROS 20.15 Hoogtepunten uit de TV-show, samenvatting met een aantal hoogtepunten van de TV- Show van Ivo Niehe en een voorproeve van hetgeen U kunt verwachten in de komende TV-Shows 20.50 Alcatraz, 2-delige tv-film uit 1983 van Pauls Krasny. Deel 2. Vervolg van het verhaal over het leven van Clarence Carnes op het gevan geniseiland Alcatraz 22.25 The Salt Lake Mormon Tabernacle choir, concert door het uit 325 leden bestaande Salt Lake Mormon Tabernacle Choir o.l.v. Jerold D.Ottley, dat plaats vond op 18 juni 1982 in de Grote Zaal van de Doelen in Rotterdam. M.m.v. Dr. Robert Cundick, orgel en piano en Dr. John Longhurst, piano. Werken van o.a. Mozart en Grieg 23.00 Journaal 23.05 Nieuws voor doven en slechthorenden Maandag NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden VOO 16.00 Club Veronica Clips NOS 12.00 Het Capitool. Direkte uitzending waarin be langrijk binnen- en buitenlands nieuws wordt geanalyseerd en toegelicht 12.45 NOS-Zomerfestival, een muzikale rondreis door Europa. Vandaag: Het Concertgebouw in Amsterdam. Concertgebouworkest, Noordhollands Jongenskoor en Groot Om roep Vrouwenkoor o.l.v. Bernard Haitink m.m.v. Carolyn Watkinson, alt.: Symf. no. 3 in d kl.t., Mahler TROS 16.00 Wondere Wereld vanaf de Firato. Chriet Ti- tulaar geeft vanaf de Firato voorlichting over het laatste nieuws op het gebied van weten schap en techniek 16.30 Journaal TROS 16.35 TROS Aktua Special: Taiwan - de kleine gi gant. Documentaire over achttien miljoen Chinezen die op Taiwan leven en (keihard) werken 17.00 Niet te filmen. Jack van Gelder presenteert opzienbarende prestaties 17.25 Dolly Dots. Tv-serie. Afl. 2: Dotenhove op stelten. Met: de Dolly Dots, Ton van Duinho ven, Sylvia de Leur, Ida Bons, e.a. (herh) NOS 18.25 Nieuws voor doven en slechthorenden 19.00 Journaal VOO 19.05 Operation Petticoat. Tv-serie. Als admiraal Lawson het niet eens is met de bevordering van kapitein Sherman, bedenkt Nick een plan om de twee partijen nader tot elkaar te brengen 19.30 Nederland Muziekland. Chiel van Praag pre senteert vanuit Kasteel Doornenburg Nede- randse artiesten en groepen 20.10 Magnum. Tijdens een surfwedstrijd ziet Mag num de atlete Karen Teel. Zij en haar doch tertje Sandy voelen zich bedreigd door een paar agressieve surfers 21.00 Vakantie 84. Op zoek naar Nederlandse vakantiegangers in binnen- en buitenland 22.35 Kenny Everett show. Programma met de En gelse komiek Kenny Everett NOS 22.55 Journaal 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden Maandag NOS 13.00 Nieuws voor doven i i slechthorenden 11.00 Confrontatie 12.00 Nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden 14.00 Met Mike in zee, praatshow waarin Mike Verdrengh bekende en minder bekende gasten ont vangt 15.151.Q., kwis met denk- en weet- j vragen waarin Herman van Mol- le kennis, intellect en reactiever mogen van twee teams test (herh) 15.45 Isaura, Braziliaanse Gilberto Braga naar de van Bernardo Guimaraes slavin Isaura. Met Lucelia San tos, Beatriz Lyra, Robert Pirillo e.a. Afl. 13 16.20 Tijdrover: Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Vandaag: Wijtingfilets (herh) 16.35 Dikke Tilla (Die Dicke Til- la), Oost-Duitse jeugdfilm van Werner Bergmann met Carmen Sarga en Mathias Manz 17.50 Juke Box 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, animatie