lr ssm KOOYKER SCHAKENBOSCH 1 soneel "PERSON |personeelPER^ PERSOI\EELPERSONEa chefbedrijfs- ekonomische afdeling ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN V\£M VAN DEN BERGH STICHTING Assistente/secretaresse personeelszaken 2 part-time telefonistes M/V medewerker distributie Wouters RECEPTIONISTE KELNER ElPMMIMl P*fs®n**,PERSONEa personeel ovjxkH ratsorea Voor ons zuivelbedrijf Menken-Landbouw RV. te Wassenaar is binnen de administratie een vakature voor een (m/v) op spd-2 nivo Deze medewerk(st)er rapporteert direkt aan het hoofd van de administratie en verricht met grote zelfstandigheid in deze funktie de volgende werkzaamheden: opzetten van de bedrijfsekonomische afdeling maken van kostprijsberekeningen vaststellen van rendementsberekeningen ten behoeve van investeringsselekties bepalen van diverse verschillen-analyses opstellen van begrotingen en budgetten. De funktie-eisen zijn: opleiding spd-2 of een vergelijkbaar niveau ca 3 jaar ervaring met bovengenoemde werkzaamheden in een produktiebedrijf het op doortastende en overtuigende wijze door de gehele organisatie kontakten kunnen onderhouden moet goede analyses en rapportages kunnen opstellen leeftijd 30 - 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektie-procedure. Indien u interesse heeft voor deze funktie, kunt u voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer K. Spek, Hoofd administratie (tst. 148). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer RA. Sinnige, hoofd personeelszaken, Menken-Landbouw R.V., Rijksstraatweg 500, 2243 CH Wassenaar, (tel. 01751 - 19325). MENKEN-LANDBOUW B.V. Haemodialyse Op deze afdeling bestaat plaatsingsmo gelijkheid voor verpleegkundigen m/v vac.nr. 403.A.53.36.LD De afdeling: -is gelegen op de 5e etage van het polikliniekgebouw; - ca. 35 chronische dialyse patiënten krijgen hier twee- of drie maal per week een behandeling; - acute dialyses vinden zowel op de afdeling als wel op andere afdelingen van ons ziekenhuis plaats; - sinds 1 april van dit jaar ook CAPD- behandelingen. Werktijden: full-time alle diensten, waaronder periodiek beschikbaar heidsdiensten. Vereisten: diploma A-verpleegkundige met het certificaat haemodialyse. Salaris: max. f 2834 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. P.J. Bata vier, hoofdverpleegkundige haemodia lyse, (071-263763) of door de heer R. Boxhoorn, coördinerend hoofdver pleegkundige, (071-262245). Reacties uiterlijk binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch zkkenhuis leiden Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 i leefgemeenschap De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is t voor ruim 1000 geestelijk gehandicapten. Omdat de huidige medewerkster vertrekt, ontstaat er per 1 november a.s. een vacature voor een part-time APOTHEKERS-ASSISTENT(E) In eerste instantie voor 30 uur verdeeld over 5 dagen per week; na een inwerkperiode zal dit waarschijnlijk worden verminderd tot minimaal 20 uur per week. Tot de werkzaamheden behoren met name: het beheer van de medicijnvoorraden de inkoop bij groothandel en apotheek de uitgifte van de medicijnen het toezicht op de medicijnkasten in de paviljoenen de gehele, hierbij behorende, administratie. Het geneesmiddelendepot en de werkzaamheden van de assistente) vallen onder het toezicht van de apothekers in Noordwijk. Voor deze bijzonder zelfstandige functie zoeken wij een gediplomeerde apothekers-assistente(e) met enige jaren werkervaring. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt minimaal 2.182,31 en maximaal 2.940,33 bnito per maand bij een volledig dienstverband. De c.ao. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer L. BoekhofT, arts (toestel 8121) of met mevrouw W. Kuijt-Damen, apothekers-assistente (toestel 239). Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 18 september 1984 richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen circa 400 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge opleidingen voor jaarlijks meer dan 100 000 cursisten. De administratieve en organisatorische begeleiding van al deze studerenden wordt verzorgd door ruim 300 medewerkers in wetenschappelijke, administratieve en algemene dienst. Binnen de afdeling Personeelszaken ontstaat binnenkort een vacature voor een full-time (leeftijd ten minste 23 jaar) Naast een duidelijk bestanddeel aan secretariële, administratieve en representatieve taken, biedt deze functie de mogelijkheid om in relatie tot opleiding en ervaring vrij zelfstandig personeelswerk te verrichten voor bepaalde sectoren van de organisatie. In verband met deze functie-inhoud gaat de voorkeur uit naar een jonge vrouw, die door opleiding en ervaring de secretarieel/administratieve taken aankan en tevens reeds is gevorderd met een opleiding personeelswerk, b.v. MBO AP/PB. Uw brief, met uitvoerige informatie betreffende uw opleiding en ervaring, wordt belangstellend tegemoet gezien door c(e heer A. Faasse, Hoofd Personeelszaken, aan wie u ook vooraf telefonisch nadere informatie kunt vragen (071—45 12 16). leidse onderwijs ör instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA LEIDERDORP BOEKHANDEL Internationaal geörienteerde zelf im- en exporterende wetenschappelijke en algemene boekhandel zoekt voor spoedige indiensttreding Zijn/haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: - bedienen telefooncentrale (4 lijnen) en telex - lichte typewerkzaamheden - enige administratieve werkzaamheden Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - MAVO 4 - typevaardigheid - spreekvaardigheid moderne talen (vooral Engels en Duits) - leeftijd 20 jaar die in een team van 5 personen mede verantwoordelijk is voor het dagelijks verwerken van de in- en uitgaande boekwerken. Voor deze functie zoeken wij iemand met: - MAVO 4 - leeftijd 19 jaar - in bezit van rijbewijs BE De C.A.O. wetenschappelijke boekhandels is voor beide functies van toepassing. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk te sol liciteren bij De Directie van Boekhandel Kooyker, Nieuwe Rijn 15-16, Postbus 24, 2300 AA Lelden. Specialists in screenprinting vanLaatum Wij zijn een goed ingerichte en moderne zeef- drukkerij en vragen voor direkt een: die in staat is op correcte wijze telefoon en telex te bedienen, goed kan typen en in het bezit is van rijbewijs BE. Gedacht wordt aan iemand met goede con tactuele eigenschappen in de leeftijd van 20- 30 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan W+L Kat wijk Beheer BV, Lijnbaanstraat 15, Postbus 523, 2220 AM Katwijk, tel. 01718-22001. vraagt voor haar bedieningsbrigade een met ervaring en leeftijd ca. 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: de directie van Verheij Horeca bv Acacialaan 31, 2351 CB Leiderdorp. T.a.v. M. J. Verheij. W "Schakenbosch" is een psychiatrisch centrum in I Leidschendam. Het omvat 6 paviljoenen die plaats I bieden aan 485 patiënten. Schaken bosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienst verlening geestelijke gezond heidszorg en heeft Wegens pensionering van de huidige functiona ris ontstaat per 1 oktober 1984 in de interne dienst de vacature: medewerker restauratieve voorzieningen m/v De interne dienst verzorgt de restauratieve voorzie ningen in diverse gebouwen van ons centrum zoals Het Veurhuis - hoofdgebouw - sociëteit De Ceder - De Hoge Roest. Tot de voornaamste taken van de medewerker/ ster behoren: - het verzorgen van koffie- en theevoorzieningen - de civiele zorg rondom vergaderingen en lunches - het verrichten van alle voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Bovengenoemde taken worden voornamelijk verricht in het hoofdgebouw. Van de kandidaat wordt ver wacht dat hij/zij de restauratieve voorzieningen in alle gebouwen van Schakenbosch gaat verzorgen. Onze gedachten gaan uit naar iemand - met een opleiding op LHNO-niveau - van minimaal 25 jaar - met enige ervaring in restauratieve werkzaamheden. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 15.30 uur, onderbroken door een half uur lunch pauze; dit is een werkweek van 32 uur. Salarisschaal van minimaal f 1.664,— tot maximaal f 1.823,25 bruto per maand, gebaseerd op een werk week van 32'/, uur. Van kandidaten wordt verwacht dat zij de christelijke signatuur van het ziekenhuis respecteren. Inlichtingen over deze functie kunt u uitsluitend tij dens kantooruren verkrijgen bij het hoofd interne dienst, de heer G.J. van der Waag (tst. 7181. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken. Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. (070)20 92 52 BOEKHOUDER PD met enkele jaren ervaring op een geautomatiseerde boekhouding. Wij denken aan iemand van rond de 30 jaar die wellicht nog studeert en graag part-time in de middaguren wil werken. Deze baan is bij een bedrijf in Leiden en is voor langere tijd. SECRETARESSE voor een bedrijf in Leiden, waar de voertaal Engels is. Naast goede kennis van deze taal is ervaring in het werken met tekstverwerkende apparatuur een pré. Je werk gaat bestaan uit het verwerken van rapporten op een IBM visietekst, het bijhouden van de agenda, tiet verzorgen van de correspondentie en wat file-werk. Deze baan is voor ongeveer een half jaar, hele dagen. TELEFONISTE/TELEXISTE voor een middelgroot bedrijf in Leiderdorp. Voor deze baan moet je kunnen werken met een telefooncentrale van 25 lijnen en niet terug schrikken voor een erg drukke telex. Wij denken aan een representa tief iemand van ongeveer 25 jaar die voor onbepaalde tijd hele-da- gen aan de slag wil. KOK die op zoek is naar een baan voor langere tijd. Binnen dit bedrijf is het gebruikelijk dat je in zeer wisselende diensten gaat werken. Net zo wisselend als de werktijden zijn de werkzaamheden die je gaat verrichten. Deze lopen nl. uiteen van het verzorgen van partijen van ongeveer 500 personen, het verzorgen van recepties, tot het werken voor het a la carte restaurant en het verzorgen van borrelhapjes. ■Interesse? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. A-VERPLEEGKUNDIGEN B-VERPLEEGKUNDIGEN HBO-Vers ZIEKENVERZORGENDEN die direkt aan de slag willen, kunnen bij ons direkt aan de slag. Je kan kiezen uit banen bij ziekenhuizen, verpleeg- en bejaardentehui zen in Leiden en omgeving en Den Haag. Kom je snel in laten schrijven en neem je diplma, speld en legitimatiebewijs mee. Verder is er direkt werk voor: DATATYPISTE VERPLEEGHULPEN TYPISTE JONGENS/MEISJES VAN 18-20 voor ongeschoold werk. m uitzendbureau content breestraat 69 leiden (071)125745 Menken-Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd.

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 20