mededelingen gemeentebestuur 10t.m.14sept.'84 De nieuweTercel 1.3 Super. LABORI IMÉtfci—i 1 HflNSVlNK projectleider m/v ORGANIST Commissie vergaderingen Commissie voor Personeel en Organlsa- Woensdag 13 september a.s. om 20.00 uur In Kamer 23-24 van hel Gulden Vlies, Breestraat 125. Agenda: Nadere bepaling uitkering ineens bij VUT Vacaturevervulling en herplaatsingsbeleid Aansluitend (om 21.00 uur) Commissie voor Economische Aangele genheden Commissie voor Maatschappelijke aan gelegenheden, Volksgezondheid en Cul tuur Agenda: Toelichting op het beleid van het Geweste- lijk Arbeidsbureau door de directeur Aansluitend (om 22.00 uur) Commissie voor Economische Aangele genheden Agenda: Krediet dienstauto Vleeskeuringsdienst Voorstel inzake grond Groenoordhallen- terrein Uitgifte in erfpacht perceel grond Telders- kade Herziene subsidiesystematiek VW Verslag Stichting Werkgelegenheid Lei den Bovenstaande commissievergade ringen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agen dapunten kan daarvoor terecht aan de informatiebalie in de hal van het stadhuis. Of bel even: 254103. Overige vergaderingen Deelcommlssle Sport Recreatie De geplande vergadering voor maandag 10 september a.s. Is uitgesteld naar maandag 17 september a.s. Werkgroep Pleters- en Academlewljk/Le- vendaal west Maandag 10 september a.s. om 15.00 uur In kamer 001 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Agenda: Coffeeshop/restaurant Doelensteeg/Doe lengracht e Diverse bouwplannen Woningbouwplannen Oude Varkenmarkt/ Sliksteeg/Noordeinde Toekomst stadsvernieuwing Voor informatie kunt u bellen 254505 Commissie Polderpark Cronesteyn Woensdag 12 september a.s. om 20.00 uur In kamer 13 van het Gulden Vlies, Breestraat 125. Agenda: e Vordering 2e fase Polderpark Cronesteyn Urgentiebepaling uit te voeren onderdelen in de 3e lase e Uitbreiding Commissie Polderpark Cro nesteyn Voor informatie kunt u bellen 254133 Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Diversen Informatieavond over de plaatsing van een geluidwerend scherm langs de spoorlijn Leiden-Den Haag in de wijk Transvaal Het verbeteringsplan voor de Transvaal- buurt voorziet in de mogelijkheid van plaat sing van een geluidwerend scherm langs een gedeelte van de spoorlijn Leiden-Den Haag. Zo n scherm dient om de geluidsover last die de omwonenden van het treinver keer ondervinden te bestrijden. De beslis sing over het al of niet plaatsen zal onder meer afhangen van het standpunt van de omwonenden hierover. Daarom organiseert de gemeente een informatieavond over dit onderwerp op maandag 10 september a.s. in de aula van de Technische School C. Sweris (de voormalige BTS), Vondellaan 35, aanvang 20.00 uur. De omwonenden van de meest nabij gele gen straten en straatgedeelten hebben in middels een uitnodigings- en informatiebrief ontvangen. Zij zullen ook, via een enquête, in de gelegenheid worden gesteld om hun mening over de voorgenomen plaatsing ken baar te maken. Op de informatieavond zijn ook andere be langstellenden van harte welkom. Inspraak ontwerp-programma specifiek welzijn 1985 Het ontwerp-programma 1985 ligt geduren de de maand september ter inzage bij de club- en buurthuizen, de bibliotheken, de Stichting Welzijn Leiden en bij de afdeling Voorlichting van het stadhuis. Tot en met 15 oktober a.s. is er gelegen heid om schriftelijk te reageren op het ont werp-programma 1985. Daarnaast