voor de al lerkleinsten. Afl. 9 18.05 Liegebeest, avonturen voor kinderen. Afl. 2: Studeren 18.20 Van Pool tot Evenaar, toeris tisch kwisprogramma. Vandaag: De Costa Brava. Presentatie: Nand Baert 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Journaal 20.05 Sportweekend 20.35 De Bevrijding, tweedelige documentaire over de bevrijding van Belgie in 1944. Deel 2: De be vrijding van Wallonië 21.40 Cinemanie, filmkwis over de populaire speelfilm op het grote en kleine scherm. Drie kandida ten worden getest op algemene filmkennis. De beste speelt in deel 2 tegen de winnaar uit de vo rige aflevering. Presentatie: Mi chel Follet 22.30 Journaal. Aansl.: Coda: „Cannes van Maria Vasalis MAANDAG 09.00 Teletekst, nationaal magazi- 10.00 Schooltelevisie 10.30 Agrarisch nieuws 11.00 Heilige mis vanuit Saint Pierre de Chartreuse (Isere) 12.00 Faire le point, discussiepro gramma 13.00 Journaal 14.55 Grand Prix van Italië For mule I Wagens, ca. 17.10 Concer- tissimi. Concert door de tweede prijswinnaar van het pianocon cours Koningin Elisabeth 1983, Wolfgang Manz. M.m.v. het Na tionaal Orkeset van Belgie o.l.v. Georges Octors. 1. Carnaval, opus 9, Schumann. 2. Pianocon cert nr. 2 in c kl.t., Rachmaninov 18.05 Fraggle Rock, poppenfilmse- rie. Afl. 6: Le prèche de Jean le Convaincant 18.30 Week-end sportif 19.30 JT-magazine, actualiteiten magazine 20.05 Contacts, verkeersinformatie ca. 20.10 Variétés: Face au Public - Carlos, een show opgenomen tij dens het festival van de Lach van Rochefort ca. 20.45 Au plaisir de Dieu, tv-fïlm naar het werk van Jean dOrmes- son. Afl. 5: La dechirure. Met in de hoofdrollen: Paul Barge, Yves Beneyton en Jean Degrave. Re gie: Robert Mazoyer. 1939, Anne- Marie is nu opgegroeid tot een jonge vrouw. Ze wordt prompt verliefd op een getrouwde man, tot ergenis van de familie ca. 22.15 Journaal MAANDAG 12.00 Teletekst 14.00-14.55 Schooltelevisie 16.50 Schooltelevisie 17.25 Lollipop, gevarieerd kinder programma 17.55 La boite aux images, teken films 19.00 Les animaux du monde, do cumentaire 19.27 Numero un, gevarieerd pro gramma van Chantal Goya met Francoise Hardy en Gérard Lenor- 20.21 Le sequestre, televisiefilm over een jonge student die ver scheurd wordt tussen aangeleerd respect en de liefde voor een jonge 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 Geheimnisvolle Asien. Cul turen tussen Birma en Soenda. Afl. 7: De koningen van Khmer 10.45 Het programma met de muis 11.15 Ganz Berlin is voll Musike. Rechtstreeks amusementspro gramma vanuit Berlijn 12.00 Der Internationale Früh- schoppen, journalistenforum 12.45 Tagesschau met weekspie- gel 13.15 Julie Varady zingt arias van Mozart en Beethoven. M.m.v. het Radio Symfonie Orkest van Berlijn o.l.v. Riccardo Chailly 13.50 Magazin der Woche, regio naal magazine 14.35 Das Geheimnis des 7 Weges (De Zevensprong), avonturense- rie van Karst van der Meulen naar een boek van Tonke Dragt. Afl. 13: De schat 15.05 ARD-Sommertheater 1984: Ephraim Kishon: Schlaf gut, Wachtmeister, speelfilm van Ephraim Kishon. Met in de hoofdrollen: Shai K. Ophir, Av- ner Hezkeyahu en Zaharira Hari- fai. (herh). De met twee linder- handen geboren Azulay is po litieagent in de stad Jaffa. Als er s nachts achter zijn rug een in breker weet te ontsnappen, be gint men aan zijn