1 9 SCHAKENBOSCH DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Part-time verpleegkundige (m/v) perso onderwijskundig adviseur m/v riagg zuid-holland noord TYPIST(E) BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER(STER) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp CHEF DE PARTIE RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE personeehgs^ PERSONEELPERSONEa personeel PERSCf€ft r persono personal pERSONEa personeel "Schakenbosch" is een psychiatrisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoenen die plaats bieden aan 485 patiënten. Schaken bosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienst verlening geestelijke gezond heidszorg en heelt een christelijke signatuur. In paviljoen Wilgenhof verblijven ongeveer 100 oude re psychiatrische patiënten. Voor 2 units binnen dit paviljoen, waar 25 geriatrische patiënten worden verzorgd en begeleid door een team van verpleegkundigen en ziekenverzorgenden, zoe ken wij 2 ziekenverzorgenden m/v met belangstelling voor de psychiatrie. Wij verwachten dat zij bereid zijn om in het team mee te werken aan de verzorging en begeleiding van deze patiënten om zodoende een optimaal woon- en leef klimaat voor onze patiënten te creëren. Enige ervaring in het begeleiden van psychiatrische patiënten is gewenst. Hij moeten bereid Zijn onregelmatige diensten te ver richten. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke signatuur van het ziekenhuis respecteren. Voor meer informatie over de functie en over Scha kenbosch kunt u de heer G. Bossenbroek bellen (tst. 131). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. (070)20 92 52 Bij het Bureau Onderwijskundige Zaken van de Directie Onderwijs bestaat de volgende vacature: (36 uur/week) Het takenpakket van genoemde functionaris zal in ieder geval omvat ten: - regelmatig schoolbezoek om de relatie gemeente - onderwijsveld te onderhouden en te bevorderen - advisering t.a.v. onderwijskundige voorzieningen - advisering m.b.t. het te voeren onderwijsbeleid, waaronder het bij dragen aan de inhoudelijke voorbereiding van gemeentelijke be- leids- en discussienota's op het terrein van het onderwijs. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die ruime onderwijservaring en/of andere onderwijskundige ervaring heeft en bekend is met de ontwikkelingen in het onderwijs (minimaal H.B.O.-niveau). Goede contactuele en redactionele vaardigheid zijn vereist. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 6.008,— (schaal 11a) bruto per maand bedragen bij een 40-urige werkweek. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegen woordigd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom na drukkelijk verzocht te solliciteren. De selectie van de kandidaten en de benoeming van de beoogde kan didaat zullen mede gebaseerd zijn op de adviezen van inspraakcom missies uit de Directie Onderwijs en het onderwijsveld. Inlichtingen over de functie worden ver strekt door het hoofd van de Directie On derwijs, de heer D. van As, telefoon 071 - 254301 en/of de heer N. Ober, hoofd Bu reau Onderwijskundige Zaken, telefoon 071 - 254316. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring binnen 14 da gen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 84.056, te richten aan de directie Personeel en Or ganisatie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. leiden regionale instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg In het direktiesekretariaat is de funktie vakant van voor 20 uur per week Het direktiesekretariaat bestaat uit 4 personen, t.w. 2 sekretaressen, 1 sekretaresse/ admin. medewerker en 1 typiste (de vakante funktie). De werkzaamheden zijn: - typen, vermenigvuldigen en verzenden van brieven en andere stukken; - het aannemen van de telefoon; - overige voorkomende werkzaamheden. Verwacht wordt: - een Havo- of Mavo- en type-diploma; - ruime ervaring met typen en kunnen werken met een dictafoon; - grote akkuratesse; - een flexibele werkopstelling. Het salaris, afhankelijk van ervaring en opleiding, bedraagt maximaal 1.378,92 bruto per maand; de CAO-AGGZ is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mw. D. G. M. Bank, hoofd direktiesekreta riaat, tel. 071-172441. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direktie van de RIAGG ZHN, t.a.v. de heer B. Samsom, De Kempenaerstraat 1a, 2341 GE Oegstgeest. secretaresse voor de hoogleraren (v/m) vacaturenummer: 4-243/1158 Taak: - Het zelfstandig verrichten van secretariaatswerk zaamheden; - het bijhouden van de agenda's; - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen;, - het bijhouden van documentatie en werkdossiers. Vereist: - Passende vooropleiding; - ervaring in soortgelijke functie; - goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse taal; - bereidheid om in teamverband te werken; - bekendheid met tekstverwerkers en medische terminologie strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, zonder vooruitzicht op een vast dienstverband. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2691bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Hr. J. Th. van der Linden van Sprankhuizen, tel. 071-262284. Universitaire Mensa Commissie van de dienst Centraal Orgaan Studentenvoorzieningen (C.O.S.) zelfstandig werkend kok (v/m) vacaturenummer: 4-273/1158 Taak: het in teamverband bereiden van maaltijden. Vereist: - Diploma instellingskok. - ervaring met bereiding v - creativiteit. r\ vegetarische maaltijden; Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2477,bruto per maand. Inlichtingen worden verstrektdoor Hr. De Jager en Hr. Uytendaal, tel. 071-140841, tst. 3. Het International Centre (Rapenburg 6) van de Dienst Centraal Orgaan Studentenvoorzieningen, Voorlopige Raad Studentenvoorzieningen (C.O.S7V.R.S.) coördinator huisvesting buitenlandse bezoekers (v/m) (15 uur p/w; 3 uur p/d) vacaturenummer: 4-272/1158 Taak: Bemiddeling bij huisvesting van buitenlandse onderzoekers en docenten die voor een periode van een maand tot een jaar bij de Leidse Universiteit komen werken. Tevens notuleren van bestuursvergaderingen. De werkzaamheden worden verricht in overleg met de beheerster-coördinatrice van het International Centre, een andere part-time medewerkstef en de huismeester. Vereist: - Uitstekende contactuele eigenschappen; - goede kennis van het Engels (geschreven en gesproken), kennis van Frans en Duits strekt tot aanbeveling; - bekendheid met de organisatie der Leidse Universiteit; - vermogen tot werken in team-verband. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.974,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Inlichtingen worden verstrektdoor Mw. C. Hooghoudt- Hondius. tel. 071-148333 tst. 3912 (tussen 10-13 uur) en Prof. J. C. Heesterman, tel. 071 -148333 tst. 7847 of 7848. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. 4- WORDT SCHOONHEIDSSPECIALIST(E) maanden, spoedcursus slechts 10 maanden! Kwaliteitsondenvijs in kleine groepen. De hoogst gediplomeerde docenten. Moderne, goed geoutilleerde school. Matig cursusgeld, maandelijkse termijnen. Geen verplicht leermiddelenpakket! Start binnenkort, nu inschrijven, beperkte plaatsing. Geen verplicht leermiddelenpakket! "k Ook opleiding Pedicure/chlropodie Telefonische Iniormatié en aanmelding hij mevrouw Groeneveld van het CENTRAAL INSTITUUT OPLEIDINGEN SCHOONHEIDSVERZORGING COLLEGE DE PARIS Laan van Meerdervoort 368, Den Haag tussen Valkenbosplein en Fahrenheitstraat tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S.-station: 070-632188 Snel groeiend computerbedrijf zoekt op korte ter mijn een die mee kan groeien. Alhoewel de administratie per computer gevoerd wordt is computerervaring niet vereist. Vereisten: P.D. diploma, leeftijd 20 tot 25 jaar, eni ge jaren bedrijfservaring op een boekhoudafdeling is een pré. Infotheekgroep B.V. Overrijn 5, 2315 KA Leiden Telefoon 071-215341. Stichting Gezinsverzorging Leiden Rembrandtstr. 21 Nadere informatie bij Mevr. L. van Dokkum, personeelszaken. Tel. 071-149441 (8.30-12.30 uur) Salaris en rechtspositie volgens C.A.O. welzijnswerk. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de direkteur, dhr. A.A. Ciaassen, Postbus 11091. 2301 EB Leiden. De Stichting is werkzaam op het terrein van de gezinsverzorging en bejaardenhulp. Wij hebben binnenkort twee vakatures voor 2 LEID(ST)ERS <voor36u.p.w.) langdurige hulpverlening Tot hun taak gaat behoren: - onderzoeken en beoordelen van hulpaanvragen - planning en organisatie van de hulpverlening - onderhouden van kontakten met kliënten - begeleiden van helpsters en verzorgsters individueel en in groepsverband - administratieve werkzaamheden Wij vragen: - kandidaten met een diploma M.B.O.