worden twee inspraakavonden belegd. Inspraakavonden Op maandag 1 oktober, in de Stadsgehoor zaal om 20.00 uur, worden de onderdelen van het programma aan de orde gesteld, die gerekend worden tot de cultuur (muziek school, creativiteitscentra, kunstzinnige vor ming, amateuristische kunstbeoefening) en de maatschappelijke dienstverlening. Op donderdag 4 oktober, in de Stadsge hoorzaal om 20.00 uur, worden de onderde len: samenlevingsopbouw, kinderdagverblij ven en minderheden besproken. Er zijn exemplaren van het ontwerp-pro gramma specifiek welzijn 1985 verkrijgbaar aan de balie van het stadhuis tegen betaling van 2,50 per stuk. WÊÊÊÊÈÊm MMMËÉMMSÉïm Blijlliliiflp: If Woningzoekenden opgelet! Deze week hebben vrijwel alle ingeschreven woningzoekenden 4000) hun nieuwe re gistratiebewijs thuis ontvangen. Gelijk daarna belden vele honderden de Di rectie Woonruimte-verdeling op met de vraag wanneer zij voor toewijzing van een woning in aanmerking kwamen. Deze onafgebroken stroom telefoontjes ver oorzaakte een constante overbelasting van de telefooncentrale in het Stadhuis, waar door vaak de andere gemeentelijke diensten en instellingen ook onbereikbaar werden (Sociale Dienst, Stadhuis, Stadsbouwhuis, Lakenhal en Rekencentrum). Daarom een mededeling én een verzoek aan alle opbellers. Mededeling De toezending van het nieuwe registratiebe wijs vormt de afsluiting van een eerste fase van de automatisering bij Woonruimteverde ling: de puntentoekenning aan woningzoe kenden. In een volgende fase worden deze gege vens gekoppeld aan andere gegevens als: voorkeur voor een bepaalde buurt, grootte van de woning e.d. Pas daarna kunnen de woningzoekenden nadere informatie verwachten over de wachttijden vóór de woningtoewijzing. Dat duurt echter nog een paar maanden. Dan verschijnen in deze gemeenteadverten tie weer mededelingen over de toewijzing van woningen in de rubriek "Wie zijn nu aan de beurt?" Verzoek Wilt U in verband met het voorgaande alstu blieft de Directie Woonruimteverdeling niet meer bellen mét de vraag wanneer U een woning krijgt toegewezen? Dat voorkomt nodeloze en lange wachttijden voor u, en verstopping van de telefooncen trale in het Stadhuis. Aanmelding gegadigden voor 33 Premie A - koopwo ningen in Vlek 7 B van de Stevenshofpolder In december 1984 begint de bouw van 33 witte woningen van hetzelfde type waarvan er reeds 150 in aanbouw zijn. Het worden allemaal eengezinswoningen met tenminste 3 slaapkamers, een zolder verdieping en een tuin aan voor- en achter zijde. De gevels worden opgetrokken in witte steen. Alle woningen krijgen hardhouten kozijnen, dubbelglas, geïsoleerde vloeren en daken. Verwarming en warm water komen van het stadsverwarmingsnet in de Stevenshof. Voor koken komt er een gasaansluiting. Alle woningen krijgen een badkamer met ligbad en 2e toilet. Koopprijs van de woningen? De koopprijs is 118.242,- inclusief afkoop 25 jaar erfpacht; zonder erfpacht is de koop prijs ƒ100.010,-. Wie kunnen Inschrijven? Zij die: a) een (gezamenlijk) belastbaar jaar inkomen hebben van ten hoogste 50.000,- alsmede b) een huurwoning in Leiden achterlaten, waarvan de kale maandhuur niet hoger is dan 850.