capaciteiten te twijfelen 16.30 Römische Skizzen. Beelden en reportages uit Italië 17.00 Blobus - Die Welt von der wir leben 17.30 ARD-Ratgeber: Recht 18.15 Wir über uns 18.20 Tagesschau 18.23 Die Sportschau 19.20 Weltspiegel. Reportages van buitenlandse corespondenten 20.00 Tagesschau (Ondertiteld voor doven en slechthorenden) 20.15 Tatort, misdaadserie. Afl.: Heisser Schnee. Met: Helmut Fi scher, Willy Harlander, Henner Quest e.a. Regie: Wilma Kot- tusch. Een prostituée en een Amerikaan worden op ernstige wijze door een groep onbeken den zwaar mishandeld. Inspec teur Lenz ontdekt dat hij te dóen heeft met een organisatie die Amerikaanse soldaten in Mün- chen van drugs voorziet 21.45 Die Feuerwehr hilft - vor- beugen musst Du. Eenvoudige regels voor brandpreventie 21.50 Tagesschau 21.55 Kinder der Welt (1)... denn 'Wolven in de nacht' is de Finse bijdrage van een reeks jeugdrama's tot stand gekomen onde auspiciën van de European Broadcasting Union. Deze jeugdfilm is vanavond op het NOS-scherm te zien. De film gaat over het meisje Minna dat is uitgenodigd om te logeren bij haar grootmoeder die in het noorden vlak bij de Russische grens woont. (Nederland 1,18.15 uur). x (foto gpd> Ivo Niehe: op herhaling. weken terugkomt met zijn TV-show, presenteert hij zondagavond een vrolijke terugblik op het afgelopen seizoen van de show. Deze 'hoogtepunten' uit de TV-show zullen voor het grootste deel bestaan uit de zogenaamde Tweede Kamer-scènes, die in verschillen de afleveringen van het programma te zien waren. (Nederland 1,20.15 uur). Taiwan Dit voorjaar bracht Aktua-redacteur Ad Horvers een bezoek aan Tai wan, het eiland dat in een periode van 35 jaar een fantastische ont wikkeling doormaakte. In dat tijdsbestek evolueerde Taiwan van een economie met een paar boerenbedrijven tot een hoog geindustriali- seerde samenleving. Voordat Taiwan zich als economische macht van formaat manifes teerde, was het eiland in het westen beter bekend als Formosa. Tai wan is meer dan eens wereldnieuws. De politieke verwikkelingen rond het eiland hangen natuurlijk ten nauwste samen met de slechte relatie met de Volksrepubliek China, die het eiland nog steeds als een 'verloren' provincie beschouwt. Wat Nederland betreft ligt de affaire van het al dan niet leveren van duikboten aan Taiwan nog vers in het geheugen. In het zondagmiddagprogramma van de TROS brengt Ad Horvers verslag uit van zijn reis. (Nederland 2, 16.35 uur). TV-show Voordat Ivo Niehe in het winterseizoen 1984-'85 eenmaal in de twee Koorzang De TROS zendt zondagavond een concert uit dat op 18 juni 1982 in de Doelen in Rotterdam werd gegeven door het Salt Lake Mormon Ta bernacle Choir. Dit uit 325 leden bestaande Amerikaanse koor is een begrip voor liefhebbers van koormuziek. Het koor staat onder leiding van Jerold D. Ottley en wordt begeleid door Robert Cundick (orgel-piano) en John Longhurst (piano). Het Salt Lake Mormon Tabernacle Choir voert de volgende werken uit: Gloria in Exelsis Deo, Ave Verum Corpus, Dixit Dominus (Mo zart); Saul (Grieg); Seventy-six trombones; Glory, glory hallelujah; You'll never walk alone (Rodgers en Hammerstein). Het programma zal gelijktijdig worden uitgezonden op de televisie (Nederland 1) en via de radio (stereo Hilversum 4) van 22.25 tot 23.00 uur. Kerstmatinee In het kader van