-s.d. en H.B.O.-m.w., Sociale Academie m.w.. akte N12, N19 of N20. - leeftijd minimaal 22 jaar - bereidheid te werken In team-verband - bij voorkeur ervaring In de gezinsverzorging en wonende in Lelden of direkte omgeving. !n verband met uitbreiding van de werkzaamheden bestaat op de functie-onderzoekaf deling van de polikliniek longziekten een plaatsingsmogelijkheid voor een verpleegkundige, voor 5 och tenden per week. Het takenpakket bestaat uit de assistentie bij bronchoscopieën, longfunctie-onderzoeken én werkzaamheden ten behoeve van de polikliniek-administratie. Het salaris bedraagt maximaal f 1470,17 bruto per maand. Informatie over de functie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.J. Kersbergen, longarts, tel. 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst Personeelszaken onder vermelding van nr. 47/84. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp yraagt voor uitbreiding van de keukenbrigade van Patrick Rosalie een met ervaring en leeftijd ca. 23 jaar Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de directie van Verheij Horeca bv, Acacialaan 31, 2351 CB Leiderdorp, t.a.v. M. J. Verheij. Verpleeghuis en Reak- tiveringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden is gehuisvest in een modern gebouw, dat plaats biedt aan 156 so matisch zieke patiënten, voor éen groot deel ouder dan 65 jaar en het be schikt over een afdeling voor dagbehandelingen van 20 plaatsen. Binnen ons keukenteam vertrekt op kor te termijn één van onze koks in verband met funktioneel leeftijdsontslag. Op grond daarvan roepen wij kandidaten op voor de funktie van: eerste kok, leeftijd tot 35 jaar. Van de belangstellenden voor deze funk tie verwachten wij: een parate kennis op het gebied van de instellingskeuken, waarbij onze voorkeur uitgaat naar hen, die in het bezit zijn van het diploma dieet-kok, maar daarnaast beschikken over, zowel horeca- als instellingserva ring. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mo gelijkheid om t.z.t. het huidige hoofd van de centrale keuken op te volgen. Het salaris, overeenkomstig NZR.-richt- lijnen, zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring, terwijl van toepassing zal zijn de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Er bestaat een goede pensioenvoorzie ning via het pensioenfonds PGGM. Nadere inlichtingen over de funktie kun nen worden verstrekt door Dhr. J.J. de Beer, hoofd centrale keuken, telf.nr.: (071)—769300, toestel 131 en wel tussen 14.00—15.00 uur op uitsluitend werkda gen. Sollicitaties, schriftelijk, voorzien van een goede levensbeschrijving, salaris- wensen e.d., dienen te worden gericht aan de Ec.adj.dir., Postbus 1212, 2302 BE Leiden. Ztigdhvpt verpleeghuis en reaktiveringscentrum - Aaltje Noorde wierlaan 50 te Leiden Bloemenveiling "Flora" vraagt kandidaten voor de functie van (voor de ochtenduren) De functie In deze representatieve functie wordt u belast met de bediening van de telefooncentrale. Daarnaast maken enige receptionele en administratieve taken deel uit van 'uw takenpakket. De arbeidstijd bedraagt tenminste 23 uur per week, en wel in de ochtend van 07.15 uur-12.00 uur. Van u wordt ook enige bereidheid verwacht op andere tijden te werken. De functie-eisen U bent in het bezit van een MAVO IV diploma of een hiermee vergelijkbare opleiding. U beschikt over een vlotte en actieve beheersing van de moderne talen. U hebt een uitstekend gevoel voor service en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Bij voorkeur heeft u al enige ervaring in een dergelijke functie. Uw reactie Indien u denkt dat u de persoon bent die wij zoeken, zien wij met belangstelling uit naar uw sollicitatie. Deze solli citatie, met vermelding van opleiding en ervaring, kunt u richten aan de coöp. bloemenveilingvereniging "Flora" W.A., t.a.v. het hoofd personeelszaken, Laan van Verhof 3, 2231 BZ Rijnsburg. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer J. van Duyvenbode, tel. 01718- 55280.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 22