- waarbij een absolute voorrang zal worden gegeven aan hen, die een huurwoning in Leiden achterlaten, waarvan de kale maand huur niet hoger is dan 425,- Wat moet u doen om u aan te melden? Als u volgens het bovenstaande in aanmer king wenst te komen voor een Premie A- koopwoning in de Stevenshof dient u het in schrijfformulier (verkrijgbaar aan de informa tiebalie op het stadhuis en het stadsbouw huis) volledig in te vullen en op te sturen (met werkgeversverklarlng(en) aan de Di rectie Woonruimteverdeling, Langegracht 74,2312 NH Leiden, uiterlijk 21 september 1984. Aanmeldingen zonder werkgeversverklarin- g(en) kunnen niet in behandeling worden genomen. Zij die niet deelnemen aan het arbeidspro ces dienen een verklaring van de uitkering- verstrekkende instantie bij te sluiten. Begin oktober kunt u bericht venvachten om trent de verdeling. „Wegwijzer voor Leiden'84/'85" Wegwijzer voor Leiden '84/'85 verschenen Onlangs verscheen de nieuwe "Wegwijzer voor Leiden", editie 1984/1985. Deze ge- meentegids geeft jaarlijks een zo volledig mogelijk overzicht van alle maatschappelijke en gemeentelijke instellingen en organisa ties die Leiden kent. Veel Leidenaren heb ben het nut van de wegwijzer de afgelopen jaren leren kennen. Verspreiding Evenals vorige jaren wordt de wegwijzer weer gratis in geheel Leiden huis-aan-huis verspreid. De verspreiding is begin deze week van start gegaan en zal ongeveer twee weken in beslag nemen. Wacht U daarom eerst even rustig af of de wegwijzer bin nenkort bij U in de bus valt. Blijkt dit na enke le weken niet het geval te zijn komt u dan gerust alsnog een exemplaar afhalen bij één van de gemeentelijke informatiebalies op het Stadhuis aan de Breestraat of op het Stads bouwhuis aan de Langegracht 72. Reacties Met vragen of opmerkingen over de inhoud of de verspreiding van de wegwijzer kunt u terecht bij het gemeentelijke Buro Voorlich ting op het Stadhuis, dagelijks geopend tus sen 8.30 en 16.30 uur. tel. 254107. Open huis Sauna Vijf Mei De sauna Vijf Mei houdt dit weekeinde open huis. Op zaterdag 11 september (tussen 10.00 en 13.00 uur) en op zondag 12 september (tus sen 12.00 en 17.00 uur) staat het iedereen vrij om er gratis een kijkje te komen nemen. Belangstellenden zijn van harte welkom om zich geheel vrijblijvend op de hoogte te stel len van "het saunagebeuren". De sauna Vijf Mei is gelegen op de hoek van de Boshui- zerlaan en de Telderskade. Veilig in Leiden? Gehandicapten in het verkeer. "Veilig in Leiden?" Onder de titel "Veilig in Leiden?", gehandi capten in het verkeer", zullen vanaf vrijdag 7 september een tweetal aktiviteiten in en rondom het stadhuis plaatsvinden. Er is een fototentoonstelling in de hal van het stad huis, die laat zien welke problemen gehandi- .capten in het verkeer hebben. Deze proble men kunnen zelf beleefd worden tijdens het buitengebeuren op het stadhuisplein. Er zul len dan ook informatiestands van enkele ge handicaptenorganisaties staan. Fototentoonstelling: 10 t/m 28 september (kantooruren) Buitengebeuren: 8 t/m 14 september (niet op zondag) Grofvuil- ophaaldienst Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11: Maandag 10 september Wi]k 10 en 12: Woensdag 12 september Wijk 13 en 15: Donderdag 13 september Wijk 14 en 16: Vrijdag 14 september Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 en art. 46, lid 8, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Woningwet: - Stationsweg 34, vernieuwen en vergroten bloemenkiosk; - Trompstraat 62, verbouwen en uitbreiden winkel-woonhuis; - Bouw- en aanlegwerkzaamheden t.b.v. tij delijke halte de Vink/Stevenshof; - Oude Vest 171/171a, verbouw tot 4 drie kamerwoningen, 1 twee-kamerwoning en 2 wooneenheden; - Breestraat 25/27, verbouw 17 wooneen heden voor 1- en 2-persoonshuishou- dens;% Verder hebben Burgermeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: - Rijnsburgerweg 88, plaatsen dakkapellen en bouwen carport. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 10 september 1984 gedurende veer tien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Super van buiten: aërodynamische lijn, dus minimale luchtweer- stand, tot aan bumper doorlopende derde deur, schokabsorberende kunststofbumpers met vóór een spoiler, brede flankbescherming, ruitewisser en sproeier op achterruit, mistachterlichten, afsluitbare tankdop, enz. IMPORTEUR: LOUWMAN PARQUI B.V.. INDUSTRIETERREIN DOMBOSCH 1. STEURWEG 8, 4941 VR RAAMSDONKSVEER.TEL.01621-B590O. PRIJZEN INCL. BTW AF DEPOT. WIJZIGINGEN IN PRIJS EN UITVOERING VOORBEHOUDEN. Super van binnen: onverwacht ruim, uiterst komfortabel, tot lig- stand verstelbare voorstoelleuningen, luxe stoffen bekleding, wagenbreed tapijt, volledig beklede portieren, neerklapbare achterbank, twee zonne- kleppen, van binnenuit te verstellen buitenspiegel, 2-snelheden ruitewissers, quartzklok, royale portiervakken, dashboardkastje met klep, dimspiegel, aansteker, verwarmings/ventilatiesysteem met 4-snelheden blower. Zuinige 1.3 motor, voorwielaandrijving, on- XvTrntO CtPrl/ moorw-aor afhankelijke wielophanging rondom. JUylJui/plClK llldal Wcldl. ALPHEN A/D RIJN - AUTO VAN DER LAAN - van Foreestlaan 17-19 - Tel. 01720-32234 HILLEGOM - DE GROOTS AUTOM.BEDRIJF - Marconistraat 25 -Tel. 02520- 15329/15348 LEIDEN - AUTOM.BEDRIJF VLASVELD - Haarlemmerweg 49A Tel. 071-134689. RIJNSBURG - GARAGE DIJKSMAN B.V. - Oegstgeesterweg 17-23 -Tel. 01718-20500. SASSENHEIM - 'GARAGEBEDRIJF A. BORST - Parklaan 60 -Tel. 02522-14625 TER AAR - GARAGEBEDRIJF J.J. VAN DER GEEST -Westkanaalweg 37 - Tel. 01722-2132 ZOETERWOUDE - GARAGE HEEMSKERK - Schenkelweg 109 -Tel. 01715-1220. •Off. Agent 38 BreeStra*t HJ Vo ólaJhois. Exclusieve herenmode en konfektiezaak. VAN WEES B.V. Gevraagd een ENERGIEKE VERKOPER die gewend is de cliënten goed te adviseren. Wij bieden u een goed salaris en goede ar beidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk te richten aan Van Wees mannenmode, Schoolstraat 54, Voorschoten. Leeftijd plm. 30 jaar. Woonachtig in Leiden of omgeving, met een middelbare opleiding en met ervaring in schoonmaakwerkzaamheden. Tot deze functie behoort de contöle op uitvoering en oplevering van het schoonmaak werk alsmede een regelmatig contact met de opdrachtgevers. Indiensttreding per direct. Brieven onder nr. van dit blad nr. 97595. De 'Meerburg'- parochie te Zoeterwoude- Rijndijk zoekt voor zo spoedig mogelijk een voor de begeleiding van het dames- en herenkoor. In lichtingen omtrent taak-omvang bij de dirigent P. Gor dijn, Endegëesterstraatweg ?1Oegstgeest, tel. 179629. Sollicitaties bij het kerkbestuur. Hoge Rijndijk 16, 2382 AS Zoeterwoude-Rijndijk vóór 20 september. DR. SCROLL zomer- en winterschoenen van 159,95 voor 89,95 Annabel blauw, wit, zwart, maten 3 t/m 8, ook halve maten, keuze uit 5 modellen a. van 59,50 |Sjg|| voor 32,50 MASEUR massagesandalen zie weekblad „Story" van 17 aug.l OQ SPECIAALZAAK Hoofdstraat 125 Hlllegom - Tel. 02520-15175 Donderdag koopavond Wij staan ook op LEIDATO (stand 241)

Leidsch Dagblad | 1984 | | pagina 14