het NOS-zomerfestival op de zondagmiddag 'Mahler in het Concertgebouw', een kerstmatinee uit 1983 door het Concert gebouworkest onder leiding van Bernard Haitink, met medewerking van de alt Carlyn Watkinson. (Nederland 2,12.45 uur) ihrer ist das Himmelreich, docu mentaire-serie 22.40 Musik, die sich entfemt. Ca pri en de dromen van Cyrill K, reportage 00.25 Tagesschau MAANDAG 08.10-09.05 Schooltelevisie 09.25 Sesamstraat 10.00 Heute 10.03 Gott und die Welt. Luthera- ner unter Hammer und Sichel (herh.) 10.50 April, April. Duitse speelfilm uit 1935. Met in de hoofdrollen: Albrecht Schönhals, Carola Höhn en Erhard Siedel 12.10 Bilder aus Amerika 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Teletekst-overzicht 14.40 Teletekst-overzicht 15.00 ARD-Ferienprogramm: Hans und Grietje, poppenspel van de Kleine Bühne naar een sprookje van de gebroeders Grimm 15.30 Das feuerrote Spielmobil, kinderserie. Das Haus mit Num mer 30: Wo ist der Elefant? 16.00 Tagesschau 16.10 10 grad östlicher Lange. Een trektocht door de Bondsrepu bliek, reportage 17.20 Das Geheimnis des 7. Weges, avonturenserie van Karst van der Meulen naar een boek van Tonke Dragt. Deel 13: De schat 17.50 Tagesschau 10.00 Programma-weekoverzicht 10.30 ZDF-Matinee: Was machst du mit dem Knie, lieber Hans? Wie aus Tanzen Sport wurde, film van Uly Wolters 12.00 Das Sonntagskonzert: Schnürr dein Bündel und komm... Een muzikale reis langs romantische straten. Met o.a. Mi chael Fitz, Thekla Mayhoff, Die Frankenjager, e.a. 12.45 Freizeit...und was man da- raus machen kann, vrijetijds- magazine 13.15 Chronik der Woche, week- kroniek en Fragen zur Zeit (on dertiteld voor doven en slechtho renden) 13.40 Bühnenzauber. Afl. 4: Spe- ciala effecten op het toneel van vandaag 14.10 Neues aus Uhlenbusch, kin derprogramma. Afl.: Eion Tier st ein Tier 14.40 Heute. 14.45 Danke schön, een bericht van de Aktie Sorgenkind 15.00 Urlaub nach Mass, vakantie- tips. 1. Wegscheider Land. 2. K:artner Bauerdörfer. 3. Hütten- und Freizeit-Service 15.45 Dschungelsaga (En Dhjun- gelsaga), Zweedse documentaire film uit 1959, met leden van de Muria-stam. Regie: Arne Sucks- dorf 17.00 Heute 17.02 Die Sport-Reportage 18.00 Tagebuch, nieuws uit de evangelische wereld 18.15 Die Schöffin, tv-serie over recht en gerechtigheid. Afl. 4: Rufmord ist strafrechtlich nicht relevant. Met: Renate Küster, Manfred Seipold en Eberhard Feik. Regie: Michael Macken- roth. Wanneer Johanna in de rechtzaal een jonge man onder vraagt inzake een geval van vrou wenmishandeling, wordt het door haar vraagstelling duidelijk dat de jongen een gestoorde ver houding tot vrouwen heeft. De moeder van de aangeklaagde zit in de rechtzaal en pleegt later zelfmoord n.a.v. hetgeen zij over haar zoon te weten is gekomen. De radio-uitzending van Omroep Rijnland worden flink uitgebreid. Met ingang van dit weekeinde gaat Omroep Rijnland Radio op zater dagen tussen 8.00 en 13.00 uur uit zendingen verzorgen met een vaste programmering. Voor deze uitzen dingen is de vaste programmastaf van de omroep verantwoordelijk. Maar ook door de week zal Omroep Rijnland op de radio te horen zijn, en wel dagelijks yan 17.00 tot 18.00 uur. Deze programma's van een uur zullen worden verzorgd door de free lance-medewerkers, afkom stig van de opgeheven "piraat" Ra dio 88, die als Stichting Leidse Stadsradio (SLS) voorlopig blijft voortbestaan. Het zaterdagprogramma bevat een aantal informatieve onderde len. Zo wordt de informatie gege ven over sportgebeurtenissen (in het programma - onderdeel Rijn land Radio Sport), over toeristi sche evenementen (in de Uit-agen- da), over gebeurtenissen en activi teiten op maatschappehjk-cultu- reel terrein (in In de buurt), over historische onderwerpen (in bin nen de singels) en over andere on- derweipen die Leiden betreffen en die de interresse van de luisteraars zullen hebben. Uiteraard wordt met name stilgestaan bij de actuali teit, d.w.z. dat gene wat in de afge lopen dagen is gebeurd of op korte termijn staat te gebeuren. In het zaterdagprogramma zal veel muziek te horen zin. De repor tages, intervieuws en (achter grond) informatie worden voortdu rend afgewisseld met muziek. Naast eigentijdse"top-honderd- muziek"zal ook muziek te horen zijn die in de afgelopen jaren popu lair is geweest. Het muzikale deel bevat naast buitenlandse ook Ne derlandstalige platen, terwijl de muziekredactie probeert regelma tig muziek van groepen en musici uit de regio te laten horen. Een sterk muzikaal accent heb ben de programma-onderdelen aan het begin en aan het eind van de uitzending. Dan worden ook pla ten gedraaid op verzoek van de luisteraars. Deze kunnen tevoren een plaat schriftelijk of telefonisch aanvragen bij Omroep Rijnland Radio. Tijdens de uitzending kan overi gens ook worden gebeld, niet al leen om een plaat aan te vragen, maar bijvoorbeeld ook om een reactie te geven op het programma of om een boodschap door te geven bestemd voor de luisteraars. Via de open microfoon kunnen de luiste raars - eventueel rechtstreeks van uit de studio in Oegstgeest - een reactie kwijt maar ook een oproep doen. Ook door de week wordt ge streefd naar een gevarieerd en in formatief programma. Voorlopig blijven deze uitzendingen beperkt tot dagelijks één uur. Op maandag AMSTERDAM (ANP) - De Neder landse televisie maakt „als me dium dat gekenmerkt wordt door het bewegende beeld" verrassend veel gebruik van foto's. Op beide zenders worden elke dag gemid deld 95 foto's getoond. Dit blijkt uit een onderzoek van Burafo, de auteursrechtenorganisatie voor fo tografen. Foto's worden op de televisie vooral gebruikt in informatieve programma's. De gemiddelde kijk dichtheid van uitzendingen met fo to's is hoog. De NOS en educatieve omroepen gebruiken relatief de meeste foto's, aldus Burafo. Nog een uitkomst: hoe langer een pro gramma, hoe meer foto's. Het onderzoekje is gehouden, zegt Burafo, om fotografen bewust te maken van de mate waarin hun werk wordt gebruikt. Eerder is ge bleken, aldus het bureau, dat foto- .grafen in Nederland miljoenen gul dens per jaar aan auteursrecht mis lopen. Of de televisie voldoende betaalt, is niet onderzocht. Wel is de uitkomst van het onderzoek voor Burafo aanleiding om de „rechten van fotografen" met be trekking tot de televisie „met ver hoogde inzet te verdedigen". De Stichting Burafo (met in het bestuur onder andere Sem Pres- ser) is onlangs erkend door de CI- SAC in Parijs, de internationale or ganisatie van auteutsrechtenbu- reaus. Met de grote „auteursrech tenbroer" Buma heeft Burafo in middels geregeld contact over on der andere kabeltelevisie. en donderdag wordt vooral stilge staan bij de actualiteit van de dag. Op dinsdag wordt de aandacht gericht op de buitenlandse Leide- naar. Dat wil niet zeggen dat het een programma uitsluitend voor buitenlanders zal zijn. Tijdens dit uur wordt informatie in het Turks en in het Marokkaans gegeven, maar een deel van het programma zal gewijd zijn aan vertegenwoor digers van andere in Leiden woonachtige nationaliteiten. Af wisselend zal in de loop van de ko mende weken steeds aandacht worden gegeven aan een van de ve le in Leiden aanwezige nationali teiten. De woensdag staat vooral in het teken van de jongeren. Dan wordt de Leidse top-tien gedraaid, afge wisseld met informatie over de ver schillende uitgaansmogelijkheden in Leiden en regio. Het programma van vrijdag is gericht op kunst en cultuur. Daarin wordt aandacht geschonken aan de vele kunstzinnige en culturele uitingen en gebeurtenissen in de Sleutelstad, populaire zowel als minder populaire. Binnen de programmering is ook plaats ingeruimd voor "service-ru brieken". Zo is dagelijks de dag agenda te horen met korte infor matie over zaken die de luisteraars kunnen bezoeken, bekijken, be luisteren enz. Ook dagelijks wordt in de ru briek De krant vandaag beknopt een nieuwsoverzicht gegeven, waarvoor de informatie wordt ge put uit de twee Leidse dagbladen. En er is specifieke informatie in de vrijdagse kunstagenda. Johanna voelt zich schuldig aan deze tragedie 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.10 Aus der Bundeshauptstadt: bonner perspektieven 19.30 Bilder aus Amerika. Met: 1. Een vrouwelijke cowboy uit Montana. 2. Vissen- een Ameri kaanse passie. 3. Liederen uit het zuiden 20.15 (ZW) Viva Zapata!, Ameri kaanse speelfilm uit 1951. Met in de hoofdrollen: Marlon Brando, Anthony Quinn en Jean Peters. Regie: Elia Kazan. Het verhaal van de boerenzoon Emiliano Za pata, vrijheidsstrijder en volks held van de Indiaanse landarbei ders die uiteindelijk president van Mexico wordt en in 1919 bij een aanslag om het leven komt 21.55 Kampfname: Willy Brandt -Stationen im Exil, filmdocu mentaire 22.55 Heute en Sport am Sonntag 23.10 Thriller: Damonen des Bö- sen, tv-spel met John Carson, Joanna Dunham, Hilary Hardi- man, e.a. Regie: John Cooper. Ray Burns en zijn vrouw Penny hebben een landhuis gekocht. Daar gebeuren s nachts vreemde dingen. Een medium moet hulp brengen 00.15 Heute MAANDAG 10.00 Zie Duitsland I 13.15 Teletekstoverzicht 15.40 Teletekstoverzicht 15.57 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Musikdose, gevarieerd pro gramma voor groot en klein. Afl. 6: Componeren. Aansl.: Heute- Schlagzeilen 16.35 lm Reich der wilden Tiere. Die Welt der Schwimmfüsser. natuurfilm met Marlin Perkins en Tom Allen 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- dern 17.15 Tele-Ulustrierte, gevarieerd magazine 17.50 SOKO 5113, tv-serie. Afl.: Die Spur führt nach Sardinien (1). In München sterven vier mensen aan een overdosis heroine. Deze bijzonder zuivere heroïne blijkt uit Italië afkomstig te zijn. De SOKO stelt een onderzoek in en belandt uiteindelijk op Sardinië waar men aanvankelijk op een muur van zwijgen stuit. Met o.a. Werner Kreindl, Ingeborg Scho ner en Peter Seum. Regie: Ulrich Stark. Aansl.: Heute-Schlagzei- len 15.30 Micro-Prozessoren, - Compu ter. Informatieve serie. Afl. 1: Van stoommachine tot chip 16.00 Die marienburg gestern und heute, filmreportage 16.30 Ihre Heimat - Unsere Hei mat, programma voor gastarbei ders uit Griekenland, Spanje en Joegoslavië 17.30 Thirty Minutes. CBS op drie 18.00 Black Beauty, jeugdserie Afl. 10: Op zoek naar de schat (deel 1) 18.30 Kultur-Geschichten: Die letzten Könige, tv-serie van Fran cois Floquet. Afl. 1: Der Ya-na von Yendi 19.00 Aktuelle Stunde met Sport im Westen 20.00 Tagesschau 20.15 Ostkunst, filmreportage over de kunstverzameling van Costa- kis 21.00 Wirtschaftsstudio 21.45 Rolling Stones, muzikale re portage over de eerste 20 jaar van de rockgroep de Rolling Stones. Met o.a. de hits: The Last Time, Satisfaction, Start me up! e.a. (herh) 23.35 Nachgespielt: Das Fest fand im Freien statt, serie over de ge schiedenis van de festivals op Burg Waldeck. Afl. 1: Wo sind die alten Lieder? 00.20 Laatste journaal 08.00 Tele-Gymnastik (22) 08.10-12.00 Schooltelevisie (09.25 Sesamstraat) 07.45 Open University 10.00 Bod, kinderprogramma 10.15 Knock Knock, religieus pro gramma 10.30 Sunday Worship: This is the day, religieus programma 11.00 Aziatisch magazine 14.00 Farming, rubriek voor de landbouw 14.23 Weerbericht voor de land bouw 14.25 Artists in print, informatieve serie. Afl. 5: Prints and reproduc tion 14.50 Nieuwsoverzicht 14.55 Tekenfilm 15.00 Film Matinee: (ZW) Heaven knows Mr. Allison, Amerikaanse speelfilm uit 1957. Met: Deborah Kerr en Robert Mitchum. Regie: John Huston. Een non en een marineman stranden op een on bewoond eiland van de Japan ners in WO II 16.40 Bonanza, Amerikaanse wes ternserie 17.30 Farnborough Air Display, reportage van de luchtshow 18.20 From where I stand, reli gieus programma 18.50 Journaal en weerbericht 19.00 Dombey and Son, tv-serie naar het werk van Charles Dic kens. Met in de hoofdrollen: Ju lian Glover, Paul Darrow, Emrys James, e.a. Regie: Rodney Ben nett (herh.). Afl. 8 19.30 Excuse my French, informa tieve serie 19.40 Songs of Praise, religieuze liederen. Vandaag vanuit Con way 20.15 Master of the Game 22.30 Journaal en weerbericht 22.45 Sunday Film 22.50 Sunday Night at the Proms, serie concerten 23.40 Late Film: Adolf Hitler - My part in his downfall, speelfilm 01.20 Weerbericht MAANDAG 07.00 Ceefas AM, teletekst-over zicht 07.30 Breakfast Time 10.00 Gardeners world, infoarma- tief magazine voor de tuinder 10.25 SDP Conferentie te Buxton 11.30 Play School, kleuterpro gramma 11.50 SDP Conferentie te Buxton 13.30 Journaal 13.55 Weerbericht 13.57 Financieel- en nieuwsover zicht voor dopen en slechtho renden 14.00 Pebble Mill at One, geva rieerd lunchprogramma 14.45 Chock-a-block, kinderserie 15.00 SDP Conferentie te Buxton 16.50 Play School, kinderprogram- 17.30 Dungeons Dragons, kin derprogramma 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 07.25 Open University 14.55 Sunday Grandstand, met o.a. Sunday Cricket; Burghley Horse Trials; Grand Prix van Italië 19.50 Nieuwsoverzicht 20.15 English Towns. Afl. 1: Ciren cester 20.35 Jane compilatie 21.35 A moment to talk. Afl. 10: Hull Fisherman 21.50 Journaal en weerbericht 21.55 Open Amerikaanse tennis kampioenschappen 00.05 Grand Prix van Italië MAANDAG 07.05-9.10 Open University 16.45 SDP Conferentie te Buxton 17.00 Open University

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 35